PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش اجرای ایمیج بازیهای پلی استیشن 1 روی پلی استیشن 2 از طریق فلش یا هارد

vendor
25-04-2017, 14:48
سلام در این پست براتون یه سورپریز دارم که تا به امروز در سایتهای ایرانی اصلا بهش اشاره نشده. امروز میخوام روش اجرای ایمیج بازیهای پلی استیشن 1 روی پلی استیشن 2 از طریق فلش یا هارد براتون آموزش بدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ برنامه مراجعه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
28-11-2018, 10:22
سلام

دستگاه فلش خور باشه سی دی یا دی وی دی رو نمیخونه؟
من یکی خریدم فلش خوره سی دی انداختم دیدم تکون نمیخوره سی دی :n13:

vendor
02-12-2018, 20:50
سلام

دستگاه فلش خور باشه سی دی یا دی وی دی رو نمیخونه؟
من یکی خریدم فلش خوره سی دی انداختم دیدم تکون نمیخوره سی دی :n13:

خیر ربطی نداره با اطمینان میگم لنز روی دستگاه خرابه و ممکنه دستگاه در قسمت موتور لنز ایراد داشته باشه

Ghaioom
11-12-2018, 14:39
خیر ربطی نداره با اطمینان میگم لنز روی دستگاه خرابه و ممکنه دستگاه در قسمت موتور لنز ایراد داشته باشه
ممنون

ضمنا اموزش اجرای بازی ps1 هم دنگ فنگ خودشو داره که هر بار بخوای اون اموزش رو بخونی بازی بخوای کنی خسته کنندس.
ولی خیلی مسخرس وقتی بازی ps1 رو راحت نشه تو ps2 بازی کرد. کاش مسئولش درست میکرد راحت میشدیم.

ضمنا کاور گذاشتن رو هم من با برنامه کاور گذاشتم و پوشه ها رو انتقال دادم به فلش ولی نیاورد. کاورها رو.

vendor
11-12-2018, 16:02
ممنون

ضمنا اموزش اجرای بازی ps1 هم دنگ فنگ خودشو داره که هر بار بخوای اون اموزش رو بخونی بازی بخوای کنی خسته کنندس.
ولی خیلی مسخرس وقتی بازی ps1 رو راحت نشه تو ps2 بازی کرد. کاش مسئولش درست میکرد راحت میشدیم.

ضمنا کاور گذاشتن رو هم من با برنامه کاور گذاشتم و پوشه ها رو انتقال دادم به فلش ولی نیاورد. کاورها رو.

برنامه کاورگذاری در وبلاگ موجوده . از اون استفاده کنید. البته نیاز به فعال کردن فیلتر شکن داره

Ghaioom
13-12-2018, 15:02
برنامه کاورگذاری در وبلاگ موجوده . از اون استفاده کنید. البته نیاز به فعال کردن فیلتر شکن داره

جناب من همه کارو کردم بعد اتمام پوشه ها رو انداختم تو فلش ولی کاور نمیاد. نمیدونم جایی اشتباه کردم یا نه. بیشتر همه کارارو کردم.

vendor
13-12-2018, 15:15
جناب من همه کارو کردم بعد اتمام پوشه ها رو انداختم تو فلش ولی کاور نمیاد. نمیدونم جایی اشتباه کردم یا نه. بیشتر همه کارارو کردم.

مشکل از طرف شماست وگرنه برنامه تست شده و کار میکنه

Ghaioom
13-12-2018, 20:32
مشکل از طرف شماست وگرنه برنامه تست شده و کار میکنه

یسوال دیگه
من یه پی اس 2 خریده بودم که فلش خور بود و بدون مموری کارت بالا میومد
ولی یکی خودم کردم که باید مموری کارت بزارم. یعنی چطوری اون رو فلش خور کرده بودن؟! اونی که فلش خور کردن نسخه 90004 یا مدل دیگش بود. عدد آخرش رو نمیدونم. اونی که من انجام دادم 70000 دقیق نمیدونم عدد آخرش چند بودش.ولی باید مموری کارت بزاریم. اگه بدون مموری کارت بیاد بالا عالی میشه. جایی هم کسی اموزش نداده که بدون مموری کارت بشه بازی کرد! فک کنم تو سایتهای خارجی باید گشت.

vendor
15-12-2018, 14:36
یسوال دیگه
من یه پی اس 2 خریده بودم که فلش خور بود و بدون مموری کارت بالا میومد
ولی یکی خودم کردم که باید مموری کارت بزارم. یعنی چطوری اون رو فلش خور کرده بودن؟! اونی که فلش خور کردن نسخه 90004 یا مدل دیگش بود. عدد آخرش رو نمیدونم. اونی که من انجام دادم 70000 دقیق نمیدونم عدد آخرش چند بودش.ولی باید مموری کارت بزاریم. اگه بدون مموری کارت بیاد بالا عالی میشه. جایی هم کسی اموزش نداده که بدون مموری کارت بشه بازی کرد! فک کنم تو سایتهای خارجی باید گشت.

تا جایی که من میدونم نسخه بدون مموری امکان نداره. یعنی شما میگی دستگاه 90000 شما اون منو ها رو بدون مموری میاره؟که من میگم امکان پذیر نیست.

vendor
15-12-2018, 14:38
دوستان نسخه جدید رو در وبلاگ منتشر کردم که هم نسخه CD داره و هم نسخه DVD
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadsepehrpuor
06-08-2019, 04:14
بازیهای پی اس 1 با فلش اجرا میشه در پلی 2.اما اون کیفیت رو که در خود سونی 1 با سیدی بازی میکنی رو به هیچ وجه نداره.حتی ps2 full packبعضی بازیهای گرافیک بالارو دقت کنید متوجه میشید.مثل بازیهای ایول 1 2 3.ماشین جنگی منظورم ویجیلانت 8.هلیکوپتر منظورم نیوکلییر استرایک.یا هواپیما الکتروسفییر 3.

vendor
23-02-2021, 07:31
بازیهای پی اس 1 با فلش اجرا میشه در پلی 2.اما اون کیفیت رو که در خود سونی 1 با سیدی بازی میکنی رو به هیچ وجه نداره.حتی ps2 full packبعضی بازیهای گرافیک بالارو دقت کنید متوجه میشید.مثل بازیهای ایول 1 2 3.ماشین جنگی منظورم ویجیلانت 8.هلیکوپتر منظورم نیوکلییر استرایک.یا هواپیما الکتروسفییر 3.

در این تجربه چند سالمه من که روی کنسول پلی استیشن 2 کار کردم همچین موردی ندیدم. مگر اینکه دستگاه رو بجای تلویزیون های معمولی به تلویزیون اچ یا مانیتور اچ وصل کرده باشین که خب مشخصه کیفیت میاد پایین. چون رزلویشن پلی 1 SD هستش و روی تلویزیون یا مانیتور HD به دلیل بزرگ نمایی کیفیت مطلوبی نخواهید داشت.