PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید ماشین تا 35میلیون

lx0ve
05-04-2017, 07:13
سلام خدمت شما عزیزان ...

میخوام یه خودرو بگیرم تا 35 تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم .... میخوام بدونم بهترین گزینه برای من کدومه ؟

ساینا .... اول اینکه میگن زود لش میشه و بدرد نخوره درسته ؟

رانا .... گزینه انتخابی منم رانا بود ... ولی شنیدم که از اتاقش صدا میاد و دربهاش رو باید محکم ببندی و بدرد نمیخوره و جنس بدنه اش ضعیفه و اینجور چیزا .... اینا واقعیت داره ؟

206 تیپ 2 که چون صندوق نداره اگر مجبور شدم بگیرم ...... الان بین رانا و ساینا چی بهتره ... یا گزینه خیلی بهتری ام هست ؟

بعدش میخوام بدونم معایب و مزایای رانا چیا هست ؟ اینایی که تو سایتا میزنن واقعیت داره و همه خودروهای رانا اینطوریه ؟

HDana
05-04-2017, 08:28
باسلام

انتظارتون از خودرو چی هست؟
چه فاکتورهایی براتون مهم هست؟
میزان مصرف؟
جادار بودن؟
خدمات پس از فروش؟
داشتن مشتری هنگام فروش؟
میزان استفاده؟
و.....

بنظرم همه اینها مهم هست

mohamad skystar
05-04-2017, 13:13
سلام خدمت شما عزیزان ...

میخوام یه خودرو بگیرم تا 35 تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم .... میخوام بدونم بهترین گزینه برای من کدومه ؟

ساینا .... اول اینکه میگن زود لش میشه و بدرد نخوره درسته ؟

رانا .... گزینه انتخابی منم رانا بود ... ولی شنیدم که از اتاقش صدا میاد و دربهاش رو باید محکم ببندی و بدرد نمیخوره و جنس بدنه اش ضعیفه و اینجور چیزا .... اینا واقعیت داره ؟

206 تیپ 2 که چون صندوق نداره اگر مجبور شدم بگیرم ...... الان بین رانا و ساینا چی بهتره ... یا گزینه خیلی بهتری ام هست ؟

بعدش میخوام بدونم معایب و مزایای رانا چیا هست ؟ اینایی که تو سایتا میزنن واقعیت داره و همه خودروهای رانا اینطوریه ؟

شما میتونی به خودروی خوب و مناسبی مثل تندر90 فکر کنی
از هر نظر نسبت به گزینه هایی که گفتین برتری داره

lx0ve
05-04-2017, 20:04
باسلام

انتظارتون از خودرو چی هست؟
چه فاکتورهایی براتون مهم هست؟
میزان مصرف؟
جادار بودن؟
خدمات پس از فروش؟
داشتن مشتری هنگام فروش؟
میزان استفاده؟
و.....

بنظرم همه اینها مهم هست

سلام ... والا تو مسافرت کم نیاره ... و اذیت نکنه ادمو ... مصرفشم پایین باشه ... قطعاتشم گیر بیاد .... والا بیشتر از این قیمتم نمیتونم هزینه کنم .... از سمند و 405 ام خوشم نمیاد ... ممنون میشم کمکم کنین ... درباره رانا هم اگر میتونین کمک ام کنین

lx0ve
05-04-2017, 20:05
شما میتونی به خودروی خوب و مناسبی مثل تندر90 فکر کنی
از هر نظر نسبت به گزینه هایی که گفتین برتری داره
ممنونمازتون...اخه.میخوام.صف .باشه.براهمین

sinaALIEAN
05-04-2017, 20:09
hich kodom

NEED FOR PC
05-04-2017, 20:19
ممنونمازتون...اخه.میخوام.صف .باشه.براهمین

صفر نخر وجدانا

Ezel
05-04-2017, 21:16
سلام ... والا تو مسافرت کم نیاره ... و اذیت نکنه ادمو ... مصرفشم پایین باشه ... قطعاتشم گیر بیاد .... والا بیشتر از این قیمتم نمیتونم هزینه کنم .... از سمند و 405 ام خوشم نمیاد ... ممنون میشم کمکم کنین ... درباره رانا هم اگر میتونین کمک ام کنین

بنظر من محمد بهترین توصیه رو به شما کرد

ال 90 بهترین ماشین موجود در رنج قیمت و سطح انتظارات شماست

Netw0rks
06-04-2017, 09:08
بنظر من محمد بهترین توصیه رو به شما کرد

ال 90 بهترین ماشین موجود در رنج قیمت و سطح انتظارات شماست

از خیلی جهات بله ؛ اما با ال 90 مگه میشه مسافرت هم رفت ؟

صندلی هاش اصلا برای مسافرت قابل تحمل نیست

mohamad skystar
06-04-2017, 09:58

اگه به کیفیت و راحتی صندلی بخوایم اشاره کنیم خودروهای ایرانی
صندلی های راحتی ندارن
اما اگر از نظر دوام استحکام
استهلاک کیفیت قدرت شتاب مصرف سوخت
خودرویی به ملاک های شما بخوره تندر 90 هست

Ezel
06-04-2017, 20:40

من نمیدونم که ملاک صندلی خوب چیه ، ولی تجربه ی شخصی من هم بعنوان راننده هم به عنوان مسافر در مسیر های تهران مشهد و تهران کرمان و تهران گیلان اصلا خسته کننده نبوده و مشکلی با صندلی ها نداشتم :n13:

hosseinf722
06-04-2017, 20:47
منم یه سفر حدود 7 ساعته از تهران به گیلان داشتم صندلی ال 90 به هیچ عنوان اذیت نکرد و مثل صندلی پژو پارس راحت بود برام

Netw0rks
06-04-2017, 20:49
اگه به کیفیت و راحتی صندلی بخوایم اشاره کنیم خودروهای ایرانی
صندلی های راحتی ندارن
اما اگر از نظر دوام استحکام
استهلاک کیفیت قدرت شتاب مصرف سوخت
خودرویی به ملاک های شما بخوره تندر 90 هست

من نمیدونم که ملاک صندلی خوب چیه ، ولی تجربه ی شخصی من هم بعنوان راننده هم به عنوان مسافر در مسیر های تهران مشهد و تهران کرمان و تهران گیلان اصلا خسته کننده نبوده و مشکلی با صندلی ها نداشتم :n13:

این موارد بیشتر نسبیه و ملاک های راننده و انتظاراتش از خودرو بستگی داره

به عنوان مثال صندلی خودرویی مثل پارس از لحاظ راحتی برای مسافرت های طولانی و حتی نردیک بین شهری ، به هیچ وجه قابل قیاس با صندلی ال 90 نیست ؛ همون طور که کیفیت ساخت و قطعات به کار رفته در ال 90 به مراتب از پارس بیشتره .

Netw0rks
06-04-2017, 20:50
منم یه سفر حدود 7 ساعته از تهران به گیلان داشتم صندلی ال 90 به هیچ عنوان اذیت نکرد و مثل صندلی پژو پارس راحت بود برام

من دیگه حرفی ندارم :n36:

hosseinf722
06-04-2017, 21:13
من دیگه حرفی ندارم :n36:

دوست عزیزشما 35 میلیون میخوای هزینه کنی، دیگه نباید انتظار رفاه و راحتی رولزرویس رو داشته باشی.

1- شما وقتی تو مسافرت و حتی مسیر کوتاه تر سوار پارس شدی چه اتفاقی براتون افتاد؟

2- با این بودجه چه ماشینی رو پیشنهاد میکنین که بهتون فشار نیاد و بتونین توش بشینین؟

Netw0rks
06-04-2017, 23:15
دوست عزیزشما 35 میلیون میخوای هزینه کنی، دیگه نباید انتظار رفاه و راحتی رولزرویس رو داشته باشی.

1- شما وقتی تو مسافرت و حتی مسیر کوتاه تر سوار پارس شدی چه اتفاقی براتون افتاد؟

2- با این بودجه چه ماشینی رو پیشنهاد میکنین که بهتون فشار نیاد و بتونین توش بشینین؟

با 35 میلیون تنها انتظار از رفاه و راحتی ماشین قابل تحمل بودنه .

به هر حال هدف جدل که نیست ؛ بنده عرض کردم ال 90 راحت نیست ، شما و چند تا از دوستان گفتین که مشکلی با این موضوع نداشتین ؛ عقل سلیم حکم میکنه که حرف شما درسته ؛ بحثی نیست .

در کل هر ماشینی مزایا و معایب خاص خودش رو داره ، حالا یکی بیشتر یکی کمتر و انتظارات هم متفاوت ؛ در هر صورت امیدوارم دوستمون انتخاب راضی کننده ای داشته باشه .

New Ray
07-04-2017, 00:06
ال 90 گزینه خوبیه فقط یکم ماشین خشکیه.
هم در سرعتهای پایین و هم بالا اگه جاده ناهمواری داشته باشه لرزش و حس میکنید. البته تنظیم کمک فنر و تهیه لاستیک نرم خارجی و تنظیم دقیق بادش تاثیر مثبتی داره. (فکر کنم مدلهای پایینتر با رینگ کوچکتر کمی نرمتر از مدل بالاتر باشه ... )
و یه مقدار کمی بخاطر فرم ایرودینامیک و تعلیقش موقع فرمان دادن بدنه نامتعادل میشه که پشت فرمان شاید حس نکنید ولی در صندلی سرنشین ملموس تره .

Poets of the Fall
03-09-2017, 16:29
من با ال نود از بابلسر حرکت کردم به طرف جاده چالوس ، و از اونجا تا تهران اومدم .. همون لحظه مجبور شدم از تهران برم فومن ( از اتوبان رشت ) و با اینکه دیسک کمر دارم و اضافه وزن هم دارم اصلا با صندلی ال نود اذیت نشدم ( ال نود مدل 87 - e2 ) . این مسیر ( با ترافیک و ... ) حدود 18 ساعت (رانندگی مداوم ) طول کشید . همین مدت تو هر ماشین ایرانی زیر 50 میلیون دیگه نشسته بودم دیگه نمیتونستم راه برم . تعجب میکنم چطور میگید صندلی ال نود خوب نیست !
به قول یکی از دوستان به بودجه هم باید نگاه کرد . صندلی ال نود خوب نیست ، کلا ال نود ماشین خوبی نیست . مثل تمام ماشین های دیگه زیر 50 میلیون توی ایران . ولی وقتی میخواهید 35 میلیون هزینه کنید هیچ ماشینی به گرد پای ال نود هم نمیرسه .

faraji.reza
30-11-2017, 00:21
من با ال نود از بابلسر حرکت کردم به طرف جاده چالوس ، و از اونجا تا تهران اومدم .. همون لحظه مجبور شدم از تهران برم فومن ( از اتوبان رشت ) و با اینکه دیسک کمر دارم و اضافه وزن هم دارم اصلا با صندلی ال نود اذیت نشدم ( ال نود مدل 87 - e2 ) . این مسیر ( با ترافیک و ... ) حدود 18 ساعت (رانندگی مداوم ) طول کشید . همین مدت تو هر ماشین ایرانی زیر 50 میلیون دیگه نشسته بودم دیگه نمیتونستم راه برم . تعجب میکنم چطور میگید صندلی ال نود خوب نیست !
به قول یکی از دوستان به بودجه هم باید نگاه کرد . صندلی ال نود خوب نیست ، کلا ال نود ماشین خوبی نیست . مثل تمام ماشین های دیگه زیر 50 میلیون توی ایران . ولی وقتی میخواهید 35 میلیون هزینه کنید هیچ ماشینی به گرد پای ال نود هم نمیرسه .

به شرطی که از چپ شدنهای گاه و بیگاه این ماشین صرفنظر کنیم و به طراحی ظاهریش که از قوطی کبریت توکلی عاریت گرفته شده اشاره نکنیم و از امکانات رفاهی و آپشن نیز چیزی در حد هیچ! مطالبه کنیم میشه گفت ال 90 از ماشینای خوب هست که داچیای "رومانی" ساخته و لوگوی رنو فرانسه روش چسبوندن!:n05::n39: