PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین نرم افزار تبدیل Dvd به Vcd از نظر شما چیه؟(لطفا شرکت کنید)

Diego
26-09-2006, 02:37
سلام دوستان.بحث تبدیل فیلمهای روی دیسکهای DVD #با فرمت Vob# به VCD یا DivX یکی از دغدغه های بزرگ کاربران کامپیوتر هست.اگه شما DVD Rom داشته باشید مطمئنا برای یک بار هم که شده به این قضیه برخورد کردید که از کدام نرم افزار برای این کار استفاده کنید.مطمئنا عده ای سرچ کردن در اینترنت به دنبال نرم افزاری برای این کار را بهترین راه حل میدانند! اگه شما با انها هم عقیده هستید باید بگم که سخت در اشتباهید! درسته....میتوانید سرچ کنید,مطمئنا با این کار صدها نرم افزار به شما معرفی خواهد شد.....ولی شما کدامیک را انتخاب میکنید؟
متاسفانه تمامی انها به خوبی عمل Convert را انجام نمیدهند...کافیه بعد از عمل Convert فایل نهایی را باز کنید تا متوجه این موضوع بشید.رایج ترین مشکل( و بدترین انها) عدم هماهنگی بین صدا و تصویر هست.بدین صورت که صدا یا عقب تر از تصویر هست یا جلوتر از ان.مثلا وقتی هنر پیشه صحبت میکنه اول شما لب زدن وی را میبینید و سپس بعد یک تاخیر صدای او را میشونید....و این به کلی لذت تماشای فیلم را از بین خواهد برد.
به نظر من تنها راه انتخاب یک نرم افزار درست دریافت نرم افزار و تست ان توسط کاربر هست....هدف من از ایجاد این تاپیک اینه که تجربه های خودمون رو در اختیار هم قرار بدیم و نرم افزارهایی رو که باهاشون کار کردیم رو اینجا باذکر معایب و محاسن به بقیه معرفی کنیم تا بتونیم در نهایت به یک جمع بندی مثبت برسیم و از بین این همه نرم افزار مختلفDVD به VCDبتونیم چند نرم افزار برتر در این زمینه رو بشناسیم.
ملاک های ما هم میتونه اینها باشه:
1_هماهنگی صدا و تصویر بعد از تبدیل (!!! خیلی خیلی مهم!!!)
2_کیفیت تصویر نهایی
3_سرعت تبدیل
4_امکانات و سادگی محیط برنامه ((User friendly

روال کار هم میتونه این طوری باشه که بیاین و نرم افزارهایی رو که باهاشون کار کردید رو معرفی کنید و نتایج رو هم بگید که مثلا کدومشون خوب نیست و در نهایت هم بهترین برنامه ای رو که باهاش کار کردین رو همراه با لینک دانلود و کرک معرفی کنید.(Screen shot هم اگه بذارین خوبه)

من خودم شروع میکنم:
من با نرم افزارهای مختلفی از جمله:
Cucusoft AVI to VCD DVD MPEG Converter Pro
Super DVD Ripper
Magicbit DVD Ripper Deluxe
Apollo DVD Copy
و dual dvd copy gold
کار کردم .البته خیلیهای دیگه هم بودن که از بس مزخرف بودن اسمشون یادم نیست.از این بین از لحاظ ظاهر و سادگی و امکانات Cucusoft AVI to VCD DVD MPEG Converter Pro از همه سر تر بود ولی متاسفانه واسه ی من مشکل عدم هماهنگی بین صدا و تصویر داشت.از لحاظ تجربی تنها نرم افزاری که از لحاظ کیفیت و هماهنگی صدا و تصویر خیلی خوب جواب داد نرم افزار dual dvd copy gold بود که علی رغم ظاهر عجیب غریب و کوچیک و امکانات خیلی کم در عوض کیفیت و هماهنگی فوق العلاده ای داره.
dual dvd copy gold
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محاسن:
1_هماهنگی صدا و تصویر
2_سادگی
3_کیفیت خوب
معایب:
1_نداشتن امکانات اضافی
2_سرعت پائین نرم افزار
3_نداشتن گزینه برای تبدیل فایلهای روی هارد دیسک(فقط فایلهای روی دیسک را تبدیل میکند.به عبارت دیگر در طول مدت تبدیل باید دیسک داخل درایو باشد)
4_کیفیت بد تصویر نهایی در صورت تنظیم فرمت نهایی بروی Avi
لینک دانلود DVD copy gold
لینک دانلود کرک:
یا

14alireza
26-09-2006, 13:27
سلام
ImToo یا Dvd Ripper # 1 رو تست کردی؟ من هم دنبال بهترین هستم ولی تست نکردم

Diego
26-09-2006, 14:17
سلام
ImToo یا Dvd Ripper # 1 رو تست کردی؟ من هم دنبال بهترین هستم ولی تست نکردم
# 1 DVD ripper رو تست کردم ولی خوشم نیومد.نرم افزارش از نظر من به پای این نمیرسه.فعلا اینو دانلود کنید تا بتونیم با بحث هایی که در اینده داریم بهترینها رو پیدا کنیم.

reza12100
26-09-2006, 14:27
به نظر من از نظر سرعت و کیفیت magic dvd ripper یکی از بهترین هاست

Diego
26-09-2006, 14:41
به نظر من از نظر سرعت و کیفیت magic dvd ripper یکی از بهترین هاست
لطفا مشابه پست اول من به صورت کامل معایب و مزایا و در صورت امکان اسکرین شات و لینک دانلود هم بذارید.
این طوری تجربه هاتون بهتر در اختیار دیگران قرار میگیره.

amirpers
28-09-2006, 02:25
به نظر من هم که Magic DVD Ripper خوبه.
سرعتش هم بالاست .

Diego
28-09-2006, 19:39
من نرم افزار Magic DVD Ripper رو امروز دانلود کردم.و بعد از تست متوجه شدم که واقعا فوق العلاده است.از همه لحاظ! به نظر من که هیچ نقصی نداره!مرسی از دوستانی که این رو معرفی کردند.
Magic DVD Ripper
سریع ....اسان....با کیفیت......
این هم لینک دانلود برنامه + کرک به صورت اپلود شده در یک فایل زیپ! ورژن 4.2
با حجم 2.3 Mb

نحوه کرک کردن:
بعد از unzip کردن فایل زیپ ,فایل کرک را که با این اسم " MagicDVDRipper " در پوشه قرار دارد ,کپی و در پوشه ای که برنامه را نصب کردیpaste میکنید.سپس نرم افزار را اجرا کرده و در صفحه ای اول دکمه ی رجیستر را بزنید.حالا هر اسم و سریالی را که وارد کنید برنامه رجیستر میشود.

14alireza
01-10-2006, 07:17
سلام به همه و آقا
Diego
انواع مختلف دی وی دی ریپر دانلود کردم و به سایتاشون رفتم و توضیحاتشون رو خوندم ولی هنوز تستی نکردم.مجیک رو خیلی تعریف کرده بودن، شما که تست میکنی این رو هم تست کن. به نظر میرسه از همه جهت خوبه . در سایتش کپچری از یک فیلم رو با چند تا دیگه مقایسه کرده که فکر کنم باید خیلی دقت کرد. به هر حال تستش با شما و اما نام آن
Sothink DVD Ripper
اگه وقت کردی اینا رو هم تست کن، تشکر
Acala DVD Ripper
AoA.DVD.Ripper
ImTOO.DVD.Ripper
Kingdia.DVD.Ripper
البته یادم نیست کدومها، ولی بعضی هاشون زمان زیادی نیاز دارن ولی
Sothink DVD Ripper
رو تست کن. تشکر

Mohammad Modarresi
01-10-2006, 14:00
من با # 1 DVD riper جوري برات دي وي دي رو تبديل ميكنم كه با تفاوت خيلي كم به وي سي دي تبديل بشه

Diego
01-10-2006, 17:28
علیرضا جان چشم....حتما دانلودش میکنم و هیمنطور تست.ببینم چجوریاست.منتها یکی دو روزی باید صبر کنی.
به هر حال نسخه ی کامل Magic dvd ripper رو تو پست بالایی گذاشتم.اگه خواستی دانلودش کن.حرف نداره.

من با # 1 DVD riper جوري برات دي وي دي رو تبديل ميكنم كه با تفاوت خيلي كم به وي سي دي تبديل بشه
خوب نگفتید چجوری؟اگه منظورتون عوض کردن تنظیماته که باید بگم من هم این کارو کردم.یعنی تنظیمات رو هم عوض کردم ولی نتایجش راضی کننده نبود.

ooje_asman
23-10-2006, 11:19
با سلام منم با MagicDVDRipper تبدیل کردم به VCD ولی یه کم کیفیتش پایین شده یعنی مثه VCD های معمولی نیس حالا این تنظیمات خاصی داره یا همین طوریه؟

ooje_asman
23-10-2006, 15:40
با سلام منم با magic dvd تبدیل کردم ولی کیفیت یه کم پایینه ایا تنظیمات خاصی داره؟

Diego
23-10-2006, 17:59
با سلام منم با MagicDVDRipper تبدیل کردم به VCD ولی یه کم کیفیتش پایین شده یعنی مثه VCD های معمولی نیس حالا این تنظیمات خاصی داره یا همین طوریه؟
تنظیمات پیشفرض برنامه بهنترین حالته....
مثل شکل زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*hamedkhatar*
24-10-2006, 02:29
سلام دوست من
حیف من این تاپیک رو دیر دیدم

Diego جان اون چیزهایی که تو پست اول گفتی خیلی مهمند رو قبول دارم ولی یه چیز خیلی مهمتر رو نگفتی
اونم سایز فایل تبدیل شده هست
همونطور که میدونیم بهترین فایلهای دایویکس اونهایی هستند که مثلا فیلم 2 ساعت و 30 دقیقه ای رو بتونه تو کمتر از 700 مگابایت با کیفیت واقعا عالی تبدیل کنه (من نمونه این فیلم رو دارم)
من خودم با نرم افزار inter video dvd copy کار میکردم این نرم افزار هیچ نقصی نداشت و واقعا عالی بود تنها عیبش همین حجمش بود که زیاد میشد
م خیلی دنبال نرم افزار گشتم که این عیب هم توش نباشه ولی پیدا نکردم
حالا این همه چرت که نوشتم برای این بود که بگم:
آیا این نرم افزار که میگی این قابلیت رو داره؟
مثلا فیلم 2 ساعت و نیمی رو میتونه به 700 مگ تبدیل کنه یا نه؟
اگه نمیتونه پس بهتره همون نرم افزار که اسمش رو گفتم رو استفاده کنید چون عالیه
ممنون منتظرم
;)

Diego
24-10-2006, 03:31
سلام دوست من
حیف من این تاپیک رو دیر دیدم

Diego جان اون چیزهایی که تو پست اول گفتی خیلی مهمند رو قبول دارم ولی یه چیز خیلی مهمتر رو نگفتی
اونم سایز فایل تبدیل شده هست
همونطور که میدونیم بهترین فایلهای دایویکس اونهایی هستند که مثلا فیلم 2 ساعت و 30 دقیقه ای رو بتونه تو کمتر از 700 مگابایت با کیفیت واقعا عالی تبدیل کنه (من نمونه این فیلم رو دارم)
من خودم با نرم افزار inter video dvd copy کار میکردم این نرم افزار هیچ نقصی نداشت و واقعا عالی بود تنها عیبش همین حجمش بود که زیاد میشد
م خیلی دنبال نرم افزار گشتم که این عیب هم توش نباشه ولی پیدا نکردم
حالا این همه چرت که نوشتم برای این بود که بگم:
آیا این نرم افزار که میگی این قابلیت رو داره؟
مثلا فیلم 2 ساعت و نیمی رو میتونه به 700 مگ تبدیل کنه یا نه؟
اگه نمیتونه پس بهتره همون نرم افزار که اسمش رو گفتم رو استفاده کنید چون عالیه
ممنون منتظرم
;)
اگه کیفیت صداش رو پائین تر بیاری حجم فیلم هم کمتر میشه..
منم چند تا فیلم DivX دارم که از بس که صدا و تصویرش با کیفیته حیفه بهش بگی کیفیت اینه!

ooje_asman
25-10-2006, 00:01
با سلام منم تو این دو روز خیلی ور رفتم که بالاخره Ulead video studio 10 راضی ام کرد که هم حرفه ای تره هم سرعتش خوبه و هم کار کردن باهاش زیاد سخت نیس و هم کیفیتش از magic dvd خیلی بهتره و استاندارده چرا که وقتی با magic dvd من تبدیل میکردم بعدش که با نرو میخاستم vcd بزنم اونم قبول نمیکرد و می بایس برا خودش encode میکرد که یه فیلم 2 ساعتی به 5 ساعت می کشید چون مثه اینکه magic سایز تصویر رو 352 * 240 می زد و نرو 352 * 288 میخاست و magic هم به بیشتر راضی نمی شد بالاخره من با ulead راضی شدم که البته یکی از رفقا که تو همین کار dvd و فیلم بود کمک کرد تا نظر رفقا چی باشه
ولی یه اشکال داره که نمی دونم کجا می تونم زیرنویس رو هم تو تبدیل بیارم اینو اگه از رفقا بلدن ممنون میشم مرسی

*hamedkhatar*
25-10-2006, 00:58
با سلام منم تو این دو روز خیلی ور رفتم که بالاخره Ulead video studio 10 راضی ام کرد که هم حرفه ای تره هم سرعتش خوبه و هم کار کردن باهاش زیاد سخت نیس و هم کیفیتش از magic dvd خیلی بهتره و استاندارده چرا که وقتی با magic dvd من تبدیل میکردم بعدش که با نرو میخاستم vcd بزنم اونم قبول نمیکرد و می بایس برا خودش encode میکرد که یه فیلم 2 ساعتی به 5 ساعت می کشید چون مثه اینکه magic سایز تصویر رو 352 * 240 می زد و نرو 352 * 288 میخاست و magic هم به بیشتر راضی نمی شد بالاخره من با ulead راضی شدم که البته یکی از رفقا که تو همین کار dvd و فیلم بود کمک کرد تا نظر رفقا چی باشه
ولی یه اشکال داره که نمی دونم کجا می تونم زیرنویس رو هم تو تبدیل بیارم اینو اگه از رفقا بلدن ممنون میشم مرسی
سلام
یعنی یولید 10 فرمت دایویکس رو ساپورت میکنه؟
اگه آرو بگو برم زود دانبودش کنم
آخه من با 9 کار میکردم ساپورت نمیکرد
;)

Harry Potter
25-10-2006, 01:53
سلام
چه تاپیک خوبی :thumbsup:
خوب راستش من هم از وقتی که فیلم های DVD رایج شد، مشکلی که داشتم تبدیل DVD ها به VCD بود. ( با کیفیت عالی )
نرم افزار های زیادی رو هم تست کردم از جمله:
Alive DVD Ripper ، DVD Zip Pro ، Easy DVD Extractor ، EasyDVDConverter ، Kingdia DVD Rip
و ... که دوستان در این تاپیک بعضی ها رو اسم بردن.
ولی هیچ یک از این نرم افزار ها من رو راضی نکرد تا اینکه بالاخره نرم افزار Yasa DVD Ripper Platinum رو پیدا کردم،
این نرم افزار از نظر من بهترین کیفیت و امکانات رو داره و به طور کلی نمره ش بیسته!

خلاصه ای از امکانات:

Supported the following output video file format:
MPEG(mpg, mpeg, dat, vob); WMV; ASF; AVI; QuichTime(mov, qt); MPEG4(mp4); 3GP; DV(dv, dif); Real Video(rm); PSP video(mp4); iPod Video;MPEG Audio(mp2, mp3); WMA; WAV; AU; MPEG4 Audio(m4a); Real Audio(ra); OGG; AAC; Raw AC3(ac3); NUT Open Container Format(nut),VCD, SVCD, DivX;

Supported the following video codec:
Video codec:
MPEG1 video; MPEG2 video; MPEG4(DivX4/DivX5); MSMPEG4 V1; MSMPEG4 V2; MSMPEG4 V3(DivX3); WMV7; WMV8; H263(+)(Real Video 1.0); MJPEG; Lossless MJPEG; Apple MJPEG-B; Sunplus MJPEG; DV; Huff YUV; Asus v1; Asus v2; Creative YUV; H.264; Sorenson Video 1; Sorenson Video 3; On2 VP3; Theora; Intel Indeo 3; FLV; ATI VCR1; ATI VCR2; Cirrus Logic AccuPak; 4X Video; Sony Playstation MDEC; Id RoQ; Xan/WC3; Interplay Video; Apple Animation; Apple Graphics; Apple Video; Cinepak; Microsoft RLE; Microsoft Video-1; Westwood VQA; Id Cinematic Video; Planar RGB; FLIC video; Duck TrueMotion v1; VMD Video; MSZH; ZLIB; TechSmith Camtasia; IBM Ultimotion;

Audio codecs:
MPEG audio layer 2; MPEG audio layer 1/3; AC3; Vorbis; WMA V1/V2; AAC; Microsoft ADPCM; MS IMA ADPCM; QT IMA ADPCM; 4X IMA ADPCM; G.726 ADPCM; Duck DK3 IMA ADPCM; Duck DK4 IMA ADPCM; Westwood Studios IMA ADPCM; SMJPEG IMA ADPCM; CD-ROM XA ADPCM; CRI ADX ADPCM; Electronic Arts ADPCM; RA144; RA288; RADnet; AMR-NB; AMR-WB; DV audio; Id RoQ DPCM; Interplay MVE DPCM; Xan DPCM; Apple MACE 3; Apple MACE 6; FLAC;

Supports NTSC/PAL/FILM

+

انتخاب زیرنویس دلخواه (برای DVD هایی که زیرنویس چند زبانه دارند)

با استفاده از این نرم افزار، کاربران آماتور تنها با چند کلیک می توانند DVD ها رو تبدیل کنند:
انتخاب فرمت خروجی
انتخاب دیسک یا فایل ( IFO ، VOB )
تبدیل!

و اما برای کاربران حرفه ای هم امکانات اضافه و جالبی در نرم افزار وجود دارد از جمله تبدیل قسمتی از فیلم، و همچنین تغییراتی در Codec و کیفیت صدا و تصویر خروجی ( با جزییات کامل)

قیمت این نرم افزار 39$ است که با توجه به برتری نسبت به نرم افزار های مشابه حتی بیش از این هم ارزش دارد!

تصویری از محیط نرم افزار:

و در پایان لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک کمکی:

راستی این نرم افزار بدون کرک 1/3 از فیلم رو تبدیل می کنه که برای تست کردن کافیه...
دوستانی هم که علاقه مند به استفاده شدند اگر کرکش رو پیدا نکردند اطلاع بدن تا آپلود کنم.

:happy:

=====================================

ویرایش:
لینک کرک

ooje_asman
25-10-2006, 01:54
DivX رو نمی دونم ولی من که DVD هامو باهاش تبدیل به VCD کردم

ooje_asman
25-10-2006, 02:27
Yasa DVD Ripper Platinum

حرفاتون متین ولی به حجمش نمی خوره بتونه کیفیت خوب در بیاره، هان؟

Mbt925
25-10-2006, 02:28
فکر کنم به تاپیکه کانورترا یه سری بزنین بد نباشه

ooje_asman
25-10-2006, 02:39
.
دوستانی هم که علاقه مند به استفاده شدند اگر کرکش رو پیدا نکردند اطلاع بدن تا آپلود کنم.

:happy:[/QUOTE]

آپلود کنین لطف کردین بلکه ما رو هم راضی کرد مرسی

*hamedkhatar*
25-10-2006, 10:32
سلام
هری پاتر جان ممنون لطفا کرک رو هم آپلود کنید

Diego
25-10-2006, 13:55
وقتی با magic dvd من تبدیل میکردم بعدش که با نرو میخاستم vcd بزنم اونم قبول نمیکرد و می بایس برا خودش encode میکرد که یه فیلم 2 ساعتی به 5 ساعت می کشید چون مثه اینکه magic سایز تصویر رو 352 * 240 می زد و نرو 352 * 288 میخاست و magic هم به بیشتر راضی نمی شد
شما خیلی راحت میری توی setting و تو قسمت VCD هر تغییری از جمله تغییر سایز تصویر رو اعمال میکنی.
در ضمن نرو نباید به تصویر گیر بده...چون تنظیمات پیش فرض برنامه Magi DVD واسه رایت VCD درست هست.

Aminzikzak
25-10-2006, 15:42
AVS convertor

ooje_asman
25-10-2006, 16:02
سایزو تغییر دادم ولی باز رو حرف خودش بود ، نرو هم نمی دونم چرا گیر میده خلاصه اونم یکی دو ساعت برا انکود می گرفت

ooje_asman
25-10-2006, 17:12
از کرک خبری نشددددددددددددددددددددددد

ooje_asman
25-10-2006, 18:11
آقا چطو میشه 4 ، 5 فیلم رو تو یه Dvd جا داد.

Harry Potter
25-10-2006, 18:43
سلام
هری پاتر جان ممنون لطفا کرک رو هم آپلود کنید
سلام
به درخواست دوستان کرک آپلود شد و از پست قبلی می تونید دانلود کنید:

ooje_asman عزیز شما هم به این نکته توجه داشته باشید ارسال پست های پشت سر هم خلاف قوانین است.
همچنین موضوع تاپیک در مورد تبدیل DVD به VCD است نه ...
به دوستان گفتم اول تست کنند، دنبال کرک بگردند و اگر پیدا نشد من آپلود می کنم!
این درست نیست که همه چیز رو خیلی راحت و یکجا به دست بیاریم ...
پیروز باشید :happy:

Diego
25-10-2006, 19:47
سایزو تغییر دادم ولی باز رو حرف خودش بود ، نرو هم نمی دونم چرا گیر میده خلاصه اونم یکی دو ساعت برا انکود می گرفت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطمئنید عیب از خود برنامه رایت نیست؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aminzikzak
26-10-2006, 08:45
آقا چطو میشه 4 ، 5 فیلم رو تو یه Dvd جا داد.
اگه منظورت فیلم با پسوند Dat هستش با نرو میشه ...
مثل دیتا باید رایتشون کنی اما از منو خبری نیست.

Lonely Raven
26-10-2006, 10:16
با سلام.
حرفه اي ترين برنامه اي كه من سراغ دارم Canopus ProCoder 2.04.02 مي باشد. اين برنامه همه ي فرمت هاي شناخته شده را ساپورت مي كند.
حتي مي توانيد dvd را به dvd با بيت ريت پايين تر تبديل كنيد و چند dvd را در يكي رايت كنيد (مثل dvdهاي چندتايي توي بازار)
مهمترين ويژگي برنامه تنظيمات بسيار زياد آن است. مي توانيد دموي برنامه را از سايت آن دريافت كنيد :
كرك آن هم فكر كنم در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موجود باشد.

البته من يك مشكل با اين برنامه داشتم و آن زيرنويس است كه اين قابليت را پيدا نكردم. كه با توجه به قيمت بالاي نرم افزار و حجم آن (50 مگ) فكر كنم اين ويژگي را دارا باشد. (يك قسمت به نام Subpicture بود كه گزينه هاي زيادي داشت اما كار نمي كرد)
اگر دوستان در اين باره اطلاعاتي دارند لطفا كمك كنند.

با تشكر.

hs32hs
27-10-2006, 04:57
به نظر من بهترینش Ulead که الان آخرین ورژن موجود 10 اونه

ooje_asman
27-10-2006, 12:51
به نظر من بهترینش Ulead که الان آخرین ورژن موجود 10 اونه

منم باهاش کار می کنم و حتی اون امکانات برنامه بالای که دوستمون گفت رو هم داره ولی یه مشکل که مثه اینکه زیرنویس رو ساپورت نمی کنه منکه دنبالشم نتونستم پیداش کنم اگه کسی بلده ممنون میشم

ooje_asman
27-10-2006, 12:54
اگه منظورت فیلم با پسوند Dat هستش با نرو میشه ...
مثل دیتا باید رایتشون کنی اما از منو خبری نیست.

اونوقت DVD می تونه بازشون کنه دیگه ؟ واگه بخام منو داشته باشه چطو می تونم ؟

Diego
29-10-2006, 17:01
اونوقت DVD می تونه بازشون کنه دیگه ؟ واگه بخام منو داشته باشه چطو می تونم ؟
تاپیک داره به طرف خاکی میره.....
اگه با پسوند .dat رایت کنی DVD player نمیتونه بازش کنه.شما میتونی از برنامه ی Ulead DVD movie factory استفاده کنی و فایلهای ویدئویی رو تبدیل به .vob کنی.علاوه بر این منو هم میتونی بسازی.

Hamid1000
03-02-2007, 17:07
وقتی با پروگ چیزی رو ضبط میکنم هنگام پخشش تو مدیا پلیر زمانش درست نشون داده نمیشه مثلا یه کلیپ 4 دقیقه ای رو 50 ثانیه میزنه!
ولی تو دیدن کلیپ مشکلی ندارم همش بخش میشه

اما...

الان میخوام اون کلیپ ها رو کان ورت کنم به vcd و این برنامه بی شعور من یعنی power video converter نسبت به اون تایم اشتباه تبدیل میکنه که باعث میشه کلیپ چند دقیقه ای من بشه چند ثانیه!
زمانش رو هم نمیتونم دست کاری کنم

کسی نظری داره؟

reza_17173
20-04-2007, 13:56
Xilisoft DVD To Dix Converter
آقا این بهترین برنامس شک نکنید. فیلم تبدیل شده چنان کیفیتی داره که از خود دی وی دی بالاتره. اصلا" دیگه آخرشه....... به تضمین 100% من دانلودش کنین.
سعی کنین خودتون آخرین ورژن برنامه رو گیر بیارین. فکر کنم ورژن 4.0.7 باشه حوصله ندارم لینک دانلودش رو بزارم. نمی خوام تنبل بار بیاین :blink: یه سرچ کوچیک تو گوگل کنین..... خلاص.
ولی سریال آخرین ورژنش رو می زارم تا یه حالی داده باشم :cool:

0AB78A2278B1203A45C8B0C6-A8D6-7D95-FEEE

Diego
20-04-2007, 18:34
Xilisoft DVD To Dix Converter
آقا این بهترین برنامس شک نکنید. فیلم تبدیل شده چنان کیفیتی داره که از خود دی وی دی بالاتره. اصلا" دیگه آخرشه....... به تضمین 100% من دانلودش کنین.
سعی کنین خودتون آخرین ورژن برنامه رو گیر بیارین. فکر کنم ورژن 4.0.7 باشه حوصله ندارم لینک دانلودش رو بزارم. نمی خوام تنبل بار بیاین :blink: یه سرچ کوچیک تو گوگل کنین..... خلاص.
ولی سریال آخرین ورژنش رو می زارم تا یه حالی داده باشم :cool:

0AB78A2278B1203A45C8B0C6-A8D6-7D95-FEEE

به غیر از DivX به فرمت دیگه ای هم کانورت میکنه؟

END_BOY
20-04-2007, 18:47
این برنامه ها مفت نمی ارزه
فقط Video Convert Master . کیفیت تبدیل عالی
همه فرمت ها رو هم ساپورت میکنه :5:

reza_17173
21-04-2007, 00:53
به غیر از DivX به فرمت دیگه ای هم کانورت میکنه؟

نه عزیز. فقط به avi تبدیل می کنه. بعدا" می تونی با Nero به VCD تبدیلش کنی.
واسه تبدیل به avi این بهترین برنامه اس واقعا"...

Balrog
21-04-2007, 02:15
اينم برنامه‌ى خيلى خوبيه: Sothink DVD Ripper v1.3 (خروجى AVI مى‌ده). تو خود سايت معرفى شده بود چند وقت پيش.

Ehsani
21-04-2007, 02:28
من InterVideo DVD Copy Platinum 3.0 رو پیشنهاد می کنم برا ی تبدیل dvd به vcd و بالعکس.. dvd به divx و بالعکس..هم از نظر راحتی کاربری و هم از نظر کیفیت و سرعت تبدیل

Metalzadeh
21-04-2007, 04:57
سلام
من از Magic DVD Ripper v4.2 استفاده می کنم
خیلی هم خوب جواب میده ;)

EHSANRF
21-04-2007, 11:50
من يه برنامه مي خوام كه وقتي دي وي دي رو تبديل كرد كيفيت متن فارسي اون خوب باشه.

ehsan30
21-04-2007, 13:48
سلام
کسی All Video to VCD SVCD DVD Converter را امتحان کرده ؟؟ به نظر من که کیفیت خوبی داره
شرمنده لینک ندارم قرار بدهم.
ممنون
بای

Diego
21-04-2007, 14:06
من يه برنامه مي خوام كه وقتي دي وي دي رو تبديل كرد كيفيت متن فارسي اون خوب باشه.
اینو امتحان کردی؟:

من نرم افزار Magic DVD Ripper رو امروز دانلود کردم.و بعد از تست متوجه شدم که واقعا فوق العلاده است.از همه لحاظ! به نظر من که هیچ نقصی نداره!مرسی از دوستانی که این رو معرفی کردند.
Magic DVD Ripper
سریع ....اسان....با کیفیت......
این هم لینک دانلود برنامه + کرک به صورت اپلود شده در یک فایل زیپ! ورژن 4.2
با حجم 2.3 Mb

نحوه کرک کردن:
بعد از unzip کردن فایل زیپ ,فایل کرک را که با این اسم " MagicDVDRipper " در پوشه قرار دارد ,کپی و در پوشه ای که برنامه را نصب کردیpaste میکنید.سپس نرم افزار را اجرا کرده و در صفحه ای اول دکمه ی رجیستر را بزنید.حالا هر اسم و سریالی را که وارد کنید برنامه رجیستر میشود.

ashghal doni
22-04-2007, 15:46
به نظرمن همMagic DVD Ripper خوبه

Mr.K2
23-04-2007, 00:37
اگر بریزینش روی هارد و با JetAudio کانورتش کنید خیلی عالیهههههههههههههههههه

بهنازی
24-04-2007, 09:51
بهترین نرم افزار برای تبدیل divx به vcdچیه؟آیا با نرو میشه این کار رو کرد چجوری؟
با تشکر از دوستان.

Diego
24-04-2007, 17:55
بهترین نرم افزار برای تبدیل divx به vcdچیه؟آیا با نرو میشه این کار رو کرد چجوری؟
با تشکر از دوستان.
با نرم افزار iVideoMax که به نظر من بهترینه!متاسفانه یه ساعته دارم توی نت میگردم ولی نسخه فول ورژنشو واستون نتونستم گیر بیارم.حجمش 19 مگه !

بهنازی
24-04-2007, 19:47
با نرو نمیشه؟

Diego
25-04-2007, 13:20
با نرو نمیشه؟
شدنش که میشه.یعنی اگه واسه رایت وی سی دی شما یه فایل DivX رو اد کنی موقع رایت کردن خودش encode میکنه.ولی من امتحان نکردم ببینم تصویر نهاییش چطور میشه.سرعتش هم خیلی کنده.شما یه کاری بکن.این روشی رو که گفتم امتحان کن ,بعد به جای سی دی ,ایمیج بگیر.ببین چطور میشه.اگه خوب بود رو سی دی بزن.اگه هم مشکلی داشتی تو تاپیک بحث ، مشكلات ، اخبار ، آموزش و.... درباره Nero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته با نرو یه مشکلی هست و اون اینه که فایلهای DiveX اکثرا یه فیلم کامل هستن و باید حتما دوتکه بشن و فکر کنم نرو این کار رو نمیکنه.ولی با اون نرم افزاری که گفتم میشه.

Mbt925
25-04-2007, 14:10
دوستان عزیز سوالایی که الان داره توی این تاپیک مطرح می شه ، از خیلی وقت پیش توی تاپیک کانورترا مطرح شده و جوابهای بیشتری هم بهش داده شده .

با مطرح شدن این بحث ها توی اون تاپیک هم اون تاپیک منسجم تر میشه و هم خودتون جوابهای دقیق تر و بهتری می گیرین.

بهنازی
26-04-2007, 18:29
داداش این تاپیک کانورترها آدرسشو بده. اونجا بپرسیم.

Diego
27-04-2007, 01:34
داداش این تاپیک کانورترها آدرسشو بده. اونجا بپرسیم.
درخواســـت کـــانورتـــــور - مبــــدل فایلـــها به هـــم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahramasrar2
29-04-2007, 08:56
دوستان كسي اطلاع دارد چطور ميشه يه فيلم رو به نحوي از dvd به ديگر فرمت ها تبديل كرد كه مثلا زيرنويس هاي فارسي وانگليسي آن همچنان موجود باشد؟ با برنامه هاي ديگر مي تواند تبديل كرد ولي فقط امكان انتخاب يك زير نويس وجود دارد كه آن هم بروي فيلم الحاق مي شود وديگر امكان حذف يا برداشتن ويا تغيير آن موجود نيست
من با كارت --- از سايت هاي روسي فيلم هاي dvd با كيفيت عالي داونلود كردم كه به فرمت divix تبديل شده بودند وحجمشان هم از 4.5 گيگ رسيده بود به 900 مگ وبا كيفيت فوق العاده عالي نكته جالب ايتنكه زير نويس ها همچنان موجود بودند وامكان حذف يا اضافه كردنشان موجود بود يعني با چه نرم افزاري اين كار را كرده اند؟

باقي نرم افزار ها اصلا اين امكان را ندارند ويك زير نويس مثلا انگليسي كه من اصلا براي همان dvd را خريده ام قرباني وحذف مي شود وآموزش زبان هم مي رود پي كارش وبايد فيلم را با زير نويس فارسي تماشا كنم

ضمنا برنامه powerdvd riper ورژن 6 اين قابليت را دارد كه با برنامه power dvd به صورت اتوماتيك نصب مي شود ولي پس از تبديل كيفيت فيلم تبديل شده فاجعه آميز است

Diego
29-04-2007, 10:42
دوستان كسي اطلاع دارد چطور ميشه يه فيلم رو به نحوي از dvd به ديگر فرمت ها تبديل كرد كه مثلا زيرنويس هاي فارسي وانگليسي آن همچنان موجود باشد؟ با برنامه هاي ديگر مي تواند تبديل كرد ولي فقط امكان انتخاب يك زير نويس وجود دارد كه آن هم بروي فيلم الحاق مي شود وديگر امكان حذف يا برداشتن ويا تغيير آن موجود نيست
من با كارت --- از سايت هاي روسي فيلم هاي dvd با كيفيت عالي داونلود كردم كه به فرمت divix تبديل شده بودند وحجمشان هم از 4.5 گيگ رسيده بود به 900 مگ وبا كيفيت فوق العاده عالي نكته جالب ايتنكه زير نويس ها همچنان موجود بودند وامكان حذف يا اضافه كردنشان موجود بود يعني با چه نرم افزاري اين كار را كرده اند؟

باقي نرم افزار ها اصلا اين امكان را ندارند ويك زير نويس مثلا انگليسي كه من اصلا براي همان dvd را خريده ام قرباني وحذف مي شود وآموزش زبان هم مي رود پي كارش وبايد فيلم را با زير نويس فارسي تماشا كنم

ضمنا برنامه powerdvd riper ورژن 6 اين قابليت را دارد كه با برنامه power dvd به صورت اتوماتيك نصب مي شود ولي پس از تبديل كيفيت فيلم تبديل شده فاجعه آميز است
چه جالب!تا حالا نشنیده بودم.به صورت data امتحان کرده بودم و میدونستم میشه ولی این طوری که شما گفتین باید خیلی باحال بشه.
من خودم فایل DivX رو به صورت DATA روی سی دی میزنم و subtitle رو هم میریزم روسی دی,بعد وقتی توی DVD player میذارم میشه زیرنویس ها رو فعال کرد.

Pantani
02-05-2007, 18:16
به نظر من نرم افزار Conopus ProCoder Express For EDIUS بهترین تبدیل کننده ویدئوییه

Arashdata
03-05-2007, 00:03
من با نرو کار میکنم هرچند کم ولی کیفیتش بد نیست هرچند خودم هم دنبال یک نرم افزار خوبو سریع و در عین حال با کیفیت هستم

WESTBOY
03-05-2007, 19:47
من براي DivX كردن از JetAudio استفاده مي كنم.
ورژن جديد JetAudio فايل هاي تصويري هم كانورت مي كنه. (مال من ورژن 6.2.68330 Plus VX است)
همچنين ميتوانيد براي فيلم ها زيرنويس هم بگذاريد.

سرعت تبديل و كيفيت (كه با هم نسبت عكس دارند) هم از طريق DivX Codec قابل تنظيم است.
و همچين از طريق آن (DivX Codec) مي توانيد با يه ابزاري كه مثل ماشين است مدت زمان فيلم و كيفيت صداي آن رو بهش بدهيد و تا بگويد با چه بيت ريتي فايل اندازه يك سي دي يا هر اندازه ديگه مي شود.

من يه فيلم DivX رو با زيرنويس فارسي DivX كردم كه آخ هم نگفت و كيفيتش عالي بود.

Diego
04-05-2007, 11:16
من با نرو کار میکنم هرچند کم ولی کیفیتش بد نیست هرچند خودم هم دنبال یک نرم افزار خوبو سریع و در عین حال با کیفیت هستم
نرم افزاری رو که در پستهای قبل معرفی کردیم رو تست کنید.

محمد مهندس
05-05-2007, 14:05
با نرو این کار را می توانی انجام دهی با بالاترین کیفیت

Oliver Kahn
06-05-2007, 15:14
سلام
خوب راستش من هم از وقتی که فیلم های DVD رایج شد، مشکلی که داشتم تبدیل DVD ها به VCD بود. ( با کیفیت عالی )
Alive DVD Ripper ، DVD Zip Pro ، Easy DVD Extractor ، EasyDVDConverter ، Kingdia DVD Rip
ولی هیچ یک از این نرم افزار ها من رو راضی نکرد تا اینکه بالاخره نرم افزار Yasa DVD Ripper Platinum رو پیدا کردم،
این نرم افزار از نظر من بهترین کیفیت و امکانات رو داره و به طور کلی نمره ش بیسته!

خلاصه ای از امکانات:

MPEG(mpg, mpeg, dat, vob); WMV; ASF; AVI; QuichTime(mov, qt); MPEG4(mp4); 3GP; DV(dv, dif); Real Video(rm); PSP video(mp4); iPod Video;MPEG Audio(mp2, mp3); WMA; WAV; AU; MPEG4 Audio(m4a); Real Audio(ra); OGG; AAC; Raw AC3(ac3); NUT Open Container Format(nut),VCD, SVCD, DivX;
Video codec:
MPEG1 video; MPEG2 video; MPEG4(DivX4/DivX5); MSMPEG4 V1; MSMPEG4 V2; MSMPEG4 V3(DivX3); WMV7; WMV8; H263(+)(Real Video 1.0); MJPEG; Lossless MJPEG; Apple MJPEG-B; Sunplus MJPEG; DV; Huff YUV; Asus v1; Asus v2; Creative YUV; H.264; Sorenson Video 1; Sorenson Video 3; On2 VP3; Theora; Intel Indeo 3; FLV; ATI VCR1; ATI VCR2; Cirrus Logic AccuPak; 4X Video; Sony Playstation MDEC; Id RoQ; Xan/WC3; Interplay Video; Apple Animation; Apple Graphics; Apple Video; Cinepak; Microsoft RLE; Microsoft Video-1; Westwood VQA; Id Cinematic Video; Planar RGB; FLIC video; Duck TrueMotion v1; VMD Video; MSZH; ZLIB; TechSmith Camtasia; IBM Ultimotion;
Audio codecs:
MPEG audio layer 2; MPEG audio layer 1/3; AC3; Vorbis; WMA V1/V2; AAC; Microsoft ADPCM; MS IMA ADPCM; QT IMA ADPCM; 4X IMA ADPCM; G.726 ADPCM; Duck DK3 IMA ADPCM; Duck DK4 IMA ADPCM; Westwood Studios IMA ADPCM; SMJPEG IMA ADPCM; CD-ROM XA ADPCM; CRI ADX ADPCM; Electronic Arts ADPCM; RA144; RA288; RADnet; AMR-NB; AMR-WB; DV audio; Id RoQ DPCM; Interplay MVE DPCM; Xan DPCM; Apple MACE 3; Apple MACE 6; FLAC;
Supports NTSC/PAL/FILM
+

با استفاده از این نرم افزار، کاربران آماتور تنها با چند کلیک می توانند DVD ها رو تبدیل کنند:

انتخاب فرمت خروجی
تبدیل!
و اما برای کاربران حرفه ای هم امکانات اضافه و جالبی در نرم افزار وجود دارد از جمله تبدیل قسمتی از فیلم، و همچنین تغییراتی در Codec و کیفیت صدا و تصویر خروجی ( با جزییات کامل)

قیمت این نرم افزار 39$ است که با توجه به برتری نسبت به نرم افزار های مشابه حتی بیش از این هم ارزش دارد!

و در پایان لینک دانلود:

راستی این نرم افزار بدون کرک 1/3 از فیلم رو تبدیل می کنه که برای تست کردن کافیه...

ويرايش:
به درخواست دوستان كرک رو آپلود کردم...

پسورد : p30world

با سلام

دوست عزیز من که بجز لینک دانلود فایل ، لینک دیگه ای نمی بینم برای کرک .

من نمی دونم شما این لینک رو در کجای متن گذاشتید ، لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر

vtn54
06-05-2007, 17:33
سلام به همه دوستان عزیز

همه این نرم افزارهایی که توسط دوستان معرفی شده است مزایا و معایبی دارند ولی در یک نکته مشترکند :

هیچکدام کیفیت واقعی یک DVD را به فرمتهای دیگر تبدیل نمی کنند البته حین تبدیل فرمت DVD به فرمت VCD

طبیعتا کیفیت به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می یابد ولی وقتی DVD به فرمت DivX یا Xvid تبدیل می شود نه

تنها کیفیت کاهش نمی یابد بلکه اگر اغراق نباشد اگر با نرم افزار مناسبی اینکار انجام شود با تنظیماتی که اعمال

می شود رنگ و روی تصاویر بهتر هم می شود .هیچکدام از نرم افزارهایی که تا به حال معرفی شده است نرم

افزارهای حرفه ای نیستند و عمدتا برای کاربران مبتدی طراحی شده اند تا بدون دردسر و تنها با چند کلیک ساده کار

تبدیل انجام شود.مشهورترین و بی شک یکی از توانا ترین نرم افزارهای حرفه ای برای این کار نرم افزار متن باز

Gordian Knot می باشد که اصلی ترین کاربرد آن تبدیل فایلهایی با فرمت VOB به فرمت DivX یا Xvid

می باشد ولی قادر است کار تبدیل سایر فرمتها مثل MPEG ( یا همان فرمت VCD ) را به DivX یا Xvid و یا تبدیل

VOB به AVI را انجام دهدتقریبا تمامی فایلهایی که در اینترنت به صورت لینک مستقیم یا تورنت با

فرمت DivX یا Xvid قابل داونلود هستند با این نرم افزار ایجاد شده اند . البته کارهای دیگری هم از این برنامه بر می آید

مثلا اضافه کردن زیرنویس به فیلم , روتوش تصاویر فیلم , جدا کردن تصویر از صدا و... را انجام می دهد والبته همه

این کارها در سطح حرفه ای انجام می گیرد و احتیاج به تنظیمات و دستکاریهای فراوان دارد و این هم بزرگترین عیب

این برنامه است برای همین تولید کنندگان آن یک محصول دیگر به نام AutoGK را برپایه نرم افزار فوق طراحی کرده اند

که کار تبدیل را بسیار ساده تر انجام می دهد .من از Gordian Knot عمدتا برای تبدیل آرشیو VCD خودم به فرمت

DivX یا Xvid استفاده می کنم و باید بگویم حاصل کار واقعا عالی است من قبلا از نرم افزارهای دیگری منجمله

Cannopus Procoder و یا Convertor خود شرکت DivX استفاده کرده ام ولی حاصل کار اصلا قابل قیاس با Gordian Knot

نیست .در هرحال اگر دوستان علاقمند باشند می توانند به این آدرس جهت داونلود و همچنین آموزش نحوه کار با این

نرم افزارها سری بزنند .اگر سوالی هم بود من در خدمت هستم :

Gordian Knot Rippack 0.35.0 - pack2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

Mirror ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

AutoGK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویری از محیط برنامه Gordian Knot ( من با AutoGK کار نکرده ام ) :

Diego
07-05-2007, 01:41
vtn54 جان تا حالا کجا بودی؟
به این میگن ترکوندن تاپیک!ای ول داری....برم تو کارش ببینم چه جوریاس.

Harry Potter
07-05-2007, 01:47
با سلام

دوست عزیز من که بجز لینک دانلود فایل ، لینک دیگه ای نمی بینم برای کرک .

من نمی دونم شما این لینک رو در کجای متن گذاشتید ، لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر

سلام
لینک Keygen

:10:

Oliver Kahn
07-05-2007, 20:22
سلام
لینک Keygen

ممنون :41:

فایلتونو دانلود کردم ، ولی ارور داد باز نشد با وین رار :41:

Diego
07-05-2007, 22:57
vtn54 جان...یه آموزش کوچولو واسش میذاری؟

Oliver Kahn
08-05-2007, 01:03
سلام به همه دوستان عزیز

همه این نرم افزارهایی که توسط دوستان معرفی شده است مزایا و معایبی دارند ولی در یک نکته مشترکند :

هیچکدام کیفیت واقعی یک DVD را به فرمتهای دیگر تبدیل نمی کنند البته حین تبدیل فرمت DVD به فرمت VCD

طبیعتا کیفیت به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می یابد ولی وقتی DVD به فرمت DivX یا Xvid تبدیل می شود نه

تنها کیفیت کاهش نمی یابد بلکه اگر اغراق نباشد اگر با نرم افزار مناسبی اینکار انجام شود با تنظیماتی که اعمال

می شود رنگ و روی تصاویر بهتر هم می شود .هیچکدام از نرم افزارهایی که تا به حال معرفی شده است نرم

افزارهای حرفه ای نیستند و عمدتا برای کاربران مبتدی طراحی شده اند تا بدون دردسر و تنها با چند کلیک ساده کار

تبدیل انجام شود.مشهورترین و بی شک یکی از توانا ترین نرم افزارهای حرفه ای برای این کار نرم افزار متن باز

Gordian Knot می باشد که اصلی ترین کاربرد آن تبدیل فایلهایی با فرمت VOB به فرمت DivX یا Xvid

می باشد ولی قادر است کار تبدیل سایر فرمتها مثل MPEG ( یا همان فرمت VCD ) را به DivX یا Xvid و یا تبدیل

VOB به VCD را انجام دهدتقریبا تمامی فایلهایی که در اینترنت به صورت لینک مستقیم یا تورنت با

فرمت DivX یا Xvid قابل داونلود هستند با این نرم افزار ایجاد شده اند . البته کارهای دیگری هم از این برنامه بر می آید

مثلا اضافه کردن زیرنویس به فیلم , روتوش تصاویر فیلم , جدا کردن تصویر از صدا و... را انجام می دهد والبته همه

این کارها در سطح حرفه ای انجام می گیرد و احتیاج به تنظیمات و دستکاریهای فراوان دارد و این هم بزرگترین عیب

این برنامه است برای همین تولید کنندگان آن یک محصول دیگر به نام AutoGK را برپایه نرم افزار فوق طراحی کرده اند

که کار تبدیل را بسیار ساده تر انجام می دهد .من از Gordian Knot عمدتا برای تبدیل آرشیو VCD خودم به فرمت

DivX یا Xvid استفاده می کنم و باید بگویم حاصل کار واقعا عالی است من قبلا از نرم افزارهای دیگری منجمله

Cannopus Procoder و یا Convertor خود شرکت DivX استفاده کرده ام ولی حاصل کار اصلا قابل قیاس با Gordian Knot

نیست .در هرحال اگر دوستان علاقمند باشند می توانند به این آدرس جهت داونلود و همچنین آموزش نحوه کار با این

Gordian Knot Rippack 0.35.0 - pack2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

Mirror ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

AutoGK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حق با شماست . این نرم افزار نیاز به دستکاریهای فراوان داره حتی برای کانورت یک DvD
باید از هفت خان رستم عبور کنیم تا یک DvD تبدیل به VCD بشه .
من هم با این دوستمون موافقم . شما می بایست یک آموزش در حد مبتدی ارائه کنید .
البته تا اینجا که من فهمیدم تبدیل دی وی دی به وی سی دی باید در قسمت Ripping وRip the VOBs باشه .
ولی وقتی روی آیکن CD کلیک می کنیم پیغام میده که باید اول آدرس یک برنامه DVDDecrypter در قسمت Program paths/Where is DVDDecrypter.exe located قرار بدیم چون اونجا خالیه!
بیشتر توضیح بدید .

Diego
08-05-2007, 01:15
حق با شماست . این نرم افزار نیاز به دستکاریهای فراوان داره حتی برای کانورت یک DvD
البته تا اینجا که من فهمیدم تبدیل دی وی دی به وی سی دی باید در قسمت Ripping وRip the VOBs باشه .
ولی وقتی روی آیکن CD کلیک می کنیم پیغام میده که باید اول آدرس یک برنامه DVDDecrypter در قسمت Program paths/Where is DVDDecrypter.exe located قرار بدیم چون اونجا خالیه!
بیشتر توضیح بدید .

تائید میشه.اون plugin رو کم داره.

vtn54
08-05-2007, 01:19
vtn54 جان...یه آموزش کوچولو واسش میذاری؟

سلام دوست عزیز

متاسفانه همانطور که قبلا خدمتتان عرض کردم تنظیمات این برنامه زیاد و متعدد است ولی خوشبختانه آموزشهای خوبی

در سطح وب وجود دارد.متاسفانه من در پست قبلی به اشتباه نوشتم که این برنامه قادر به تبدیل DVD به VCD می باشد ولی

برای تبدیل سایر فرمتها در لینکهای زیر به صورت مصور قدم به قدم نحوه کار توضیح داده شده است :

MPEG to AVI/DivX/Xvid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DVD to AVI/DivX/Xvid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MPEG to MKV/OGM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته قبلا چند کار را قبل از نصب این برنامه باید انجام دهی :

1. برنامه Gordian Knot Codec Pack 1.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

را که توسط خود شرکت سازنده این نرم افزار توصیه شده است را داونلود ونصب کن هرچند ورژن کدکهای آن کمی

قدیمی است ولی در عوض تقریبا تمامی کدکهای مورد نیاز را دارا است و با برنامه مزبور نیز کاملا سازگار است.

2.برنامه متن باز DVD Decrypter v3.5.4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را داونلود ونصب کن .

3.خود برنامه Gordian Knot را نصب کن .

4.از لینک اول به قسمت DEFAULT CODEC SETTINGS SET-UP مراجعه کن و بر اساس راهنماییهای داده شده

تنظیمات مربوط به کدکها را انجام بده.

5.در صفحه اصلی برنامه Gordian Knot در قسمت Program Paths پس از نصب ستون مربوط به DVD Decrypter

خالی است که شما باید محل DVD Decrypter v3.5.4.0 را که قبلا نصب کرده اید را در آنجا وارد کنید.

6.قبل از تبدیل DVD به هر فرمتی باید DVD را ریپ کنید که آموزش آن را می توانید در لینک سوم قسمت

Rip the DVD پیدا کنید.حالا می توانید با آموزشهای داده شده در لینکهای فوق کار تبدیل را انجام دهید.

باز اگر در هر کدام از مراحل فوق مشکلی داشتید من در خدمت هستم.

vtn54
08-05-2007, 01:32
بیشتر توضیح بدید .

شرمنده دوست عزیز

چون فکر نمی کردم کسی بخواهد از چنین نرم افزار پر دردسری استفاده کند توضیح بیشتری ندادم البته اول از همه بگویم که این نرم افزاری

برای تبدیل DVD به VCD نیست وظیفه اصلی آن تبدیل DVD به DivX و Xvid است در هر حال در لینک قبلی توضیحات مربوط به این مشکل شما را

نوشتم .

Diego
08-05-2007, 15:46
لینک مستقیم.

WESTBOY
17-05-2007, 13:56
درباره برنامه هاي ديگري هم كه با Gordian Knot نصب مي شوند هم توضيح ميدهيد؟

WESTBOY
17-05-2007, 16:35
2.برنامه متن باز DVD Decrypter v3.5.4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را داونلود ونصب کن .

من كه لينك دانلودش رو پيدا نكردم!

vtn54
17-05-2007, 16:53
درباره برنامه هاي ديگري هم كه با Gordian Knot نصب مي شوند هم توضيح ميدهيد؟

منظورتان کدام برنامه ها هستند ؟

من كه لينك دانلودش رو پيدا نكردم!

shahbab
18-05-2007, 17:11
سلام
لینک Keygen

هری خان..این لینک کرک که گذاشتی برای باز شدن احتیاج به کد یا رمز داره...محبت کن اونرو هم بزار...

b2never
22-05-2007, 08:28

WESTBOY
25-05-2007, 03:27
بعد از اينكه Dvd رو ريپ كرديم بايد چكار كنيم؟

vtn54
25-05-2007, 11:32
بعد از اينكه Dvd رو ريپ كرديم بايد چكار كنيم؟

شما می خواهی DVD را به چه فرمتی تبدیل کنی ؟

WESTBOY
25-05-2007, 12:27
شما می خواهی DVD را به چه فرمتی تبدیل کنی ؟

ميخوام به XVID تبديل كنم.

vtn54
25-05-2007, 14:17
ميخوام به XVID تبديل كنم.

دوست من این کاملترین راهنمای تبدیل DVD به Xvid است :

Ripping DVD to XViD: Ultimate guide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک راهنمای ساده تر :

الته باید قبل از هر کاری تنظیمات مربوط به کدک Xvid را انجام دهی که در راهنمای اول هست ولی در راهنمای زیر ساده تر

بیان شده است :

باز اگر سوالی در هر کدام از مراحل بالا داشتی در خدمتیم.

Harry Potter
27-05-2007, 14:57
ممنون :41:

فایلتونو دانلود کردم ، ولی ارور داد باز نشد با وین رار :41:

هری خان..این لینک کرک که گذاشتی برای باز شدن احتیاج به کد یا رمز داره...محبت کن اونرو هم بزار...

سلام
keygen بدون مشکل و پسورد : (پیوست شد)
فقط امیدوارم ورژن نرم افزار تغییر نکرده باشه :20:

loyal280
11-06-2007, 13:03
من نمیدونم کسی با نرم افزار mpeg4 direct maker کار کرده یا نه،باید بگم نرم افزار فوق العاده ایه و تبدیل dvd به vcd رو با بهترین کیفیت ممکن انجام میده ،با خیلی از نرم افزار ها کار کردم و هیچ کدوم با این کیفیت تبدیل نمی کنند

ولی من یک مشکل باهاش دارم :

فیلمهایی که تبدیل میکنم روی کامپیوتر خوب نشون میده ولی رو دستگاه vcd تیکه تیکه نشون میده

تنظیماتشو هر جوری بگید تغییر دادم ولی نتونستم درست کنم ،از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

ahmadreza1363
13-06-2007, 01:42
wincopy dvd
total video convertor
بهترین در دنیا

Hamid1000
23-09-2007, 21:38
آقا سوال:

در تبدیل dvd به vcd زیر نویس ها رو چی کار باید کرد؟ (منظورم اینه که وقتی به vcd کانورت شد زیرنویس هم داشته باشه)

یا بعد از کانورت باید زیرنویس دار شه؟

sita
25-09-2007, 05:47
ولب کی گن برای بنده هم کار نکرد

Diego
25-09-2007, 16:37
آقا سوال:

در تبدیل dvd به vcd زیر نویس ها رو چی کار باید کرد؟ (منظورم اینه که وقتی به vcd کانورت شد زیرنویس هم داشته باشه)

یا بعد از کانورت باید زیرنویس دار شه؟
موقعی که فیلم DVD رو برای کانورت انتخاب میکنی میتونی توی تنظیمات نرم افزار کانورتر انخاب کنی که کدام زیرنویس به همراه فیلم تبدیل بشه یا اصلا هیچ زیر نویسی تبدیل نشه.

sasan_blue
11-10-2007, 22:14
AoA DVD Ripper هم خیلی خوبه. من که تا حالا زیاد با اینجور برنامه ها کار نکردم.
ولی 10 دقیقه از dvd رو تو 27 دقیقه به divx تبدیل کرد.
نسبت به برنامه هایی که قبلا کار کرده بودم خیلی بهتره...

Diego
12-10-2007, 08:35
AoA DVD Ripper هم خیلی خوبه. من که تا حالا زیاد با اینجور برنامه ها کار نکردم.
ولی 10 دقیقه از dvd رو تو 27 دقیقه به divx تبدیل کرد.
نسبت به برنامه هایی که قبلا کار کرده بودم خیلی بهتره...
10 دقیقه توی 27 دقیقه؟ خیلی طول میکشه که!:19::20: مشخصات سیستمتون چیه دوست من؟

awsedrft
31-10-2007, 16:24
سلام
ایا نرم افزار Gordian Knot مشکل عدم همزمانی صدا و تصویر را ندارد؟
من با DIVX pro 6.7 فیلمهای MPEG2 را که توسط --- ضبط شده تبدیل میکنم. کیفیت تصویر بسیار عالی است و حجم فایل هم کمتر از نصف میشود ولی صدا با تصویر همخوانی ندارد(صدا 2 ثانیه از تصویر عقبتر است).
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

musical
31-10-2007, 17:51
kingdia dvd ripper 3
Ahead DVD Ripper
اينها عالي هستند و حتي امكان انتخاب زيرنويس هم دارند وسرعت تبديلشون خيلي بالاست.

jdw
18-01-2008, 08:19
سلام دوستان من هم یکی دو روزی میشه که دنبال یک نرم افزار می گردم که بتونه DVD رو به بهترین شکل ممکن به VCD تبدیل کنه یک سری نرم افزار هست که من اونا رو تا حدودی چک کردم براتون می نویسم شاید بدردتون بخوره در ضمن من بیشتر این نرم افزار ها رو فقط برای تبدیل به VCD امتحان کردم شاید بعضی از اونا بتونن توی تبدیل به فرمت های ایگه خوب عمل کنن
به ترتیب اسم نرم افزار ها و چیزایی رو که من ازشون دستگیرم شده رو براتون می نویسم :

1.
NO1 DVD RIPPER VER 2.2
تبدیل به فرمت های : SVCD,VCD,DIVX
انتخاب زیرنویس مورد نظر

کیفیت تبدیل به SVCD عالیه
DIVX رو به خاطر اینکه ریجستر نبود نتونستم امتحان کنم

کیفیت تبدیل به VCD خوبه مقدار کمی ایراد داره
سرعت تبدیل به VCD برابر با مدت زمان فیلم
برای رایت هم نیاز به RE-ENCODED داره

2.
Ahead DVD Ripper

تبدیل به فرمت های :VCD,SVCD,AVI,MPEG,WMV,OGG,WMA,WAV,MP3
انتخاب زیرنویس

سرعت تبدیل به VCD یک کلیپ به مدت 1 دقیقه 1.18 دقیقه طول کشید
صدا و تصویر با هم هماهنگ هستند
کیفیت تصویر خوبه خیلی کم کیفیش پایین اومده ویک کم هم تصور کشیده شده

3.
dvdXsoft DVD RIPPER VER 1.10

تبدیل به فرمت های : VCD,DIVX,WMV,SVCD
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD یک کلیپ به مدت 2.3 دقیقه 2.3 دقیقه طول کشید
کیفیت تصویر خوبه خیلی کم کیفیش پایین اومده ویک کم هم تصور کشیده شده

4.
ImTOO DVD to 3GP Converter 4.0.43

تبدیل به فرمت های : MPEG1,MPEG2,XviD,RM,RA,MP4,3GP,WAV,ACC,3G2,MP3,M4A
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD به اندازه مدت زمان کلیپ طول کشید
کیفیت تصویر عالی تقریبا در حد DVD

4.
Kingdia DVD Ripper 3.0.12

تبدیل به فرمت های : VCD,DIVX,XviD,ASF,WMV
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD یک کلیپ به مدت 4.3 دقیقه 3.3 دقیقه طول کشید
کیفیت تصویر بد نیست و یک کم هم تصور کشیده شده
برای رایت هم نیاز به RE-ENCODED نداره

5.
Magic DVD Ripper 5.2.1

تبدیل به فرمت های : VCD,AVI,WMV,SVCD,iPod,MPEG2,PSP
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD یک کلیپ به مدت 1.40 دقیقه 1.10 دقیقه طول کشید
کیفیت تصویر خوبه خیلی کم کیفیش پایین اومده ویک کم هم تصور کوچک شده

6.
YASA DVD Ripper Platinum 2.8

تبدیل به فرمت های : VCD,DIVX,WMV,SVCD,MPEG2,MP4,VOB,AVI,WMV,ASF,RM,PSP ,3GP,3G2,MOV,iPod,MP3,MP2,M4A,WAV,OGG,RA,WMA,AC3
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD به اندازه مدت خود کلیپ طول کشید
کیفیت تصویر بد نیست و یک کم هم تصور کشیده شده
برای رایت هم نیاز به RE-ENCODED نداره

7.
Fly DVD Ripper 3.5.1

تبدیل به فرمت های : VCD,SVCD,AVI
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD یک کلیپ به مدت 1.40 دقیقه 1.10 دقیقه طول کشید
کیفیت تصویر خوبه خیلی کم کیفیش پایین اومده ویک کم هم تصور کوچک شده

8.
Auto Gordian Knot 2.45

تبدیل به فرمت های : AVI
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل زیاد طول کشید
کیفیت تصویر عالیه
حجم فایل ایجاد شده خیلی زیاده
برای رایت هم نیاز به RE-ENCODED داره و بعد از RE-ENCODED صدا قطع میشه

9.
Amadis DVD Ripper Pro 1.2.0

تبدیل به فرمت های : VCD,AVI,SVCD
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD یک کلیپ به مدت 0.55 دقیقه 1.3 دقیقه طول کشید
کیفیت تصویر به درد نمی خوره هم تصور کشیده شده و روی تصویر خط میفته

10.
AoA DVD RIPPER 3.1.7

تبدیل به فرمت های : VCD,DIVX,WMV,SVCD
انتخاب زیر نویس

سرعت تبدیل به VCD یک کلیپ به مدت 1.17 دقیقه 2 دقیقه طول کشید
کیفیت تصویر عالیه و یک کم هم تصور کشیده شده

من به شما این 3 تا رو پیشنهاد می کنم خودتون چک کنید ببینید کدوم بهتره:
Ahead DVD Ripper و ImTOO DVD to 3GP Converter 4.0.43 و AoA DVD RIPPER 3.1.7
امیدوارم که مفید واقع بشه
در ضمن من چندتا نرم افزار دیگه هم چک کردم که ارزش توضیح دادن در موردشون را نداشت اسماشون رو براتون می نویسم

BLAZE DVD
NO1 VIDEO CONVERTOR
VIDEO CONVERTOR
SUPER VIDEO CONVERTOR

sid
15-02-2008, 23:43
فقط mpeg direct maker. کیفیت تبدیل عالی
همه فرمت ها رو هم ساپورت میکنه
اموزشش هم توي همين سايت هست يه سرچ بكني حله

ebivaali84
10-06-2008, 00:08
سلام به همه دوستان عزیز

VOB به AVI را انجام دهدتقریبا تمامی فایلهایی که در اینترنت به صورت لینک مستقیم یا تورنت با

یا

و

هميشه يك دوست دانا راحت جان و آرامش فكر براي ديگران است.
به خاطر راهنمايي ارزنده‌تان بسيار متشكرم.
شما به دغدغه چندگاهه بنده پايان داديد. اميدوارم در همه مراحل زندگي پيروز و شادكام باشيد.
ياحق

saeed774
10-06-2008, 00:45
سريعترين و با کيفيت ترين برنامه براي اينکار که همه فرمتها رو هم ساپورت ميکنه Winavi Convertor 8.0 هستش
که ميتونين امتحانش کنين
لينک دانلود :

سريال :
Name: Any Name
Sn: D3FB5A40BBA6C96FA4B1015A8D54B6FD3B021948A010710D

HAMID-3138
26-07-2008, 04:41
سلام
من چند تا فیلم با پسوند avi دارم به چه فرمتی باید اونها رو تبدیل کنم که بشه با دستگاه دی وی دی فیلمها رو دید
چون حجمشون زیاده و حتی تمام فیلم در یه دی و ی دی جا نمیشه

tohidkh
30-07-2008, 21:45
به نظر من Ulaed Video Studio بهترين برنامه براي اين كاره.
(فقط بگم كه بريا يان كار از ورژن 10 اين برنامه استفاده نكنيد)

my email
23-09-2008, 22:51
سلام آره منم این نرم افزار رو خیلی قبول دارم از چند تا نرم افزاری که تست کردم این # 1 DVD riper بهتر بود

qwerty sia
20-01-2009, 07:37
به نظر من video redo بهترين است 30 دقيقه را در مدت 3 دقيقه تبديل مي كند ولي 2مشكل دارد 1.هيچ كركي براي ان نيست(من كه پيدا نكردم)2.dvd را به mpg تبديل ميكند
كسي اگر نسخه كامل ان را گير اورد لطفا لينكش را بگزارد ممنون

Gladiator King
26-01-2009, 19:06
به نظر من video redo بهترين است 30 دقيقه را در مدت 3 دقيقه تبديل مي كند ولي 2مشكل دارد 1.هيچ كركي براي ان نيست(من كه پيدا نكردم)2.dvd را به mpg تبديل ميكند
كسي اگر نسخه كامل ان را گير اورد لطفا لينكش را بگزارد ممنون

توی این سایت سرچ کن کرکش هست.

من سرچ کردم videoredo بودش

Gladiator King
26-01-2009, 19:09
تا جایی که من فهمیدم این برنامه ویدیو ادیتوره ولی کونورتور نیست.
ضمننا mpg1 همون vcd و mpg2 همون dvd هست.

Gladiator King
26-01-2009, 19:13
سريعترين و با کيفيت ترين برنامه براي اينکار که همه فرمتها رو هم ساپورت ميکنه Winavi Convertor 8.0 هستش
که ميتونين امتحانش کنين
لينک دانلود :

سريال :
Name: Any Name
Sn: D3FB5A40BBA6C96FA4B1015A8D54B6FD3B021948A010710D

تایید میشه. واقعا بین تمام برنامه هایی که من تست کردم این بهترینه
هم سرعتش بالاست و هم کیفیتش فوق العادس.
ضمننا زیرنویس رو میتونه روی فیلم بزاره. کنتراست و رنگ . روشنایی فیلم رو هم میتونه تغییر بده.
حتی میتونه فیلم رو crop کنه.

koorosh666
28-01-2009, 18:44
dvd magic بهتره به نظرم

Diego
29-01-2009, 00:24
کسی از بچه ها با Gordian knot کار کرده؟چرا واسه من progress bar نداره؟آیا برنامه اش همینطوریه یا ......

mishen
09-02-2009, 11:39
سلام دوستان من چند وقتیه Magic DVD Ripper رو استفاده میکنم اما از دیشب تا حالا از کار افتاده با هر سریالی میزنم رجیستر میشه اما وقتی برنامه بالا میاد و میخوام DVD رو تبدیل کنم میگه سریال اشتباهه !! از دوستان کسی میدونه مشکل چیه ؟ ایا فایل کرکش هست تو اینترنت ؟ خواهشا راهنمایی کنید من به این نرم افزار احتیاج شدید دارم چون تو کیفیت و سرعت بینظیره

Diego
09-02-2009, 15:52
سلام دوستان من چند وقتیه Magic DVD Ripper رو استفاده میکنم اما از دیشب تا حالا از کار افتاده با هر سریالی میزنم رجیستر میشه اما وقتی برنامه بالا میاد و میخوام DVD رو تبدیل کنم میگه سریال اشتباهه !! از دوستان کسی میدونه مشکل چیه ؟ ایا فایل کرکش هست تو اینترنت ؟ خواهشا راهنمایی کنید من به این نرم افزار احتیاج شدید دارم چون تو کیفیت و سرعت بینظیره

شما از چه ورژنی استفاده میکنی دوست من؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال لینک دانلود جدیدترین ورژنش+کیجن رو واست میذارم.امیدوارم که به کارت بیاد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم: 3313 KB

(احتمالا گذاشتن لینک دانلود در اینجا خلاف قوانین باشه.درست یادم نیست! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

mishen
09-02-2009, 19:19
شما از چه ورژنی استفاده میکنی دوست من؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال لینک دانلود جدیدترین ورژنش+کیجن رو واست میذارم.امیدوارم که به کارت بیاد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم: 3313 KB

(احتمالا گذاشتن لینک دانلود در اینجا خلاف قوانین باشه.درست یادم نیست! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

من از ورژن 5.1.0 استفاده میکنم .اینم که شما زحمت کشیدی رو دانلود کردم قبلی رو پاک کردم و نصب کردم سریال رو قبول میکنه و وارد برنامه میشه به محض اینکه میخوام از برنامه استفاده کنم این ارور مسخره میاد ! من فکر کنم این برنامه احتیاج به کرک هم داره و سریال کافی نیست :13:

Diego
10-02-2009, 00:03
شما تو کیجن یه اسم وارد کن(مثلا Babak یا Dariush) ,کیجن خودش خود به خود یه شماره سریال بهت میده.بعد تو برنامه برو قسمت Registration و اسم و سریال نامبر رو Copy/paste کن.(دستی وارد نکن)
کرک لازم نداره.من بارها این برنامه رو نصب کردم.خیالت راحت.خیلی راحت میشه Register کردش.:40:

P‌C
22-03-2009, 13:20
فقط mpeg direct maker. کیفیت تبدیل عالی
همه فرمت ها رو هم ساپورت میکنه
اموزشش هم توي همين سايت هست يه سرچ بكني حله
کاملا درسته!!
حدود 6 ساله که از این برنامه استفاده میکنم.
-سرعت تبدیل عالی: با سیستم نسبتا قدیمیم(1.8 intel):
تبدیل mpeg2(dvd به mpeg1(vcd : تبدیل 1 دقیقه فیلم در عرض 45 ثانیه!
تبدیل mpeg2 به Xvid/Mp3: فیلم 60 ثانیه ای در زمان 80 ثانیه البته با کیفیت فوق العاده و حجم بسیار کم.
تبدیل mpeg2 به DivX: فیلم 60 ثانیه ای در زمان 90 ثانیه البته با کیفیت فوق العاده و حجم بسیار کم.
تبدیل mpeg1(vcd به divx : زمان تبدیل معادل یک چهارم طول فیلم!

-حجم کم و کیفیت بالا:
تبدیل mpeg2(dvd به Xvid/Mp3: حجم کمتر از VCD با کمترین افت کیفیت که برای افراد غیرحرفه ای محسوس نیست.(یک فیلم DVD حدود 90 دقیقه ای رو با کمترین افت کیفیت به 700 مگابایت رسوند!) در صورتیکه اگر این فیلم به فرمت استاندارد VCD یعنی mpeg1 تبدیل بشه حدود 800مگ حجم میگیره اونهم با کیفیت معمول و نسبتا پایین vcd)
تبدیل mpeg2(dvd به DivX:معادل Xvid/Mp3

مطمئنا با سیستمهای قوی تر سرعت تبدیل بالاتر از آمار فوق هست.
مثلا پیش بینی میکنم با یک cpu ی دو هسته ای2.2 Ghیک فیلمDVD یک ساعته رو در عرض بیست دقیقه به VCD تبدیل کنه!

-ساپورت اکثر فرمتهای تصویری

-امکانات شخصی سازی مناسب و حرفه ای برای ایجاد فایل خروجی دلخواه کاربر

بیش از 90 درصد برنامه های معرفی شده این تاپیک در مقابل mpeg4 direct maker عددی نیستند.

توصیه میکنم حتما امتحانش کنید. حجم زیادی هم نداره.

sp1362
18-05-2009, 11:07
سلام
بچه ها من نیز این برنامه را دانلود کردم به نظر برنامه خوبی میاد ای کاش آموزش کار با اون را می گذاشتید .
با تشکر

Diego
21-05-2009, 21:28
سلام
بچه ها من نیز این برنامه را دانلود کردم به نظر برنامه خوبی میاد ای کاش آموزش کار با اون را می گذاشتید .
با تشکر

کدوم برنامه؟اینجا برنامه زیاد معرفی شده.لطفا اسمشو بذارید تا در حد امکان بتونیم کمک کنیم.:11:

mojtaba007
26-05-2009, 14:33
دوستان من از دوستم سریال گمشدگان را گرفتم با فرمت dvd
و قراره برای خودم رایت کنم
ولی گفتم بهتره این سریال رو همه قسمت هاشو به divx تبدیل کنم تا کمتر دی وی دی خام استفاده کنم
به نظر شما بهترین برنامه برای اینکه بتونی دی وی دی سریال را تبدیل به divx کرد چی است
که بتوان زیر نویس فارسی را هم انتخاب کرد
میخوام طوری باشه که مثلا از خود برنامه وارد درایو دی وی دی رام میشم
مثلا سریال گمشدگان هر دی وی دی اش از 4 قسمت تشکیل شده
این برنامه هم هر 4 قسمت را جلوی من بیاره و من برای هر قسمت زیر نویس فارسی را انتخاب کنم

hossein1364
04-07-2009, 15:14
سلام
من نرم افزار zc dvd ripper رو استفاده میکنم
ولی کیجن اونو ندارو و رجیستر نیست
میتونین کمکم کنین؟

phph
09-07-2009, 18:43
با سلام.

من چندتا سوال داشتم.

من فیلم ها رو از ماهواره کپچر می کنم با فرمت PAL DVD که فکر کنم همون MPEG باشه که 1 فیلم 1 ساعت و 30 دقیقه ای حجمش درمیاد 2.45 GB
بهترین نرم افزار برای تبدیل این فیلم MPEG به DIVX چیه؟
البته اینو بگم که من بعد از کپچر فیلم تبدیلش می کنم به DIVX. با استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter 3 که بعد از تبدیل حجمش میشه 853 MB.
کیفیت مثل DVD هست و صدا خوبه.صدا و تصویر هماهنگه اما زمان زیادی برای تبدیل لازم داره مثلا برای یه فیلم 1 ساعت و نیم 30 دقیقه زمان می بره تا تبدیل کنه.
من یه نرم افزار می خوام که کارای Xilisoft Video Converter 3 رو انجام بده ولی سرعتش زیاد باشه حجمش از اینی که هست پایین باشه ولی کیفیت تغییر نکنه.

ممنون منتظرم

سید محمد عرفان
26-07-2009, 00:18
سلام دوستان

نرم افزار DVD Pean Pro یکی از بهترین نرم افزارهای Convert می باشد که بعد از تبدیل نه تنها صدا و تصویر هیچ تداخلی با یکدیگر ندارند بلکه حتی زیرنویس را هم بدون کمترین تاخیر خواهید داشت.
نه تنها vcd بلکه AVI . MPEG . 3GP . MP4 . MOV . FLV . DIVX . SVCD . و تعداد زیادی فرمت دیگر قابل استفاده و تبدیل شدن موجود می باشد.

سیستم مورد نیاز:

System Requirements

CPU

a Pentium-Class Microprocessor at minimum 500 MHz,The faster the CPU (1 GHz recommended)

System Memory

Minimum 128 MB RAM, the more memory (256 MB recommended)

Hard-disk Available Capacity

500 MB of hard-disk space for program installion.

Device

DVD-ROM driver

Operating System

Microsoft Windows 98, Me, NT, 2000, XP,2003 or later version . But you must be Administrator to install DVDPean.

Software

Installing DivxPro5.1 Free DIVx Filter (copyright by
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) for generating DIVX. Installing Microsoft Windows Media Player 8 or later for generating WMV and WMA.

سایت تخصصی نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می باشد.
موفق باشید. :11:

mostafa0910
06-08-2009, 02:50
مجتبی جان من هم مثل شما دارم لاستو تبدیل میکنم
اگه میخوای به xvid یا divx تبدیل کنی بیخیال شو چون فرق زیادی نداره
ولی اگه میخوای کم حجم بشه با کمترین افت کیفیت من فرمت rmvb پیشنهاد میکنم
نرم افزار ImTOO DVD Ripper Ultimate 5
بیشتر نرم افزارهایی که تست کردم مشکل هماهنگ نبودن صدا و تصویر را داشتن
اینجا کسی نرم افزاری سراغ داره که بشه باهاش چند تا vob ادغام کرد؟:20:

mostafa0910
06-08-2009, 02:57
تنظیمات
video size : 720x480
bitrate : 1200
به بقیه چیزها کاری نداشته باش
حجم هر قسمت 300 تا 350 مگابایت

راستی اینجا کسی نرم افزاری سراغ داره که بشه باهاش چند تا vob ادغام کرد؟:20:

mostafa0910
06-08-2009, 03:02
تنظیمات
video size : 720x480
bitrate : 1200
به بقیه چیزها کاری نداشته باش
حجم هر قسمت 300 تا 350 مگابایت

phph به شما هم total video convertor پیشنهاد میکنم
راستی اینجا کسی نرم افزاری سراغ داره که بشه باهاش چند تا vob ادغام کرد؟:20:

toufiq
16-08-2009, 12:39
سلام دوستان شاید کمی دیرباشه ولی ضرر نداره که این برنامه رو هم نگاه بندازید
برنامه AutoGordianKnot
این برنامه کیفیتش عالیه ازمونای که توی اینترنت برای دانلود میزارن یکم زمانبره ولی ارزششو داره هر 100 دقیقه فیلمو به یه دایویکس 700 مگابایتی تبدیل میکنه کار کردن بااونم خیلی راحته

gishar
16-08-2009, 19:32
من یکسری فیلم بر روی هارد کامپیوتر دارم با فرمت divx می خوام این فیلم ها رو روی dvd رایت بزنم طوری که امکان اجرای این فیلم ها بر روی پلیرهای خانگی هم وجود داشته باشه، و زیر نویس فیلم ها نیز از بین نره ، کسی می تونه به منو راهنمایی کنه، نیاز فوری دارم.

مجيد.غلام
27-08-2009, 13:02
سلاممن بيشتر از برنامه McFunSoft Video Solution 7.9استفادده مي كنم و جوابگو هم بوده

mohsentotti
13-09-2009, 00:24
من با امتحان کردن تک تک نرم افزارهایی که دوستان در این تاپیک معرفی کردند به این نتیجه رسیدم:

بعضی از این نرم افزارها مشکل عدم هماهنگی صدا و تصویر دارند بعضی حجم را زیادی نامعقول میکنند بعضی دیگر زیرنویس را خراب میکنند و بعضی کیفیت تصویر را افتضاح!

و در آخر بهترین و راحتترین نرم افزاری که مشکلات بالا را نداشت این بود: AOA DVD Ripper

kral_pontiac
19-02-2010, 14:03
من با امتحان کردن تک تک نرم افزارهایی که دوستان در این تاپیک معرفی کردند به این نتیجه رسیدم:

بعضی از این نرم افزارها مشکل عدم هماهنگی صدا و تصویر دارند بعضی حجم را زیادی نامعقول میکنند بعضی دیگر زیرنویس را خراب میکنند و بعضی کیفیت تصویر را افتضاح!

و در آخر بهترین و راحتترین نرم افزاری که مشکلات بالا را نداشت این بود: AOA DVD Ripper
خوب لينك دانلود بدين ما هم يه تستي بكنيم .
ممنون

Golbarg01
21-03-2010, 15:57
لطفا نرم افزاری معرفی کنید که فرمت دی وی دی رو به وی سی دی تبدیل کنه
در ضمن برای تبدیل باید کدوم فایل رو با کانورتر باز کنیم؟
چون دی وی دی ها دو تا پوشه دارند یه دونه به نام video-ts و یکی هم audio-ts
بعضی دی وی دی ها هم چند تا فیلم روشون هست برای تبدیل یکی از اونها باید چیکار کنم؟

Diego
21-03-2010, 18:09
لطفا نرم افزاری معرفی کنید که فرمت دی وی دی رو به وی سی دی تبدیل کنه
در ضمن برای تبدیل باید کدوم فایل رو با کانورتر باز کنیم؟
چون دی وی دی ها دو تا پوشه دارند یه دونه به نام video-ts و یکی هم audio-ts
بعضی دی وی دی ها هم چند تا فیلم روشون هست برای تبدیل یکی از اونها باید چیکار کنم؟

اولین تاپیک نرم افزارها معرفی شدن.
بیشتر نرم افزارها خودشون اتوماتیک فایلها رو نشون میدن و شما فقط باید انتخاب کنید که کدوما تبدیل بشن.ولی برای جواب شما:فایلهای تصویری با فرمت .vob توی پوشه video-ts هستن.

pc_hex
18-04-2010, 11:41
سلام .
فقط Total Video Convertor
کارش حرف نداره... مخصوصا با AMD سرعتش خیلی توپ میشه...

MEMA
22-04-2010, 13:59
کسی تونسته برنامه AutoGordianKnot رو توی ویندوز 7 هم اجرا کنه؟ برا من نصب میشه.بازم میشه.ولی موقع اجرا گیر میکنه .تو ویندوز اکس پی اینطوری نیست.ورژنی نیست که تو ویندوز 7 هم مشکلی نداشته باشه؟ از این برنامه بهتر تو عمرم ندیدم.

Phonix Live
05-10-2010, 19:26
سلام
با چه نرم افزار میشه یه فیلم با فرمت MKV به همراه زیر نویس رو به VCD تبدیل کرد؟

مجید4
08-10-2010, 21:11
سلام به همه عزیزان
من یه dvd دارم که با هیچکدوم از پلیر ها قابل پخش نیست با برنامه any reader هم نشد روی هارد کپی کنم .با convertxtodvdهم نتونستم تبدیل کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید با چه برنامه ای انرا تبدیل به dvd و یا فرمت دیگر کنم تا بشه نگاه کرد .
ممنون

persianmsport
15-11-2010, 01:03
با سلام به نظر من برنامه Xilisoft DVD Ripper برنامه ی کاملیه هم برای تبدیل هم زیر نویس وهم...

zelda64
30-11-2010, 06:49
سلام به همه عزیزان
من یه dvd دارم که با هیچکدوم از پلیر ها قابل پخش نیست با برنامه any reader هم نشد روی هارد کپی کنم .با convertxtodvdهم نتونستم تبدیل کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید با چه برنامه ای انرا تبدیل به dvd و یا فرمت دیگر کنم تا بشه نگاه کرد .
ممنون

دوست عزیز شما برنامه‌ی ISOBUSTER را از لینک زیر دانلود کن اگر نتونستی محتوای دیسک را روی هارد کنی دنبال چیز دیگری نگرد که نمی‌شود.

دانلود از صفحه زیر :

Amin.P30
30-11-2010, 13:36
سلام.
من بیشتر با total video converter 3.71 &3.12 فیلم هام رو کانورت میکردم . که در تبدیل چند تا فیلم به مشکل برخوردم.
رفتم سراغ xilisoft video converter ultimate6 رفتم. اینم نرم افزار خوبیه.
یک مشکل داشتم که فهمیدم از چی بود این بود که وقتی هنگام تبدیل بعضی فیلم ها high quality رو انتخاب میکردم در dvd player خش دار نشون میداد که با گذاشتن تنظیمات در متوسط حل شد.
اما مشکل دیگه ای که دارم در تبدیل فیلم اره 7 که به avi تبدیلش کردم اصلا توی player نشون نمیده با این که avi هستش.
tekken 2010 رو هم که به avi تبدیل کردمش اون هم با این که تنظیمات متوسط رو انتخاب کردم بازم خش دار نشون میده.

جدیدا هم K-Lite_Mega_Codec_Pack_v6.6.0 رو نصب کردم.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

با سلام به نظر من برنامه Xilisoft DVD Ripper برنامه ی کاملیه هم برای تبدیل هم زیر نویس وهم...
این برنامه فقط dvd رو تبدیل میکنه و فایل های mkv و ... رو به هم تبدیل نمیکنه؟

Amin.P30
02-12-2010, 15:02
سلام.
من بیشتر با total video converter 3.71 &3.12 فیلم هام رو کانورت میکردم . که در تبدیل چند تا فیلم به مشکل برخوردم.
رفتم سراغ xilisoft video converter ultimate6 رفتم. اینم نرم افزار خوبیه.
یک مشکل داشتم که فهمیدم از چی بود این بود که وقتی هنگام تبدیل بعضی فیلم ها high quality رو انتخاب میکردم در dvd player خش دار نشون میداد که با گذاشتن تنظیمات در متوسط حل شد.
اما مشکل دیگه ای که دارم در تبدیل فیلم اره 7 که به avi تبدیلش کردم اصلا توی player نشون نمیده با این که avi هستش.
tekken 2010 رو هم که به avi تبدیل کردمش اون هم با این که تنظیمات متوسط رو انتخاب کردم بازم خش دار نشون میده.

جدیدا هم K-Lite_Mega_Codec_Pack_v6.6.0 رو نصب کردم.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

این برنامه فقط dvd رو تبدیل میکنه و فایل های mkv و ... رو به هم تبدیل نمیکنه؟

پیدا کردم مشکل از چی بود.
باید BIT RATE و FRAME رو کم کنید تا دستگاه بتونه بخونش.

ALI-17
28-01-2011, 09:03
توتال ویدیو کانورتور

mohsen19x
13-07-2011, 06:01
سلام

خلاصه ای از امکانات:

Video codec:
Audio codecs:

Supports NTSC/PAL/FILM

+

انتخاب فرمت خروجی
تبدیل!

و در پایان لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک کمکی:

ویرایش:
لینک کرک

لینک کرک کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FAR_FA
14-09-2011, 10:24
نرم افزار Freemake Video Converter هم براي كانورت بد نيست . رايگانه

آدرس :

savoz
23-11-2011, 09:06
سلام دوستان من کار کردن با Sothink DVD Ripperرو بلد نیستم اگه ممکنه راهنمایی کنین اگر هم سایت می دانید که آموزشش هست لینک شو بدین

savoz
24-11-2011, 08:37
سلام به همه و آقا
Diego
انواع مختلف دی وی دی ریپر دانلود کردم و به سایتاشون رفتم و توضیحاتشون رو خوندم ولی هنوز تستی نکردم.مجیک رو خیلی تعریف کرده بودن، شما که تست میکنی این رو هم تست کن. به نظر میرسه از همه جهت خوبه . در سایتش کپچری از یک فیلم رو با چند تا دیگه مقایسه کرده که فکر کنم باید خیلی دقت کرد. به هر حال تستش با شما و اما نام آن
Sothink DVD Ripper
اگه وقت کردی اینا رو هم تست کن، تشکر
Acala DVD Ripper
AoA.DVD.Ripper
ImTOO.DVD.Ripper
Kingdia.DVD.Ripper
البته یادم نیست کدومها، ولی بعضی هاشون زمان زیادی نیاز دارن ولی
Sothink DVD Ripper
رو تست کن. تشکر
من کار با هیچ کدوم رو بلد نیستم و می خوام یاد بگیرم ممنون میشم اگه آموزش یکی از این دی وی دی ریپیرها را بگذاری

alirezaasemani49
25-11-2011, 19:37
سلام,من یکسری فیلم با موبایلم گرفتم که در کامپیوترم ذخیره کردم.حالا میخوام آنها را روی دی وی دی یا سی دی بریزم که در دستگاه dvd playerخانگی و یا در وی سی دی بتوانم ببینم.اما هر کاری کردم نشد.حتی آنها را کانورت کردم و به فرمتی که روی دستگاه نوشته تبدیل کردم اما نمیشه.با neroهم اینکار را انجام دادم.این نرم افزار موقعی که میخوام add کنم اصلا کلیپها را نمیشناسد.
با چه برنامه ای باید اینکار را انجام دهم؟

giga_best
17-04-2013, 22:08
سلام به نظر من نرم افزار edius رو نصب کنید حالشو ببرید.
هم ویرایش بصورت کاملا حرفه ای و هم خروجیهای خوبی داره
بعد از اینکه کار روی فیلم تموم شد F11 رو بزنید تا گزینه های ذخیره رو براتون نمایش بده
اگه اشکالی بود اینجا برام سوال بذارید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad-p
17-04-2013, 22:16
بهترین به نظر من:Magic DVD Ripper

b_e_n_z
07-09-2013, 13:11
سلام دوستان
من رو لینک دانلودش کیلیک میکنم اما باز نمیشه انگار فیلتره
لطفا کمکم کنید
با تشکر