PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آپدیت ios

soroushpayne
30-03-2017, 16:49
سلام

ورژن ios آیفونم الان ۱۰.۲ هستش و میخوام به ۱۰.۳ بروز رسانی کنم وقتی با wi fi چک میکنه واسه آپدیت حجم رو میزنه ۶۰۰ مگ ولی وقتی با آیتونز میخوام انجام بدم به طور تقریبی میزنه ۲.۴ گیگ !!!! مشکل از چیه ؟؟

MXRX
30-03-2017, 18:03
سلام

ورژن ios آیفونم الان ۱۰.۲ هستش و میخوام به ۱۰.۳ بروز رسانی کنم وقتی با wi fi چک میکنه واسه آپدیت حجم رو میزنه ۶۰۰ مگ ولی وقتی با آیتونز میخوام انجام بدم به طور تقریبی میزنه ۲.۴ گیگ !!!! مشکل از چیه ؟؟

آیتونز داره کل فرمور iDevice شما را دانلود میکنه و بعد ریستور یا آپدیت میکنه مشکل خاصی وجود ندارد.
به نظرم اگه زیاد ریستور میکنی خود فرمور گوشی را از سایت دیگه دانلود کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که داشته باشی بعد موقع ریستور با آیتونز به جای گزینه ریستور گزینه آپدیت رو بزن و گرنه با ota با خود گوشی آپدیت کن دردسرش کمتره حجم دیتا دانلودی هم کمتره

soroushpayne
30-03-2017, 21:55
آیتونز داره کل فرمور iDevice شما را دانلود میکنه و بعد ریستور یا آپدیت میکنه مشکل خاصی وجود ندارد.
به نظرم اگه زیاد ریستور میکنی خود فرمور گوشی را از سایت دیگه دانلود کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که داشته باشی بعد موقع ریستور با آیتونز به جای گزینه ریستور گزینه آپدیت رو بزن و گرنه با ota با خود گوشی آپدیت کن دردسرش کمتره حجم دیتا دانلودی هم کمتره

ریستور زیاد که نه هر موقع بروز رسانی بده انجام میدم دیگه ....

فرق ota با فریمورش چیه ؟

الان یه چیزی من برم ios 7 رو دانلود کنم میشه به این Ios برگرده ؟

MXRX
31-03-2017, 00:51
ota یعنی آپدیت از طریق خود آیفون یا iDevice

خیر نمیشه به هر ورژن دلخواه ریستور کنید .اپل اجازه نصب ورژنها یا firmware های قدیمی رو نمیده . بزودی ریستور به ورژن ما قبل از 10.3 هم بسته میشه .

شما از طریق خود گوشی آپدیت کنید .

دانلود و داشتن firmware ( مثلا" ورژن نهایی ios 10.3 در حال حاضر) زمانی بکار میاد که مثلا" آیفون یا iDevice شما به مشکل خورده و بالا نمیاد و تنها راه ریستور از طریق آیتونز و آخرین ورژن firmware مخصوص iDevice شماست.
نکته : تا زمانیکه ورژن جدید تر از ios v10.3 منتشر نشده میتوانید از طریق آیتونز به این ورژن ریستور کنید.