PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیمر های محترم لطفا راهنمایی کنن !

Capitan karimi
19-03-2017, 00:22
سلام:n13::n16:

کسی در مورد این علائم چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟

بازی ---------> Pes 2011

کنسول --------> Ps2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

●●●FDR●●●
19-03-2017, 08:17
سلام:n13::n16:

کسی در مورد این علائم چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟

بازی ---------> Pes 2011

کنسول --------> Ps2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به احتمال خیلی زیاد مربوط به فعال بودن استراتژی ها یا تاکتیکهای تنظیم شده در داخل فرمیشن هستش . مثل ضد حمله یا پرسینگ و ...

Capitan karimi
20-03-2017, 19:57
به احتمال خیلی زیاد مربوط به فعال بودن استراتژی ها یا تاکتیکهای تنظیم شده در داخل فرمیشن هستش . مثل ضد حمله یا پرسینگ و ... درمورد کاراییش چیزی نمیدونید؟

●●●FDR●●●
21-03-2017, 17:11
درمورد کاراییش چیزی نمیدونید؟

وقتی این علامتها فعاله استراتژی یا تاکتیک متناظر با خودش رو که در قسمت فرمیشن تنظیم شده فعال نگه میداره یا استارت میکنه. مثلا اگر علامت ضربدر رو برای پرسینگ و گذاشتن فشار روی بازیکنهای تیم مقابل تنظیم کرده باشید با فعال کردنش در طول بازی پرسینگ انجام میشه و یا اگر روی ضدحمله گذاشته باشید با فعال کردنش ضدحمله زده میشه.

این مواردی که گفتم مثال بوده . و بسته به ورژن فوتبال و سال ساخت بازی و پلتفرم بازی ( کنسولی یا پی سی ) استراتژیها و تاکتیکهای متفاوتی رو میشه روی این علایم تنظیم کرد .

Capitan karimi
21-03-2017, 19:07
وقتی این علامتها فعاله استراتژی یا تاکتیک متناظر با خودش رو که در قسمت فرمیشن تنظیم شده فعال نگه میداره یا استارت میکنه. مثلا اگر علامت ضربدر رو برای پرسینگ و گذاشتن فشار روی بازیکنهای تیم مقابل تنظیم کرده باشید با فعال کردنش در طول بازی پرسینگ انجام میشه و یا اگر روی ضدحمله گذاشته باشید با فعال کردنش ضدحمله زده میشه.

این مواردی که گفتم مثال بوده . و بسته به ورژن فوتبال و سال ساخت بازی و پلتفرم بازی ( کنسولی یا پی سی ) استراتژیها و تاکتیکهای متفاوتی رو میشه روی این علایم تنظیم کرد .سلام.
پلی 2 پی اس 2011
طریقه فعال کردنشو شما اطلاعی ندارید؟

ممنون از پاسختون:n16:

●●●FDR●●●
21-03-2017, 20:21
سلام.
پلی 2 پی اس 2011
طریقه فعال کردنشو شما اطلاعی ندارید؟

ممنون از پاسختون:n16:

این نوع کنسول رو متاسفانه نمیدونم . هر کنسولی فرق میکنه

خواهش میکنم :»