PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمپین اعتراض به لغو غیر قانونی قرارداد اینترنت نامحدود از طرف شرکت مخابرات

raminirandost
18-03-2017, 23:22
سلام دوستان همینطور که می دانید که شرکت مخابرات طی حرکت غیر قانونی در صدد حذف اینترنت نامحدود مشترکین اینترنت نامحدود هست

دوستان در این تایپک نظرات خودتون اینجا مطرح کنید از بحث ها دیگه خود داریی کنید

در این تایپک هدف مطرح کردن شکایت در سایت 195 هست

شکایت خودتون در سایت 195 ثبت کنید تعداد شکایت ها باید به بالاترین حد برسونید وگرنه رسیدگی وجود نداره

این طرح به صورت رندوم یا همان تصادفی در حال اجرا برای اینترنت مشترکین مخابرات می باشد هرکس که مشکل براش ایجاد شده و محدود شده

اول در پنل خودت در مخابرات شکایت خود مطرح و در صورت عدم رسیدگی در سایت 195 شکایت خود را ثبت کنه

درصورتی که گفتن قرار داد یک ساله هست بگوید در قرار داد قید نشده که یک ساله هست و طبق قرار داد باید به طور کامل نامحدود ارائه کنید

سوالی بود در تایپک مطرح کنید به دوستان خود اطلاع رسانی کنید از مدیریت هم میخوام که تایپک پاک نکنن با تشکر

raminramz
19-03-2017, 00:11
اگر اینطوری ادامه بده بنده سرویسم رو عوض میکنم
پایه شکایت هستم

mohsens1997
19-03-2017, 00:20
سلام
من هم چندروزی هست که این مشکلو دارم، از سایت بهشون تیکت زدم و بهونه سالیانه و منصفانه و این چیزا رو اوردن، با این وضعی که من دیدم از خودشون آبی گرم نمیشه و حرف درستیم نمیزنن و باید با شکایت و این چیزا ادامه بدیم
آدرس سایت برای ثبت گزارش و شکایت رو لطف کنین بگین ممنون

Golbarg01
19-03-2017, 00:30
انقدر سرعت رو اوردن پایین که نیم ساعته می خوام سایت 195 رو باز کنم نمیشه! :n21:
تو کدوم قسمتش باید بریم و چی بنویسیم؟
یه متن واحد بدید همه بذاریم

raminirandost
19-03-2017, 01:45
انقدر سرعت رو اوردن پایین که نیم ساعته می خوام سایت 195 رو باز کنم نمیشه! :n21:
تو کدوم قسمتش باید بریم و چی بنویسیم؟
یه متن واحد بدید همه بذاریم

سلام خدمت شما متن هرچی صلاح می دونید با توجه به قرار داد بنویسید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

raminirandost
19-03-2017, 09:57
دوستان دیشب به من گفتن طرح منصفانه هست

امروز بحث شکایت پیش کشیدم میگن 3 روز دیگه مشکل حل میشه و سراسری هست !

معلوم نیست چی به چیه خلاصه تو پنل خودتون شکایت مطرح کنید تاثییرش بالاس :n09:

farid_givehchin
19-03-2017, 14:00
من روی تاپیک خود مخابرات هم این پست رو گذاشتم

دوستان از طریق سایت 195 ثبت شکایت کنید و بگید که زمانی که قرار داد بستید همچین مساله ای وجود نداشت بعد اگر تیکت رو بستن هم درخواست تجدید نظر بدید و تجدید نظر دوم و در نهایت ملاقات با معاونین وزیر ارتباطات،بنده خودم یک بار کارم به تجدید نظر اول رسید که جواب هم گرفتم در ما بقی موارد هم جواب گرفتم تو همون مرحله اولیه و به تجدید نظر نرسید امیدوارم شما هم بتونید حق خودتون بگیرید این مشکل سرعت برای من به وجود نیومده ولی اگر شروع بشه منم حتما پیگیری جدی میکنم

hitmax77
19-03-2017, 21:15
سلام
من هم از 195 پیگیری کردم امروز از طرف مخابرات زنگ زدن گفتن به دلیل طرح مصرف منصفانه بوده و تا 3 روز دیگه جل میشه!
اخرشم گفت نامه اومده که سرویس های نامحدود مخابرات باید جمع بشه اونایی که میخوان برم حجمی بگیرن اگه نمیخوان تخلیه کنن!!

bardia-vr
19-03-2017, 21:29
من یک سرویس ۵۱۲ نامحدودشو داشتم که با اینکه سرعت همیشه روی ۶۲ کیلوبایت ثابت بود اما بسیار کند بود و با توجه سنگین شده اکثر برنامه ها و سایت ها مجبور شدم تخلیه کنم و اومدم رو شرکتا خصوصی، دیگه هم مشترک مخابرات نمیشم چون سرویس هاشون به شدت ضعیفه حتی یکی از همسایه هامون سرویس جدید حجمیشو گرفته و من امتحان کردم آپلود بسیار ضعیفی داره اما دانلود تا ۱۶ هم میرفت ولی در کل مخابرات خیلی ضعیفه .

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

mInI_ClockEr
19-03-2017, 21:31
دوستان دیشب به من گفتن طرح منصفانه هست

امروز بحث شکایت پیش کشیدم میگن 3 روز دیگه مشکل حل میشه و سراسری هست !

معلوم نیست چی به چیه خلاصه تو پنل خودتون شکایت مطرح کنید تاثییرش بالاس :n09:

با سلام
خوب دوست گرامی 3 روز دیگه سر ماه میشه و 25 گیگ بهتون حجم میدن
دوستان من نمیتونم وارد پنل کاربری توی خدمات مشتریان بشم
مگه رمز و نام کاربری شماره تلفن ADSL نیستش؟
قرارداد من راحت برای 4-5 سال پیش هست فکر کنم
اونموقع بهمون یه برگه دادن چیزی نبود
این جریان تیکت چیه ؟
من اصلاً سر در نمیارم یکی توضیح بده هر قسمت رو با لینک های مربوطش :n03:
اصلاً ارامش نداریم از دست اینا :V16:

raminirandost
19-03-2017, 21:42
با سلام
این جریان تیکت چیه ؟

بله دوست عزیز متوجه شدم خودم سرکارمون گذاشتن من که شکایتم ثبت کردم مهم نیست چی میشه اما هیچ وقت در برابر حقت نباید سکوت کنی
اگه می بینی وضع ما الان اینه به خاطر سکوت هست

raminirandost
21-03-2017, 21:04
دوستان هنوز مشکل اینترنت دارن ؟

درست نشده ؟

برای من هنوز رو 18 هست حتی اول ماه هم اومده اما باز تعغییر نکرده :n13:

mohsens1997
21-03-2017, 22:41
با سلام
این جریان تیکت چیه ؟

سلام
بله درست میگین، چند روز دیگه حجما ریست میشن و دیگه کسی چیزی نمیگه!
این آدرس پنل هست
ecare.tct.ir/ecare
یوزر هم شماره ای که روش adsl دارین هست، پسورد هم پسوردی ک تو مودم برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید.
من که تیکت دادم نه زنگی زدن و نه کاری کردن ولی زدن که راهنمایی انجام شد:n29:

- - - Updated - - -

دوستان هنوز مشکل اینترنت دارن ؟

درست نشده ؟

برای من هنوز رو 18 هست حتی اول ماه هم اومده اما باز تعغییر نکرده :n13:

خیر برای منم درست نشده، همون 18ی ک بودم داره آب میره:n29:

ho3in1414
22-03-2017, 04:15
نمیدونم اهل کجایین ولی جالبه بدونید تو این مملکت هیچی غیر قانونی نیست
سر سال واسه شماها نامحدودو برداشتن واسه ما خوزستانیا نه تنها نامحدود نزاشتن از اول، جدیدا شبانه رایگان رو برای ما مشترکین فیبر نوری برداشتن
تو همین سامانه هم شکایت کردم کهچطور ممکنه وقتی تو قرارداد زده شبانه رایگان وسط طرح اعلامیه میزنن که از 12/1 شبانه رایگان ندارد

جواب رو ببینید

با سلام ارائه سرويس بدون ساعت رايگان مغايرتي با مصوبه سازمان تنظيم مقررات ندارد.و در ضمن مشترك تعرفه چند ماهه ندارد.

Golbarg01
22-03-2017, 12:52
من چرا نمی تونم شکایتمو تو سایت 195 ثبت کنم؟
تو صفحه دوم بعد از تکمیل همه گزینه ها وقتی روی ارسال شکایت کلیک می کنم اون بالا می نویسه خطا گردش کار
قبلش به تلفن 195 هم زنگ زدم گفت سامانه تعطیله شنبه زنگ بزنید!
پس شما چجوری شکایت کردید؟

alinumber7
22-03-2017, 19:44
باز هم برگ زرینی دیگر بر کارنامه ی درخشان دزدان مخابرات که دارن با صنایع خودروسازی و باشگاه های فوتبال و والیبال دولتی سر این که کدوم یکی شون بیشتر مال مردمو میخورن، رقابت میکنن !!

و جالب این جاست که من 8 روز اینترنتم از 512 به 128 رسیده بود و در این 8 روز چند بار زنگ زدم که هر بار اپراتورها یه جواب متفاوت دادن. اولیشون میگفت زیرساختها در حال به روز رسانیه و حداکثر تا سال تحویل درست میشه و دیگه تکرار نمیشه!! از سال تحویل گذشت و دومین بار زنگ زدم. این بار گفتن واس خود ماها هم سرعت 128 شده و تا 12 شب وصل میشه که بازم نشد. باز فرداش زنگ زدم که گفتن برای بیشتر کاربرا وصل شده و چون تعداد زیاده، برای شما و باقی کاربرای نامحدود تا 12 ظهر یعنی ظهر امروز وصل میشه ولی بهتون بگم که اگه ماهی 25 گیگ بیشتر مصرف کنیدف بازم سرعت تون 128 میشه!!!

خب دزدی به چی میگن؟ هم در قراردادها اومده و هم خود اپراتورها تا همین هفته ی پیش میگفتن که اینترنت های نامحدود مخابرات وصل میمونن با همین سرعت و بدون محدودیت مگر این که خود کاربر بره قراردادشو لغو کنه. طبق قرارداد کتبی و صحبت های این چند ساله ی خود مخابرات، از طرف مخابرات حق ندارن که در پهنای باند یا سقف مصرف کاربران نامحدود تغییری ایجاد کنن مگر این که خود کاربر درخواست بده!!

ho3in1414
23-03-2017, 02:27
واسه منم خطا میداد ولی شکایت ثبت میشد اس ام اس هم میومد

mohsens1997
23-03-2017, 11:13
سلام
مثل اینکه یا حجما ریست شده یا کار دیگه ای کردن که سرعتا برگشته به حالت اولش! ببینیم دوباره چه بلایی سرمون میارن، خبری شد اینجا اعلام کنین

mInI_ClockEr
24-03-2017, 05:50
سلام
بله درست میگین، چند روز دیگه حجما ریست میشن و دیگه کسی چیزی نمیگه!
این آدرس پنل هست
ecare.tct.ir/ecare
یوزر هم شماره ای که روش adsl دارین هست، پسورد هم پسوردی ک تو مودم برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید.
من که تیکت دادم نه زنگی زدن و نه کاری کردن ولی زدن که راهنمایی انجام شد:n29:

باسلام
من هر کاری کردم نتونستم وارد بشم
فکر میکنم اصلاً برای نامحدود ها وارد نمیشه چون لازم نیست:n13:

raminirandost
28-03-2017, 00:34
دوستان بلاخره حجمی شده یا نه؟ گویا حجمی شده

کسی شکایت کرده ؟ جواب شکایت من دادن البته پیگیر نشدم :n13:

hamed619
28-03-2017, 09:12
با سلام
این جریان تیکت چیه ؟

نام کاربری شماره تلفن adsl با کد و رمز ورود پسورد adsl که مخابرات داده بزنی میتونی وارد بشی

alinumber7
08-06-2017, 20:52
ظاهرا از دیروز دوباره افت سرعت شروع شده برای نامحدودای تهران . واقعا بی شرفه این مخابرات

twhhhco
09-06-2017, 12:20
برای ما هم از دیروز صبح به 128 رسیده. (محدوده جنوب تهران)
چندبار 2020 تماس گرفتم، هربار یه جواب دادن.
آخرین بار یارو میگه بهترین کار اینه بری سرویستو به حجمی تغییر بدی!!

دوستان چکار باید بکنم؟؟
آیا جایی هست بصورت حضوری مراجعه کنم تا کسی پیگیری کنه؟؟

متاسفانه در محدوده ما هیچ شرکت خصوصی سرویس نمیده و یجورایی مخابرات داره حکومت میکنه!

bache007
09-06-2017, 15:39
خدا لعنتشون کنه من سرعتم 512 هستش از 2 روز قبل به 128 رسیده به 2020 زنگ زدم میگه طرح حجمی بگیرید به من میگه اگه از 5گیگ بیشتر دانلود کنید سرعت به 128 میرسه محدوده ی مخابذاتی توی جنوب شرق تهران (شهید مشهدی مهدی) هستش و بغیر از مخابرات همی هیچ شرکتی دیگه ی به ما سرویس نمیده به نظرتون چیکار کنم

twhhhco
09-06-2017, 16:41
برای ما هم از دیروز صبح به 128 رسیده. (محدوده جنوب تهران)
چندبار 2020 تماس گرفتم، هربار یه جواب دادن.
آخرین بار یارو میگه بهترین کار اینه بری سرویستو به حجمی تغییر بدی!!

دوستان چکار باید بکنم؟؟
آیا جایی هست بصورت حضوری مراجعه کنم تا کسی پیگیری کنه؟؟

متاسفانه در محدوده ما هیچ شرکت خصوصی سرویس نمیده و یجورایی مخابرات داره حکومت میکنه!

من که امروز در سایت 195 شکایت ثبت کردم.
نمیدونم رسیدگی میکنن یا نه!؟
بهرحال اگر راه دیگه ای هست، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

twhhhco
09-06-2017, 16:44
خدا لعنتشون کنه من سرعتم 512 هستش از 2 روز قبل به 128 رسیده به 2020 زنگ زدم میگه طرح حجمی بگیرید به من میگه اگه از 5گیگ بیشتر دانلود کنید سرعت به 128 میرسه محدوده ی مخابذاتی توی جنوب شرق تهران (شهید مشهدی مهدی) هستش و بغیر از مخابرات همی هیچ شرکتی دیگه ی به ما سرویس نمیده به نظرتون چیکار کنم

من امروز در سایت 195 شکایت ثبت کردم.
نمیدونم رسیدگی میکنن یا نه؟ ؟ !
بهرحال ممنون میشم اگر راه دیگه میشناسید بنده را راهنمایی کنید.

iLive
10-06-2017, 03:56
جالبه حرومی ها هر بار یه چیزی میگن!! من 512 نامحدود دارم الان سرعتمو کردن 128 دفعه اول زنگ زدم یارو رسما گفت مخابرات میخواد نامحدودشو جمع کنه نمیتونه تامین کنه داره اینجوری اذیت میکنه که همه برن حجمی بگیرن و تا اخر ماه این وضعیته و ... ولی حرفی از محدودیت مصرف نزد. دفعه دوم زنگ زدم یارو گفتش که باید میومدید قراردادتون رو تمدید میکردید سر سال و این قراردادها سالیانست و مخابرات خودش برداشته اینجوری برای خودش تمدید کرده!!! الان اگر بیشتر از 25 گیگ مصرف کنید سرعتتون میشه 128!! میگم شما میخوای برداری گند بزنی تو سرویس چرا پولشو دوست داری و به گرفتنش تمام و کمال ادامه میدی ولی میای سرخود سرعتشو کم میکنی؟!!! خدایی ذله شدم از دست این نت ایران، این محل ما رو از اول که adsl اومد برداشتن فیبر نوری کردن تا ده سال که کلا adsl نمیشد بگیریم بعدشم که شد فقط این مخابرات خراب شده که همون 512 سالمشونم باید میزدی تو سرشون با کیفیتی که داشت الانم که اینجوری کردن. جالبه حالا به این دوستمون گفتن 5 گیگ محدودیت داری! من از هر روشی شده این موضوع رو پیگیری میکنم نمیذارم اینجوری حقم خرده شه.

ardeshir n
10-06-2017, 08:59
درود بر همگی.
آخه مشکل ماهم اینه که خط تحمل نداره اینترنت سرعت بالا.
ماهی یک بار خط میر@@ینه باید بزنگی به ۲۰۲۰ درستش کنن.
یک ساعت میگن مودم خاموش کن و بعدش روشن کن.
هر موقع هم که میگی چرا فلان شده میگن مشکل خط خودتونه.

Sent from my K00E using Tapatalk

abbas_p
10-06-2017, 10:42
الان زنگ زدم میگن تا سر برج باید صبر کنی تا برگرده به ۵۱۲
من که میگن جمع کننن انگاری برگشتم به دوران اینترنت دیال اپ.. ۵۱۲ چی داره که محدودش کردن مسخره ها

MahZi
10-06-2017, 12:23
سلام
دوستان من امروز در سامانه 195 شکایت خودمو ثبت کردم

من خاطرم نیست توی قرارداد مخابرات از مصرف منصفانه چیزی ذکر شده باشه. کسی متن قرارداد رو داره؟

اگر چیزی در این مورد عنوان شده باشه عملا شکایت بی فایده هست

m_amin
10-06-2017, 21:55
واقعا من موندم چه جوری رو این سرعت ۲۵۶ یا ۵۱۲ کیلو بیت موندین
دارین وقت و زندگیتون رو هدر میدین آخه این سرعت جی هست که حالا نامحدود باشه!
میشه فیلم دید؟
بازی کرد؟
ریموت کرد؟
واقعا هیچ کار نمیشه کرد
حتی اگه واسه دانلود هم بخواین
الان با سرویسهایی که ایرانسل و همراه اول دارند تو یه شب انداره یک ماه این سرعت میتونین دانلودت،ن رو انجام بدین

bardia-vr
10-06-2017, 22:39
میشه فیلم دید؟
بازی کرد؟
ریموت کرد؟
واقعا هیچ کار نمیشه کرد
الان با سرویسهایی که ایرانسل و همراه اول دارند تو یه شب انداره یک ماه این سرعت میتونین دانلودت،ن رو انجام بدین
منم به دوستامون همینو میگم ،این سرعت ارزش موندن و حرص خوردن ،الان سه تا اپراتور داریم بلخره توی هر منطقه یکی دوتاش خوب آنتن میده ،هر سه هم بسته های مختلف و شبانه داره ، یک بسته شبانه بگیرید راحت دانلود کنید ،من که یوقتا رایتل میگیرم گاهی هم همراه اول با ۱۰ تومن که پول ی ساندویچ و نوشابه است ،کلی دانلود میکنم.منطقه ما همراه اول حداقل سرعتش ۵۰۰ کیلوبایت روی تریجی و فورجی هم بین ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت . به شماها هم پیشنهاد میکنم خودتونو به خاطر ۶۰ کیلوبایت محدود نکنید .

bardia-vr
10-06-2017, 22:39
میشه فیلم دید؟
بازی کرد؟
ریموت کرد؟
واقعا هیچ کار نمیشه کرد
منم به دوستامون همینو میگم ،این سرعت ارزش موندن و حرص خوردن نداره ،الان سه تا اپراتور داریم بلخره توی هر منطقه یکی دوتاش خوب آنتن میده ،هر سه هم بسته های مختلف و شبانه داره ، یک بسته شبانه بگیرید راحت دانلود کنید ،من که یوقتا رایتل میگیرم گاهی هم همراه اول با ۱۰ تومن که پول ی ساندویچ و نوشابه است ،کلی دانلود میکنم.منطقه ما همراه اول حداقل سرعتش ۵۰۰ کیلوبایت روی تریجی و فورجی هم بین ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت . به شماها هم پیشنهاد میکنم خودتونو به خاطر ۶۰ کیلوبایت محدود نکنید .

*mhm*
11-06-2017, 00:25
میشه فیلم دید؟
بازی کرد؟
ریموت کرد؟
واقعا هیچ کار نمیشه کرد

حقیقتش این سرویس فقط بدرد دانلود می خوره همین .یعنی بنده به شخصه ماهی 40 تا 60 گیگ فقط دانلود فایل انجام می دادم . وبگردی و ... هم بماند. یعنی مصرف کلی چیزی بین 60 تا 80 گیگ در ماه بود. خوب این یعنی قیمتی بین تقریبا 250 تا 350 تومان ( تقریبی) برای هر گیگابایت دانلود. حالا من با کدوم سرویس می تونم به چنین قیمتی برسم ؟! ( متاسفانه آَشنایی با سرویس های ایرانسل و همراه اول ندارم )

m_amin
11-06-2017, 00:28
حقیقتش این سرویس فقط بدرد دانلود می خوره همین .یعنی بنده به شخصه ماهی 40 تا 60 گیگ فقط دانلود فایل انجام می دادم . وبگردی و ... هم بماند. یعنی مصرف کلی چیزی بین 60 تا 80 گیگ در ماه بود. خوب این یعنی قیمتی بین تقریبا 250 تا 350 تومان ( تقریبی) برای هر گیگابایت دانلود. حالا من با کدوم سرویس می تونم به چنین قیمتی برسم ؟! ( متاسفانه آَشنایی با سرویس های ایرانسل و همراه اول ندارم )

ایرانسل شبانه
۳ ساعت تا سقف ۶۰ گیگ ۲ هزار تومن ناقابل
خودت تقسیم کن قیمت گیگش در میاد

همراه اول یک ماه نامحدود شبانه از ۱ شب تا ۱۱ صبح
ماهی ۲۹ تومن
یا شبی ۲۵۰۰

سرعت هم باید تست کنی ببینی چقدر میگیری چون باز هستن و هر جا یه سرعتی داره

bardia-vr
11-06-2017, 01:08
بحث قیمت به کنار،بحث زمان چی،شما برای دانلود یک فیلم یک گیگ با سرعت ۶۰ کیلوبایت مخابرات، ده ساعت صبر کنی تازه نت هم تعطیل کنی و یک ضرب دانلود کنه ،اما تصور کن سرعت ۱۰۰۰ کیلوبایت یا یک مگابایت در ثانیه ، یعنی تقریبا ۱۰۰۰ ثانیه یعنی چیزی حدود ۱۶ دقیقه فیلم شما دانلود شده و میتونی راحت ببینی و لذت ببری ،تازه ممکنه سرعت بالاتر هم باشه . اگر منطقه مخابراتیت جواب میده خب برو های وب یا هرشرکتی که شبانه داره ولی مخابرات نمون که داری لذت نت پرسرعت رو از خودت میگیری

twhhhco
11-06-2017, 01:08
ایرانسل شبانه

ماهی ۲۹ تومن
یا شبی ۲۵۰۰

دوست عزیز، اینترنت همراه فقط بدرد وبگردی و بازی میخوره!
من از همشون استفاده کردم (ایرانسل، همراه اول، رایتل)
فقط رایتل با دانلود حجم بالا کارنداره که اونم نمیصرفه.

وقتی صحبت از دانلود میشه، شما به 60 تا 100 گیگ درماه فکر کن.
وگرنه مصرف 20- 30 گیگ اصلا جای بحث نداره و حق با شماست.

اما برای برای مثلا ماهی 100 گیگ دانلود هیچ نوع اینترنتی مثل سرویسهای نامحدود بصرفه نبود
که متاسفانه اینم اینجوری کردن!!!

من که از دیروز تا الان تمام سرویسهای شرکتهایی که در منطقه ما جواب میدن را بررسی کردم.

باتوجه به محدوده ما که هر شرکتی نیست، و مصرف ماهیانه من، حداقل باید 4 برابر این سرویس 512 پرداخت کنم.

sasan.69
11-06-2017, 01:10
منم به دوستامون همینو میگم ،این سرعت ارزش موندن و حرص خوردن نداره ،الان سه تا اپراتور داریم بلخره توی هر منطقه یکی دوتاش خوب آنتن میده ،هر سه هم بسته های مختلف و شبانه داره ، یک بسته شبانه بگیرید راحت دانلود کنید ،من که یوقتا رایتل میگیرم گاهی هم همراه اول با ۱۰ تومن که پول ی ساندویچ و نوشابه است ،کلی دانلود میکنم.منطقه ما همراه اول حداقل سرعتش ۵۰۰ کیلوبایت روی تریجی و فورجی هم بین ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت . به شماها هم پیشنهاد میکنم خودتونو به خاطر ۶۰ کیلوبایت محدود نکنید .

بدبختی حوصله گیگ خریدن و اینا رو ندارم ....هرچند از نامحدود شاتل خسته شدم و مخصوصا از سیستم مسخره مصرف منصفانه و های وب رفتم

twhhhco
11-06-2017, 01:14
سلام
دوستان من امروز در سامانه 195 شکایت خودمو ثبت کردم

من خاطرم نیست توی قرارداد مخابرات از مصرف منصفانه چیزی ذکر شده باشه. کسی متن قرارداد رو داره؟

اگر چیزی در این مورد عنوان شده باشه عملا شکایت بی فایده هست

دوست من، امروز تمام وقت اداری بنده درگیر این موضوع بودم.

اگر قراردادتون برای قبل از سال 1395 باشه، هیچ صحبتی از حجم یا اجازه تغییر در قرار داد وجود نداره.

فقط ذکر شده که در هرزمان با تصیمیم اداره مرکزی مخابرات، میتونن با اطلاع قبلی به مشترک، سرویس را سر سال (سال تمدید قرارداد شما) تمدید نکنن.
البته این موضوع به شرطیه که دیگه قصد ارائه اون سرویس را به هیچکس نداشته باشن.

نه اینکه بدون اطلاع قبلی بخوان نوع سرویس ذکر شده در قرارداد را تغییر بدن.

Golbarg01
11-06-2017, 02:13
ایرانسل شبانه

ماهی ۲۹ تومن
یا شبی ۲۵۰۰

خوب دوست عزیز دانلود های ما روزانست اینطور نیست که کل دانلود های 1 ماه رو جمع کنیم و تو یه شب با 2000 تومن 60 گیگ دانلود کنیم.
اگر بخوایم دانلود هر روز رو بذاریم اخر شب با بسته ایرانسل دانلود کنیم اولا باید هر شب حداقل تا ساعت 2 شب بیدار بمونیم و بیخوابی بکشیم ثانیا شبی 2000 تومن بسته بخریم که ضربدر 30 میشه ماهی 60000 تومن که فقط هزینه دانلود هاست نه وبگردی
علاوه بر این باید برای دسترسی به اینترنت در بقیه ساعات روز و وبگردی معمولی روزانه هم باید یه سرویس adsl حجمی خریده بشه که اونم با قیمتای فعلی ماهی 30-40 تومن در میاد
پس هزینه اینترنت میشه 40 روزانه + 60 شبانه = ماهی 100 هزار تومن که مبلغ کمی نیست
ولی الان با نامحدود مخابرات ماهی 22 تومن میدیم هم وبگردیمونو می کنیم که با این سرعت جواب میده و هم شب تا صبح دانلوهامون انجام میشه که سر جمع میشه ماهی 70-80 گیگ
من به شخصه اهل بازی انلاین و ویدیو انلاین دیدن هم نیستم پس 512 برای وبگردی معمولی نسبتا مطلوب هست و بیشتر نیاز نیست و برای کاربرانی مثل من این سرویس به صرفه هست.
سرعت بالا خیلی خوبه ولی وقتی قیمت بالا و حجم شدیدا محدود هست و حتی از اون 512 نامحدود هم کمتر می تونی مصرف کنی به چه درد میخوره؟ به غیر از اینها محل ما فیبر نوریه و متاسفانه جز از مخابرات نمیشه از جایی adsl گرفت.

twhhhco
11-06-2017, 02:37
دوستان یه سوال؟؟
اینجا کسی از اینترنت حجمی مخابرات استفاده میکنه؟؟
مثلا up to 16M

آیا امکان مشاهده وضعیت حجم اینترنت وجود داره؟؟
یا یدفعه سرماه میگن فلان گیگ مصرف کردی؟؟

ممنون میشم دوستانی که از اینترنت حجمی مخابرات استفاده میکنن یه مختصر توضیح بدن.

desperanish
11-06-2017, 03:52
به نظرم بهترین راه اینه که همه دوستان از مخابرات در سامانه 195 شکایت کنن. اگر حجم نارضایتی افزایش پیدا کنه، قطعا یه فکری براش می‌کنن.
من به 2020 که تماس می‌گیرم اصلا حرفی از مصر منصفانه نمی‌زنن فقط میگن مشکلاتی به وجود اومده دارن درست می‌کنن
الان رفتم تعرفه اینترنت حجمی مخابرات رو نگاه کردم: 512 با حجم 8 گیگ میشه 22 هزار تومان. بعد شما میگید فشار نیارن که ما تغییر بدیم؟!

MahZi
11-06-2017, 10:23
دوست من، امروز تمام وقت اداری بنده درگیر این موضوع بودم.

اگر قراردادتون برای قبل از سال 1395 باشه، هیچ صحبتی از حجم یا اجازه تغییر در قرار داد وجود نداره.

فقط ذکر شده که در هرزمان با تصیمیم اداره مرکزی مخابرات، میتونن با اطلاع قبلی به مشترک، سرویس را سر سال (سال تمدید قرارداد شما) تمدید نکنن.
البته این موضوع به شرطیه که دیگه قصد ارائه اون سرویس را به هیچکس نداشته باشن.

نه اینکه بدون اطلاع قبلی بخوان نوع سرویس ذکر شده در قرارداد را تغییر بدن.
دوست عزیز اولا خیلی خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیح دادید

من سرویسم از 5/4/94 ثبت شده و چند روز دیگه قرارداد یک سالم سر میاد
الان پس برای ادامه فرایند باید منتظر این باشم که بگن خیلی بدی دیگه بهت سرویس نمیدیم :n31:

----------------------------------------

کسی جوابی از 195 نگرفته هنوز؟
تو سایتش فقط میگه شکایت ارجاع شد مخابرات

خب طول بدن و درست بشه ما ازکجا بهمیم رفته تو قبض بعدی درست شده یا واقعا مشکل رو رفع کردن؟

Parsa_HZ
11-06-2017, 11:11
دوستان یه سوال؟؟
اینجا کسی از اینترنت حجمی مخابرات استفاده میکنه؟؟
مثلا up to 16M

آیا امکان مشاهده وضعیت حجم اینترنت وجود داره؟؟
یا یدفعه سرماه میگن فلان گیگ مصرف کردی؟؟

ممنون میشم دوستانی که از اینترنت حجمی مخابرات استفاده میکنن یه مختصر توضیح بدن.

سلام این اسکرین شات فکر کنم دید خوبی بهتون بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه قسمت به نام ریز مصرف هم داره که مثلا قراره مقدار مصرفت مشتری رو در هر ساعت به طور دقیقا اعلام کنه. که من خودم زیاد ازش سر در نمیارم چون زیاد عدد هاش درست نیست.

m_amin
11-06-2017, 11:16
دوست عزیز، اینترنت همراه فقط بدرد وبگردی و بازی میخوره!
من از همشون استفاده کردم (ایرانسل، همراه اول، رایتل)
فقط رایتل با دانلود حجم بالا کارنداره که اونم نمیصرفه.

وقتی صحبت از دانلود میشه، شما به 60 تا 100 گیگ درماه فکر کن.
وگرنه مصرف 20- 30 گیگ اصلا جای بحث نداره و حق با شماست.

اما برای برای مثلا ماهی 100 گیگ دانلود هیچ نوع اینترنتی مثل سرویسهای نامحدود بصرفه نبود
که متاسفانه اینم اینجوری کردن!!!

من که از دیروز تا الان تمام سرویسهای شرکتهایی که در منطقه ما جواب میدن را بررسی کردم.

باتوجه به محدوده ما که هر شرکتی نیست، و مصرف ماهیانه من، حداقل باید 4 برابر این سرویس 512 پرداخت کنم.

دوست عزیز من هم برای دانلود گفتم
بعدم شما انگار نخوندی پیام من رو
گفتم تو ۳ ساعت بستگی به سرعتت با ۲ هزار تومن تا سقف ۶۰ گیگ تو یه شب دانلود میکنی اونقت شما میگی ماهیانه ۱۰۰ گیگ؟!
خوب نهایت شما تو ۳شب این مقدار رو مثلا رو ایرانسل دانلود میکنی
یا همرا اول یه بسته هفته ایی ۱۰ تومن شبانه نامحدود ۲ تا ۷ این مقدار رو دانلود میکنی
احتمالا اصلاع از شبانه این سرویسها ندارین
در هر صورت اینترمت با سرعت ۵۱۲ اصلا اینترنت نیست
ولی باز هر کسی خودش میدونه
بازم به کسایی که سر خودشون با مخابرات به درد میارم توصیه میکنم به بقیه اپشن ها فکر کنند

bardia-vr
11-06-2017, 14:38
دوستان نگران اینترنت ۵۱۲ نباشید ،من هم از همین سرویس داشتم که به دلیل کندی جمعش کردم و اولش چون طرز فکرم نامحدود بود رفتم شاتل ولی دیدم باز ۲ مگابیتم چیزی نیست ، وقتی شرکت ها دارن نت خوب میدن دیگه چرا برم سرعت پایین ، خط من تا ۱۲ میکشته و سرعت دانلودم الان ۱۳۰۰ کیلوبایت هست ، در طول روز به راحتی تصاویر باز میشه ،نت داخل هم که نصف حساب میشه دیگه بهتر ،تلویزیون آنلاین واس ورزش و... ، در کنار این هم اگر دانلود سنگین باشه با ی بسته نت مشکل حله ،مثلا ی شب آفیس میخواستم که با ی بسته شبانه مشکل حل شد. به نظر من اینجور نگاه نکن که مخابرات برات ماهی ۲۲ تومن میفته ، شما حالا هزینت بشه به فرض ماهی ۴۰ تومن ،۱۸ تومن بیشتر میدی خب طبیعیه چند ساله همه چی گرون شده از جمله نت ولی به جاش لذت میبری ،نت مخابرات دقیقا مث فرق پیکان بدون کولر و ۲۰۶ کولر دار تو تابستونه .

twhhhco
11-06-2017, 23:48
کسی جوابی از 195 نگرفته هنوز؟
تو سایتش فقط میگه شکایت ارجاع شد مخابرات

خب طول بدن و درست بشه ما ازکجا بهمیم رفته تو قبض بعدی درست شده یا واقعا مشکل رو رفع کردن؟

امروز از مخابرات با من تماس گرفتن و خیلی محترمانه و مسخره جواب دادن!!

جالبه، فقط از اینکه بدون اطلاع قبلی اینکارو کردن معذرت خواهی کردن.

آخر حرفشون این بود که تجهیزات و مخارج اینترنت زیاد شده و قراداد های گذشته کارشناسی شده نبوده و این مشکلات بوجود اومده.

نتیجه اینکه اگر میخواهید باید تشریف بیارید و طرح جایگزین خریداری کنید
یا اگر هم نمیخواهید، مخابرات دیگه امکان ارائه سرویس نامحدود نداره و قرارداد را میتونه فسخ کنه.

اینم نهایت رسیدگی به مشکلات مشتریهاشونه

nelthirion
12-06-2017, 11:35
من فقط برای این موضوع توی سایت ثبت نام کردم... رفتم 195 شکایتم رو دادم... ولی امیدی به تغییر نیست... مخابرات چند وقت بود داشت جون میداد و دست و پا میزد تا اینترنت نامحدود رو قطع کنه...

الان بهترین جایگزین ها برای مخابرات چیا هستن؟ میدونم که قیمتشون خیلی بالاتر از 512 نامحدود مخابرات میشه ولی به هر حال بد نیست گزینه هایی که داریم رو هم بررسی کنیم...ش

alinumber7
12-06-2017, 20:16
سلام. تو تاپیک مخابرات که پست میذارم، میره برای تایید و بعد دو سه روز میبینم که تایید نشده و پاک شده. این جا میگم:

همین ده دقیقه پیش دوباره با 2020 تماس گرفتم. این بار اپراتور 162 جواب داد که بسیار بی شعور و بی شخصیت و طلبکار بود. آب پاکی رو رو دستامون ریخت و گفت تا آخر ماه درست نمیشه. باید مصرف تونو کنترل میکردید. از این به بعد داستان همینه. گفتم من از خود سایت مخابرات نگاه کردم و مصرف خردادماهم تا این لحظه به 25 گیگ حتی نزدیک هم نشده. گفت شما تو ده روز اول خرداد 11 گیگ مصرف داشتید و این خیلی زیاده. گفتم به 25 گیگ که نرسیده بود. هر وقت به 25 گیگ رسید بگید به خاطر مصرف بالا بوده. بعدشم برای تمام نامحدودا این مشکل پیش اومده. یعنی همه شون مصرف غیرمنصفانه دارن؟؟؟؟؟؟ باز حرفای خودشو تکرار کرد

من از دیشب دارم دنبال آی اس پی جایگزین میگردم که حتما عوض کنم. زور مخابرات تو این کشور از ما خیلی بیشتره. اینم حق خوری این شرکت. ما که از همه طرف حقمون خورده میشه اینم روش.

hosseinboss
21-06-2017, 14:58
سلام. تو تاپیک مخابرات که پست میذارم، میره برای تایید و بعد دو سه روز میبینم که تایید نشده و پاک شده. این جا میگم:

همین ده دقیقه پیش دوباره با 2020 تماس گرفتم. این بار اپراتور 162 جواب داد که بسیار بی شعور و بی شخصیت و طلبکار بود. آب پاکی رو رو دستامون ریخت و گفت تا آخر ماه درست نمیشه. باید مصرف تونو کنترل میکردید. از این به بعد داستان همینه. گفتم من از خود سایت مخابرات نگاه کردم و مصرف خردادماهم تا این لحظه به 25 گیگ حتی نزدیک هم نشده. گفت شما تو ده روز اول خرداد 11 گیگ مصرف داشتید و این خیلی زیاده. گفتم به 25 گیگ که نرسیده بود. هر وقت به 25 گیگ رسید بگید به خاطر مصرف بالا بوده. بعدشم برای تمام نامحدودا این مشکل پیش اومده. یعنی همه شون مصرف غیرمنصفانه دارن؟؟؟؟؟؟ باز حرفای خودشو تکرار کرد

من از دیشب دارم دنبال آی اس پی جایگزین میگردم که حتما عوض کنم. زور مخابرات تو این کشور از ما خیلی بیشتره. اینم حق خوری این شرکت. ما که از همه طرف حقمون خورده میشه اینم روش.

همین که تو این کشور شب رو روز می کنیم و با بدبختی روز و شب می کنیم خودش بزرگ ترین حقیه که داره ازمون ضایع میشه اینا که دیگه چیزی نیست

desperanish
21-06-2017, 16:47
بالاخره جواب دادن
ولی ما اشتباه کردیم که به این سامانه شکایت کردیم
چون جواب داده این خود کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات که به ما ابلاغ کرده. بعد ما رفتیم شکایتمون رو به همین کمیسیون کردیم... سامانه ۱۹۵ برای همین کمیسیون هست.
اما باز من احساس می‌کنم این‌ها دارن اشتباه می‌کنن و مصوبه کمیسیون رو تفسیر به نفع خودشون میکنن. چون نوشته با توجه به ضریب اشتراک ۸ ما می‌تونیم سرعت را کم کنیم در حالی که این ضریب ۸ از ابتدا برای اینترنت ما اعمال میشده و سرعت ما بیشتر از ۶۴ کیلوبایت نبوده.
پاسخی که دادن: سرعت اينترنت ارائه شده به مشتريان نامحدود بر اساس مصوبات كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات مي باشد و با عنايت به واگذاري اينترنت نامحدود بر اساس پهناي باند با ضريب اشتراك 8 ، سرعت سرويس اين مشتريان نسبت به ميزان حضور ديگر مشتريان مي تواند تغيير كند.

بعدش گزارش داده میزان مصرف ماهانه اینترنت من رو تقریبا ماهی ۲۰۰ گیگ بوده :n17: حالا من برم از کجا سرویس بگیرم که ۲۰۰ گیگ رو بده ۲۰ تومن؟!

alinumber7
22-06-2017, 04:19
همین که تو این کشور شب رو روز می کنیم و با بدبختی روز و شب می کنیم خودش بزرگ ترین حقیه که داره ازمون ضایع میشه اینا که دیگه چیزی نیست

سلام. متاسفانه باهاتون موافقم. خودم منتظرم سربازی برم و تموم بشه . بعدش شده قاچاقی درمیرم. حقوقا در حد کارگرای چینیه. هزینه ی زندگی و ماشین و خونه و اینترنت چندین برابر کشورهای پیشرفته ی اروپایی و آمریکایی و حتی آسیایی

k1ozil
22-06-2017, 04:26
تنظیم مقررات ب همراه اول گفته شبانه ها رو حذف کنه بعد انتظار دارین نا محدود رو براتون برگردونن !!!
این سامانه ته تهش بدرد جمع اوری بخوره تا روند رو یکم سریعتر کنه.

Dr Nima
22-06-2017, 21:45
یک مقام آگاه در شرکت مخابرات که نمی‌خواهد نامش فاش شود اعلام کرد که طرح های نامحدود پیش از این به صورت اختصاصی به کاربران تعلق می گرفت اما کاربران از تمامی این ظرفیت استفاده نمی کردند و بخش عمده ای از ظرفیت بدون استفاده می ماند که به نفع شرکت مخابرات نبود.

این منبع خبر داد که بنابر تصویب سازمان تنظیم مقررات مخابرات موظف شد که سرویس نامحدود خود را به نسبت یک به هشت میان کاربران تقسیم نماید که این طرح از نوروز 1396 اجرا شد. وی تاکید کرد: “کاهش سرعت در این سرویس ها به احتمال زیاد به همین دلیل است.

”در حالیکه شرکت مخابرات هرگونه اخلال در این سرویس ها را قویا تکذیب می کند، به کاربران پیشنهاد کرده است برای بهتر شدن سرعت خود و بالا رفتن کیفیت اینترنت مورد استفاده به طرح های اینترنت محدود کوچ کنند.

منبع آگاه در مخابرات اظهار کرد: چون سیستم های اینترنتی در حال جایگزین شدن است، قصد داریم استفاده کاربران را به سمت اینترنت محدود ببریم.

شرایط جدیدی که برای طرح ها معرفی شده در عمل هم به نفع مخابرات است هم به نفع مشترکان.شرکت مخابرات برای قطع کامل سرویس های نامحدود اینترنت خود نیاز دارد تا تمامی کاربرانی که هم اکنون از این سرویس ها استفاده می کنند، درخواست قطع این سرویس را نمایند و از سرویس های محدود این شرکت استفاده نمایند.

پیش از این کامران کاظمی، معاون تجاری مخابرات تهران، گفته بود: تلاش می کنیم تا سرویس های نامحدود اینترنت کاربران را با اشتراک های حجمی جایگزین نماییم.وی گفته بود: مشکل اصلی این سرویس ها، سرعت ثابت و پایین آنها در مقایسه با طرح های حجمی است، بنابراین حتی در زمان خالی بودن ظرفیت شبکه هم مشترکین اینترنت نامحدود نمی توانند از سرعت های بالا بهره مند شوند، در صورتی که با افزایش ترافیک، افت سرعت کاملاً محسوسی را تجربه می کنند.

در حالیکه مقام های شرکت مخابرات اعلام کرده اند که سرویس اینترنت مخابرات طبق قوانین کمیسیون تنظیم مقررات، ارتباطات و قرارداد فی‌مابین در اختیار مشترکان قرار می‌گیرد، مشترکان این سرویس همچنان از سرعت پائین و اختلال در این سرویس گلایه دارند.

علی‌اصغر عمیدیان، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نیز در بهمن ماه 1395 با توجه به افزایش حجم خدمات ویدیویی، از امکان ارائه حجم‌های نامحدود اینترنت ثابت برای کاربران خبر داده بود.

با توجه به افزایش گلایه کاربران این سرویس ها باید دید که شرکت مخابرات چه پاسخی برای مشترکینی که تمایلی به کوچ به سرویس های جدید را ندارند خواهد داشت.

منبع:خبرگزاری میزان

Dr Nima
22-06-2017, 21:55
تنظیم مقررات ب همراه اول گفته شبانه ها رو حذف کنه بعد انتظار دارین نا محدود رو براتون برگردونن !!!
این سامانه ته تهش بدرد جمع اوری بخوره تا روند رو یکم سریعتر کنه.

یه شایعه هم تو تلگرام پیچیده که {به علت فشار رگولاتوری بسته های شبانه(ساعتی) ایرانسل در روزهای آتی حذف خواهد شد }
البته امیدوارم فقط شایعه باشه . ولی معلوم نیس باز چه نقشه ای دارن

AVAVA
23-06-2017, 08:16
یه شایعه هم تو تلگرام پیچیده که {به علت فشار رگولاتوری بسته های شبانه(ساعتی) ایرانسل در روزهای آتی حذف خواهد شد }
حقیقته حذف شده...:n35:

ویرایش !

بسته ها رو دوباره بازگشت داد

hamidreza2010
23-06-2017, 17:49

حذف هم نشه بعدش قیمت ها رو چهار برابر میکنن
مگه تو همین ماه رمضون نکردن

Dr Nima
25-06-2017, 19:45
به گزارش ایسنا، واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر در اینستاگرامش نوشت:

عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت الهی را به همه مسلمانان جهان به ویژه هموطنان عزیز، تبریک می‌گویم، همانطور که وعده دادم، بسته‌های اینترنتی جدید توسط اپراتورها ارائه گردیده و به منظور حمایت از تولیدات داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سازمان تنظیم مقررات خواستم که ضمن بررسی شرایط بازار،
مصوبه‌ای برای خاتمه دادن به فروش اینترنت در بازار اینترنت ثابت ADSL و آغاز ارایه سرویس نامحدود در این بخش تهیه و تا قبل از پایان دولت یازدهم برای تصویب به کمیسیون تنظیم مقررات ارایه نماید.

mohandes23
25-06-2017, 19:53
به گزارش ایسنا، واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر در اینستاگرامش نوشت:

عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت الهی را به همه مسلمانان جهان به ویژه هموطنان عزیز، تبریک می‌گویم، همانطور که وعده دادم، بسته‌های اینترنتی جدید توسط اپراتورها ارائه گردیده و به منظور حمایت از تولیدات داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سازمان تنظیم مقررات خواستم که ضمن بررسی شرایط بازار،
مصوبه‌ای برای خاتمه دادن به فروش اینترنت در بازار اینترنت ثابت ADSL و آغاز ارایه سرویس نامحدود در این بخش تهیه و تا قبل از پایان دولت یازدهم برای تصویب به کمیسیون تنظیم مقررات ارایه نماید.
ینی حجم از یبن بره ؟ این ترجمه اش این میشه اپارات میشه مجانی اونوخت هر مگابایت سرور خارجی 10000000000000000000000000 .حالا امیدوارم که از بین بره.

Dr Nima
25-06-2017, 23:47
ینی حجم از یبن بره ؟ این ترجمه اش این میشه اپارات میشه مجانی اونوخت هر مگابایت سرور خارجی 10000000000000000000000000 .حالا امیدوارم که از بین بره.

یه وعده ای داده معلوم نیست چی میشه . شاید نامحدود اینترانت باشه یا شاید میخواد جلوی فروش اینترنت توسط زیر ساخت رو بگیره که خود سرویس دهنده ها برن مستقیما پهنای باند بخرن و بعد سرویسهای نامحدود ارایه بدن و بعد بجاش سرویسهای نامحدود ایرانسل و همراه اول حذف بشه . الله اعلم

Dr Nima
29-06-2017, 01:12
اینترنت حجمی به طور کامل حذف می‌شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دولت در حال تدوین مصوبه‌ای است که به فروش اینترنت حجمی در بازار ADSL پایان دهد و به فروش سرویس‌های نامحدود در این بخش روی آورد.

وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرامی خود از تدوین مصوبه‌ای برای پایان فروش اینترنت حجمی خبر داد. واعظی اعلام کرده است که به دنبال اجرای طرحی است که تا قبل از اتمام عمر دولت یازدهم، مدل قیمت گذاری اینترنت ثابت تغییر کند. این موضوع درباره‌ی بسته‌های اینترنتی اپراتورهای موبایل صدق نخواهد کرد و تنها قرار است مدل قیمت‌گذاری اینترنت ثابت تغییر کند .به تعبیر واعظی، این امر گامی برای احیای حقوق مصرف‌کننده و حمایت از تولید کننده داخلی است.

به گفته‌ی روابط عمومی یکی از اپراتورها، در مصوبه‌ی ۲۴۹رگولاتوری بنا بر این است که اپراتورها برخی بسته‌های موبایلی خود را حذف کنند یا آنها راتغییر دهند.
بسته‌های ارائه شده به ازای هر گیگابایت کمتر از ۳ هزار تومان هستند.
این تغییرات واکنش اعتراض آمیز کاربران را به دنبال داشت و وزیر به این اعتراضات واکنش نشان داد. به دستور وزیر اپراتورها فعلا از اجرای این طرح دست نگه داشته‌اند و حتی بسته‌هایی نیز به مناسبت عید فطر ارائه کردند.

سخنگوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره‌ی پست اینستاگرامی واعظی توضیحاتی ارائه کرده است. محمدرضا فرنقی‌زاد به دو موضوع در این پست اشاره کرد.

موضوع اول مربوط به اپراتورهاست که قرار است بسته‌های جدیدی را ارائه دهند و موضوع دوم مربوط به شرکت‌های ارائه دهنده‌ی ADSL است که قرار است توقف فروش حجمی اینترنت توسط آنها در دستور کار قرار بگیرد.

این موضوع در حال حاضر تنها در حد پیشنهاد است و در کمسیون مربوط مطرح نشده است.معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی‌ قبلا راجع به طرح‌های معمول جهانی گفته بود ارایه اینترنت ثابت به صورت حجمی در دنیا مرسوم نیست. شاهکوه درباره‌ی حذف محدودیت سرویس حجمی گفت :

محتوا با حجم بیشتر باید راحت‌تر به دست مردم برسد و محدودیت‌های حجم حذف شود؛ زیرا الگوی مصرف اینترنت ایرانی‌ها نشان می‌دهد مشترکان فعلی بیشتر سرویس‌های حجیم ویدیویی و داخلی را مورد استفاده قرار می‌دهند.

حذف اینترنت حجمی در ایران می‌تواند یکی از مهمترین اتفاقات چند ‌سال اخیر فناوری اطلاعات کشور باشد و رضایت کاربران را فراهم کند.

2_ahmadzadeh
29-06-2017, 13:57
اینترنت حجمی به طور کامل حذف می‌شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دولت در حال تدوین مصوبه‌ای است که به فروش اینترنت حجمی در بازار ADSL پایان دهد و به فروش سرویس‌های نامحدود در این بخش روی آورد.

وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرامی خود از تدوین مصوبه‌ای برای پایان فروش اینترنت حجمی خبر داد. واعظی اعلام کرده است که به دنبال اجرای طرحی است که تا قبل از اتمام عمر دولت یازدهم، مدل قیمت گذاری اینترنت ثابت تغییر کند. این موضوع درباره‌ی بسته‌های اینترنتی اپراتورهای موبایل صدق نخواهد کرد و تنها قرار است مدل قیمت‌گذاری اینترنت ثابت تغییر کند .به تعبیر واعظی، این امر گامی برای احیای حقوق مصرف‌کننده و حمایت از تولید کننده داخلی است.

به گفته‌ی روابط عمومی یکی از اپراتورها، در مصوبه‌ی ۲۴۹رگولاتوری بنا بر این است که اپراتورها برخی بسته‌های موبایلی خود را حذف کنند یا آنها راتغییر دهند.
بسته‌های ارائه شده به ازای هر گیگابایت کمتر از ۳ هزار تومان هستند.
این تغییرات واکنش اعتراض آمیز کاربران را به دنبال داشت و وزیر به این اعتراضات واکنش نشان داد. به دستور وزیر اپراتورها فعلا از اجرای این طرح دست نگه داشته‌اند و حتی بسته‌هایی نیز به مناسبت عید فطر ارائه کردند.

سخنگوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره‌ی پست اینستاگرامی واعظی توضیحاتی ارائه کرده است. محمدرضا فرنقی‌زاد به دو موضوع در این پست اشاره کرد.

موضوع اول مربوط به اپراتورهاست که قرار است بسته‌های جدیدی را ارائه دهند و موضوع دوم مربوط به شرکت‌های ارائه دهنده‌ی ADSL است که قرار است توقف فروش حجمی اینترنت توسط آنها در دستور کار قرار بگیرد.

این موضوع در حال حاضر تنها در حد پیشنهاد است و در کمسیون مربوط مطرح نشده است.معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی‌ قبلا راجع به طرح‌های معمول جهانی گفته بود ارایه اینترنت ثابت به صورت حجمی در دنیا مرسوم نیست. شاهکوه درباره‌ی حذف محدودیت سرویس حجمی گفت :

محتوا با حجم بیشتر باید راحت‌تر به دست مردم برسد و محدودیت‌های حجم حذف شود؛ زیرا الگوی مصرف اینترنت ایرانی‌ها نشان می‌دهد مشترکان فعلی بیشتر سرویس‌های حجیم ویدیویی و داخلی را مورد استفاده قرار می‌دهند.

حذف اینترنت حجمی در ایران می‌تواند یکی از مهمترین اتفاقات چند ‌سال اخیر فناوری اطلاعات کشور باشد و رضایت کاربران را فراهم کند.

اینا همش حرفه که مردمو آروم کنند.
بله یه قانونی حتی تصویب شد که کسانی که سربازی نرفتن هم بتونن گواهینامه بگیرن ولی تهش چی شد؟ آبشو کشیدن چلو شد:n02:
نذاشتن اجرایی بشه.اینم فقط حرفه مطمئن باش به جایی نمیرسه