PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samantel 3G & 4G / شرکت سامانتل

number-1
08-03-2017, 19:44
اینم تاپیک اولین اپراتور مجازی ایران
قراره که تا 10 روز دیگه سیمکارت هاش بیاد تو بازار
پیش شمارشم 0999 هستش
اینم ادرس سایتشه
Samantel.ir

m2music
08-03-2017, 19:55
فکر کنم این شرکت وابسته به بانک سامان باشه. باید صبر کرد ببینیم اپراتورهای مجازی چیکار میکنن. شاتل هم بزودی سیم کارت میده بازار.

number-1
08-03-2017, 20:06
مربوط به شرکت کیش سل پارس هست که با نام تجاری سامانتل وارد بازار میشه

m2music
08-03-2017, 20:27
کلا پیش شماره اپراتورهای مجازی قراره 0999 باشه. شاتل و فناپ و های وب و... هم بزودی وارد عرصه خدمات رسانی میشن :n02:

m2music
08-03-2017, 20:30
اپراتور مجازی موبایل چیست و با اپراتور تلفن همراه چه تفاوتی می‌کند؟
پراتور مجازی تلفن همراه اگرچه واژه جدیدی در حوزه ارتباطات ایران است اما از سال ۱۹۹۹ در دنیا بوجود آمده و تا کنون بیش از ۹۵۰ اپراتور مجازی در دنیا فعالیت دارند. اما اپراتور مجازی تلفن همراه چیست و با اپراتور موبایل چه تفاوتی دارد؟ همراه زومیت باشید.
توسعه تلفن همراه در کشورها موضوعی است که باعث باز ماندن اپراتورهای موبایل از بازاریابی بهتر و مشتری‌یابی می‌شوند یا اینکه در برخی از موارد به مشکلات مالی برای توسعه شبکه خود برخورد می‌کنند. این مشکلات برای اپراتورهای جدیدی که می‌خواهند سهم خوبی از بازار دریافت کنند و همچنین بتوانند پوشش خود را در کشور یا منطقه مورد نظر افزایش دهند، بیش از دیگر اپراتورها مشهود است.

از سویی دیگر، سرمایه‌گذاری برای پوشش سراسری و کسب بازار در کشورهایی که اپراتورهای سراسری قدیمی دارند، بسیار پر دغدغه و هزینه‌بر است. مشتریان شرکت‌های رقیب را نمی‌توان به راحتی و در کوتاه مدت به سوی خود جلب کرد؛ این موضوع سبب می‌شود بازده مالی برای سرمایه‌گذاران در دراز مدت پدیدار شود. به همین دلیل سرمایه‌گذاران از این کار سرباز زده یا در میان راه کار را رها می‌کنند.

برای حل این مشکل به خصوص در کشورهایی که قدمت شبکه موبایل آنها بالا است و از سویی رقابت بین اپراتورهای موبایل کم است، مفهومی به عنوان اپراتور مجازی موبایل شکل گرفت.

اپراتور مجازی موبایل(Mobile Virtual Network Operator) در اصل اجازه راه‌اندازی شبکه جدید موبایل و نصب تجهیزات شبکه تلفن همراه ندارد و باید با عقد قرارداد همکاری از شبکه و تجهیزات اپراتور تلفن همراه(Mobile Network Operator)(یا همان اپراتور اصلی) استفاده کند. بدین ترتیب اپراتور مجازی می‌تواند مشتری، سرویس پشتیبانی، مرکز تماس، بسته‌ها و تعرفه‌ها، برند تجاری و همچنین دفاتر فروش خاص خود را داشته باشد.

آغاز کار اپراتورهای مجازی در انگلستان بود. اولین اپراتور مجازی سال ۱۹۹۹ میلادی با نام Virgin Mobile UK در کشور انگلیس آغاز به کار کرد. تا پایان سال ۲۰۱۴ میلادی ۹۴۳ اپراتور مجازی موبایل در دنیا فعالیت می‌کردند و امروزه بالغ بز ۹۵۰ اپراتور مجازی در جهان وجود دارند. این در حالی است که تعداد اپراتورهای موبایل در دنیا به حدود ۲۶۰ شرکت می‌رسد.

اپراتورهای مجازی در کشورمان قرار است تا پایان سال مجوز دریافت کنند. در میان شرکت‌هایی که برای دریافت مجوز اپراتور مجازی به صورت مجزا یا در قالب کنسرسیوم اقدام کرده‌اند نام شرکت‌های معروف و مشهور فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران همچون: آسیاتک، شاتل، فناپ، های‌وب و پارس آنلاین به چشم می‌خورد.

اینطور که از خبرها به گوش می‌رسد، شرکت‌های اروپایی و فراملیتی برای فعالیت در اپراتورهای مجازی ایران نیز اقدام کرده‌اند. تاکنون نام شرکت انگلیسی Lebara از سوی مدیران فناپ برای اپراتور مجازی این شرکت تأیید شده است. این خبر را محسن یوسف پور که مدیرعامل کنسرسیوم FCP فناپ است ماه گذشته در جریان نشست خبری دریافت مجوز FCP، اعلام کرد و افزود قرار است که فناپ هاب دوم لبارای انگلیس در خاورمیانه شود.

اما اپراتورهای مجازی که قرار است در کشور ما نیز تا کمتر از ۶ ماه دیگر اقدام به ارائه سرویس کنند، چه تفاوت‌هایی با اپراتورهای مجازی دارند؟

تفاوت اپراتورهای مجازی تلفن همراه با اپراتورهای موبایل
یکی از سئوال‌هایی که در ذهن کاربران موبایل و مشترکان اپراتورهای موبایل نقش می‌بندد این است که اپراتورهای مجازی تلفن همراه با اپراتورهای موبایل یا همان اپراتورهای اصلی چه تفاوت‌هایی دارند؟ نکاتی که این اپراتورها در آن تفاوت دارند را در زیر بررسی می‌کنیم.

۱. شبکه و زیرساخت فیزیکی
اپراتورهای مجازی موبایل نمی‌توانند خودشان شبکه و زیرساخت فیزیکی جدا داشته باشند. این شرکت‌ها باید برای استفاده از شبکه تلفن همراه، با یک یا چند از اپراتورهای اصلی موبایل قرار داد بسته تا بتوانند از شبکه آنها استفاده کنند. بدین ترتیب در کشور ما هر شرکتی که می‌خواهد مجوز اپراتور مجازی تلفن همراه(MVNO) را دریافت کند باید حداقل با یکی از شرکت‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل به توافق رسیده و با آنها قرارداد امضاء کند.

۲. توسعه شبکه
اپراتورهای مجازی موبایل نمی‌توانند شبکه خود را گسترش دهند مگر اینکه اپراتور اصلی برای توسعه شبکه‌اش اقدام کند و دسترسی استفاده از آن را به اپراتور مجازی بدهد. بدین ترتیب اپراتورهای مجازی قبل از قرارداد باید به توسعه فنی و جغرافیایی شبکه اپراتور اصلی به خصوص در زمینه شبکه‌های 3G و 4G دقت کنند.

۳. تعرفه
تعرفه اپراتورهای مجازی باید بر اساس قوانین رگولاتوری و با توافق اپراتور اصلی تعیین گردد. این تعرفه‌ها در برخی مواقع کمتر از اپراتورهای اصلی و در برخی مواقع بیشتر است.

۴. شماره
سرشماره یا همان کد اپراتورهای مجازی می‌تواند متفاوت باشد و رگولاتوری به این اپراتورها سرشماره خاصی را ارائه کند. به عنوان مثال اپراتور مجازی طرف قرارداد همراه اول به جای استفاده از ۰۹۱ در شماره سیم‌کارت‌های خود از شماره مخصوص واگذار شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی استفاده کند.

۵. سیم‌کارت
اپراتورهای مجازی می‌توانند سیم‌کارت‌های خود را از اپراتور اصلی تهیه نکرده و خودشان از شرکت تولیدکننده خریداری کنند؛ در ضمن قیمت سیم‌کارت‌های این اپراتورها می‌تواند متفاوت باشد و در این زمینه از اپراتور اصلی تبعیت نکنند.

۶. خدمات
اپراتورهای مجازی تلفن همراه برای ارائه هر خدمت که در مجوزشان ذکر شده باید با اپراتور اصلی به توافق برسند. به عنوان مثال برخی اپراتورهای مجازی پیام چندرسانه‌ای ندارند یا فقط اینترنت ارائه می‌کنند.

۷. طرح‌ها و بسته‌ها
اپراتورهای مجازی تلفن همراه می‌توانند بسته‌ها و طرح‌های تشویقی متفاوت یا ارزان‌تری را ارائه دهند.

۸. برند تجاری
اپراتورهای مجازی تلفن همراه برند تجاری خاصی خود را دارند و می‌توانند نام اپراتور یا اپراتورهای اصلی خود را در سایت یا تبلیغاتشان اعلام نکنند. این برند تجاری خاص به اپراتورهای مجازی استقلال می‌دهد.

۹. فروش
اپراتورهای مجازی موبایل می‌توانند طرح‌های فروش متفاوتی نسبت به اپراتورهای اصلی داشته باشند. برخی از اپراتورهای مجازی موبایل برای جذب مشتری بیشتر با سازمان‌ها و شرکت‌ها قرارداد می‌بندند و برخی تنها در بخش سازمانی خدمات ارائه می‌دهند. این فروش متفاوت می‌تواند شامل سیم‌کارت‌های هوادارای باشگاه‌های ورزشی، هنرمندان و ورزشکاران باشد. یکی از راه‌های خوب فروش سیم‌کارت‌های اپراتورهای مجازی، باندلینگ(فروش مشترک) گوشی‌های هوشمند و سیم‌کارت با تخفیف زیاد در قیمت گوشی خواهد بود؛ این کار برای موفقیت باید مانند کشورهای دیگر با قراردادهای چند ساله و تعهد مالک سیم‌کارت و گوشی به اپراتور فروشنده انجام شود.این کار به خاطر اینکه تا به‌حال توسط سه اپراتور ایرانی انجام نشده است، برای مشترکان اپراتورها و علاقه‌مندان فناوری جذاب است. تا کنون در باندلینگ‌های انجام شده اپراتورها با شرکت‌های تولید کننده موبایل، گوشی مورد نظر با قیمت بالاتر فروخته شده است.

۱۰. مالکیت‌های مجزا
بر اساس قوانین اپراتورها در ایران می‌توانند تنها ۱۰ سیم‌کارت را به نام یک نفر بزنند. اپراتورهای مجازی شامل این قانون می‌شوند و مالکانی که ۱۰ سیم‌کارت از یک اپراتور دارند می‌توانند ۱۰ سیم‌کارت دیگر از اپراتور مجازی طرف قرارداد با این اپراتور نیز داشته باشند.

erfan.it
08-03-2017, 23:08
یعنی باید از پهنای باند اپراتور اصلی استفاده بکنن دیگه ؟ خب این چه فرقی ایجاد میکنه ، تازه تعداد کاربر ها هم میره بالا و پهنای باند جوابگو نیست !
اگه اشتباه فکر میکنم ، راهنمایی کنید

mahan999
09-03-2017, 01:55
اپراتور مجازی در یک کلام یعنی رد گم کنی همراه اول برای فروختن سرویس افتضاحش با نام مهای متفرقه

Dr Nima
09-03-2017, 11:32
بانک سامان، شاتل و های‌ وب از طریق رایتل اپراتور مجازی می‌شوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رایتل با سه اپراتور مجازی به توافق رسید. بنا بر اعلام مدیرعامل رایتل، این شرکت با سه اپراتور مجازی برای ارائه خدمات از جمله شاتل، های‌وب و اپراتور مجازی بانک سامان به توافق رسیده و قرارداد یکی از آنها را برای دریافت مجوز به سازمان تنظیم مقررات ارسال کرده است

اپراتور مجازی موبایل (Mobile Virtual Network Operator) در اصل اجازه راه‌اندازی شبکه جدید موبایل و نصب تجهیزات شبکه تلفن همراه ندارد و باید با عقد قرارداد همکاری از شبکه و تجهیزات اپراتور تلفن همراه (Mobile Network Operator) (یا همان اپراتور اصلی) استفاده کند. بدین ترتیب اپراتور مجازی می‌تواند مشتری، سرویس پشتیبانی، مرکز تماس، بسته‌ها و تعرفه‌ها، برند تجاری و همچنین دفاتر فروش خاص خود را داشته باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

number-1
17-10-2017, 18:15
کسی سیمکارتشو داره ؟استفاده کرده؟
چجوریاس

naasr
19-10-2017, 06:52
کسی سیمکارتشو داره ؟استفاده کرده؟
چجوریاس

مزخرفه
همون اینترنت رایتله

ShadowDragon
19-10-2017, 13:55
رایتل خودش تقریبا مجازیه!!!!

iran100
20-10-2017, 05:07
سلام دوستان،
روز چهارشنبه یک عدد از این سیمکارت ها را در نمایشگاه تلکام تهران دریافت کردم.
۵هزار تومان شارژ اولیه و یک گیگابایت اینترنت هدیه داشت.
بر روی رایتل فقط آنتن می دهد.
پیش شماره دائمی آن ۰۹۹۹۹و اعتباری ۰۹۹۹۸ است.
شماره پشتیبانی آن ۰۹۹۹۹۹۹۰۰۰یا از خطوط خودش ۹۹۹می باشد.
این عکس سیم کارت

.

بسته های اینترنت:
.
.

ShadowDragon
20-10-2017, 10:17
گرون.... با این بازار یابی محکوم به شکسته

xshya
20-10-2017, 10:24
شاید قیمتها بالا باشد اما خب بنظرم باید کیفیت هم تست کرد و بعد نظر داد
حجم 48 گیگ با قیمت 109 هزار تومان یعنی هر گیگ تقریبا 2270 هزار تومان میشود

f_s10224
20-10-2017, 12:05
این اپراتور های مجازی با این شیوه محکوم به شکست هستند . طرح های متفاوتی ندارن !!! اینترنت های گرون در زمانی که خود اینترنت از مجاری غیر مجازی گرون هست !!! نداشتن امکانات دیگری نسبت به اپراتور های مادر !!! ناقص لانچ شدن همشون که شامل نداشتن سرویس های اولیه .....و متاسفانه من با چند خط هم تست کردم بعضی از این شماره ها هنوز در بعضی مناطق رجیستر نیست !!! در اخر اینکه پهنای استفاده شده از اینترنت به خاطر مجازی بودن اصلا مجزا نیست و اگر دکلی برای رایتل شلوغ باشد شامل این اپراتور ها هم می شود . من متوجه نیستم با این کمبود باند شدید که در کشور هست که متاسفانه اینترنت 4جی رو به اندازه 3جی دارن سرعت تحویل مردم میدن چطور میشه از اپراتوری رونمایی کرد که خودش باید پهنای باند رو اشغال کنه !!!!
به این شیوه کار می گن بی برنامگی !!!! فقط تبلیغ ... و خدا می دونه به چه بهونه ای پول مصرف کردن !!!!!!!!!!!!

ShadowDragon
20-10-2017, 14:19
این اپراتور های مجازی با این شیوه محکوم به شکست هستند . طرح های متفاوتی ندارن !!! اینترنت های گرون در زمانی که خود اینترنت از مجاری غیر مجازی گرون هست !!! نداشتن امکانات دیگری نسبت به اپراتور های مادر !!! ناقص لانچ شدن همشون که شامل نداشتن سرویس های اولیه .....و متاسفانه من با چند خط هم تست کردم بعضی از این شماره ها هنوز در بعضی مناطق رجیستر نیست !!! در اخر اینکه پهنای استفاده شده از اینترنت به خاطر مجازی بودن اصلا مجزا نیست و اگر دکلی برای رایتل شلوغ باشد شامل این اپراتور ها هم می شود . من متوجه نیستم با این کمبود باند شدید که در کشور هست که متاسفانه اینترنت 4جی رو به اندازه 3جی دارن سرعت تحویل مردم میدن چطور میشه از اپراتوری رونمایی کرد که خودش باید پهنای باند رو اشغال کنه !!!!
به این شیوه کار می گن بی برنامگی !!!! فقط تبلیغ ... و خدا می دونه به چه بهونه ای پول مصرف کردن !!!!!!!!!!!!

رفیق، این موضوغ باعث بدتر شدن نمیشه، نکته مهم اینه که باعث بهتر شدن نمیشه!!!
خونه شما ، اطرافش یه دکل هست و تعداد افراد منطقه نسبتا ثابت ان، و قرار نیست کسی که از این شرکت جدید سرویس میگیره فرد جدیدی باشه، صرفا خود شما هستی ک جابهجا شدی....
اما قبول دارم طرح مسخره ایه... مخصوصا رایتل ک خودش گند زده... همون مثل موش تو سوراخ نمیرفت ،جارو به دمش ......

imanrahbar
23-10-2017, 12:08
همه جا آنتن میده یا جاهایی که رایتل دکل داشته باشه ؟
یعنی مثل رایتل از رومینگ ملی استفاده میکنه ؟

f_s10224
23-10-2017, 21:10
رفیق، این موضوغ باعث بدتر شدن نمیشه، نکته مهم اینه که باعث بهتر شدن نمیشه!!!
خونه شما ، اطرافش یه دکل هست و تعداد افراد منطقه نسبتا ثابت ان، و قرار نیست کسی که از این شرکت جدید سرویس میگیره فرد جدیدی باشه، صرفا خود شما هستی ک جابهجا شدی....
اما قبول دارم طرح مسخره ایه... مخصوصا رایتل ک خودش گند زده... همون مثل موش تو سوراخ نمیرفت ،جارو به دمش ......

من یکی از این سیم مجازی ها رو تست کردم فرقی نداره با سیم اپراتور اصلی که ازش نت گرفته ...... موضوع اینه هدف اینا دادن سیم کارت مثلا مجازی سامانتل به رایتلی هاست؟؟؟؟ هدف گروه های دیگست ....یعنی معمولا تو دنیا اینجوریه که بازار این سیم کارت ها تعریف شدست حتی مهاجر ها و دانشجو های در کشور های خارجی بازارشونه....باید اول مشخص کنن دقیقا چه بازاری هدفشونه !!!! البته اگر تمام خصوصی بشه مثلا به منم اجازه بدن اپراتو مجازی بزنم اون موقع میشه گفت یه هدفی داره دنبال میشه در غیر این صورت اگر قرار باشه دولتی ها باهم با اسم های مختلف سیم کارت بفروشن که هیچ هدفی وجود نداره رسما

ShadowDragon
24-10-2017, 16:07
دو حالت داره، یا مجازی شکست میخوره یا قیمت پایین میاد....
البته این طرح در صورتی ک یه اپراتور بیاد هم با ایرانسل قرارداد ببنده هم همراهداول، عالیه. تقریبا همه جا پوشش داره اما رایتل ک ...

iran100
25-11-2018, 00:13
بسته های جدید پرحجم اپراتور مجازی سامانتل

iran100
25-11-2018, 00:49
بسته های جدید پرحجم اپراتور مجازی سامانتل

الان تست کردم روی فورجی همراه اول هم آنتن داره

iran100
25-11-2018, 01:16
تست سرعت سامانتل روی شبکه همراه اول:

iran100
25-11-2018, 01:19
بسته های جدید:
۹۰ گیگ چهارماهه. ۹۵تومان
۱۵۰ گیگ چهارماهه. ۱۳۰تومان
۲۱۰گیگ چهارماهه، ۱۶۰تومان

سایر بسته:

Behzad83
28-11-2018, 06:33
الان تست کردم روی فورجی همراه اول هم آنتن داره

خودش اتوماتیک رومینگ میشه؟ روی چه اپراتورهایی کار میده؟
نقشه پوشش 4G که تو سایتش جالب نیست.
هزینه مکالمه چطوره؟
تو سایتش هیچ اطلاعاتی نیست.

iran100
28-11-2018, 22:41
خودش اتوماتیک رومینگ میشه؟ روی چه اپراتورهایی کار میده؟
نقشه پوشش 4G که تو سایتش جالب نیست.
هزینه مکالمه چطوره؟
تو سایتش هیچ اطلاعاتی نیست.

نقشه داخل سایت آپدیت نیست. قبلاً فقط روی رایتل آنتن میداد. اما جدیدا روی همراه اول هم جواب میده. تنها جذابیت این اپراتور بسته های پر حجم جدیدش هست و بسته های معمولیش هم حجم شبانه نداره و همه روزانه هستش. مثل یک ماهه ۴گیگ ۱۲تومن

Behzad83
29-11-2018, 22:09
نقشه داخل سایت آپدیت نیست. قبلاً فقط روی رایتل آنتن میداد. اما جدیدا روی همراه اول هم جواب میده. تنها جذابیت این اپراتور بسته های پر حجم جدیدش هست و بسته های معمولیش هم حجم شبانه نداره و همه روزانه هستش. مثل یک ماهه ۴گیگ ۱۲تومن

بله بسته‌های حجم بالاش مناسب هست. فکر کنم مناسب‌ترین بین تمام اپراتورها باشه.
البته بسته‌های پرحجمش هم شبانه نداره.
من تصور میکنم قیمت بسته‌های این اپراتور هم افزایش پیدا خواهد کرد. چون اخیرا همه افزایش داشته‌اند.

iran100
02-12-2018, 02:18
بله بسته‌های حجم بالاش مناسب هست. فکر کنم مناسب‌ترین بین تمام اپراتورها باشه.
البته بسته‌های پرحجمش هم شبانه نداره.
من تصور میکنم قیمت بسته‌های این اپراتور هم افزایش پیدا خواهد کرد. چون اخیرا همه افزایش داشته‌اند.

فعلا که بهترین گزینه هست. من 90گیگ چهار ماهه رو گرفتم 95تومن که حداقل تا آخر عید نت داشته باشم

britain
03-12-2018, 23:10
با سلام

این سیمکارت دانشجویی که میفرسته با پست کارت دانشجویی رو اصلا می خواد یا نه ؟؟؟؟

iran100
04-12-2018, 00:41
با سلام

این سیمکارت دانشجویی که میفرسته با پست کارت دانشجویی رو اصلا می خواد یا نه ؟؟؟؟

سیم کارت دانشجویی سامانتل؟ فکر نکنم سامانتل سیم‌کارت دانشجویی ارائه بده.

Behzad83
04-12-2018, 06:21
فعلا که بهترین گزینه هست. من 90گیگ چهار ماهه رو گرفتم 95تومن که حداقل تا آخر عید نت داشته باشم

بله، از لحاظ حجم روزانه، ارزان‌ترین هست.
اگر کسی شبانه نیازی نداشته باشه، بین اپراتورها بهترین انتخابه.

iran100
07-12-2018, 16:46

ارائه سیم کارت دانشجویی با ۱۹گیگ اینترنت به قیمت ۵.۵۰۰تومان:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طرح-دانشجو/

Behzad83
09-12-2018, 11:03

ارائه سیم کارت دانشجویی با ۱۹گیگ اینترنت به قیمت ۵.۵۰۰تومان:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طرح-دانشجو/

نرخ مکالمه برون شبکه رو اطلاع دارید؟
تو سایتش اطلاعاتی نیست. پشتیبانی آنلاین هم دکوری هست.
آپدیت: نرخ مکالمه در قیمت سیم کارت اعتباری و دائمی وجود داره. تعرفه هم مانند سایر اپراتورهاست و رایتل هنوز مناسب‌تر هست.

ShadowDragon
09-12-2018, 11:37
مسخره بازیه، همینطوری رفتم یکی بگیرم، ۵۵۰۰, ثبت نام رو کامل میکردی میرفتی صفحه پرداخت، ۲۲ت میخواست ، حدودا

ho3in2012
09-12-2018, 13:33
مسخره بازیه، همینطوری رفتم یکی بگیرم، ۵۵۰۰, ثبت نام رو کامل میکردی میرفتی صفحه پرداخت، ۲۲ت میخواست ، حدودا
دقیقا
من مبلغ رو چک نکردم و 21 تومن موقع پرداخت از حسابم کم شد
پشتیبانی هم میگه بقیه ثبت نام کردن مشکلی نداشتن:n27:
و گفت باید موقع ثبت نام سیم دانشجویی رو میزدی منم مطمئن هستم که همون رو انتخاب کردم

ShadowDragon
09-12-2018, 17:32
دقیقا
من مبلغ رو چک نکردم و 21 تومن موقع پرداخت از حسابم کم شد
پشتیبانی هم میگه بقیه ثبت نام کردن مشکلی نداشتن:n27:
و گفت باید موقع ثبت نام سیم دانشجویی رو میزدی منم مطمئن هستم که همون رو انتخاب کردم

کاری نداره
یه بار دیگه ثبت نام کن، فیلم بگیر تا صفحه پرداخت
بعدش شکایت کن

ali-m-s
12-12-2018, 16:10
من با 21600 ثبت نام کردم سیم دانشجویی اون هدیه 19 گیگ هم نمیده 5 گیگ داده عجب دزدی هستند پشتیبانی که هیچ گفتن با این کد تخفیف ثبت نام کن اونم میزنم درست نیست
سرعتش هم بسیار پایینه با 4g پلاس 7 مگ سرعتشه

ali-m-s
12-12-2018, 16:21
بچه اسم اپراتور تو سایت 195 چی میخوام شکایت کنم از این حرومزاده ها

ho3in2012
12-12-2018, 17:29
بچه اسم اپراتور تو سایت 195 چی میخوام شکایت کنم از این حرومزاده ها
تو 195 بزن تلفن همراه
شرکت کیش سل پارس رو انتخاب کن
منم الان شکایت میکنم

ho3in2012
12-12-2018, 17:45
دوستان پول خودتون رو آتیش بزنین ولی از این اپراتور سیمکارت نگیرین
سرعت نتش که لیمیت شده و واقعا همیشه زیر 20 مگابیته
پشتیبانی در حد فاجعه، خیلی وقتا اصلا کسی پاسخگو نیست!
منم برای تست سیمکارت 5500 تومنی دانشجویی گرفتم که لطف کردن 21800 از حسابم کسر کردن و تو پنل کاربری زدن 5500 پرداخت کردم و زیر بار هم نمیرن!

Behzad83
13-12-2018, 12:45
دوستان پول خودتون رو آتیش بزنین ولی از این اپراتور سیمکارت نگیرین
سرعت نتش که لیمیت شده و واقعا همیشه زیر 20 مگابیته
پشتیبانی در حد فاجعه، خیلی وقتا اصلا کسی پاسخگو نیست!
منم برای تست سیمکارت 5500 تومنی دانشجویی گرفتم که لطف کردن 21800 از حسابم کسر کردن و تو پنل کاربری زدن 5500 پرداخت کردم و زیر بار هم نمیرن!

سلام
حالا جدای از سیم‌کارت دانشجویی و مبلغ، شما کدام شهر هستید؟ جاهای مختلف تست سرعت گرفتید؟
این شرکت متعلق به بانک سامان هست و از رایتل و همراه اول آنتن میگیره. یکی از دوستان در صفحه پیش ظاهراً راضی بودند.
چون قیمت بسته‌های پرحجمش مناسب هست، قصد داشتم تهیه کنم. اگر اینجوره که نگیریم.
دوستان دیگر هم اگه تهیه کردن، با ذکر شهرشون از پوشش و سرعت یک گزارش اعلام بفرمایند.

ho3in2012
13-12-2018, 12:53
بعد از شکایت تو 195 بهم امروز زنگ زدن و شماره کارت گرفتن که بهم مبلغ رو برگردونن

ho3in2012
13-12-2018, 12:54
سلام
حالا جدای از سیم‌کارت دانشجویی و مبلغ، شما کدام شهر هستید؟ جاهای مختلف تست سرعت گرفتید؟
این شرکت متعلق به بانک سامان هست و از رایتل و همراه اول آنتن میگیره. یکی از دوستان در صفحه پیش ظاهراً راضی بودند.
چون قیمت بسته‌های پرحجمش مناسب هست، قصد داشتم تهیه کنم. اگر اینجوره که نگیریم.
دوستان دیگر هم اگه تهیه کردن، با ذکر شهرشون از پوشش و سرعت یک گزارش اعلام بفرمایند.

من مودم cat 6 تو خونه دارم و سرعت نت همراه اول و رایتل حدود 100 مگابیت هست
با سیمکارت سامانتل اول که میزاری دانلود چن ثانیه اول سرعتش بالاس ولی بعدش نمیدونم چرا روی حدود 16 مگابیت سرعت لیمیت میشه

Behzad83
13-12-2018, 14:10
من مودم cat 6 تو خونه دارم و سرعت نت همراه اول و رایتل حدود 100 مگابیت هست
با سیمکارت سامانتل اول که میزاری دانلود چن ثانیه اول سرعتش بالاس ولی بعدش نمیدونم چرا روی حدود 16 مگابیت سرعت لیمیت میشه
ممنونم حسین عزیز بابت پاسخ
پس با این وجود یعنی سرعت لیمیت شده هست. چون رایتل و همراه اول، لیمیت ندارند.
احتمالا به همین علت هست که بسته‌های پرحجمش، قیمتش پایین‌تر از همراه و رایتل هست.
البته ۱۶ مگابیت هم خوبه و مناسب هست و کار رو راه میندازه.

iran100
15-12-2018, 00:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸۱۲۱۴-۲۱۰۴۱۳.png

بابت این مشکل خرید سیم کارت دانشجویی در اینستاگرام بهشون پیام دادم که این راه حل رو طبق تصویر فوق ارائه دادند.

ali-m-s
19-12-2018, 22:12
ازشون شکایت کردم هم 19 گیگ را دادن هم مبلغ اضافه که ازم گرفته بودند بخاطر سیم دانشجویی پس دادن

iran100
21-12-2018, 18:11
ازشون شکایت کردم هم 19 گیگ را دادن هم مبلغ اضافه که ازم گرفته بودند بخاطر سیم دانشجویی پس دادن

تست سرعت میشه بزارید و بگین از کدام نقطه کشور هستید

ALIRK
22-12-2018, 00:45
تست سرعت میشه بزارید و بگین از کدام نقطه کشور هستید

سرعت روی 2تا 4لیمت شده هست
در همجای ایران فعلا سرعتش توی20تا 40مگابیت یکسان شده

iran100
22-12-2018, 01:29

سامانتل تحت شبکه رایتل. تهران .شرق

ALIRK
22-12-2018, 13:04
اشغالترین سیمکارت درخاورمیانه:n02: دیگه امروز رسما سرعتش 1مگابایت شده بود :n36:

italodance
22-12-2018, 13:11
ممنونم حسین عزیز بابت پاسخ
پس با این وجود یعنی سرعت لیمیت شده هست. چون رایتل و همراه اول، لیمیت ندارند.
احتمالا به همین علت هست که بسته‌های پرحجمش، قیمتش پایین‌تر از همراه و رایتل هست.
البته ۱۶ مگابیت هم خوبه و مناسب هست و کار رو راه میندازه.

دوست عزیز ۱۶ مگابیت همان اینترنت کم سرعت است. :n27: معلومه که افتضاحه اخه کی به 16 مگا بیت در قرن 21 میگه خوب؟؟؟ :n29:
طرف میگه 100
شما 1 ششمش رو میگی خوب؟؟؟؟؟ :n38:

iran100
23-12-2018, 02:21
اشغالترین سیمکارت درخاورمیانه:n02: دیگه امروز رسما سرعتش 1مگابایت شده بود :n36:

میشه ی تست با سایت speedtest.net بگیرید؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز ۱۶ مگابیت همان اینترنت کم سرعت است. :n27: معلومه که افتضاحه اخه کی به 16 مگا بیت در قرن 21 میگه خوب؟؟؟ :n29:
طرف میگه 100

خارج از تهران تحت شبکه همراه اول ۸۰مگ هم سرعت داشته

Behzad83
23-12-2018, 04:34
طرف میگه 100

شما عادت دارید در این فروم با تمسخر به دیگران پاسخ بدید.
ضمنا نیاز افراد با یکدیگر متفاوت هست.
این رو هم مطمئن باش که بنده به واسطه کارم از شما اینترنت بیشتر و پرسرعت‌تر داشته و دارم. (همین الان از ۴ جا اینترنت پر حجم دارم بطوری که احتمالا مصرف یکسال شما اندازه یکماه یکی از این ۴تا باشه)
فکر کردی فقط خودت اینترنت ۱۰۰ مگابیت داشتی و دیدی؟! نه قربونت، من هم اینترنت ۱۲۰ مگابیت داشته و دیدم.
پس بهتره سرت تو کارت باشه و به جای لودگی و تمسخر دیگران، هر وقت ازت نظر خواستند، اظهارنظر کنی. به جای اینکه تابع کپی رایت باشی، بهتره تابع ادب و احترام باشی.
لطفا دیگه من رو در هیچ تاپیکی ریپلای نکنید! علاقه‌ای به خواندن نظرات شما ندارم! ای کاش اینجا هم بلاک داشت!

italodance
23-12-2018, 09:25
خارج از تهران تحت شبکه همراه اول ۸۰مگ هم سرعت داشته

والا برای من صرفا داخل منزل مهم است. بنابراین خارج از تهران نمیدونم حالا به چه درد میخوره. مهم داخل است شما برای استفاده از دستگاههای مختلفی استفاده می کنید. اگر سرعتش در حد همون ADSL کم سرعت باشه با کلی محدودیت و غیره که نیازی به سرمایه گذاری روش نداره.

iran100
23-12-2018, 14:58
والا برای من صرفا داخل منزل مهم است. بنابراین خارج از تهران نمیدونم حالا به چه درد میخوره. مهم داخل است شما برای استفاده از دستگاههای مختلفی استفاده می کنید. اگر سرعتش در حد همون ADSL کم سرعت باشه با کلی محدودیت و غیره که نیازی به سرمایه گذاری روش نداره.

خب همه ساکن تهران نیستند . خارج از تهران به درد سایر هموطنان می خورد.

راستی قرار شد تست سرعت از سیم‌کارت سامانتل خودتون بفرستید. اصلا سیم کارتش رو دارید؟

iran100
23-12-2018, 15:00
شما عادت دارید در این فروم با تمسخر به دیگران پاسخ بدید.
ضمنا نیاز افراد با یکدیگر متفاوت هست.
این رو هم مطمئن باش که بنده به واسطه کارم از شما اینترنت بیشتر و پرسرعت‌تر داشته و دارم. (همین الان از ۴ جا اینترنت پر حجم دارم بطوری که احتمالا مصرف یکسال شما اندازه یکماه یکی از این ۴تا باشه)
فکر کردی فقط خودت اینترنت ۱۰۰ مگابیت داشتی و دیدی؟! نه قربونت، من هم اینترنت ۱۲۰ مگابیت داشته و دیدم.
پس بهتره سرت تو کارت باشه و به جای لودگی و تمسخر دیگران، هر وقت ازت نظر خواستند، اظهارنظر کنی. به جای اینکه تابع کپی رایت باشی، بهتره تابع ادب و احترام باشی.
لطفا دیگه من رو در هیچ تاپیکی ریپلای نکنید! علاقه‌ای به خواندن نظرات شما ندارم! ای کاش اینجا هم بلاک داشت!

من هم با شما موافقم ایشان بدون سند و تمسخر آمیز پاسخ یا نظر می دهد.

iran100
23-12-2018, 15:03
اپراتور مجازی سامانتل وابسته به بانک سامان که در تهران تحت شبکه رایتل و در خارج از تهران تحت شبکه همراه اول و رایتل فعالیت می کند.

alireza20202003
24-12-2018, 00:06
یه تست سرعت میشه بیزجمت بذارید دوستان ؟ آپلودش داغونه مثل اینکه مثل ADSL هست

ali-m-s
24-12-2018, 19:39
این تست سرعتش واقعا چیزی نمیشه به این سرعت گفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behzad83
24-12-2018, 23:25
یه تست سرعت میشه بیزجمت بذارید دوستان ؟ آپلودش داغونه مثل اینکه مثل ADSL هست

آره، آپلود خوبی نداره و کسی که آپلود نیاز داره، به مشکل میخوره (مثل وب‌مسترها و ...)
در حالی که اکثر افراد از آپلود استفاده بسیار کمتری دارند، نمی‌دونم این شرکت‌ها چی فکر میکنند که آپلود رو اینقدر محدود میکنند. هرچی بیسواده دور هم جمع شدند.

Behzad83
24-12-2018, 23:26
این تست سرعتش واقعا چیزی نمیشه به این سرعت گفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علی‌آقا لطفاً شهرتون رو هم اعلام بفرمایید.
دوستان دیگر هم لطف کنند در هنگام اعلام نتیجه، محلشون رو اعلام کنند.

iran100
25-12-2018, 01:52
سیم کارت سامانتل تحت شبکه شرکت رایتل -تهران - شرق

سرور داخلی:

سرور خارجی:

در نقاط دیگر نیز تست خواهم گرفت

iran100
06-01-2019, 05:08

تست سرعت اینترنت سیم کارت اپراتور سامانتل . تهران. فرودگاه امام خمینی.

بعضی از دوستان گفته بودند سامانتل سرعتش روی 16مگابیت لیمیت هست که در عمل اینگونه نیست

number-1
07-01-2019, 15:53
دوستان بسته نامحدود برای دانلود موجود هست؟

iran100
08-01-2019, 01:37
دوستان بسته نامحدود برای دانلود موجود هست؟

خیر متاسفانه

britain
09-01-2019, 13:16
با سلام

این
سیمکارت دانشجویی که میفرسته با پست کارت دانشجویی رو اصلا می خواد یا نه ؟؟؟:n26::n26::n26::n26:

iran100
10-01-2019, 01:03
با سلام

این
سیمکارت دانشجویی که میفرسته با پست کارت دانشجویی رو اصلا می خواد یا نه ؟؟؟:n26::n26::n26::n26:

همان لحظه ثبت نام در مرحله آپلود کارت ملی باید اسکن اون آپلود می‌شد. در حال حاضر ثبت نام سیم‌کارت دانشجویی غیرفعال شده.

iran100
14-02-2019, 17:08

بسته های شبانه روزی نامحدود سامانتل:

بسته ۲۴ساعته نامحدود ۲.۵۰۰تومان
بسته یک ماهه نامحدود ۳۰.۰۰۰تومان

این بسته ها در تمام ساعات روز قابل استفاده است.
سیم کارت های سامانتل تحت شبکه همراه اول و رایتل کار می کنند.

number-1
14-02-2019, 17:37
100 درصد یه سقفی دارن باید دید چقدر اجازه دانلود میده

ALIRK
14-02-2019, 18:39
حواستون باشه اینها همش الکی هست گول نخوردید
اون بسته 1روزه رو من خریدم اما کلا 5گیگ داد اصلا نامحدودی درکار نیست همش دورغه :n34::n34:

ALIRK
14-02-2019, 18:40
100 درصد یه سقفی دارن باید دید چقدر اجازه دانلود میده
بغیر از دورغ و گفتن نامحدود نمیتونستن حجم بفروشن:n02: نامحدودی که 5گیگ داشته باشه و بگن شرایطش همینه:n35::n34:

iran100
14-02-2019, 18:48
حواستون باشه اینها همش الکی هست گول نخوردید
اون بسته 1روزه رو من خریدم اما کلا 5گیگ داد اصلا نامحدودی درکار نیست همش دورغه :n34::n34:

میشه اسکرین‌شات بدین

ALIRK
14-02-2019, 18:53
میشه اسکرین‌شات بدین

چیزی تموم شده اسکرین بدم :n04: برید توپیچ اینستاشون اعتراضها رو ببینید و اگر تا الان پاک نکرده باشن

ALIRK
14-02-2019, 18:57
وقتی بسته رو میخری هیچیزی نون نمیده وفقطفعال سازی میزنه وقتی تموم میشه همون 5گیگ منظورمه پیام میده حجم تموم شد
:n02:

J@viD
15-02-2019, 12:40
نامحدود ماهانش چقدر حجم داره؟

iran100
15-02-2019, 13:28
وقتی بسته رو میخری هیچیزی نون نمیده وفقطفعال سازی میزنه وقتی تموم میشه همون 5گیگ منظورمه پیام میده حجم تموم شد
:n02:

پس میشه ۵گیگ روزانه ۲.۵۰۰تومان... خب ۵ گیگ روزانه ارزان تر از این رو ایرانسل. همراه اول. رایتل دارند که فریب سامانتل رو نخوریم؟ :)

ho3in2012
15-02-2019, 15:06
نامحدود ماهانش چقدر حجم داره؟
سلام
30 گیگ

ho3in2012
15-02-2019, 15:16
دوستان حجم واقعی بسته های نامحدود رو میتونین از قسمت Network Capture مرورگرتون چک کنین
کافیه قبل دریافت اطلاعات بسته این قسمت رو باز کنین و اطلاعات بسته که بصورت json دریافت میشه رو چک کنین

number-1
15-02-2019, 19:29
اما فکر میکنم سامانتل بهترین اپراتور مجازیه نسبت به بقیه

Dr Nima
27-02-2019, 12:37
سامانتل به مناسبت روز زن سیم کارت رایگان میده. با پیش شماره 099998xxx .
شامل بسته مکالمه سامانتلی، پیامک و اینترنت

منبع

FAR FAR251
27-02-2019, 16:23
سامانتل به مناسبت روز زن سیم کارت رایگان میده. با پیش شماره 099998xxx .
شامل بسته مکالمه سامانتلی، پیامک و اینترنت

منبع

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دمت گرم عزیز :n12::n16:

bahmanjasemi
18-03-2019, 22:07
بسته بهار نارنج با 100.000 دقیقه مکالمه داخل شبکه و 100.000 پیامک و 100 گیگ اینترنت به قیمت 10.000 تومان ارائه شد. (مهلت استفاده تا پایان فروردین 98)

اطلاعات بیشتر در : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Nima
19-03-2019, 20:22
سامانتل رایگان بمناسبت روز مرد

iran100
21-03-2019, 02:50
سال نو یعنی شنیدن صدای تو
فرارسیدن سال 1398 و نوروز پیشاپیش مبارک
عیدی سامانتل بسته مکالمه، 1000 دقیقه مکالمه سامانتلی و 398 دقیقه مکالمه با سایر اپراتورها و تلفن ثابت از 1 تا 4 فروردین‌ماه بدون نیاز به فعال‌سازی

iran100
21-03-2019, 02:51
سال نو یعنی شنیدن صدای تو
فرارسیدن سال 1398 و نوروز پیشاپیش مبارک
عیدی سامانتل بسته مکالمه، 1000 دقیقه مکالمه سامانتلی و 398 دقیقه مکالمه با سایر اپراتورها و تلفن ثابت از 1 تا 4 فروردین‌ماه بدون نیاز به فعال‌سازی

مشترک گرامی بسته عیدی 1398 با 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 398 دقیقه مکالمه برون شبکه تا تاریخ 04-01-1398 و ساعت 23:59 برای شما فعال شد.

newhamedpc
21-03-2019, 14:29
وقتی سرعت ایننترنتشون رو به عمد محدود کردن و فقط هم برای دانلود ،
وقتی به دکل رایتل وصل میشم سرعت سرور خارجی رو تو Speedtest برای دانلود میزنه 1.5 مگابیت اما برای آپلود 8مگابیت. همچنین تو ایران اما خوب سرعت دانلودش میشه 4مگابیت.
در حالی که وقتی با سیم کارت رایتل به همون دکل وصل باشم سرعت دانلود بین 20 تا 40 مگابیت هست.

B3NYAMIN
26-03-2019, 14:44
سلام
الان ک تو منطقه ی ما دکل رایتل نیست ، رو همراه اول رجیستر میشه!؟

ALIRK
26-03-2019, 15:58
سلام
الان ک تو منطقه ی ما دکل رایتل نیست ، رو همراه اول رجیستر میشه!؟

بله ...میتونید تو نقشه پوشش دهی هم نگاه کنید

B3NYAMIN
26-03-2019, 16:16
بله ...میتونید تو نقشه پوشش دهی هم نگاه کنید

هر جای ایران!؟

ALIRK
26-03-2019, 16:17
هر جای ایران!؟

کلا رومینگ میشه هرجای که همراه اول پوشش داشته باشه

morteza_mombeini
26-03-2019, 16:36
منطقه ما توی حیاط دو خط انتن میده رایتل ولی داخل ساختمان یه خط بیشتر نداره در چنین شرایطی ایا رومینگ میشه روی همراه اول یا باید کلا انتن نداشته باشه که بره روی همراه اول ؟

ALIRK
26-03-2019, 21:15
منطقه ما توی حیاط دو خط انتن میده رایتل ولی داخل ساختمان یه خط بیشتر نداره در چنین شرایطی ایا رومینگ میشه روی همراه اول یا باید کلا انتن نداشته باشه که بره روی همراه اول ؟

کلا رومینگ همراه اول میشه کاری دیگه به رایتل نیست

morteza_mombeini
27-03-2019, 14:03
کلا رومینگ همراه اول میشه کاری دیگه به رایتل نیست

ولی ایرانسل اینطوری نیست حتی اگه یه خط هم داشته باشه رومینگ نمیکنه و فقط زمانی رومینگ میشه که اصلا انتن نده .سامانتل هم که ظاهرا زیرمجموعه ی رایتله با توجه به نقشه ی پوششش پس احتمالا از انتن رایتل استفاده کنه

ALIRK
27-03-2019, 22:44
ولی ایرانسل اینطوری نیست حتی اگه یه خط هم داشته باشه رومینگ نمیکنه و فقط زمانی رومینگ میشه که اصلا انتن نده .سامانتل هم که ظاهرا زیرمجموعه ی رایتله با توجه به نقشه ی پوششش پس احتمالا از انتن رایتل استفاده کنه

دوست عزیزفقط یکسری اپراتور که دکل نداره ومجازی هست رومینگ میشن
قرار نیست ایرانسل بیاد روی همراه اول اونهم وسط شهر

morteza_mombeini
28-03-2019, 21:14
دوست عزیزفقط یکسری اپراتور که دکل نداره ومجازی هست رومینگ میشن
قرار نیست ایرانسل بیاد روی همراه اول اونهم وسط شهر

یعنی سامانتل کلا از همراه اول استفاده میکنه اصلا روی رایتل نمیره ؟

soroori2
29-03-2019, 07:17
سلام
من هرکاری کردم برای ثبت نام سیم کارت رایگان روز مرد موفق نشدم و پیام مید داد شما از این کد تخفیف استفاده کردید.

ShadowDragon
30-03-2019, 18:56
سلام
من هرکاری کردم برای ثبت نام سیم کارت رایگان روز مرد موفق نشدم و پیام مید داد شما از این کد تخفیف استفاده کردید.

منم همینطور
کلا کارش همینه
سری قبلی ، روز دانشجو بود، که بعد تکمیل ثبت نام رایگان، ۲۱۸۰۰ باید پرداخت میکردی

hotman1234
30-03-2019, 19:12
من ثبت نام کردم این سیم کارت هدیه روز مرد رو اما هنوز تماس نگرفتن که برم تحویل بگیرم. فکر کنم یه تعداد محدودی رو به صورت رایگان میده.

ehsanehsan007
31-03-2019, 01:41
من ثبت نام کردم این سیم کارت هدیه روز مرد رو اما هنوز تماس نگرفتن که برم تحویل بگیرم. فکر کنم یه تعداد محدودی رو به صورت رایگان میده.
توزیع سیم کارت ها از بیست فروردین شروع میشه.

ehsanehsan007
31-03-2019, 01:49
سلام
تا هفت فروردین مهلت داشت متاسفانه..بعد از هفتم ثبت نام کردید احتمالا

ShadowDragon
31-03-2019, 02:03
من روز دو و شش امتحان کردم
شاید چون دانشجو رو تکمیل کردم اینطور شد! البته پرداخت نکردم

ninpo
31-03-2019, 04:08
امروز سیمکارتش رسید دستم واقعا نمیدونم چی بگم به این کیفیت اینترنتش تو حالت 4G

naasr
31-03-2019, 09:13

اینها همشون از شبکه رایتل استفاده میکنن الکی پولتون حروم نکنید

morteza_mombeini
31-03-2019, 14:19
توزیع سیم کارت ها از بیست فروردین شروع میشه.

چرا از بیستم ؟

ehsanehsan007
31-03-2019, 16:41
روی شبکه همراه اول تست نکردید؟

ehsanehsan007
31-03-2019, 16:43
روی شبکه همراه هم کار میکنه فک میکنم...دوستان گفتن چند صفحه قبل

ehsanehsan007
31-03-2019, 16:45
چرا از بیستم ؟
نمیدونم والا...توی صفحه اینستاشون اعلام کردن از بیستم

morteza_mombeini
31-03-2019, 17:43
نمیدونم والا...توی صفحه اینستاشون اعلام کردن از بیستم

من چند جای دیگه هم خوندم نوشته بود از بیستم ولی مال سامانتل نبود کلا مربوط به حوزه اینترنت و اینا بود. فکر کنم تا 20 میخان عشق و حال کنن بعدش استارت کارا رو بزنن.مملکت ما اینجوریه دیگه.

ninpo
31-03-2019, 21:34
من رو شبکه همراه اول بودم

ninpo
31-03-2019, 21:37
روی شبکه همراه اول تست نکردید؟
رو شبکه همراه اول اینه رو شبکه رایتل 4 مگ بیشتر نمیشه!
با این سرعتش مطمعنا شکست میخوره تو جذب مشتری و حفظش.

B3NYAMIN
13-04-2019, 22:41
دوستان این سیم کارت طرح روز پدر رو ثبت نام کردم هنوز به دستم نرسیده

کارشناس آنلاینم که دکوریه

کسی خبر داره جریان چیه:n03:

saeidf1
14-04-2019, 00:44
دوستان این سیم کارت طرح روز پدر رو ثبت نام کردم هنوز به دستم نرسیده

کارشناس آنلاینم که دکوریه

کسی خبر داره جریان چیه:n03:

برا من امروز ثبت شده یه پیام اومده تا چن روز دیگه باس برسه اما اسم اپراتورش عجیب بود کیش سل پارس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abc.abc
14-04-2019, 08:30
سلام
من روز مادر ثبت نام کردم هنوز پیامک فعال شدن نیومده

B3NYAMIN
14-04-2019, 10:58
برا من امروز ثبت شده یه پیام اومده تا چن روز دیگه باس برسه اما اسم اپراتورش عجیب بود کیش سل پارس

برای من همین پیامم نیومده

عجیبه

morteza_mombeini
14-04-2019, 14:08
برای من پیامک اومد ولی از کجا میتونم بفهمم کی پست میارتش در خونه ؟ کد رهگیری رو از کی باید بگیرم ؟

ALIRK
14-04-2019, 15:39
برای من پیامک اومد ولی از کجا میتونم بفهمم کی پست میارتش در خونه ؟ کد رهگیری رو از کی باید بگیرم ؟

72ساعت ساعات اداری

morteza_mombeini
20-04-2019, 15:56
سیم کارت این اپراتور بی خاصیت به دستم رسیدم .توی جستجوی شبکه فقط رایتل رو میاره و اصلا به همراه اول رومینگ نمیکنه .حتی گزینه رومینگ رو روشن کردم ولی غیر از رایتل اسم هیچ دکلی نمیاد .این رایتل هم فقط با 3g یه خط انتن میده .برای شماها روی همراه اول رومینگ میشه ؟

saeidf1
25-04-2019, 22:13
سیمکارتش امروز رسید دستم سرعت نتش 25 مگی میده 5 گیگ هدیع هم داشت بسته های مکالمه اش واقعا به صرفه اس 10 تومن 360 دقیقه برئن شبکه و 3600 دقیقه درون شبکه سیمکارتش هم NFC داره شماره اش رنده

ahwazp30
26-04-2019, 11:02
سیم کارت این اپراتور بی خاصیت به دستم رسیدم .توی جستجوی شبکه فقط رایتل رو میاره و اصلا به همراه اول رومینگ نمیکنه .حتی گزینه رومینگ رو روشن کردم ولی غیر از رایتل اسم هیچ دکلی نمیاد .این رایتل هم فقط با 3g یه خط انتن میده .برای شماها روی همراه اول رومینگ میشه ؟

اگر رومینگ گوشیتون فعال هست و شبکه همراه اول رو پیدا نمیکنه ابتدا شبکه رو روی 2g only قرار بدید .بعد در قسمت جستجوی شبکه به صورت دستی همراه اول رو انتخاب کنید تا رجیستر بشه بعد در قسمت network mode گزینه ی 3g یا lte رو انتخاب کنید .

mostafadc
01-05-2019, 08:13
اين سيمكارتاي هديه، چه مدت وقت داره كه بسته هديه شو فعال كنيم؟؟

morteza_mombeini
02-05-2019, 21:01
اقا من هر جا تست گرفتم روی همراه اول سرعت از 10 مگ بالاتر نمیرفت یعنی همون اول که تست میگیری از 20 شروع میشه کم کم میاد پایین و روی 10 مگ ثابت میشه .همه جا همینقدر بود ولی دانلودش با دانلود منیجر تاسه چهار مگابایت میره .برای شماها هم همینطوره یا سیم کارتم مچکل داره ؟

B3NYAMIN
02-05-2019, 22:16
اقا من هر جا تست گرفتم روی همراه اول سرعت از 10 مگ بالاتر نمیرفت یعنی همون اول که تست میگیری از 20 شروع میشه کم کم میاد پایین و روی 10 مگ ثابت میشه .همه جا همینقدر بود ولی دانلودش با دانلود منیجر تاسه چهار مگابایت میره .برای شماها هم همینطوره یا سیم کارتم مچکل داره ؟

برای منم همینطوریه

morteza_mombeini
03-05-2019, 11:43
برای منم همینطوریه

پس چرا بعضیا تست گزاشتن بالای 20 مگه ؟ یعنی مشکل از دکل همراه اول نیست ؟

B3NYAMIN
03-05-2019, 15:52
پس چرا بعضیا تست گزاشتن بالای 20 مگه ؟ یعنی مشکل از دکل همراه اول نیست ؟

کلا همراه اول مشکل داره
من با سیم کارت خودش جلو دکل تست گرفتم بیشتر از 7 مگابایت سرعت نداد

B3NYAMIN
04-05-2019, 20:33
بسته های نامحدود این اپراتور از ساعت چند تا چند قابل استفاده هستش!؟

morteza_mombeini
09-05-2019, 20:48
انگار همه جا اینترنت حجم بالا و ارزون رو برداشتن.اون از ایرانسل که بسته ی 100 گیگ روزانه رو برای تی دی برداشت .اینم از سامانتل.یه بسته ی نامحدود ماهانه داشت که 60 گیگ بود چهل تومن.الان دیگه نمیاد تو پنل .ای بابا ای بابا:n24:

mili_k
02-12-2019, 13:04
کد تخفیف برای خرید سیمکارت سامانتل : WKOZ5017

حالشو ببرید ، این کدِ تخفیف تا نهم آذر سال ۱۳۹۹ اعتبار داره

mili_k
02-12-2019, 13:51
هر کد یک‌دفعه امکان استفاده داره ، یازده تا کد اینجا قرار میدم استفاده بفرمایید :

WKOZ5017

C9JRP017

8HY32017

O1GQR017

5TV4S017

VNA2S017

W11JU017

TW98A017

14BLC017

VKNSN017

N9RBD017

کدها تا آذر ۱۳۹۹ اعتبار دارند . فقط یک بار هر کد قابلیت استفاده دارد . برای همین یازده تا گذاشتم ، باز اگه خواستین بگین بذارم .

bnsh2010
03-12-2019, 02:48
دوستانی که سیم کارت سامانتل دارین
تو پنل بسته های پیشنهادی یا بسته ای به جز بسته های توی سایت رو میاره؟ چجوریاست؟ قیمت و کیفیت اینترنتش؟

ALIRK
03-12-2019, 18:16
دوستانی که سیم کارت سامانتل دارین
تو پنل بسته های پیشنهادی یا بسته ای به جز بسته های توی سایت رو میاره؟ چجوریاست؟ قیمت و کیفیت اینترنتش؟

اقا نظر منو بخواهی سمتش نرو
1سرعت بسته شده روی 20مگابیت و اصلا در هیچ کجای ایران بیشتر نمیشه
2قیمت بسته ها گرون
3خودش رومینگ رایتله بعد میره روی همراه اول
4هیچ فرقی به بسته های سایتش نداره

galxyj7
08-12-2019, 13:20
سلام دوستان

کدهای هـــــــدیه ویـــــــــژه خرید سامـــــانتل :

TC6NN324

MJXE7324

QST7L324

MTT02324

S4L5J324

PHAD0324

UGCL0324

mili_k
08-05-2020, 07:46
هر کد یک‌دفعه امکان استفاده داره ، یازده تا کد اینجا قرار میدم استفاده بفرمایید :

WKOZ5017

C9JRP017

8HY32017

O1GQR017

5TV4S017

VNA2S017

W11JU017

TW98A017

14BLC017

VKNSN017

N9RBD017

کدها تا آذر ۱۳۹۹ اعتبار دارند . فقط یک بار هر کد قابلیت استفاده دارد . برای همین یازده تا گذاشتم ، باز اگه خواستین بگین بذارم .

در بالا ⏫⏫ کدهای تخفیف خرید سیمکارت سامانتل رو گذاشتم عزیزان .

هر کد یک‌دفعه امکان استفاده داره ، یازده تا کد قرار دادم که استفاده بفرمایید .

دوستان و متقاضیان عزیز نرخ تخفیف به قرار :

خرید سیم‌کارت دایمی سامانتل با ارزش 156.000 تومان به مبلغ 108.000 تومان

خرید سیم‌کارت اعتباری سامانتل با ارزش 20.000 تومان به مبلغ 18.000 تومان

می باشد .

radarz
08-05-2020, 10:26
هر کی با ننش قهر کرده ی تل تاسیس کرده !!! چقدر مگه کانال ازاد داریم حالا همه مجازی زدن ... شاتل که عللن رایتله حتی داخل مودم هم میزنه شبکه رایتل ... وزیر جهرمی فقط کمک کرد به جیب اپراتورهای درحال غرق شدن

Moayeri1372
11-08-2022, 14:36
سرعتش خوبه.ولی به شدت سرعت باطری تخلیه میشه.جالبه فقط با این سیمکارت باتری خالی میکنه.

احساس میکنم داره مخفیانه از پردازنده گوشی استفاده میکنه

MMDFullHD
13-08-2022, 18:45
سرعتش خوبه.ولی به شدت سرعت باطری تخلیه میشه.جالبه فقط با این سیمکارت باتری خالی میکنه.

احساس میکنم داره مخفیانه از پردازنده گوشی استفاده میکنه

بخاطر شبکه رایتل هست

شبکه رایتل از اون ابتدا همچین مشکلیو داشت که قشنگ خار باطری رو به نمایش بگذاره

meysam_s2015
13-08-2022, 20:19
بخاطر شبکه رایتل هست

شبکه رایتل از اون ابتدا همچین مشکلیو داشت که قشنگ خار باطری رو به نمایش بگذاره
والا من چند ماهه سیمکارت رایتل دارم و ندیدم باطری زود تخلیه بشه . باتری 4500 میلی آمپری گوشیم با استفاده مداوم از اینترنت سیمکارت رایتل در حد دو روز جواب میده و احتیاج به شارژ نداره

iran100
19-04-2023, 19:59
طرح سین نت

معرفی طرح
امید است در این روزگار، روز‌ها به کامتان باشد. سامانتل ضمن تبریک سال ۱۴۰۲، به مناسبت نوروز و به رسم هر سال، طرح ویژه‌ای به مشترکین خود ارائه می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید با تماشای فیلم‌، سریال و انیمشین‌های جذاب در برنامه‌های آپرا، پلان، تیوا و دیجیتون اینترنت هدیه دریافت کنید. با طرح سین‌نت، برای حجم اینترنت مصرفی، اینترنت هدیه به توضیح جدول زیر دریافت می‌کنید.
������اطلاعات بیشتر در : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iran100
07-05-2023, 22:54
سامانتل فروش سرویس اینترنت ثابت TD-LTE را آغاز کرد

سیم کارت TD سامانتل + ترافیک (بدون مودم)
۳ ماهه ۲۵ گیگ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۳ ماهه ۱۰۰ گیگ ۲.۴۲۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۲۰۰ گیگ ۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۴۰۰ گیگ ۷.۷۵۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۳۰۰ گیگ ۶.۸۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۶۰۰ گیگ ۱۲.۵۶۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۱۰۰۰ گیگ ۱۵.۸۰۰.۰۰۰ ریال

مودم + سیم کارت + ترافیک
۳ ماهه ۲۰۰ گیگ ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۳۰۰ گیگ ۳۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۵۰۰ گیگ ۳۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۵۰۰ گیگ ۳۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۷۵۰ گیگ ۳۹.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۱۰۰۰ گیگ ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

تعرفه تمدید
۱ ماهه ۱۰ گیگ ۲۵۰.۰۰۰ ریال - ۲۰ گیگ ۴۵۰.۰۰۰ ریال - ۵۰ گیگ ۹۲۵.۰۰۰ ریال
۳ ماهه ۳۰ گیگ ۷۵۰.۰۰۰ ریال - ۷۰ گیگ ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال - ۱۸۰ گیگ ۳.۳۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۸۰ گیگ ۱.۹۰۰.۰۰۰ ریال - ۲۰۰ گیگ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال - ۵۰۰ گیگ۷.۵۳۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۲۵۰ گیگ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال - ۶۰۰ گیگ۱۱.۶۰۰.۰۰۰ ریال - ۱۰۰۰ گیگ۱۴.۶۷۰.۰۰۰ ریال

مناطق تحت پوشش TD-LTE سامانتل:

اطلاعات بیشتر و ثبت نام:
برای ورود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با توجه به موجودی، مودم ارسالی یکی از مدل‌های HWS32 و یا UTEL-LT643 خواهد بود.
هزینه‌ی ایاب و ذهاب جهت نصب و راه اندازی و رفع خرابی ۴۵.۰۰۰ تومان می‌باشد.
هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب ۱۵۰.۰۰۰ ریال است.
۹ درصد مبلغ مالیات ارزش افزوده به سرویس‌ها اضافه خواهد شد.
بسته­های فوق با کدهای پیگیری ۵۲۴۴۸۵، ۵۲۴۴۸۶، ۵۲۴۶۲۰ و ۵۲۴۶۲۱ در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ثبت شده است.
بسته‌­های فوق با سرعت 1Mb تا 40Mb ارائه می­‌شود.

naasr
08-05-2023, 07:19
سامانتل فروش سرویس اینترنت ثابت TD-LTE را آغاز کرد

سیم کارت TD سامانتل + ترافیک (بدون مودم)
۳ ماهه ۲۵ گیگ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۳ ماهه ۱۰۰ گیگ ۲.۴۲۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۲۰۰ گیگ ۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۴۰۰ گیگ ۷.۷۵۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۳۰۰ گیگ ۶.۸۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۶۰۰ گیگ ۱۲.۵۶۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۱۰۰۰ گیگ ۱۵.۸۰۰.۰۰۰ ریال

مودم + سیم کارت + ترافیک
۳ ماهه ۲۰۰ گیگ ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۳۰۰ گیگ ۳۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۵۰۰ گیگ ۳۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۵۰۰ گیگ ۳۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۷۵۰ گیگ ۳۹.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۱۰۰۰ گیگ ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

تعرفه تمدید
۱ ماهه ۱۰ گیگ ۲۵۰.۰۰۰ ریال - ۲۰ گیگ ۴۵۰.۰۰۰ ریال - ۵۰ گیگ ۹۲۵.۰۰۰ ریال
۳ ماهه ۳۰ گیگ ۷۵۰.۰۰۰ ریال - ۷۰ گیگ ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال - ۱۸۰ گیگ ۳.۳۰۰.۰۰۰ ریال
۶ ماهه ۸۰ گیگ ۱.۹۰۰.۰۰۰ ریال - ۲۰۰ گیگ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال - ۵۰۰ گیگ۷.۵۳۰.۰۰۰ ریال
۱۲ ماهه ۲۵۰ گیگ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال - ۶۰۰ گیگ۱۱.۶۰۰.۰۰۰ ریال - ۱۰۰۰ گیگ۱۴.۶۷۰.۰۰۰ ریال

مناطق تحت پوشش TD-LTE سامانتل:

اطلاعات بیشتر و ثبت نام:
برای ورود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با توجه به موجودی، مودم ارسالی یکی از مدل‌های HWS32 و یا UTEL-LT643 خواهد بود.
هزینه‌ی ایاب و ذهاب جهت نصب و راه اندازی و رفع خرابی ۴۵.۰۰۰ تومان می‌باشد.
هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب ۱۵۰.۰۰۰ ریال است.
۹ درصد مبلغ مالیات ارزش افزوده به سرویس‌ها اضافه خواهد شد.
بسته­های فوق با کدهای پیگیری ۵۲۴۴۸۵، ۵۲۴۴۸۶، ۵۲۴۶۲۰ و ۵۲۴۶۲۱ در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ثبت شده است.
بسته‌­های فوق با سرعت 1Mb تا 40Mb ارائه می­‌شود.

سلام
مودم ها انلاک هست؟

iran100
21-05-2023, 15:41
سلام
مودم ها انلاک هست؟

سلام
این مورد را باید از مرکز تماس سامانتل جویا شد، با این حال بعید می‌دانم

iran100
21-05-2023, 18:07
تعرفه سامانتل تحت شبکه رایتل
دائمی
تماس درون‌شبکه : ۴۹۹ ریال - تماس‌برون شبکه: ۶۲۵ ریال
پیامک فارسی : ۹۸ ریال - پیامک لاتین: ۲۳۲ ریال
دیتا هر کیلو بایت: ۰.۱۴۳ ریال

اعتباری
تماس درون‌شبکه : ۶۲۰ ریال - تماس‌برون شبکه: ۸۵۲ ریال
پیامک فارسی : ۱۱۷ ریال - پیامک لاتین: ۲۷۷ ریال
دیتا هر کیلو بایت: ۰.۱۹۱ ریال

تعرفه سامانتل تحت شبکه همراه اول:
دائمی
تماس درون‌شبکه : ۴۹۹ ریال - تماس‌برون شبکه: ۶۲۵ ریال
پیامک فارسی : ۱۵۰ ریال - پیامک لاتین: ۲۳۲ ریال
دیتا هر کیلو بایت: ۰.۳۵۰ ریال

اعتباری
تماس درون‌شبکه : ۶۲۰ ریال - تماس‌برون شبکه: ۸۵۲ ریال
پیامک فارسی : ۱۷۰ ریال - پیامک لاتین: ۲۷۷ ریال
دیتا هر کیلو بایت: ۰.۳۵۰ ریال

تعرفه پیامک فارسی و دیتا مصرف آزاد سیم کارت های سامانتل در شبکه همراه اول گرانتر از رایتل است

iran100
23-05-2023, 22:30
تست سرور خارجی نسل چهارم 4.5 سامانتل - اردستان / استان اصفهان

dddmmm
24-06-2023, 16:16
تست سرور خارجی نسل چهارم 4.5 سامانتل - اردستان / استان اصفهان

بابا چه شانسی دارید شماها
تهران تهش ۲۰ مگابیت میده
++++++++++++++++++++++
کسی سامانتل تو مودم های هواوی ۳۳۷۲ یا مدل های مشابه استفاده کرده ؟؟
من دو سه مدل امتحان کردم
هیچ کدوم DNS نمیگیره
مجبورم دستی تو‌ وسایلی که به مودم وصل میشه DNS بزنم

iran100
28-06-2023, 18:44
تست سرور خارجی نسل چهارم 4.5 سامانتل - سه راه افسریه / شهر تهران

iran100
30-06-2023, 00:17
تعرفه روز جمعه بسته های مکالمه سامانتل:

تعرفه بسته های اینترنت سامانتل در روز جمعه:

بسته‌هایی که علامت x2 GIG دارند با حجم دو برابر فعال می شوند ، بعنوان مثال بسته 10 گیگ 30 روزه که قیمت آن 30.600 می باشد هنگام فعال شدن 20 گیگابایت حجم بین‌المللی فعال می شود. (این بسته در تمام هفته قابل خریداری می‌باشد)

بصرفه ترین بسته هم بسته 150 گیگ سالیانه می باشد با قیمت 214500 تومان (این بسته فقط در روز جمعه با این قیمت قابل خرید می باشد)

mohammadhossin01
16-10-2023, 18:21
من یه سیمکارت TD-LTE خریدم از این شرکت تو تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ به دستم رسید زمانی که بسته سیمکارت بازکردم پشمام ریخت یه سیمکارت با نام و لوگوی ایرانسل توی بسته بود این شرکت حتی به خودشون زحمت ندادن نام و لوگو رو عوض کنن از روی سیمکارت

ولی از نظر سرعت برای من خوبه در پایین یه تست سرعت گرفتم عکسش میزارم

تست سرعت در شاهرود انجام شده

- - - Updated - - -

php-lover
21-10-2023, 10:17
بابا چه شانسی دارید شماها
تهران تهش ۲۰ مگابیت میده
++++++++++++++++++++++
کسی سامانتل تو مودم های هواوی ۳۳۷۲ یا مدل های مشابه استفاده کرده ؟؟
من دو سه مدل امتحان کردم
هیچ کدوم DNS نمیگیره
مجبورم دستی تو‌ وسایلی که به مودم وصل میشه DNS بزنم

دوست عزیز سلام
تونستید مشکل رو حل بکنید؟
چون من همین مشکل رو با مودم دی لینک dwr-953 دارم، به سامان تل ایمیل هم دادم منتظر جوابشون هستم ( حدس میزنم به ایمیل جواب ندن)

عزیزان کسی راه حل برای "دی ان اس" سامان تل داره ؟
چون در مودم دی لینک dwr-953 امکان ست کردن "دی ان اس" بصورت دستی وجود نداره.

rtmreza
22-10-2023, 19:28
دوست عزیز سلام
تونستید مشکل رو حل بکنید؟
چون من همین مشکل رو با مودم دی لینک dwr-953 دارم، به سامان تل ایمیل هم دادم منتظر جوابشون هستم ( حدس میزنم به ایمیل جواب ندن)

عزیزان کسی راه حل برای "دی ان اس" سامان تل داره ؟
چون در مودم دی لینک dwr-953 امکان ست کردن "دی ان اس" بصورت دستی وجود نداره.

خیلی ها زنگ زدن برای دی ان اس ولی حل نشده اپراتور هاش که هیچی نمیفهمن

php-lover
22-10-2023, 20:43
خیلی ها زنگ زدن برای دی ان اس ولی حل نشده اپراتور هاش که هیچی نمیفهمن

ایمیل دادم به سامان تل، و مشکل رو شرح دادم، حتی پیشنهاد دادم همونطور که ایرانسل "دی ان اس سرور رو" 8.8.8.8 ست کرده ، اونها هم انجام بدن ،
اما دریغ از جواب

میخوام تماس بگیرم با پشتیبانی تلفنی ، ولی مطمئنم اونی که پشت تلفنه ، شاید ندونه "دی ان اس" چی هست.

Amir1234646
23-10-2023, 12:45
ایمیل دادم به سامان تل، و مشکل رو شرح دادم، حتی پیشنهاد دادم همونطور که ایرانسل "دی ان اس سرور رو" 8.8.8.8 ست کرده ، اونها هم انجام بدن ،
اما دریغ از جواب

میخوام تماس بگیرم با پشتیبانی تلفنی ، ولی مطمئنم اونی که پشت تلفنه ، شاید ندونه "دی ان اس" چی هست.

به 195 شکایت کنید.

php-lover
23-10-2023, 13:24
به 195 شکایت کنید.

همین کار رو باید بکنم، ای کاش کلیه کسانی که بسته خریدند و عملا استفاده نمینونن بکنن ،از سامان تل شکایت کنن ، مثلا 40 درصد تخفیف روی بسته گذاشتن " اگر روز جمعه خرید کنید" (واقعا هر ارزانی بی دلیل نیست)

php-lover
25-10-2023, 12:30
من یه سیمکارت TD-LTE خریدم از این شرکت تو تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ به دستم رسید زمانی که بسته سیمکارت بازکردم پشمام ریخت یه سیمکارت با نام و لوگوی ایرانسل توی بسته بود این شرکت حتی به خودشون زحمت ندادن نام و لوگو رو عوض کنن از روی سیمکارت

ولی از نظر سرعت برای من خوبه در پایین یه تست سرعت گرفتم عکسش میزارم

تست سرعت در شاهرود انجام شده

- - - Updated - - -

در تست سرعتی که گذاشتین نام اپراتور wenex هست

behnambazi
06-12-2023, 10:34
دوستان کسی رو سامانتل ipv6 گرفته ؟

iran100
17-12-2023, 01:07
دوستان کسی رو سامانتل ipv6 گرفته ؟

خیر متاسفانه IPv6 ندارد

iran100
05-01-2024, 20:59
سلام دوستان

متاسفانه سامانتل در شبکه همراه اول ثبت نمی شود شما هم این مشکل را دارید؟

rtmreza
06-01-2024, 21:49
سلام

بالاخره بعد چند هزار سال نوری

مشکل DNS سامانتل هم حل شد

هر نوع دی ان اسی در دستگاه شما تنظیم کنی قابل استفاده هست

با تشکر از اون فردی که به سامانه 195 تماس و شکایت ثبت کرد و پیگیر شد

ESPSV
07-01-2024, 21:16
سلام دوستان

متاسفانه سامانتل در شبکه همراه اول ثبت نمی شود شما هم این مشکل را دارید؟

درود
برای من چندین بار امتحان کردم متصل میشه روی همراه اول
فقط روی ایرانسل رجیستر نمیشه

ashkan parsa
08-01-2024, 02:25
شماره های سامانتل چجوریه؟ یه زمانی تبلیغات 9واره ازش میدیم که کلی 9 داره شماره هاش و میتونی سفارشی شمارت رو بگیری

Mohammad Aghaee
09-01-2024, 22:40
درود
کدوم شهر هستید؟ از سامانتل راضی هستید؟ قندشکن ها روی سامانتل چجور کار میکنند؟ چون اگه وضعیت قندشکن ها مثل رایتل باشه که افتضاحه رایتل و تقریبا تمام قندشکن های رایگان رو مسدود کرده رایتل . ضمن اینکه آنتن دهی رایتل هم زیاد جالب نیست .

- - - Updated - - -

درود
کدوم شهر هستید؟ از سامانتل راضی هستید؟ قندشکن ها روی سامانتل چجور کار میکنند؟ چون اگه وضعیت قندشکن ها مثل رایتل باشه که افتضاحه رایتل و تقریبا تمام قندشکن های رایگان رو مسدود کرده رایتل . ضمن اینکه آنتن دهی رایتل هم زیاد جالب نیست .

ESPSV
10-01-2024, 17:16

اصفهان هستم ... قندشکنها نسبتا خوبه و قابل قبوله
فانوس و سایفون جواب میده بیشتر وقتها (گاهی هم قطع میشه)
سامانتل برای من حجمش زود تمام میشه
جمعه ها هم تخفیف میذاره و گرونش نکرده و بسته هاش به صرفه ترین هست تا امروز

malthael
23-01-2024, 01:22
سلام. سامانتل با تمام سه اپراتور اصلی کار میکنه یا فقط اپراتوری خاص؟

iran100
23-01-2024, 08:51
سلام. سامانتل با تمام سه اپراتور اصلی کار میکنه یا فقط اپراتوری خاص؟

سلام بر شما
در تهران و کرج رایتل و در سایر نقاط همراه اول و رایتل

meysam_s2015
26-01-2024, 23:51
سلام . دوستان فکر کنم سامانتل هم ساعاتی پیش قیمت بسته های اینترنتش رو گرون کرده. بررسی کنید ببینید درسته یا نه؟

php-lover
27-01-2024, 21:58
سلام . دوستان فکر کنم سامانتل هم ساعاتی پیش قیمت بسته های اینترنتش رو گرون کرده. بررسی کنید ببینید درسته یا نه؟

قيمت هاي ساليانه تغييري نكرده، بقيه بسته ها رو خبر ندارم، چون همیشه سالیانه میگیرم

- - - Updated - - -

قيمت هاي ساليانه تغييري نكرده، بقيه بسته ها رو خبر ندارم، چون همیشه سالیانه میگیرم

ESPSV
01-03-2024, 15:43
تست سرعت سامانتل
روی همراه اول رجیستر شده آی پی رایتل داده
سرعتش از adsl کمتره
نخرید که آشغاله ...

php-lover
05-03-2024, 08:47
تست سرعت سامانتل
روی همراه اول رجیستر شده آی پی رایتل داده
سرعتش از adsl کمتره
نخرید که آشغاله ...

از اونجایی که بستر ارتباطی سامانتل همراه اول(فورجی/ رایتل(تری جی) هست، خب اونجایی که همراه اول پوشش خوبی داشته باشه سرعت اینترنتش خوبه و بالعکس
خودم در محل کار بالاترین سرعتی که می تونم بگیرم از سامانتل حدود 20 مگ هست( با توجه به شلوغی منظقه)
اما در منزل سرعت تا 71 مگ هست

تنها مشکلش (dns) بود که با چندین ایمیل به شرکت و در نهایت ثبت شکایت در 195 مشکل حل شد.

alirecoba2
07-03-2024, 22:41
از اونجایی که بستر ارتباطی سامانتل همراه اول(فورجی/ رایتل(تری جی) هست، خب اونجایی که همراه اول پوشش خوبی داشته باشه سرعت اینترنتش خوبه و بالعکس
خودم در محل کار بالاترین سرعتی که می تونم بگیرم از سامانتل حدود 20 مگ هست( با توجه به شلوغی منظقه)

تنها مشکلش (dns) بود که با چندین ایمیل به شرکت و در نهایت ثبت شکایت در 195 مشکل حل شد.
سلام.
توی سایت سامانتل شهرستانی که من هستم فاقد پوشش هست.
اینجا ولی مبین نت به‌صورت FD LTE و روی دکل همراه اول سرویس میده.
امکانش هست اینجا سامان‌تل هم پوشش داشته باشه؟

- - - Updated - - -

سلام.

epaaeiz
08-03-2024, 11:15
سلام.

چند هفته پیش خواستم سیم کارت سامانتل بخرم زنگ زدم شرکت. گفت سامانتل از تری جی رایتل و فورجی همراه اول استفاده میکنه. وقتی خریدم دیدم راست میگه و آنتن اینجا فول هست چون خونه ی ما همراه اول آنتن عالی داره ولی ایرانسل ضعیف هست خیلی ضعیف.
پس درست بود همراه اول بهش آنتن میده. از مبین نت آنتن نمیگیره چون مبین نت خودش جایی که TDD-LTE نداشته باشه میره رو حالت FDD-LTE همراه اول.

alirecoba2
08-03-2024, 11:23
چند هفته پیش خواستم سیم کارت سامانتل بخرم زنگ زدم شرکت. گفت سامانتل از تری جی رایتل و فورجی همراه اول استفاده میکنه. وقتی خریدم دیدم راست میگه و آنتن اینجا فول هست چون خونه ی ما همراه اول آنتن عالی داره ولی ایرانسل ضعیف هست خیلی ضعیف.
پس درست بود همراه اول بهش آنتن میده. از مبین نت آنتن نمیگیره چون مبین نت خودش جایی که TDD-LTE نداشته باشه میره رو حالت FDD-LTE همراه اول.
ممنون از جواب‌تون.
خب حالا کاربر میتونه انتخاب کنه که از کدوم کریر استفاده کنه؟ زمین تا آسمون فرق هست بین 3g رایتل و 4g همراه اول!
با 3g اصلاً نمیشه گیم زد. سرعت پایینه.

epaaeiz
08-03-2024, 12:10
ممنون از جواب‌تون.
خب حالا کاربر میتونه انتخاب کنه که از کدوم کریر استفاده کنه؟ زمین تا آسمون فرق هست بین 3g رایتل و 4g همراه اول!
با 3g اصلاً نمیشه گیم زد. سرعت پایینه.
میشه انتخاب کنی که بذاری روی تری جی که رایتل بهش آنتن میده ولی سرعتش میشه در حد هیچ.
من جایی هستم که آپارتمان زیاد داره حتی روی فور جی هم سرعتم مشکل پیش میاد واسش. ولی وقتی از محله خارج میشم میرم پیاده روی سرعت عالی میشه.
همون روی فورجی بگذارید بهتره.
خواهش میکنم.

alirecoba2
08-03-2024, 12:16
میشه انتخاب کنی که بذاری روی تری جی که رایتل بهش آنتن میده ولی سرعتش میشه در حد هیچ.
من جایی هستم که آپارتمان زیاد داره حتی روی فور جی هم سرعتم مشکل پیش میاد واسش. ولی وقتی از محله خارج میشم میرم پیاده روی سرعت عالی میشه.
همون روی فورجی بگذارید بهتره.
خواهش میکنم.
من میخوام برای اینترنت خونه و روی مودم FD LTE یا همون 4G ازش استفاده کنم.
بین سیم‌کارتهاش تفاوت وجود داره؟ یعنی حتماً باید سیم‌کارت مخصوص مودم بخرم یا کلاً یک نوع سیمکارت داره که با می‌تونم بذارم داخل مودم؟
و اینکه با مودم i40 آنلاک امکان انتخاب نوع شبکه وجود داره؟
ببخشید زیاد سوال می‌پرسم. وضعیتی شده این اینترنت هم. اینجا خط تلفن ندارم و ADSL منفیه. TD LTE هم وجود نداره و فقط باید FD LTE استفاده کنم.
قیمت‌ها خیلی بالاست. حالا این سامانتل باز از بقیه ارزون‌تر میده. میخوام ببینم میشه روش حساب کرد یا نه.

epaaeiz
08-03-2024, 12:21
من میخوام برای اینترنت خونه و روی مودم FD LTE یا همون 4G ازش استفاده کنم.
بین سیم‌کارتهاش تفاوت وجود داره؟ یعنی حتماً باید سیم‌کارت مخصوص مودم بخرم یا کلاً یک نوع سیمکارت داره که با می‌تونم بذارم داخل مودم؟
و اینکه با مودم i40 آنلاک امکان انتخاب نوع شبکه وجود داره؟
ببخشید زیاد سوال می‌پرسم. وضعیتی شده این اینترنت هم. اینجا خط تلفن ندارم و ADSL منفیه. TD LTE هم وجود نداره و فقط باید FD LTE استفاده کنم.
قیمت‌ها خیلی بالاست. حالا این سامانتل باز از بقیه ارزون‌تر میده. میخوام ببینم میشه روش حساب کرد یا نه.
نه تفاوتی نداره سیم کارتهای سامانتل. همون رو بگذارید رو مودم میگیره فقط فکر کنم باید یه APN بسازید تو تنظیمات مودم که تو سایتش توضیح داده.
مودمی هم که نوشتید اگر آنلاک هست میگیره مشکلی نداره.
آره تعرفه های ارزونتری داره به نسبت بقیه.

php-lover
09-03-2024, 10:22
سلام.

- - - Updated - - -

سلام.

FD سامانتل ( بسته های معمولی و نه TD) سراسری هست و هر کجا رایتل و همراه اول آنتن بدن (3G/4G) میشه از اون استفاده کرد
اگر بسته های سامانتل رو در روز جمعه خریداری کنید شامل 40 دصد تخفیف میشن (جمعه های نارنجی) که خیلی بصرفه میشه

اینترنت سامانتل فعلا خوبه ، فقط از لحاظ فنی اگر با پشتیبانی تماس بگیرید ، اون اپراتوری که به شما جواب خواهد داد زیاد آگاه نخواهد بود
اما در کل خوبه

alirecoba2
10-03-2024, 23:49
FD سامانتل ( بسته های معمولی و نه TD) سراسری هست و هر کجا رایتل و همراه اول آنتن بدن (3G/4G) میشه از اون استفاده کرد
اگر بسته های سامانتل رو در روز جمعه خریداری کنید شامل 40 دصد تخفیف میشن (جمعه های نارنجی) که خیلی بصرفه میشه

اینترنت سامانتل فعلا خوبه ، فقط از لحاظ فنی اگر با پشتیبانی تماس بگیرید ، اون اپراتوری که به شما جواب خواهد داد زیاد آگاه نخواهد بود
اما در کل خوبه
ممنونم. پس فی‌الواقع نمیشه از بسته‌های اینترنت ثابتش در جایی که من هستم استفاده کرد. درسته؟
اینجا دکل همراه اول هست، منتها ظاهراً باید بسته 4G بخرم نه اینترنت ثابت. درسته میگم؟
اونم که قابل‌مقایسه با مبین‌نت نیست قیمت‌هاش.

php-lover
12-03-2024, 14:06
ممنونم. پس فی‌الواقع نمیشه از بسته‌های اینترنت ثابتش در جایی که من هستم استفاده کرد. درسته؟
اینجا دکل همراه اول هست، منتها ظاهراً باید بسته 4G بخرم نه اینترنت ثابت. درسته میگم؟

با توجه به توضیحات قبلی شما
مناسبترین گزینه همین بسته های فورجی هست
فعلا سامانتل بصرفه هست و قیمتها قابل هضم
اما کی گرون بکنند ، الله اعلم

- - - Updated - - -

با توجه به توضیحات قبلی شما
مناسبترین گزینه همین بسته های فورجی هست
فعلا سامانتل بصرفه هست و قیمتها قابل هضم
اما کی گرون بکنند ، الله اعلم

RichMindset
29-03-2024, 09:25
آقا 1.1.1.1 روی سامانتل جواب میده؟
دو ماهه روی شاتل موبایل از کار افتاده :blink:

iran100
31-03-2024, 01:31
آقا 1.1.1.1 روی سامانتل جواب میده؟
دو ماهه روی شاتل موبایل از کار افتاده :blink: