PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط يکبار بيا اينو ببين فقط يکبار Y! Intai for Yahoo Messenger users

Nesta
08-05-2005, 01:55
این برنامه به شما امکانات توپی میده :

1- میتونید کاربران مخفی رو مشاهده کنید ( این تست شده صد درصد جواب میده)
2- وب کم بقیه رو بدون اجازه ببینید
3- تصاویر وب کم رو ذخیره کنید
4- هر کس رو بخواهید به راحتی بوت کنید
5- امکان استفاده همزمان این برنامه در کنار یاهو مسنجر با دو ID مختلف
و ...

اول باید با یک ID یاهو در این برنامه لاگین کنید ، بعد شما هر ID که خواستید ببینید آنلاینه یا مخفی به لیست این برنامه Add کنید

توجه کنید که این برنامه لیستی که از قبل در اون ID دارید رو نشون نمیده و اول که لاگین میکنید لیست خالی رو به شما نشون میده

قسمت بوت کردن این برنامه هم خیلی عالی جواب میده ! ضمن اینکه از کسانی که برای تست این برنامه بوتشون کردم عذرخواهی میکنم

قسمت دیدن وبکم بدون اجازه این برنامه هم تقریبا عمل میکنه ... کار این برنامه اینه که با سماجتش وب کم رو از طرف میگیره ولی همیشه جواب نمیده
در آخر بهتون هشدار میدم که با ID اصلیتون در این برنامه لاگین نکنید چون امکان داره اون id برای چند ساعت Lock بشه !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Password : irdown.com

mpsjavad
08-05-2005, 02:04
باسلام ..

ممنون carlos, جان من اينو قبالا يه جا ديده بودم با جند تا عكس از محيط برنامه اما دانلود نميشد ..

MER30 ...........

mpsjavad
08-05-2005, 03:27
قسمت بوت کردن این برنامه هم خیلی عالی جواب میده ! ضمن اینکه از کسانی که برای تست این برنامه بوتشون کردم عذرخواهی میکنم

يعني چي :?:

Ali_k
08-05-2005, 05:35

يعني چي :?:
خب دوست عزیز شما از قسمت بوتش استفاده نکن. ما باید خودمونو درست کنیم نه اینکه خودمون را محدود کنیم. :wink: :arrow:

Mehdi_Best
08-05-2005, 10:19
كارلوس جان سلام. ممنون از برنامه خوبي كه معرفي كردي. اما من پس از دانلود و نصب. موقع استفاده ديدم كه آي دي هايي كه آنلاين هستن رو تا وقتي invisible هستن نمي تونه نشون بده كه واقعا آنلاين هستن. چيكار بايد كرد؟ در مورد بقيه عملكردش هم هنوز تست نكردم.

Ali_k
08-05-2005, 10:31
اما من پس از دانلود و نصب. موقع استفاده ديدم كه آي دي هايي كه آنلاين هستن رو تا وقتي invisible هستن نمي تونه نشون بده كه واقعا آنلاين هستن. چيكار بايد كرد؟ در مورد بقيه عملكردش هم هنوز تست نكردم.
مهدی جان برای منم همین طور .فکر کنم منظور کارلوس این بوده که اگه کسی اجازه ی ادد کردن خودشا به شما نمیده با این برنامه میتونید به صورت مجازی ادش کنید.
راستی من یه مشکلی با این برنامه داشتم .یه سوال دارم شما تو قسمت سرور کدوما انتخاب کردی؟ :arrow:

pedramonline
08-05-2005, 12:33
دوست عزيز . كه اين برنامه رو معرفي كردي .

كاشكي نام منبع هم ميزدي : سايت آي آر دان

درضمن برنامه دانلود نميشه

Mehdi_Best
08-05-2005, 13:03
علي جان در توضيحاتي كه كارلوس آورده شماره 1 ديدن وضعيت واقعي افراد (براي آنلاين يا آفلاين بودن) است. اما اصلا كار نمي كنه. منظورش فكر نمي كنم اد كردن بدون اجازه بوده باشه. چون اگه يك بار ديگه شماره 1 رو بخوني دقيقا مشخصه كه منظورش چيه
در مورد انتخاب سرور هم من دست به تنظيماتش نزدم و مشكلي هم ندارم باهاش
يه مشكل كه اين برنامه داره اينه كه وقتي با يك آي دي آنلاين مي شيم براي دوستاني كه ما در ليستشون هستيم آنلاين مي شيم اما فقط ما مي تونيم براشون پي ام بفرستيم و اگه اونها بفرستن ما نمي بينيم. براي من كه اينطور بوده. يعني پي ام هاي من مي ره اما براي شخص مقابل نمي آد.
و مساله ديگه اينكه اگه بخواهيم بطور invisible نمايش داده بشيم راهي نداره و با اين برنامه كه آنلاين مي شيم همه مي بينن كه آنلاين هستيم.
-------------------------------------------

Mehdi_Best
08-05-2005, 13:05
دوست عزيز . كه اين برنامه رو معرفي كردي .

كاشكي نام منبع هم ميزدي : سايت آي آر دان

درضمن برنامه دانلود نميشه

پدرام جان برنامه دانلود مي شه. من خودم دانلود كردم.
در مورد اينكه كارلوس از يك سايت ديگه اين مطلب رو آورده من هم ديده بودم و مي خواستم بگم اما چون يك مطلب ديگه كه كارلوس تو يكي از تاپيك ها آورده بود اون هم دقيقا از روي يك سايت ديگه بود و من اونجا گفته بودم ديگه گفتم اينجا نگم. :wink: :wink:

Nesta
09-05-2005, 04:19
سلام
آقای mpsjavad شما چی ميگی که زدی يعنی چی؟ يعنی بوت منم خودم اهتهن کردن ديشب و جواب داد آقای pedramonline پسر خوب مگه شما نديدی که من زيرش پسّورد رو زدم irdown اين يعنی چی به نظرت اين نميتونه همون آدرس سايت باشه خوب من ميتونستم اين 650کب رو يه جا اپلد کنم و از زيپ درش بيارم و اينم نگزرم شما چرا از اصله جريان خارج شدی چسبيدی به فرع قضيه اونعی که در کار سايت کستند مثله مهدی ميفهمند که اونجا irdown چيه و کجاست اونعی که نفهميدن البته ببخشيد يعنی تازه وارد هستند خوب ديگه مهم نيست مهم اينه که اونای که بايد بدونند ميفهمند ديگه خواهشن تو تاپيک من از اين چيزا نديد اين از اين آقا مهدی در مورد اين که بعضی از قسمت های اين برنامه کار نميکنه واسه کدش هست و قبلاً کار ميکرده حالا چرا اينطوری شده نميدبنم ولی برنامه خوبی به نظرم رسيد و گذشتم ديگه شرمنده

Ali_k
09-05-2005, 06:08
خوب من ميتونستم اين 650کب رو يه جا اپلد کنم و از زيپ درش بيارم و اينم نگزرم شما چرا از اصله جريان خارج شدی چسبيدی به فرع قضيه
اقااین قسمتو درست میگه.اگر از زیپ درش میورد و یه جا اپلود میکرد کی میفهمید که ماله کدوم سایته.کارلوس جان من ازت تشکر میکنم به خاطر این نرم افزار .بازم از این کارا بکن
:P :oops: :arrow:

Mehdi_Best
09-05-2005, 10:42
كارلوس جان انصافا برنامه خوبي هست. فقط اگه قسمتي كه كاربران آنلاين رو نشون مي ده هم كار مي كرد ديگه حرف نداشت. در مورد اينكه چطور پيغام هايي كه برامون مي فرستن رو با اين برنامه ببينيم راهي نداري؟

farhad resalati
09-05-2005, 13:27
ممنون خیلی مفید بوود

mpsjavad
09-05-2005, 23:55
با سلام ..

ممنون carlos, جان از بابت معرفي اين نرم افزار اما منظور من از --- يعني چي --- اين بود كه يه نفر در مورد بوت شدن ( يا بوت كردن ) تو Yahoo Messenger توضيح بده چون من اصلا نفهميدم ( IQ پايين ) .. و اصل مفهوم و كاربردش چيه :?:

بازم تشكر ...

Nesta
10-05-2005, 01:55
با سلام ..

ممنون carlos, جان از بابت معرفي اين نرم افزار اما منظور من از --- يعني چي --- اين بود كه يه نفر در مورد بوت شدن ( يا بوت كردن ) تو Yahoo Messenger توضيح بده چون من اصلا نفهميدم ( IQ پايين ) .. و اصل مفهوم و كاربردش چيه :?:

بازم تشكر ...
سلام خواهش ميکنم شايد ما کوتاهی کرديم که زياد توضيح نداديم آخه از اون جعی که همه ديگه با اينجور برنامه ها مثله آب خوردن کار کردن و يه جورای خوراکشون هست ديگه منم زياد تر از خود سايت چيزی زياد نکردم البته خانم ها بيشتر از مها به اين جور برنامه ها وارد ترند ولی شما يک ايديو ادد ميکنی و روش کيليک راست کن و بوت داره يا از منو بلش بوت رو بزن جواب ميده ديگه چيزه زياد پيچيده اي نداره کامی وقت بگزری ور بری فقط ور بری کار دستت مياد برنامه خيلی پيچيده اي نيست من فقط از دسته يه نفر ناراحت شدم خودش هم فهميد

StarSoheil
15-05-2005, 00:15
لينك خرابه و كار نميكنه مثل اينكه سرور سايت irdown مشكل داره.لطفا يه لينكه ديگه بدين.

Navid
15-05-2005, 03:06
لینک سالمه ! ممنون کارلوس جان !

Nesta
15-05-2005, 17:30
سلام
دوسته عزيز star آقا شما رو چی کيليک کردی که ميگی لينک خرابه اين همه دانلود کردند

StarSoheil
16-05-2005, 08:51
carlos
من اين رو كپي ميكنم در اينترنت اكسپلورر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اينتر ميزنم برنامه Dap براي دونلود باز ميشه اما نميتونه اونو دونلود كنه و پيغامش اينه : file download of was not complete successful server has internal error.

Mehdi_Best
16-05-2005, 12:26
carlos
من اين رو كپي ميكنم در اينترنت اكسپلورر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اينتر ميزنم برنامه Dap براي دونلود باز ميشه اما نميتونه اونو دونلود كنه و پيغامش اينه : file download of was not complete successful server has internal error.

سلام. من با فايرفكس دانلود كردم و هيچ مشكلي نداشت.
شما احتمالا به خاطر اينكه از dap استفاده مي كنيد اين مشكل رو داريد. چون بعضي لينكها با dap كار نمي كنند.

gigi_afshin
16-05-2005, 12:42
مرسي . :mrgreen:

Nesta
16-05-2005, 22:38
سلام
دوسته من منم با اپرا و ليچگت دانلود کردم شايد مرور گر شما ايراد داره يا سرعتت پاين هست

StarSoheil
17-05-2005, 00:23
بالاخره امشب تونستم با DAP دونلود كنم.حالا واقعا كارايي كه گفتين رو همش انجام ميده يا شانسيه؟؟؟
با اين وجود تست ميكنم اگه نشد ميگم آموزشش رو بزارين.مرسي.

StarSoheil
17-05-2005, 00:58
carlos
ضايع شديم رفت آقا من يكي رو اد كردم و روش كليك كردم و بوت رو انتخاب كردم 5 تا مربع پر كرد اما آخر كاري نوشت boot failed حالا ديدين كار نكرد.

Nesta
18-05-2005, 04:15
سلام برادر مگه من اين برنامه رو نوشتم هر کی دوست داره من چيزی از تضمين نگفتم گفتم فقط اينو يکبار امتحان کنين حالا شايد همش کار نکنه به پشتيبانی اون برنامه email بزنين فش بديد ولی کار که ميکنه

StarSoheil
19-05-2005, 01:43
carlos
بايد دنبال برنامه اي باشيم كه بدون اينكه طرف پيامي رو تاييد كنه اونو بوت كنه.

Nesta
19-05-2005, 18:27
سلام
دوست عزیز اینشالاه بتونم خودم این برنامه رو بنویسم که مطمئن باشیم البته با وجود یاهو 7 دیگه فکر نکنم
بوت بشه کرد و یواش یواش باید به فراموشی‌ سپرد .

Ali_k
20-05-2005, 05:27
سلام
دوست عزیز اینشالاه بتونم خودم این برنامه رو بنویسم که مطمئن باشیم البته با وجود یاهو 7 دیگه فکر نکنم
بوت بشه کرد و یواش یواش باید به فراموشی‌ سپرد .
شما دلسرد نشو انشاا... روي ياهو 7 هم جواب ميده .اگه برنامه را بنويسي كه خيلي عالي ميشه :)

bahal20
30-06-2006, 23:44
بوت این نرم افزار از مسخره ترین امکاناتش هست
پیامها رو توی یک پنجره برای طرف می فرسته که خیلی مسخره هست چون اصلا ککش نمی گزه و بوت نمی شه

DarkWizard
01-07-2006, 03:38
دوستان این نرم افزار کار اصلیش همون چک کردن آیدیهاست.قسمت بوتش برای یاهو 6 به پایین جواب میداد !
اگه خیلی دوست دارید بوت کنید توی پنجره ی پی ام طرف مقابل Ctrl + Shift +R رو مرتبآ فشار بدید.این ساده ترین روشه و روی یاهو 7 به بالا هم جواب میده.

Iranian_sports
01-07-2006, 03:59
سلام
عجب تاپیک زیر خاکی دسته اولی رو آوردید بالا!
بابا یکم به تاریخ تاپیک نگاه کنید بعد گیر بدبد به برنامه و صاحب تاپیک!
دقیقا مال یکسال پیش و فکر میکنم اونموقع اسم نستا ، کارلوس بود(که البته الان دیگه تو سایت نمیاد(شایدم میاد))
(اول اومدم تو تاپیک خیال کردم نستا برگشته(شاخ درآوردم))
موفق باشید
فعلا

farid0485
02-07-2006, 06:24
خيلي خوب بيد Id هم Lock نمي كنه جيگر

omid.com
05-07-2006, 01:51
تمام برنامه هایی رو که نام بردید برای دیدن افراد خاموش .بوتر اد کردن بدون اجازه و غیره رو میتونید در تاپیک موضوعات و مشگلات مربوط به مسنجر در صفحه اصلی پیدا کنید
همین برنامه هم اونجا هست
موفق باشید آدرسش زیر امضا من هست