PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعتبارسنجي فيلد ها - اپلود فايل - جا به جايي در ميان فيلد ها-...

Admin of Part
25-09-2006, 19:51
با سلام و تبريك ماه مبارك رمضان :tongue:
اين چمد روز من زياد سوال كردم اما خوب مثل قبل جواب نگرفتم :sad:
1-ايا مي شه توي ويبي دات نت مثلا يك تكس فيلد رو طوري تنظيم كنيم كه فقط ادرس ايميل بشه توش نوشت؟
البته من اين كار رو در ASP.net با اين متن انجام مي دادم: (\s+@\s+\.\s+)
اما نمي دونم توي وي بي دات نت چطور مي شه اين كار رو انجام داد؟
نمي دونم مفهمو را رسوندم يا نه؟
2-من مي خوام نرم افزارم بتونه فايل اپلود كنه كسي در اين مورد تجربه اي داره كه لطف كنه در اختيارم بزاره؟
3-در نرم افزار ها وقتي كليد Tab زده مي شه تيكسباكس سيليكتير رو تيكس باكس بدي ميره!اما توي برنامه هاي من تكس باكس بعدي ممكنه اخريش باشه يا حتي يك دكمه؟اين مسئله چطور تنظيم مي شه؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:sad: اميدوارم اين بار جواب بگيرم :sad:

Last Killer
25-10-2006, 17:19
با سلام و تبريك ماه مبارك رمضان :tongue:
اين چمد روز من زياد سوال كردم اما خوب مثل قبل جواب نگرفتم :sad:
1-ايا مي شه توي ويبي دات نت مثلا يك تكس فيلد رو طوري تنظيم كنيم كه فقط ادرس ايميل بشه توش نوشت؟
البته من اين كار رو در ASP.net با اين متن انجام مي دادم: (\s+@\s+\.\s+)
اما نمي دونم توي وي بي دات نت چطور مي شه اين كار رو انجام داد؟
نمي دونم مفهمو را رسوندم يا نه؟
2-من مي خوام نرم افزارم بتونه فايل اپلود كنه كسي در اين مورد تجربه اي داره كه لطف كنه در اختيارم بزاره؟
3-در نرم افزار ها وقتي كليد Tab زده مي شه تيكسباكس سيليكتير رو تيكس باكس بدي ميره!اما توي برنامه هاي من تكس باكس بعدي ممكنه اخريش باشه يا حتي يك دكمه؟اين مسئله چطور تنظيم مي شه؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:sad: اميدوارم اين بار جواب بگيرم :sad:
در مورد سوال اولت بايد بگم 1 كامپونت خوب به نام MaskTextBox وجود داره كه مي توني از اون استفاده كني
سوال 2-من هيچ نظري ندارم
سوال 3 كه خيلي ساده است هر كنترل خاصيتي به نام tabstop داره كه ميتوني اونو ست كني از 0 تا n بهد ترتيب تب بر اساس اون ميشه