PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد سيستم صوتي تا ٣٠٠ تومان؟!

Hesamdriver
02-03-2017, 12:14
سلام خسته نباشيد
با ٣٠٠ تومن چي بخرم؟
پخش دارم،فكر كنم پخش نسبتا خوبيه(sony CDX-GT490) ماشينم پرشيا،فكر كنم بانداي جلو هم خوبه(مطمئن نيستم) شما براي باند و امپ چي پيشنهاد ميكنين؟يا اگه پيشنهاد ديگه اي دارين بگين ممنون ميشم
يه سوال ديگه،اگه بخوان باند نصب كنن طاقچه فابريك ماشين كنده ميشه جاش چوب ميذارن؟ نميشه فابريك بمونه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamidR15
03-03-2017, 01:48
سلام خسته نباشيد
با ٣٠٠ تومن چي بخرم؟
پخش دارم،فكر كنم پخش نسبتا خوبيه(sony CDX-GT490) ماشينم پرشيا،فكر كنم بانداي جلو هم خوبه(مطمئن نيستم) شما براي باند و امپ چي پيشنهاد ميكنين؟يا اگه پيشنهاد ديگه اي دارين بگين ممنون ميشم
يه سوال ديگه،اگه بخوان باند نصب كنن طاقچه فابريك ماشين كنده ميشه جاش چوب ميذارن؟ نميشه فابريك بمونه؟
سلام
دوست عزیز با 300 تومن شما یک جفت اسپیکر خوب هم نمیتونید تهیه کنید :n04:کامپوننت و. آمپلیفایر و...پیشکشتون.؟!!

Hesamdriver
04-03-2017, 02:51
سلام
دوست عزیز با 300 تومن شما یک جفت اسپیکر خوب هم نمیتونید تهیه کنید :n04:کامپوننت و. آمپلیفایر و...پیشکشتون.؟!!
:/
باشه من ميرم ١١ ميليون جور كنم مثل اسكلا بعد بيام سوال بپرسم [emoji16][emoji23][emoji23]

mohamad skystar
04-03-2017, 13:43
باشه من ميرم ١١ ميليون جور كنم مثل اسكلا بعد بيام سوال بپرسم [emoji16][emoji23][emoji23]

سلام
دوست عزیز به نظر من شما یکی یکی از پخش شروع کنید
و به مرور زمان بقیه موارد رو تکمیل کنید
به ترتیب اول پخش
بعد باند و آمپلی فایر و .....

hamidR15
04-03-2017, 22:03

سلام
متاسفم برای شما که هنوز یاد نگرفتین چگونه با بزرگتر خودتون صحبت کنید.شما ابتدا تشریف ببرید تعریف الفبای سیستم صوتی رو آموزش ببینید بعد اون 11 میلیون هم به نوبه خودش جور میشه.
دوست عزیز بنده دارم راهنمائیتون میکنم اونوقت شما اینگونه جواب میدین؟!!

Hesamdriver
05-03-2017, 16:33
سلام
متاسفم برای شما که هنوز یاد نگرفتین چگونه با بزرگتر خودتون صحبت کنید.شما ابتدا تشریف ببرید تعریف الفبای سیستم صوتی رو آموزش ببینید بعد اون 11 میلیون هم به نوبه خودش جور میشه.

اخه شما بجاي اينكه بياي راهنمايي كني،مثلا بگي يكم بودجتو بيشتر كن يا اجزاي سيستمو يكي يكي تهيه كن مياين ميگين با اين پول شما هيچي نميتوني بخري :/ يه پست ديدم تو همين انجمن طرف گفت با ٢٠٠ تومن همه راهنماييش كردن مدل باند گفتن يا طرف گفت با ١٠ تومن مي خواد خودرو گلف بخره،هم من هم شما ميدونيم كه با ١٠ تومن نميشه ولي همه راهنماييش كردن...![emoji1305]
مثلا با ٤٠٠ تومن باند infinity kappa 693.11i ميشه خريد يعني ميگين اينم خوب نيس؟![emoji848]

Hesamdriver
05-03-2017, 16:34
سلام

من سنتونو نميدونستم
ولي اون به هيچ وجه راهنمايي نبود...!!
به هر حال ببخشيد

Hesamdriver
05-03-2017, 23:25
سلام
دوست عزیز به نظر من شما یکی یکی از پخش شروع کنید
و به مرور زمان بقیه موارد رو تکمیل کنید
به ترتیب اول پخش
بعد باند و آمپلی فایر و .....

سلام ممنون از راهنماييتون،من پخش دارم...
باند نميدونم چي بگيرم؟!

mohamad skystar
06-03-2017, 00:27
سلام ممنون از راهنماييتون،من پخش دارم...
باند نميدونم چي بگيرم؟!

یک جفت باند کنوود مدل 6995EX میتونی انتخاب کنی
قیمتش حدود 270 هزار تومن هست
فعلا بدون امپ نصب کن
بعد یه آمپلی فایر اضافه کن تا صدای قوی و با کیفیت دریافت کنی

Hesamdriver
06-03-2017, 09:00
یک جفت باند کنوود مدل 6995EX میتونی انتخاب کنی
قیمتش حدود 270 هزار تومن هست
فعلا بدون امپ نصب کن
بعد یه آمپلی فایر اضافه کن تا صدای قوی و با کیفیت دریافت کنی