PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز

atxbax
26-02-2017, 19:40
سلام من قبلا ویندوز 7داشتم و بعد از نصب ویندوز 10 درایو c كه ویندوز 7 بود رو فرمت کردم اما باز هم هنگام بوت ویندوز ویندوز 7بالا میاد و مرحله اخر نصب ویندوز 10 رو به کامل نمی رسونه. می خواهم کاملا ویندوز 7رو پاک کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

sohrab-jan
26-02-2017, 23:28
واسه تست بزن رو window 7 ببین چی میشه فک کنم ویندوزت رویه درایو دیگه ذخیره شده

atxbax
02-03-2017, 16:30
واسه تست بزن رو window 7 ببین چی میشه فک کنم ویندوزت رویه درایو دیگه ذخیره شده
هیچ کدوم از ویندوز ها نمیاد مگه دوباره ویندوز 7رو نصب کنم تا اجرا بشه

soheil12
06-04-2017, 09:35
سلام
من یه ویندوز 8.1 ۳۲ بیتی رو سیستمم نصب کردم الان میخوام یه ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی روش بریزم سیستمم از ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی پشتیبانی میکنه ولی وقتی میخوام نصبش کنم مینویسه this app cant run on your pc چی کار کنم؟

saman so
06-04-2017, 09:40
سلام
من یه ویندوز 8.1 ۳۲ بیتی رو سیستمم نصب کردم الان میخوام یه ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی روش بریزم سیستمم از ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی پشتیبانی میکنه ولی وقتی میخوام نصبش کنم مینویسه this app cant run on your pc چی کار کنم؟
احتمالا باید اول وینه 64 نصب کنی بعد...

Alimoattari rad
14-05-2017, 15:15
سلام

پس شما اگه ویندوز 8.1 رو سیستمتون نصبه اول باید سی دی رو بگذارید و با سی دی رام بوت شود و بعد در قسمت انتخاب درایو باید یک درایو خالی رو انتخاب کنید ولی اگر درایوی خالی ندارید قبل از بوت کردن ویندوز 10 باید یکی از درایو های دل خواه را خالی کنی و برای پیدا کردن سریع تر آن را نام گذاری کنی.

حالا رسیدیم به جایی که بودیم بهد درایوی رو که نام گذاری کرده بودی رو انتخاب کن و شروع به نصب ویندوز کن.

shaahani
18-05-2017, 08:49
وقتی قراره ویندوز تازه نصب کنید و میخواهید ویندوز قبلی بطور کامل حذف بشه ، نباید از داخل ویندوز اقدام به نصب ویندوز جدید کنید.
میبایست کامپیوتر را با بوت سی دی ویندوز راه اندازی کنید ، سپس در مراحل نصب ابتدا درایو C خود را برای نصب آماده سازی کنید (فرمت کنید) (در صورت نیاز با حذف تمام اطلاعات هارد دیسک، پارتیشن بندی کنید )
پس از طی این مراحل میتوانید عملیات کپی و نصب ویندوز را آغاز نمایید.