PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي برنامه دانلود همه جانبه براى آيفون

nicknafs
22-02-2017, 08:11
دوستان عزیز
البته بعضی از دوستان قبلا راهنمایی فرمودند ولی متاسفانه مشکل رفع نشد

من میخواهم براحتی بتوانم حتی با یک برنامه پولی روی آیفون فایل عکس و فیلم را دانلود کنم
البته دوستان برای اینستاگرام یک برنامه گفتند بنام instaget که برای فایل های اینستاگرام عالی بود

ولی حالا مثلا برای گرفتن یک فیلم گذاشته شده روی فیسبوک و یا یو تیوب از چه برنامه ای میشه استفاده کرد ؟
من الان یک برنامه پولی idownloader دارم ولی مثلا لینک فایل یو تیوب یا فیسبوک را کپی می کنم و بعد در داخل این برنامه برای دانلود پیست می کنم
تنها یک صفحه اولیه html را میاره یک فایل کم ظرفیت
واصلا هیچوقت اون فیلم مورد نظر را دانلود نمیکنه

لطف کنید راهنمایی بفرمایید

اصلا برنامه نیست که برای تمام دانلود ها از هر سایتی با هرفرمتی استفاده بشه

ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

MMDFullHD
24-02-2017, 23:30
دوستان عزیز
البته بعضی از دوستان قبلا راهنمایی فرمودند ولی متاسفانه مشکل رفع نشد

من میخواهم براحتی بتوانم حتی با یک برنامه پولی روی آیفون فایل عکس و فیلم را دانلود کنم
البته دوستان برای اینستاگرام یک برنامه گفتند بنام instaget که برای فایل های اینستاگرام عالی بود

ولی حالا مثلا برای گرفتن یک فیلم گذاشته شده روی فیسبوک و یا یو تیوب از چه برنامه ای میشه استفاده کرد ؟
من الان یک برنامه پولی idownloader دارم ولی مثلا لینک فایل یو تیوب یا فیسبوک را کپی می کنم و بعد در داخل این برنامه برای دانلود پیست می کنم
تنها یک صفحه اولیه html را میاره یک فایل کم ظرفیت
واصلا هیچوقت اون فیلم مورد نظر را دانلود نمیکنه

لطف کنید راهنمایی بفرمایید

اصلا برنامه نیست که برای تمام دانلود ها از هر سایتی با هرفرمتی استفاده بشه

ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

برنامه رسی+ور رو سرچ کنید ایرانی هست توسعه دهنده اش هم احمد هاشمیان هست اگر اشتباه نکنم
برنامه عالی هست قابلیت تیکه کردن برنامه اینا هم داره البته پولیه ولی صدردصد ارزش پولشو داره
همه نوع فایل حتی صفحه هم خاموش باشه دانلود میکنه
واسه دانلود از یوتیوب هم قند شکنتونو توش روشن کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید ویدیو رو بدید دانلود کنید از تو برنامه