PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي uninstall كردن كلي يك برنامه

Novan
08-05-2005, 00:10
سلام دوستان عزيز
مي خواستم بدونم از دوستان عزيز كسي مي دونه بهترين نرم افزاري كه موقعي كه نرم افزارهايي رو كه مي خوام uninstall كنم بتونه همه فايلها و ردپاهاي اون نرم افزار رو به كلي از ويندوز پاك كنه كدوم نرم افزار هستش؟
خيلي ممنون ميشم در اين مورد توضيح بديد
:wink:

hyriand
08-05-2005, 00:36
لطفا درخواستتون رو در بخش درخواستها بنويسيد
من منتلقش ميكنم

Mikail
08-05-2005, 01:34
من يك برنامه را پيشنهاد مي كنم.
اسم اين برنامه Absolute Uninstaller v1.41 است كه خودم هم درحال استفاده از آن هستم.اين برنامه داراي محيطي شبيه Add/Remove Programs در قسمت Control Panel است كه علاوه برآن داراي امكانات Registry Cleaner و Start up Manager و Disk Clean up است كه باحجم 1.59 ازآدرس زير قابل دانلود است.حتي در هنگام پايان يافتن Uninstall يك برنامه اگر پوشه اي از آن باقي مانده باشد از شما سوال مي كند كه آيامي خواهيد پوشه مربوط به اين برنامه در كامپيوتر باقي بماند ياخير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
كرك اين برنامه نيز توسط يكي ازدوستان به نام soda در آدرس زير كه من تاپيك ايجاد كرده بودم قرار گرفته است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mikail
08-05-2005, 01:44
يك برنامه ديگر كه من از آن استفاده كردم و هنوز مي كنم.
برنامه Add/Remove Plus 5.0 است كه بعضي ازامكانات برنامه بالايي راندارد اما در عوض ليست برنامه ها را به طور خودكار Refresh مي كند.اين برنامه باحجم 1.25 مگابايت با واردكردن آدرس زير و زدن دانلود درقسمت بالاي صفحه ظاهر شده قابل دانلود است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
براي اين برنامه از سريال زير استفاده كنيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
S/N: 5346434222883427426

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMID ASYABAN
08-05-2005, 06:32
10 سال دنبال اينجور برنامه اي بودم :shock:

Mehdi_Best
08-05-2005, 07:40
10 سال دنبال اينجور برنامه اي بودم :shock:

جداً ؟ اين همه برنامه در اين مورد هست. به غير از اين 2 تا كه دوستمون گفتن برنامه هاي ديگري هم كه اين عملكرد رو داشته باشند موجوده.
راستي 10 سال پيش كه سيستم عامل داس بود. چنين برنامه اي كاربرد نداشت!!!! :wink: :wink: :wink:

Novan
09-05-2005, 01:38
سلام دوستان
mikail جان خيلي ممنونم از راهنماييت
به نظر شما من هر دو رو نصب بكنم بهتره يا يكي از اونها رو؟
آيا اين برنامه بهترين هستش يا اينكه برنامه بهتري هم وجود داره؟ منظورم بيشتر اين هستش كه آيا اين برنامه طبق اون چيزهايي كه گفتم هيچ ردپايي از برنامه uninstall شده باقي نميزاره؟

Mikail
09-05-2005, 02:10
من هردو برنامه را نصب كرده ام زيرادر بعضي مواقع كه دنبال Program detail يك برنامه هستم منظورم محل نصب برنامه وبرنامه اي كه آنرا نصب كرده برنامه دومي بهتر جواب مي دهد. :D
در ضمن طبق توضيحات برنامه پس از پاك كردن برنامه Registry مربوط به اين برنامه كه مورد استفاده ديگري ندارد پاك مي شود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنين من اين دو برنامه را استفاده كرده ام ونيازهاي من را برآورده كرده است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حال اگر كسي برنامه ديگري هم سراغ دارددراين قسمت معرفي كند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشكر از دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
09-05-2005, 08:51
سلام دوستان
mikail جان خيلي ممنونم از راهنماييت
به نظر شما من هر دو رو نصب بكنم بهتره يا يكي از اونها رو؟
آيا اين برنامه بهترين هستش يا اينكه برنامه بهتري هم وجود داره؟ منظورم بيشتر اين هستش كه آيا اين برنامه طبق اون چيزهايي كه گفتم هيچ ردپايي از برنامه uninstall شده باقي نميزاره؟

سلام
اگه يه جستجو در خود سايت هم بكني چند برنامه از اين نوع پيدا خواهي كرد.

Novan
10-05-2005, 02:57
سلام دوستان
خيلي ممنونم از اينكه به من كمك كرديد
موفق باشيد