PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز

رضوان جون
04-02-2017, 16:02
سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشین من چند وقته که هارد سیستممو باز کرده واستفاده نکردم دیروز وقتی دوباره خواستم ازش استفاده کنم ویندوزش بالا نمیومد رفتم درایو مربوطه وفرمتش کردم خواستم دوباره نصب کنم اصلا نصب نشد گفتم شاید چون ویندوز قبلیxpبوده وحالا که میخوام 7 نصب کنم حجمش کمه تمام درایو هارو فرمت وپاک کردم ودوباره در مراحل نصب ویندوز7 پارتیشن بندی کردم ولی نمیدونم چرا مراحل نصبش اینقدر طول میکشه به طوری که در طول 12 ساعت 75درصد پیشرفت داشته و خیلی کند انجام میشه چه کار کنم ممنون

soheil12
30-03-2017, 20:51
سلام
ببخشید من روی کامپیوترم ویندوز هفت دارم الان میخوام روش ویندوز هشت بریزم یه مقدار تو طرز نصبش کمک میخوام
راستی یه سوال دیگه وقتی ویندوز هشت رو روش نصب کنم ویندوز هفت قبلی چی میشه؟ در کل یه مقدار راهنمایی لازم دارم

Enemy Killer
30-03-2017, 23:21
سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشین من چند وقته که هارد سیستممو باز کرده واستفاده نکردم دیروز وقتی دوباره خواستم ازش استفاده کنم ویندوزش بالا نمیومد رفتم درایو مربوطه وفرمتش کردم خواستم دوباره نصب کنم اصلا نصب نشد گفتم شاید چون ویندوز قبلیxpبوده وحالا که میخوام 7 نصب کنم حجمش کمه تمام درایو هارو فرمت وپاک کردم ودوباره در مراحل نصب ویندوز7 پارتیشن بندی کردم ولی نمیدونم چرا مراحل نصبش اینقدر طول میکشه به طوری که در طول 12 ساعت 75درصد پیشرفت داشته و خیلی کند انجام میشه چه کار کنم ممنون
سلام اینطوری که شما می فرمایید هاردتون مشکل داره .

Sent from my Huawei Y511-U30 using Tapatalk

Enemy Killer
30-03-2017, 23:27
سلام
ببخشید من روی کامپیوترم ویندوز هفت دارم الان میخوام روش ویندوز هشت بریزم یه مقدار تو طرز نصبش کمک میخوام
راستی یه سوال دیگه وقتی ویندوز هشت رو روش نصب کنم ویندوز هفت قبلی چی میشه؟ در کل یه مقدار راهنمایی لازم دارم
سلام .
اگر توی اینترنت سرچ کنی مراحل نصب به صورت تشریحی هستش .
اگر ویندوز هشت روی درایو دیگه ای که ویندوز هفت اونجا نصب نیست ، نصب کنید ویندوز هفت هم باقی می مونه .
فقط برای این که موقع نصب ویندوز ۸ تشخیص بدی ویندوز هفت روی کدوم درایو نصبه اسم درایو رو به Win7 تغییر بده .

Sent from my Huawei Y511-U30 using Tapatalk

soheil12
03-04-2017, 17:59
سلام
ببخشید من از طریق برنامه های مختلف فلشمو بوت کردم و بعدش ویندوز8.1 رو ریختم روش ولی وقتی رفتم تو ویندوز یه فایل به نام ستاپ اونو زدم ارور7E×0داد ونصب نکرد کامپیوترمم سیستمش مشکلی نداره ۴ گیگ رم داره مشکل چیه؟