PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت مهم با همه دوستان این انجمن ، چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد و آینده داشته باشه ؟

Ariya2009
26-12-2016, 23:53
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن.

قصد راه اندازی یک سایت رو دارم که درآمد و آینده داشته باشه ولی در نوع این سایت موندم.

هر کسی یک پیشنهاد میده !

نظر اکثر دوستان در حال حاظر سایت تفریحی هست و بعضی از دوستان هم سایت همکاری در فروش و خبری را پیشنهاد داده اند !

دوستی دیگر می گفت انجمن بزن !

خلاصه موندم.

ضمنا هاست این سایت رو هاست داخل کشور بگیرم یا هاست خارج از کشور ؟ ( با توجه به اینکه برای یوزرهای ایرانی هست ).

از شما دوستان گرامی خواهشمندم به طور کامل من را راهنمایی نمائید.

به امید خدا این تاپیک راهگشای همه دوستانی که مشکل من را دارند باشد.

سربلند و پیروز باشید.

ممنونم.

alireza9t9
27-12-2016, 11:41
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن.

قصد راه اندازی یک سایت رو دارم که درآمد و آینده داشته باشه ولی در نوع این سایت موندم.

هر کسی یک پیشنهاد میده !

نظر اکثر دوستان در حال حاظر سایت تفریحی هست و بعضی از دوستان هم سایت همکاری در فروش و خبری را پیشنهاد داده اند !

دوستی دیگر می گفت انجمن بزن !

خلاصه موندم.

ضمنا هاست این سایت رو هاست داخل کشور بگیرم یا هاست خارج از کشور ؟ ( با توجه به اینکه برای یوزرهای ایرانی هست ).

از شما دوستان گرامی خواهشمندم به طور کامل من را راهنمایی نمائید.

به امید خدا این تاپیک راهگشای همه دوستانی که مشکل من را دارند باشد.

سربلند و پیروز باشید.

ممنونم.

سلام دوست عزیز ، با توجه به انگلی مثل تلگرام که افتاده به جون ما ایرانیا ، الان خیلی نمیصرفه که آدم سایتی مثل سایت تفریحی یا خبری راه اندازی کنه، چرا ؟ چون الان در کسری از ثانیه خبر ها به طور مختصر و مفید در اختیار اعضای کانال خبری در تلگرام قرار میگیره و همچنین جدید ترین و بروز ترین سوژه های تفریحی هم توی کانالای تفریحی هست و کسی به خودش این زحمتو نمیده که بیاد ببینه در دنیای بزرگ وب چخبره .

همچنین با وجود تلگرام خیلی از انجمنا از فعالیتشون کم شده ( نمونه کاملا آشکار همین انجمن پی سی ورلد ) و توصیه نمیشه ، اگر واقعا میخواید کسب درآمد کنید باید سایتی راه اندازی کنید با موضوعی خاص که کاربر رو وادار کنه که برای مطالبتون وقت بزاره و حتی منتظر پست های جدید باشه . یا به حدی مطالبتون ارزش داشته باشن که برای مثل یک فایل دانلودی با ارزش باشه که کاربر برای دانلود اون فایل خاص مبغلی رو پراخت کنه.

این هم باید در نظر داشت که سازمان فیلترینگ به خیلی چیزا گیر میده و تا حدی دست آدم توی تولید محتوای سایت بسته است. ( برای مثال راه اندازی سایت دانلود فیلم و سریال و حتی دانلود بازی و یا سایتی برای والپیپیر )

به نظر من سایت همکاری در فروش و کلا با موضوع فروشگاهی خوبه ، برای مثال سایتی برای فروش و حمایت از کالاهای ایرانی و پوشاک مونتاژ شده در ایران به دلیل قیمت خوبی که دارن سریع به فروش میرن و به واسطه همین فروشگاه اینترنتی میتونید در اینستاگرام هم از محصولاتتون عکس بگیرید و به کاربر نشون بدید ( به لطف شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام الان تبلیغات محصولات و سایت خودتون خیلی راحت شده ) و بعد از مدتی که کارتون خوب جا افتاد میتونید برند اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنین. و البته میتونید برای همون سایت فروشگاهیتون یک بخش جداگانه هم برای ارائه مطالب مختلف اختصاص بدید ، برای مثال اخبار تکنولوژی ، نقد و بررسی محصولات و ... یعنی منظور من اینه که یک مجموعه کامل باشید که شامل فروشگاه و بخش های مختلف مانند دانلود سنتر ، بخش خبری و ... باشه . البته نه اینکه همه رو یکهو راه اندازی کنید ، این فرایند حدودا چند سالی طول میکشه ! ولی آینده داره .

به هر حال راه اندازی سایت نیازمند صبر خیلی زیادیه و حتما یه سری مخارج داره که اگر واقعا پیگیر سایت و محتوا باشید و مطالب اختصاصی ارائه کنید نتیجش رو هم میبینید.

Ariya2009
28-12-2016, 02:11
با سلام و احترام.

دوستان دیگر نظر و یا پیشنهادی ندارند؟

ممنونم.