PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا وقتي فيلم را از دوربين به كامپيوتر انتقال ميدم حجمش زياده؟

coralisland_17
25-09-2006, 02:23
سلام دوستان عزيز
منبراي اولين بار فيلمي را از هندي كم پاناسونيك به كامپيوتر انتقال دادم ولي با مشكل مواجه شدم چون حجمش خيلي زياد ميشه ؛ طوري كه براي 40 دقيقه فيلم تمام درايوهام پر شد...(به خاطر حجم زياد حتي 14 دقيقه آن هم در سي دي ريخته نميشه).
من از برنامه استفاده ميكنم.
فيلم با پسوند ذخيره ميشه.
(البته وقتي دوربين را روشن كنيم به طور اتوماتيك پنجره اي باز ميشه كه ما فيلم را ذخيره كنيم .من امتحان كردم مشكل حجم برطرف شد ولي كيفيت فيلم را خيلي پايين آورد )
ممنون ميشم اگر كمكم كنيد.... :sad:

EMPERATOUR
25-09-2006, 02:39
حجم زیاد بخاطر اینه که با فرمت avi ضبط میشه
ولی دوستان اینکاره نطر بدن بهتره

AK1
25-09-2006, 13:10
همونطور كه EMPERATOUR جان گفتم مشكل بايد از نوع فرمت خروجي باشه
شما با چه برنامه اي كپچر كردي ؟
فرمت خروجي رو روي چي گذاشتي؟

اگه با فرمت MPEG خروجي بگري هم كيفيت و هم حجم مناسبي خواهي داشت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

coralisland_17
25-09-2006, 21:49
سلام دوستان
ممنونم از اينكه كمكم كرديد
من از برنامه ulead video studio 8 استفاده مي كنم.
فيلم هاي من با پسوند avi ذخيره شد.من نميدونم بايد از كجا پسوند آن را عوض كنم
(البته وقتي دوربين را روشن كنيم به طور اتوماتيك پنجره اي باز ميشه كه ما فيلم را ذخيره كنيم .من امتحان كردم با پسوند wmaذخيره شد مشكل حجم برطرف شد ولي كيفيت فيلم را خيلي پايين آورد و اصلا قابل مشاهده نبود)

sinasignal
03-10-2006, 02:44
دوست عزيز از برنامه PowerDirector 5 استفاده کن قدرت کپچرینگ بالایی داره و از همه مهمتر می تونی به راحتی خروجی ویدو سی دی یا دی وی دی و... رو انتخاب کنی خروجی رو دستکاری کنی افکت گذاری کنی و در اخر امر اونو با تمپلیتهای زیبا رایت کنی در ضمن کار با اون هم بسیار ساده است.

pishgam
05-10-2006, 23:06
سلام دوستان
ممنونم از اينكه كمكم كرديد
من از برنامه ulead video studio 8 استفاده مي كنم.
فيلم هاي من با پسوند avi ذخيره شد.من نميدونم بايد از كجا پسوند آن را عوض كنم
(البته وقتي دوربين را روشن كنيم به طور اتوماتيك پنجره اي باز ميشه كه ما فيلم را ذخيره كنيم .من امتحان كردم با پسوند wmaذخيره شد مشكل حجم برطرف شد ولي كيفيت فيلم را خيلي پايين آورد و اصلا قابل مشاهده نبود)

سلام

شما ميتوانيد در قسمت فرمت پسوند VCD رو انتخاب كنيد تا كيفيت و حجم مناسبي داشته باشه

polamgh
03-11-2006, 03:45
سلام

شما ميتوانيد در قسمت فرمت پسوند VCD رو انتخاب كنيد تا كيفيت و حجم مناسبي داشته باشه

فرمت vcd خوبه اما اگر تونستی پیداش کنی دستکارش کن و یه خورده طول و عرض تصویرو زیاد کن یا از فرمت سوپر وی سی دی استفاده کن

perance
24-11-2006, 11:29
dost aziz agar roy systemeton kart capture hast tanzimatesh ro roy PALB va rcord anra roy pal vcd tanzim konid
nasb pish farz windows hajm ra ziad mikonad ulead video ham hamintor