PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار کردن مداوم فایل system

IRAN_KING
12-12-2016, 11:35
سلام
این فایل سیستم در حال کار هست و چراغ هارد همیشه روشنه مشکل چیه ؟ غیر فعالم نمیشه !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیزون
12-12-2016, 11:42
اگه ویروس نباشه آپدیت ه

IRAN_KING
12-12-2016, 12:04
میخوام هارد درگیر نکنه و غیر فعال بشه ؟

حیزون
12-12-2016, 12:07
والا دسترسی به شبکه برنامه ها رو میشه محدود کرد ولی دسترسی به هارد بعیده .. مگه این که شما تو Task manager ببینید system رو میتونید end task کنید ؟

IRAN_KING
12-12-2016, 12:09
والا دسترسی به شبکه برنامه ها رو میشه محدود کرد ولی دسترسی به هارد بعیده .. مگه این که شما تو Task manager ببینید system رو میتونید end task کنید ؟
خطا میده که فایل نمیشه end task کرد.

حیزون
12-12-2016, 12:13
خطا میده که فایل نمیشه end task کرد.

پس مال خود ویندوزه اگه اینترنتو ن هم آمپر چسبونده آپدیت ه اگه نه ممکنه چیز خاصی نباشه ویندوز من هم بیکاره هارد رو شخم میزنه

IRAN_KING
12-12-2016, 12:37
خوب من فایل که هارد درگیر کرده بود پیدا کردم با جستجو رسیدم به این موضوع حالا سر در نیاوردم چطور رفع میشه ؟؟؟ و این فایل چیه پاک کنم نکنم ؟!

ali-1991
12-12-2016, 12:55
سلام
این فایل سیستم در حال کار هست و چراغ هارد همیشه روشنه مشکل چیه ؟ غیر فعالم نمیشه !

درود بر شما. عزیز Task Manager رو باز کنید از تب Services اگر گزینه DiagTrack رو مشاهده کردید روی این گزینه راست کلیک کنید و Stop رو انتخاب کنید

IRAN_KING
12-12-2016, 13:12
درود بر شما. عزیز Task Manager رو باز کنید از تب Services اگر گزینه DiagTrack رو مشاهده کردید روی این گزینه راست کلیک کنید و Stop رو انتخاب کنید
ممنون.
بله اینم میشه
با این روش حل کردم.

Tap on the Windows-key, type services.msc and hit enter.
Locate the Connected User Experiences and Telemetry service (services are sorted alphabetically).
Double-click on the service.
Select Stop to terminate it.
Change the Startup Type of the service to disabled.

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-12-2016, 13:59
سلام
اگه این فایل از کار بیافته کامپیوتر درست کار میکنه ؟
بالاخره بعضی برنامه ها همیشه باید روشن باشه مثل WINDOWS EXPLORER و غيره