PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال بودن یا نبودن AMD

Mobin212
06-12-2016, 20:51
мøвıи:
درود
من چند روز پیش با راهنمایی دوستان عزیز و گرامی سوییچ کردن بین intel و amd رو یاد گرفتم و الان یه مشکل دیگه دارم
توی PES 2017 در GPU نوشته Intel (R ) HD Graphics 3000 ولی در جلوی اون با ایکون زرد نوشته شده Bad
چرا در این قسمت به جای AMD نوشته شده Intel?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Mobin212
06-12-2016, 21:00
мøвıи:
درود
من چند روز پیش با راهنمایی دوستان عزیز و گرامی سوییچ کردن بین intel و amd رو یاد گرفتم و الان یه مشکل دیگه دارم
توی PES 2017 در GPU نوشته Intel (R ) HD Graphics 3000 ولی در جلوی اون با ایکون زرد نوشته شده Bad
چرا در این قسمت به جای AMD نوشته شده Intel?

لپ تاپ HP probook 4530s

amir_t6262
06-12-2016, 23:24
شما باید بازی را با کارت گرافیک AMD اجرا کنی.
معمولا در لپ تاپ های دو کارت گرافیکه، شما یا میتوانی روی فایل exe کلیک راست کنی و در گزینه ی Run with Graphic Processor ، کارت گرافیک AMD را انتخاب کنی
و یا اینکه در برنامه تنظیمات کارت گرافیک AMD ت، طوری تنظیم کنی که بازی هایت با این کارت گرافیک اجرا شوند.

Mobin212
06-12-2016, 23:40
شما باید بازی را با کارت گرافیک AMD اجرا کنی.
معمولا در لپ تاپ های دو کارت گرافیکه، شما یا میتوانی روی فایل exe کلیک راست کنی و در گزینه ی Run with Graphic Processor ، کارت گرافیک AMD را انتخاب کنی
و یا اینکه در برنامه تنظیمات کارت گرافیک AMD ت، طوری تنظیم کنی که بازی هایت با این کارت گرافیک اجرا شوند.
فک کنم در لپ تاپ هایی دارای Intel و AMD گزینه Run with graphic prosseror وجود نداره
در برنامه catalyst control center هم بازی رو اد کردم ولی هنوز Intel هست

skull_avatar
07-12-2016, 04:15
فک کنم در لپ تاپ هایی دارای Intel و AMD گزینه Run with graphic prosseror وجود نداره
در برنامه catalyst control center هم بازی رو اد کردم ولی هنوز Intel هست

مهم نیس تو تنظیمات چی نوشته
وقتی فایل بازی رو تو catalyst control center انتخاب کنی دو تا گزینه داره High performance و Power saving
شما یکبار بازی رو رو حالت power saving اجرا کن تا با گرافیک اینتل اجرا شه یکبار هم رو حالت high performance که گرافیک amd اجرا میکنه بعد خودت میبینی که تفاوت داره
در ضمن لپتاپ هم به برق وصل باشه