PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا واقعا سرعت و حجم واقعی عرضه میشود؟

mechanic1
05-12-2016, 19:54
درود
دوستان یه سوالی داشتم ، وقتی میگن مثلا بسته 12گیگ یکساله یا بکماهه یا... ایا ممکنه این مقدار اسمی باشه و در واقع از این کمتر رو در اختیار قرار بدن؟ در واقع دزدی کنن؟ اگر این طوره کدوم یک از سرویس دهنده ها اینطوره؟
در مورد سرعت که همینطوری دیدیم ولی حجم رو نمیدونم.
پیشاپیش سپاس.

matr!x_2008
05-12-2016, 22:55
درود
دوستان یه سوالی داشتم ، وقتی میگن مثلا بسته 12گیگ یکساله یا بکماهه یا... ایا ممکنه این مقدار اسمی باشه و در واقع از این کمتر رو در اختیار قرار بدن؟ در واقع دزدی کنن؟ اگر این طوره کدوم یک از سرویس دهنده ها اینطوره؟
پیشاپیش سپاس.

در مورد حجم که من ندیدم همچین چیزی. معمولا بگن12 گیگ همون 12 گیگه یا هر عددی بگن همونو میدن.. ولی سرعت معمولا بالا پایین داره.. قبلا که نامحدود بود سرعتو میاوردن پایین یا قطعی زیاد داشت تا کاربران دانلود نکنن ولی الان چون حجمی شده خودشون سرعت بالاتر میدن که حجمو زوتر مصرف کنین و بیشتر ازشون حجم بخرین... و سودشون بیشتر شه

●●●FDR●●●
06-12-2016, 05:07
درود
پیشاپیش سپاس.

من اینو از بقیه شنیدم. خودم هم یکبار شک کردم و احساس کردم حجمم بی دلیل کم شده . ولی به قطعیت نرسیدم. بهر حال هر چیزی امکانش وجود داره. توصیه میکنم از مودمی استفاده کنید که قابلیت مدیریت داده داشته باشه و حجم رد و بدل شده رو اندازه بگیره. روی دستگاه هاتون هم میتونید از نرم افزارهایی مثل bitmeter یا موارد مشابه استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته اگر از چند دستگاه برای ارتباط با اینترنت استفاده میکنید باید زحمت بدست آوردن حاصل جمع دیتای رد و بدل شده روی کل دستگاه ها رو بصورت دستی متحمل بشید.