PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برلیانس H320 اتوماتیک یا رنو ساندرو اتوماتیک ؟؟؟

S@B@
03-12-2016, 03:18
با سلام . الان یه پژو اتوماتیک 207 مدل 91 تروتمیز دارم . میخوام ماشین کمی بزرگتر بخرم که بشه برای جاده هم استفاده کرد.... بین این دو کدوم یکی رو انتخاب کنم؟ دلیل ؟ .....پیشنهاد دیگری غیر این دو دارین؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

mohamad skystar
03-12-2016, 10:41
با سلام . الان یه پژو اتوماتیک 207 مدل 91 تروتمیز دارم . میخوام ماشین کمی بزرگتر بخرم که بشه برای جاده هم استفاده کرد.... بین این دو کدوم یکی رو انتخاب کنم؟ دلیل ؟ .....پیشنهاد دیگری غیر این دو دارین؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

برلیانس از نظر ظاهری خودروی شیک و زیبایی هست نسبت به ساندرو
اما اصل قضیه اینکه رنو ساندرو از نظر فنی و دوام و استهلاک برتر هست.
شما وقتی خودروی چینی خریداری میکنید باید به فکر خدمات پس از فروش
و تامین قطعات ضعیفش در ایران باشید
همچنین بازار خرید و فروش خودروی ساندرو عالیه در حالی که خودروی چینی
فروشش بسیار سخت هست
رنو با تندر 90 نشون داد که از نظر استحکام و کارایی خیلی خوب جواب
و به نظر من ساندرو خودروی مناسبی برای شما خواهد بود

mani6606
03-12-2016, 10:54
یک مورد دیگر هم در نظر داشته باشید که فروش خودروهای چینی در بازار سختر است از محصولاتی همچون رنو لوگان یا تندر چون رنو سالیان متددی در ایران است شاید وقفه در ان بوده است اما در بین مصرف کننده و بیشتر مردم اعتماد بیشتری دارد. به نظر من ساندرو انتخاب بهتری است.

S@B@
04-12-2016, 02:14
سپاس فراوان :n16:

hossein.az
04-12-2016, 13:34

تعویض دنده در ساندرو بسیار نرم و دقیق انجام میشه
مسلما از نظر فنی گزینه ی بهتریست و از نظر فضای داخلی هم از ماشین قبلیتون جادارتره
اما ظاهری سلیقه ای داره

تانکر
10-12-2016, 15:35
فقط آریو ... نسبت به برلیانس خیلی سرتره ...

Pourya-pc
20-12-2016, 15:19
فقط آریو ... نسبت به برلیانس خیلی سرتره ...
سلام جناب تانکر ٬ ببینید بحث بین برلیانس و رنو هست . وگرنه بین چینی جات رده متوسط آریو ماشین خوبی هست .

تانکر
20-12-2016, 18:20
سلام جناب تانکر ٬ ببینید بحث بین برلیانس و رنو هست . وگرنه بین چینی جات رده متوسط آریو ماشین خوبی هست .

خوب برلیانس هم چینی هستش دیگه! آریو ماشین شناخته شده ای نیستش هنوز واسه این پیشنهاد دادم گفتم یه بررسی کنه شاید خوشش اومد.
قبلا قیمت تخیلی 80 میلیونی داشت! الان با حذف آپشن هاش قیمتش رسیده به 54 میلیون. به نظر من با این قیمت از هر نظر حسابی نسبت به برلیانس سرتر هستش.

من خودم قصد خرید برلیانس داشتم و به نمایندگی سایپا رفتم تا از نزدیک بیشتر بررسی کنم اما یه آریو هم اونجا پارک بود که دیدم از نظر ظاهری یه سروگردن بالاتر از
برلیانس هستش.

تانکر
20-12-2016, 18:25
اما اصل قضیه اینکه رنو ساندرو از نظر فنی و دوام و استهلاک برتر هست.

من شک دارم ماشینی که نمای جلوش انقدر احمقانه طراحی شده و انگار 1 ساعت وقت واسه طراحی نذاشتن بخواد از نظر فنی هم خوب باشه.