PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد GeekBuddy

ali_ab
30-11-2016, 22:11
با سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید که چطوری مشکل فایلهای جانک و اِرورهای مربوط به ویندوز 10 رو حل کنم .
یکی از پیام هایی که دائما روی صفحه دسکتاپ میاد به این صورت هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سپاس فراوان
پیروز و پاینده باشید

vissoto
30-11-2016, 23:00
با سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید که چطوری مشکل فایلهای جانک و اِرورهای مربوط به ویندوز 10 رو حل کنم .
یکی از پیام هایی که دائما روی صفحه دسکتاپ میاد به این صورت هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سپاس فراوان
پیروز و پاینده باشید
سلام
به کنترل پنل و قسمت Programs and Features بروید و برنامه GeekBuddy را حذف (Uninstall) نمائید.

ali_ab
01-12-2016, 14:48
سلام
به کنترل پنل و قسمت Programs and Features بروید و برنامه GeekBuddy را حذف (Uninstall) نمائید.

با سلام
دوست عزیزم از راهنمایی و توجه شما بی نهایت سپاسگزارم . GeekBuddy مگه بخشی از انتی ویروس کومودو نیست؟ چون من از انتی ویروس کومودو روی سیستم استفاده می کنم .
و این پیامی که GeekBuddy اعلام میکنه مگه واقعا فایل های ریجستری آسیب ندیدند؟یا اینکه محض روی اعصاب رفتن هست :n02:
از کمک شما ممنونم
ایام به کام باد

vissoto
02-12-2016, 00:51
با سلام
دوست عزیزم از راهنمایی و توجه شما بی نهایت سپاسگزارم . GeekBuddy مگه بخشی از انتی ویروس کومودو نیست؟ چون من از انتی ویروس کومودو روی سیستم استفاده می کنم .
و این پیامی که GeekBuddy اعلام میکنه مگه واقعا فایل های ریجستری آسیب ندیدند؟یا اینکه محض روی اعصاب رفتن هست :n02:
از کمک شما ممنونم
ایام به کام باد
خیر ؛ Geekbuddy بخشی از آنتی ویروس (یا فایروال و یا اینترنت سکوریتی) COMODO نیست و شما می توانید هنگام نصب این نرم افزارها تیک مربوط به Geekbuddy را بردارید تا نصب نشود و مشکلی هم برای نرم افزار امنیتی ایجاد نمی شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما می توانید با ارسال پست در تاپیک اختصاصی محصولات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) COMODO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نطر اساتید COMODO را در مورد Geekbuddy جویا شوید.یا بپرسید به صورت کلی روش استفاده از Geekbuddy چگونه است.
یا با استفاده از جستجوی کلمه geekbuddy در قسمت Search thread تاپیک COMODO ؛ پست های مربوط به Geekbuddy را ببینید.

در مورد پیام Geekbuddy در مورد فایل های اضافه در هارد یا آسیب دیدن فایل های رجیستری هم باید گفت که مشکلی وجود ندارد و هیچ فایلی از رجیستری آسیب ندیده است ؛ من در یک ویندوز 10 که فقط چند ساعت از نصب آن گذشته بود و و نرم افزاری هم به جز یک مرورگر و فایروال کومودو و Winrar نصب نبود ؛ geekbuddy را چک کردم که 200 ایراد به رجیستری گرفت که قطعا نباید به آن توجه کرد. البته در مورد حجم فایل های زائد(Junk files) در هارد تقریبا درست می گفت و Disk Clean up ویندوز هم همان حجم را برای پاکسازی نشان می داد.
در صورت نیاز می توان از Disk Clean up خود ویندوز استفاده کرد تا فایل های اضافی پاکسازی شوند و در بیشتر موارد نیازی به پاکسازی رجیستری نیست .
در صورتی که از نرم افزارهای جانبی برای پاکسازی هارد (یا رجیستری) استفاده شود؛ حتما باید به صورت دستی Restore Point ایجاد شود تا در صورت ایجاد مشکل بتوان به زمان قبل از انجام تغییرات بازگشت.