PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پورت های usb

ali_ab
19-11-2016, 13:09
با سلام به دوستان عزیز
برای اتصال به اینترنت از کارت شبکه وایرلس استفاده میکنم . قبلا ویندوز سیستم 7 بود و مشکلی نداشتم . چند وقتی هست که ویندوز 10 نصب کردم . زمانی که سیستم رو خاموش /روشن میکنم دیگه کارت شبکه رو نمیشناسه و باید از پورت درش بیارم و مجدد داخل پورت وارد کنم که توسط ویندوز شناسایی بشه . به نظر عزیزان چطور مشکل رو حل کنم؟
از راهنمایی شما یک دنیا سپاسگزارم
موفق باشید

vissoto
19-11-2016, 19:31
سلام
پس از Restart این مشکل وجود ندارد؟
در Device Manager تیک Allow the computer to turn off this device to save power مربوط به کارت شبکه را بردارید و OK را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر با آپدیت درایورهای سخت افزاری و آپدیت ویندوز مشکل حل نشده است ؛ احتمالا با غیرفعال کردن Fast Startup مشکل حل می شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_ab
19-11-2016, 23:29
دوست عزیزم از کمک شما بی نهایت سپاسگزارم
با غیر فعال کردن fast startup مشکل حل شد.
خیلی ممنونم
پیروز و پاینده باشید

ali_ab
27-11-2016, 20:37
با سلام به دوستان عزیز
ممنون میشم بنده رو در زمینه این مشکل راهنمایی بفرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اینکه اینترنت برقراره و با گوشی به اینترنت متصل هستم ولی اکثر مواقع اینترنت pc قطع میشه و بعد از چند دقیقه دوباره وصل میشه یا اینکه مجبور میشم کارت شبکه رو از پورت بکشم و دوباره وصل کنم که مشکل برطرف میشه.مدل مادربرد ep31-ds3l هست . ممکنه به دلیل قدیمی بودن مادربرد این مشکلات با ویندوز 10 پیش بیاد؟
از کمک دوستان سپاسگزارم