PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن لینکهای دانلود یک سایت

123arash
18-11-2016, 12:00
سلام یه سایت موزیک هست ولی متاسفانه به صورت البومی لینک نذاشته فقط لینک اهنگارو گذاشته که مثلا اگه بخوام 30 تا البوم بگیرم هر البومی هم 20 ترک باشه باید حدود 600 تا پشت سر هم دانلود کنم که وقت گیره.
حالا به نظرتون راهی هست برم تو ارشیو سایتشون مثلا این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارشیوش خیلی راحت و بی دردسر میشه لینکارو دانلود کرد ولی این سایت من راهی پیدا نکردم..اگه میشه منو راهنمایی کنید.
ادرس سایت: d a r k m p 3 . r u
ممنونم

ali-1991
18-11-2016, 14:01
سلام یه سایت موزیک هست ولی متاسفانه به صورت البومی لینک نذاشته فقط لینک اهنگارو گذاشته که مثلا اگه بخوام 30 تا البوم بگیرم هر البومی هم 20 ترک باشه باید حدود 600 تا پشت سر هم دانلود کنم که وقت گیره.
حالا به نظرتون راهی هست برم تو ارشیو سایتشون مثلا این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارشیوش خیلی راحت و بی دردسر میشه لینکارو دانلود کرد ولی این سایت من راهی پیدا نکردم..اگه میشه منو راهنمایی کنید.
ادرس سایت: d a r k m p 3 . r u
ممنونم

سلام. اگر IDM رو نصب دارید (در صورتی که لینک ها مستقیم و بدون مشکل باشند) در صفحه آلبوم مورد نظر از Download all link with IDM استفاده کنید

●●●FDR●●●
18-11-2016, 15:33
همه وبسایتها اینطوری نیستن که یه ساب دومین رو اختصاص بدن به فایلهای دانلودی بعدش همه بهش بصورت مستقیم دسترسی داشته باشن. ( چون اگه برای همه فایلها هات لینک بزارن دیگه کسی به صفحاتشون سر نمیزنه و آمار بازدیدشون پایین میاد و نمیتونن آگهی تبلیغات جذب کنن . فقط وبسایتهای مبتدی همه فایلها رو روی یه ساب دومین هات لینک میکنن )

الان این وبسایتی که گفتین رو بررسی کردم ولی نتونستم به این صورت ازش دانلود کنم. idm هم برای این وبسایت ظاهرا کار نمیکنه ( حداقل برای من )

Khazuk
18-11-2016, 18:47
سلام. اگر IDM رو نصب دارید (در صورتی که لینک ها مستقیم و بدون مشکل باشند) در صفحه آلبوم مورد نظر از Download all link with IDM استفاده کنید

با این روش من تونستم کافی تمام آهنگه ها رو هایلایت کنی بعد دانلود توست idm بزنی و بعد مارک بزنی اکثر آهنگ ها رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

123arash
31-01-2017, 18:49
گفتم تاپیک جدید ایجاد نکنم همینجا سوالمو مطرح کنم.
این مشکل اغازین تاپیک رو حل کردم با کمک دوستان ولی الان یه مشکل دارم لطفا منو راهنمایی بفرمایید.
تو هر سایتی میرم واسه دانلود فیلم اکثرا سرعت دانلودشون تا یک و نیم مگابایت میره درصورتی که تو میهن دانلود سرعتم پنج مگابایت هست..اگه میشه چندتا سایت درست حسابی دانلود فیلم معرفی کنید که نهایت سرعت رو بتونه دانلود کنه
ممنونم