PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایورهای ویندوز 10

pariisaarr
15-11-2016, 20:44
سلام ببخشید سوال من اینه که آیا همچین چیزی ممکنه که برای یک لپ تاپ درایورهای نسخه ها ی مختلف ویندوز وجود نداشته باشه؟ چون من مدل لپ تاپمو که توی سایتش سرج میکنم فقط درایور های مربوط به ویندوز 10 64bit وجود داره. این یعنی روی این لپ تاپ فقط باید ویندوز 10 نصب بشه؟
اینم لینک مربوطه اش

support.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/300-series/310-15isk?tabName=Downloads&linkTrack=Mast:SubNav:Supportrivers%20and%20Softwa re%7CDrivers%20and%20Software&beta=false

amir_t6262
15-11-2016, 22:28
بله دوست عزیز. میشه.

این لپ تاپ ها بهترین کارآیی را در ویندوز 10 دارند.
البته میتوانی سایر ویندوزها را نصب کنی و بعد با برنامه ای مثل Driver Pack Solution تعدادی از درایورهایش را هم نصب کنی، ولی احتمالش هست که برخی قسمتهای لپ تاپ درست کار نکند.

در هر صورت، اگر خیلی با ویندوز 10 مشکلی نداری، یعنی مجبور نیستی مثلا برنامه ای نصب کنی که در ویندوز 10 کار نکند و ...، حتما ویندوز 10 نصب کن.

pariisaarr
15-11-2016, 22:52
بله دوست عزیز. میشه.

این لپ تاپ ها بهترین کارآیی را در ویندوز 10 دارند.
البته میتوانی سایر ویندوزها را نصب کنی و بعد با برنامه ای مثل Driver Pack Solution تعدادی از درایورهایش را هم نصب کنی، ولی احتمالش هست که برخی قسمتهای لپ تاپ درست کار نکند.

در هر صورت، اگر خیلی با ویندوز 10 مشکلی نداری، یعنی مجبور نیستی مثلا برنامه ای نصب کنی که در ویندوز 10 کار نکند و ...، حتما ویندوز 10 نصب کن.

ممنون از پاسختون. من این لپ تاپو بدون سیستم عامل خریدم و چون سی دی ویندوز 7 رو داشتم خودم ویندوز 7 ریختم روش. و درایورها رو از سایتش دانلود کردم اما بعضی از درایورها با برنامه driver pack solution هم نصب نشدن و ارور میدن. مهمترین مشکل نصب نشدن درایور usb هست. حالا من تازه متوجه شدم که مدل لپ تاپو درست نمیزدم تو سایت و در واقع درایورهای مدل دیگه ای رو دانلود کردم. الان که مدل دقیق و درست لپ تاپو میزنم میبینم فقط برای ویندوز 10 داره. پس نصب نشدن usb میتونه به همین دلیل باشه؟ احتمالا اگه ویندوز 10 نصب کنم مشکل حل میشه ؟

amir_t6262
15-11-2016, 22:55
ممنون از پاسختون. من این لپ تاپو بدون سیستم عامل خریدم و چون سی دی ویندوز 7 رو داشتم خودم ویندوز 7 ریختم روش. و درایورها رو از سایتش دانلود کردم اما بعضی از درایورها با برنامه driver pack solution هم نصب نشدن و ارور میدن. مهمترین مشکل نصب نشدن درایور usb هست. حالا من تازه متوجه شدم که مدل لپ تاپو درست نمیزدم تو سایت و در واقع درایورهای مدل دیگه ای رو دانلود کردم. الان که مدل دقیق و درست لپ تاپو میزنم میبینم فقط برای ویندوز 10 داره. پس نصب نشدن usb میتونه به همین دلیل باشه؟ احتمالا اگه ویندوز 10 نصب کنم مشکل حل میشه ؟

شما همان ویندوز 10 را نصب کن. درایورهایش را هم از خود سایت لنوو بگیر.
با نصب ویندوز 10 و همچنین درایورها، مشکلی با هیچ قسمتی نخواهی داشت.

ضمنا دقت کن که مدل دستگاه را درست بزنی. لنوو هم مدل 300 داره و هم 310. روی جعبه ی لپ تاپ یک برچسب هست که مدل و مشخصات دقیق را نوشته.

pariisaarr
15-11-2016, 23:23
شما همان ویندوز 10 را نصب کن. درایورهایش را هم از خود سایت لنوو بگیر.
با نصب ویندوز 10 و همچنین درایورها، مشکلی با هیچ قسمتی نخواهی داشت.

ضمنا دقت کن که مدل دستگاه را درست بزنی. لنوو هم مدل 300 داره و هم 310. روی جعبه ی لپ تاپ یک برچسب هست که مدل و مشخصات دقیق را نوشته.

ممنون از راهنماییتون. من قبلا هم لنوو 310 میزدم ولی خود مدل 310 هم چند نوع هستش من اشتباها یه نوع دیگه رو توی سایت لنوو سرچ میکردم. تا اینکه متوجه شدم توی خود سایت لنوو یه گرینه ای هست که خودش مدل لپ تاپو تشخیص میده و درایور های لپ تاپو میاره. حتی اینکه چقدر از گارانتیش مونده رو هم میگه. اون گزینه رو که زدم متوجه اشتباهم شدم. الان مطمئنم که دیگه مدل لپ تاپ همونه که لینکشو گذاشتم. روی جعبه رو هم چک کردم.
بازم ممنون.