PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین کپسول رویال ژلی ( Royal Jelly ) موجود در داروخانه ها یا سایتهای معتبر ایران

Cyberlife
13-11-2016, 10:36
سلام

بهترین و خالصترین کپسول رویال ژلی ( Royal Jelly ) موجود در داروخانه ها یا سایتهای معتبر ایران

از کدام شرکت است؟

من دنبال کپسول 1000 یا 2000 میلی گرم رویال ژل از یک برند معتبر هستم که قابل اطمینان باشه

و خواص رویال ژل رو به طور کامل داشته باشه، به دلایلی امکان استفاده از رویال ژلی طبیعی رو

ندارم. فقط کپسول رویال ژل خالص و بدون جینسینگ میخوام. چون کپسولهای همراه جینسینگ

مقدار رویال ژل اون بسیار کم و بین 2 تا 60 میلی گرم بیشتر نیست. در صورتی که مقدار رویال ژل

کپسولهای خالص بین 500 تا 2000 میلی گرم هست.

توی سایتهای خارجی بهترین رویال ژل رو از برندهای نیوزیلندی

Happy Valley

Comvita

Avoca

Good Health و ...

معرفی کرده که من هر چقدر توی اینترنت گشتم شرکتی به عنوان وارد کننده این محصولات پیدا

نکردم. لطفاً اگه محصول خوبی رو میشناسید یا جای معتبری رو میشناسید که محصولات بالا

رو داره معرفی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

Me18
10-02-2017, 23:11
سلام .برای اطلاع میگم که کپسولهای ژل رویال تماما آبگیری خشک شده و دارای نگهدارنده هستند و خاصیت های اصلی ژلو از دست دادند.بهترین نوع یا استفاده از خالصه یا از مخلوط باعسل که هر دو باید از جای مطمئن تهیه بشه .تا جایی که میدونم یه شرکت توی ایران تونسته مجوز بگیره اسمش پونیک هست .من گرفتم کاملا موثر بود و هنوز امسال سرما نخوردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javady4718
14-04-2018, 18:08
سلام من رویال ژل دارم به صورت کپسول شده از شرکت فوراور لیوینگ آمریکا میتونی تو اینترنت سرچ کنی.