PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اپدیت ویندوز 10

rezabgz
06-11-2016, 00:35
سلام دوستان عزیز
من ویندوز 10 نصب کردم حدود 1 ماهه رفتم تو تنظیمات و اپدیت ویندوز رو غیر فعال کردم ولی بازم اپدیت میکنه از جاهای مختلف هم روش غیرفعال کردنش رو دیدم و انجام دادم ولی تاثیر نداره و دفعه بعد که میرم میبینم تنظیمات به حالت قبل برگشته و اپدیت کرده ویندوز رو.اگر ممکنه راهنمایی کنین که چیکار کنم اپدیت نکنه
ممنون

saeediranzad
07-11-2016, 14:45
سلام
در ویندوز 10 شما نمیتونید در تنظیمات آپدیت را غیرفعال کنید؛ مگر رفتن به Services و پیدا کردن ویندوز آپدیت (الآن یادم نیست به اختصار اونجا چی نوشته)
و اونجا غیرفعالش کنید. Disable
چون با برنامه Windows10upgrade هم خطای ادمین میده.

rezabgz
07-11-2016, 20:02
سلام
در ویندوز 10 شما نمیتونید در تنظیمات آپدیت را غیرفعال کنید؛ مگر رفتن به Services و پیدا کردن ویندوز آپدیت (الآن یادم نیست به اختصار اونجا چی نوشته)
و اونجا غیرفعالش کنید. Disable
چون با برنامه Windows10upgrade هم خطای ادمین میده.

بله disable کردم ولی سری بعد که دوباره میرم همون قسمت تبدیل به manual یا enable میشه دیگه اعصابمو خورد کرد.

saeediranzad
08-11-2016, 17:44
عجیبه! یعنی properties را باز کردید و disable کردید. ولی باز دوباره enable میشه؟

rezabgz
09-11-2016, 21:47
عجیبه! یعنی properties را باز کردید و disable کردید. ولی باز دوباره enable میشه؟

بله درسته.بیشتر تبدیل به manual میشه
و جالبتر اینه یکبار disable بود ولی باز هم اپدیت انجام شد قبلا که ویندوز 8.1 داشتم این مشکلات رو نداشتم
من با اپدیت شدنش مشکل ندارم برام مهم نیست ولی بعد از دانلود وقتی سیستم رو خاموش میکنم یا دفعه بعدیش روشن میکنم نیم ساعت طول میکشه تا اپدیت نصب بشه و این منو اذیت میکنه.

saeediranzad
10-11-2016, 06:23
آخه هر روز که آپدیت نصبی ندارید. بیشتر آپدیت آنتی ویروسه که نیاز به ریستارت نداره.
الآن چه نسخه ای دارید؟ و چه ورژنی؟ مثلاْ Enterprise 10240

aidinp30
17-11-2016, 22:07
با سلام
ابتدا پنجره Run رو باز کن و توش اینو بنویس
gpedit.msc
بعد تو پنجره‌ی Local Group Policy Editor به مکان زیر برو
Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update
حالا در محدوده سمت راست Configure Automatic Updates رو پیدا کن و دابل کلیک کن
بعد داخل اون گزینه ها فک کنم باید آخری رو بزنی تا دیگه آپدیت اتومات نکنه

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-11-2016, 20:47
سلام
ویندوز 10 برنامه ای داره به اسم resource manitor
با search پیداش میکنین . آیکونش مثل آمپر سرعت سنجه
مانیتورینگ network رو بهش اضافه کنین . امکانات دیگه هم داره مثل نظارت بر cpu , حرارت
بنده با کمکش تونستم از مصرف بیخود ترافیک نت جلوگیری کنم
روی هر چیزی که داره ترافیک مصرف میکنه اگر راست کلید کنین بهتون گزینه های end و pause میده و میتونین متوقفش کنین

moriss
12-12-2016, 16:37
سلام
ویندوز 10 برنامه ای داره به اسم resource manitor
با search پیداش میکنین . آیکونش مثل آمپر سرعت سنجه
مانیتورینگ network رو بهش اضافه کنین . امکانات دیگه هم داره مثل نظارت بر cpu , حرارت
بنده با کمکش تونستم از مصرف بیخود ترافیک نت جلوگیری کنم
روی هر چیزی که داره ترافیک مصرف میکنه اگر راست کلید کنین بهتون گزینه های end و pause میده و میتونین متوقفش کنین

موقتی متوقف میشه یا کلا؟!!؟

منم این مشکل اپدیت همیشگی رو دارم. هر روز داره اپدیت میکنه

اینم مشخصاتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم پنجره مانیتورینگش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ظطزشس.png

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-12-2016, 19:19
موقتی متوقف میشه یا کلا؟!!؟
منم این مشکل اپدیت همیشگی رو دارم. هر روز داره اپدیت میکنهسلام
باید آپدیتهای اتوماتیک رو برای همه چیز از کار بندازین
وارد تنظیمات کروم و ویندوز و آنتی ویروس و مانیتور و ویندوز دیفندر و فلاش پلیر و ریل پلیر و غیره بشین و بذارینشون روی manual update
این برنامه با راست کلیک 2 گزینه میده
pause توقف موقت
End قطع کردن
در عکسی که گذاشتین آپدیتی دیده نمیشه . ظاهرا فقط کروم باز هست
سیستم رو نمیشه متوقف کرد . یکی دیگشون هم همینطور