PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لگ هنگام رانندگی در بازی gta v

dehghanisiyahaki
01-11-2016, 20:33
سلام.من gta v رو روی سیستمم نصب کردم.خوب هم اجرا شد.
اما بعد از 10 دقیقه رانندگی، یه دفه بازی لگ دار میشه.
ولی وقتی که از ماشین پیاده میشم، دوباره بازی روون میشه.
اما باز که سوار ماشین میشم دوباره لگ دار میشه.
ویندوز 10 که نصب کردم، بازی هنگام رانندگی هم لگ دار نمیشد.
اما الان که ویندوز 7 دارم، فقط موقع رانندگی لگ دار میشه.
شما روشی بلدین که این لگ رو از بین ببره؟
این لگ خیلی به آدم عذاب میده.

sajad-tnt
01-11-2016, 20:47
خب دوباره ویندوز 10 نصب کن:n02:!...

dehghanisiyahaki
01-11-2016, 20:50
با ویندوز ۷ راحت ترم.
بابا گفتم یه کمکی بکنبن.

سعید سیستم
01-11-2016, 21:39
دلیلش اینه که وقتی سوار ماشین رانندگی میکنید بار گرافیکی بازی زیاد میشه چون باید گرافیک محیط پیرامون با سرعت بیشتری پردازش بشه. بنابر این شما 2 راه دارید.
1 یا کارت گرافیک یا سیستمتون رو قوی کنید با تعویض قطعات.
و 2 گرافیک محیط بازی رو بیارید پایین. از داخل تنظیمات گرافیک بازی:n40:

.........
دلیل اینکه چرا ویندوز 10 لگ نداشت و ویندوز 7 داره.

مایکروسافت ویندوز 10 رو بسیار بسیار بهینه کرده برای بازی های کامپیوتری.

البته درایور کارت گرافیک هم میتونه تاثیر داشته باشه ولی نه به اون شدت اما شما به روز نگرش دارید.

...

شاید باورتون نشه دمای کارت گرافیک حتی دما اتاق میتونه باعث اختلال در پردازش تصویر بشه . پس کیس رو با فن های جهت دار خنک نگه دارید.

....

کرک سالم بازی هم میتونه تاثیر داشته باشه. اگر بازی ارجینال باشه خیلی بهتره . اگرم نیست سعی کنید آخرین و سالم ترین کرک رو دانلود کنید و در پوشه بازی کپی کنید.

.....

حواستون به بار cpu هم باشه که زیاد نباشه. یه موقع برنامه ای آهنگی فیلمی در بک گراند در حال اجرا نباشه.

...
البته hdd هم به 1 اعتبار میتونه تاثیر داشته باشه بیشتر در لودینگ بازی . توصیه شده از ssd استفاده کنید.

....

خوبی کنسول دقیقا اینجا خودشو نشون میده که مشکل لگ و افت فریم معمولا ندارن مگر اینکه کنسول دماش نامتعارف شده باشه:n40:

......

شما حتما چک کنید درایور مادربردتون مخصوصا چیپستش که وظیفه هماهنگی قطعات رو داره نصب شده باشه

ironmandanger
03-02-2017, 12:37
سلام من وقتی ماشین راه میبرم یا پیاده راه میرم دسته مو از کیبورد برمیدارم خوش راه میره مشکل از کجاست......در ضمن اپدیت 1.33 هم ریختم
ممنون میشم کمکم کنید