PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لوازم جانبی بی برند مثل باطری،آداپتور مورد اعتماد است؟

محمد7966
18-10-2016, 18:54
سلام

دوستان ببخشید خریدن وسایل جانبی مثل آداپتور بی برند مورد اطمینان است؟

جایی زده بود آداپتور بی برند 39 هزار تومان و جای دیگری برند اصلی با 1 سال گارانتی 125 هزار تومان

راستش لبتابم خیلی از عمرش گذشته و تقریبا داغون شده و نمیصرفه براش 125 هزار تومان خرج کنم

خواستم ببینیم کسی از دوستان از محصولات بی برند استفاده کرده تا حالا و مورد اعتماد و اطمینان هستند؟

اینم اضافه کنم که باطری لبتابم چند ساله که خرابه فقط میخوام شارژری بخرم که لبتابو زنده نگه داره و به بقیه اجزای لبتاب مثل cpu یا رم یا هارد یا...آسیب نزنه

MXRX
18-10-2016, 19:12
معمولا" پاورها و شارژرهای متفرقه و غیر استاندارد در بلند مدت باعت خرابی باتری و قسمت power دیوایس شما میشه .اگه استفاده نشه بهتره حتی برای چند بار . باتری های لیتیومی لپتاپهای باریک و موبایلها خیلی نسبت به ولتاژ و آمپر خروجی power و شارژر حساس و آسیب پذیر هستند اگر ولتاژ خروجی خوب صاف . فیلتر و رگوله نشود سریعا" باعث باد کردن باتری میشه .

محمد7966
19-10-2016, 19:54
آقا رفتم یه دونه خریدم دقیقا شبیه آداپتور لبتابم ولی سیمش کمی کوتاه تر بوده و وزنش هم سبکتر و البته آمپرش هم بیشتر بود

مرده که الکتریکی داشت گفت این 45 هزارتومان و اصل نیست و اصلش هست 100هزارتومان

خلاصه نمیدونم تا چند ساال دووم میاره ولی اگر آداپتور لبتابم هم اصل نبوده باشه یعنی تا 6 سال دوام میاره ،آداپتور لبتابم تا 6 سال دوام اورد