PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب ویندوز 10

morteza1380
13-09-2016, 22:25
سلام.راستش یه مشکلی برای من به وجود اومده و هر چی تو نت میگردم تا راه حلشو پیدا کنم به نتیجه ای نمیرسم.راستش مشکلی که دارم اینه که هیچ نرم افزار یا بازی یا هر چیز دیگه ای رو نمیتونم نصب کنم.یعنی فایل های .exe وقتی روشون کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و بعد از حدود پنج دقیقه یه ارور میاد که ارور خاصی نیست که بشه از روش فهمید قضیه چیه.فقط این فایل ها نیست حتی رجستری یا هر چیزی که تو run میخوام باز کنم اجرا نمیشه و به همین صورت هست.خوشحال میشم اگه کمکم کنید

marketfarsi
13-09-2016, 23:39
تو سرچ تاسکبار ویندوز بزن Event viewer بعد از ورود تو widows log برو system از سمت راست clear log بزن الان فایلی که مشکل داره رو اجرا کن یک log جدید میاد الان یا به صوت هشدار یا ارور از پایین روی event online log بزن میره صفحه راهنمای رفع مشکل خطا البته به صورت انگلیسی البته اگر تو system نبود و مربوط به عیب یاب نرم افزار خاصی بود برو تو Application اون جا بگرد البته این روش برای عیب یابی سخت افزار هم استفاده میشه.
البته ممکن است ویندوزتون نیاز به تعمیر داشته باشد یا ویرویسی شده برای تعمیر windows10manager هم میتونه کمک کنه. موفق باشید.

morteza1380
16-09-2016, 01:51
این Event viewer هم که گفتید هم حتی باز نمیشه.در این حد داغونه ویندوز.تکلیف چیه؟

ho3in2012
16-09-2016, 02:25
این فایل zip رو دانلود کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو سیستم خودتون Extract کنین
داخلش دو تا فایل رجیستری هست روی جفتش راست کلیک کنین و Merge رو بزنین
سیستم رو ریستارت کنین
فک کنم مشکل حل بشه