PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از تصادف با ماشینهای گرون قیمت ترس دارم و چیزهایی شنیدم......

Free Spirit
12-09-2016, 19:42
سلام

من تازه گواهینامه گرفتم و با خیلی چیزهای ماشین آشنا نیستم. ماشینم پرایده، یکی به من گفت نزدیک ماشینهای گرون قیمت نشو که اگر بمالی به ماشین طرف و مقصر باشی؛ بیمه ماشینت کفاف خسارت طرف رو نمی ده و باید ماشینتو هم بفروشی یه چیزی هم بزاری روش تا خلاص بشی! منم خیلی می ترسم و هر وقت تو ترافیک یه ماشین گرون قیمت کنار پراید بیچاره من وایساده یا از کنارم رد میشه یا من به این ماشینها می رسم دست و پام می لرزه که گند نزنم بیچاره بشم. خواستم بدونم این حرف که من شنیدم چقدر درسته و هر چی در مورد بیمه بدنه و از این مسائل مربوط به تصادفات با ماشین های گرون قیمت می دونید به من بگید که اگر یه اتفاقی افتاد بدونم چکار کنم. هر چی می دونی بگید.

دمتون گرم

amir_t6262
12-09-2016, 19:49
بیمه یک سقف خسارت داره. ضمن اینکه وقتی که شما از زمان گواهینامه گرفتنت مدت کمی گذشته باشه به بهانه های مختلف، درصد کمتری از میزان خسارت را پرداخت میکند. در کل بله. ممکن است ناچار بشی یک قسمتی از خسارت را از جیبت پرداخت کنی.

البته شما کلا باید همیشه مراقب باشی. چه ماشین گران قیمت اطرافت باشد و چه نباشد، همیشه با دقت و حواس جمع رانندگی کن و این را هم بدان که ترس آفت رانندگی است و داشتن اضطراب موقع رانندگی خودش باعث گیج شدن و تصادف میشود.

در نتیجه، از رانندگی نترس. فقط همیشه محتاط باش. از سلامت ماشینت هم همیشه مطمئن باش. سیستم ترمز و ... .

Netw0rks
12-09-2016, 20:27
پیشنهاد من اینه که موقع گرفتن بیمه نامه ، خسارت مالی با تعهد بیشتر رو انتخاب کنید .

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-09-2016, 13:36
سلام
طبق اطلاعات بنده , ماشینهای مدل بالا و گرانقیمت بیمه ای دارند که کل خسارت رو شرکتِ بیمه خودشون بهشون پرداخت میکنه بدون کروکی و حتی اگر خودش مقصر باشه و بزنه به درخت یا بگه اومدم دیدم یکی زده به ماشینم و رفته باز هم بیمه ی خودش کل خسارت رو بهش پرداخت میکنه.
این بیمه اونطرف آب انواع مختلفی داره مثل بیمه نقره ای و طلائی و پلاتینی هست
در بیمه ی پلاتینی , اگر ماشین بیش از حد معینی آسیب ببینه شرکت بیمه ماشین رو برمیداره و یک ماشین صفر از نمايندگی میدن به صاحبش البته اگر مدلِ همون سال یا یک سال قبل باشه . اگر قدیمی تر باشه صاحبش باید قسمتی از قیمت ماشین صفر رو پرداخت کنه که بستگی به این داره که چقدر قدیمی باشه

در ایران حداقل بیمه ی بدنه هست که بیمه خسارت رو پرداخت میکنه حتی اگر صاحب ماشین خودس مقصر باشه و کسی که ماشین چند صد ملیونی یا میلیاردی میخره باید بره بیمه ی بدنه با مبلغ بالا براش بگیره
هر که بامش بیش برفش بیشتر

دنیا همینه . هر چیزی رو بخوایم داشته باشیم مشکلاتش هم همراهش هست که قابل اجتناب هم نیست

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-09-2016, 13:45
سلام

من تازه گواهینامه گرفتم و با خیلی چیزهای ماشین آشنا نیستم.
ماشینم پرایده، یکی به من گفت نزدیک ماشینهای گرون قیمت نشو که اگر بمالی به ماشین طرف و مقصر باشی؛ بیمه ماشینت کفاف خسارت طرف رو نمی ده و باید ماشینتو هم بفروشی یه چیزی هم بزاری روش تا خلاص بشی! منم خیلی می ترسم و هر وقت تو ترافیک یه ماشین گرون قیمت کنار پراید بیچاره من وایساده یا از کنارم رد میشه یا من به این ماشینها می رسم دست و پام می لرزه که گند نزنم بیچاره بشم. خواستم بدونم این حرف که من شنیدم چقدر درسته و هر چی در مورد بیمه بدنه و از این مسائل مربوط به تصادفات با ماشین های گرون قیمت می دونید به من بگید که اگر یه اتفاقی افتاد بدونم چکار کنم. هر چی می دونی بگید.

دمتون گرم

اگر دوست داشتین این 2 تاپیک رو از صفحه اول با دقت و حوصله و تدریجاً بخونید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Free Spirit
16-09-2016, 21:37
بچه ها دمتون گرم، نمی دونم چرا "دکمه تشکر" واسه من نیست. به مدیریت فروم هم پیغام شخصی زدم و مشکل رو گفتم ولی جوابی هنوز به من ندادن. اگر دیدید از زحمتی که کشیدید و به سوالم جواب داد و اسم من پایین پست شما واسه تشکر نیست به حساب بی معرفتی نزارید. شانس منه:n03:. این پست رو واسه تشکر زدم . ممنون. بازم سوال دارم که میام می پرسم. این گلها هم تقدیم به شما بخصوص آقا محمد:n16::n16::n16: