PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن درایور ها در ویندوز 10

banii
10-09-2016, 14:35
سلام
لپتاپ بنده: Asus X54c
دی وی دی درایورهاشو گم کردم اما تا جاییکه یادمه اون درایورها فقط روی ویندوز 7 نصب میشد.

یکبار دیگه ویندوز 10 نصبیده بودم نمیدونم چجوری خودکار درایور ها نصب شده بود...

اما این دفعه که ویندوز 10 نصبیدم پدرم در اومد... الان 48 ساعته که دیگه دیوانه شدم از بس سرچ کردم برای این درایورها...
حدود 10تا نرم افزار شناسایی و آپدیت درایور (اسلیم درایور، درایور مکس و ...) دانلود و نصب نمودم ... همه شون پولی بودن و کرک هاشون هم روشون کار نمیکرد ...
یکی دیگه از همه شون افتضاح تر بود Driver Reviver ... به ظاهر درایور پیدا کرد و نصبید اما بعد از ری استارت ویندوز رو داغون کرده بود و صفحه آبی بالا اومد و با سیستم ری استور ویندوز بالا آوردم...

از خود قسمت دویس منیجر هم که میخوام آپدیت کنم میگه ویندوز نمیتونه آپدیت پیدا کنه ...

چیکار کنم ؟

تصمیم گرفتم یکبار دیگه ویندوز 10 نصب کنم (چون این دو روز از بس نرم افزار نصب و آنیستال کردم و ... همین الا هیچی نشده سرعتش به کلی داغون شده....) اما گفتم قبلش ببینم چجوری باید درایورها آپدیت بشه تا دیگه این بلا ها سرم نیاد.

sayanermia
11-09-2016, 10:09
دوست عزیز شما برو سایت asus در قسمت support مدل لپتاپتو بزن درایورهاشو میاره! احتمالا هم تا ویندوز 8 بیشتر ساپورت نشده این مدل لپتاپ! اگر برای ویندوز 8 درایورهاشو داشت همونارو دانلود کن احتمال خیلی قوی روی ویندوز 10 هم جواب میده! برای من که لپتاپم dell 5010 است این قضیه صادق بود و درایورهای ویندوز 8.1 که تهیه کرده بودم به ویندوز 10 خورد!
یه راه دیگم دارید از مجموعه ی DriverPack Solution استفاده کنید