PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL SEPANTA/ شرکت سپنتا

afshin75
09-09-2016, 14:23
سلام
بچه ها کسی اینجا زا شرکت سپنتا سرویس داره؟ اگر کسی هست لطفا در مورد سرعت و کیفیتش کمی توضیح بده که آیا راضی کننده هست؟ قیمت هاش رو نگاه میکردم بد نبود . سرویس هاش هم اینجا توضیح داده منتها مساله مهم سرعت و کیفیت و همچنین پاسخ گویی هست که میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hrkhl
09-09-2016, 16:54
سلام
بچه ها کسی اینجا زا شرکت سپنتا سرویس داره؟ اگر کسی هست لطفا در مورد سرعت و کیفیتش کمی توضیح بده که آیا راضی کننده هست؟ قیمت هاش رو نگاه میکردم بد نبود . سرویس هاش هم اینجا توضیح داده منتها مساله مهم سرعت و کیفیت و همچنین پاسخ گویی هست که میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم

من نداشتم ولی تعریفش زیاد بود اما مخابرات الان اینترنت و اینارو داده دست ابن شرکت که براش انجام بده که خوب میبینید واقعا تاثیر هم داشته

maniya12
09-09-2016, 17:28
این شرکت تو خوزستان هم هست؟!

Y_H2010
09-09-2016, 20:39
جدول هزینه های سرویس اینترنت پرسرعت - طرح آتش با سرعت تا ۱۰ مگابیت بر ثانیه

طول دوره
هزینه

ترافیک ماهیانه

ترافیک شبانه ماهیانه

سه ماه
۹,۰۰۰ تومان
۲ گیگابایت
۴ گیگابایت

شش ماه
۱۶,۲۰۰ تومان
۲ گیگابایت
۴ گیگابایت

یک سال
۲۸,۸۰۰ تومان
۲ گیگابایت
۴ گیگابایت

فاجعه اس :| شبانه ی حجمی -_-

shuhin
13-09-2016, 08:30
سلام

سلام
من چند سال پیش از سپنتا سرویس داشتم برای استفاده معمولی یعنی خیلی دانلود نداشتم. مشکل خاصی هم نداشتم باهاشون از طرفی یه طرح جالبی هم که وجود داشت این بود که به ازای سقف هر پرداخت و پرداختی های کل شما اعتبار کسب میکردی و میتونستی پرداخت هزینه هر ماه رو به ماه یا ماهای بعدش منتقل کنی!

MR.MAHMOOD
13-09-2016, 09:01
من داشتم شاید الانم روییه خطم هنوز باشه!!! ولی تا سال پیش که خیلی گرون بود پینگش هم افتضاح یعنی پینگ زیر دویست من ندیدم تمدید نکردم ولی تخلیه هم نکردم اخرین بار هفته پیش بود زنگ زدن اگه سرویس نخریدتا سه روز دیگه قطع میکنیم حالا خبر ندارم قطع شده یا نه:n10: