PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي- ساخت سايت با سي شارپ

venlo
23-09-2006, 22:00
سلام به همگي
من مي خوام براي اولين بار يه سايت بسازم...با سي شارپ و sql
سوال من اینه که ویندوزم باید چی باشه؟ من ایکسپی پروفشنال دارم...میگن با ايكسپي home edition نميشه...؟!
بايد ويندوز سرور 2000 نصب كنم؟! لطفا راهنمايي كنين دوستان من تازه واردم تو اين زمينه
ممنون :cool:

venlo
24-09-2006, 23:25
كسي نيست جواب ما رو بده؟!

denudate
28-09-2006, 21:21
شما مي خواي سايت بزني ربطي به ويندوزت نداره!!
بايد سيستم عامل هاستتو چك كني!

venlo
28-09-2006, 21:26
منم مي دونم ربط نداره ولي يه نفري بهم گفت كه چون كامپيوترت سرور نيست بايد ويندوز سرور نصب كني...و اصرار هم داره كه ديتابيس هات رو بايد رو ويندوز سرور بسازي...
من الان دارم كارهاي سايتم رو مي كنم...دارم با sql جدول ها و كارهايي كه دارم رو درست مي كنم و اون همكارم مي گه كه بايد sql رو هم رو ويندوز سرور نصب كنم و اونجا همه ي كارام رو بكنم وگرنه نمي شه...!!!!
حالا چي؟
ممنون...

denudate
30-09-2006, 20:12
اگه شما كه با php داري سايتتو ميسازي يك EasyPhp رو كامپيوترت نصب كن دقيقا ميشه عين سرور.
يعني شما مي توني صفحاتتو همونجوري كه تو سرور ديده ميشه رو كامپوتر شخصيت ببيني.
ولي در مورد C sharp دقيقا نمي دونم چه برنامه اي هست.اما به احتمال قريب به يقين چيزي شبيه EasyPhp وجود داره. از دوستان ديگه كسي مي دونه چيزي راهنمايي كنه!!!

venlo
30-09-2006, 22:15
دستت درد نكنه...لطف كردي در حقم !
حالا اگه بازم كسي چيزي مي دونه بگه لطفا
دست همگي درد نكنه !

denudate
01-10-2006, 13:29
به نظر من شما يه تاپيك جديد وا كن با اين مضمون كه سوالت اين باشه چيزي شبيه EasyPhp براي Cشارپ... يا هر چيزه ديگه!!!!!

venlo
01-10-2006, 19:59
دستت درد نكنه ...ممنون...
حتما از كسي مي پرسم..نمي دونم تو اين انجمن چرا دير جواب مي دن جديدا !!
البته فكر كنم شما هم از تاپيك خودت اومدي سوال منو خوندي و به دادم رسيدي چون اونجا لينك گذاشتم!!!
ممنونم!

Reza_Pc
01-10-2006, 22:00
سلام دوست عزيز
شما اگه مي خواي سايت باز سی شارپ بزنی باwindows Xp -server 2003 -window 2000 این کارو بکنی ولی حتما تو انتخاب version برنامه visual studio و SQL SERVER دقت کن - چون اگه 2005 باشند و sql سرور 2000 باشه ممکنه به مشکل بخوری - در ضمن من خودم آخرین کارم سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که با c و بانک sql اگه خواستی برو ببینش و اگه سوالی در مورد #c و sql داشتی مطرح کن شاید بتونم کمکت کنم. فقط یادت باشه سعی کن بیشتر به version برنامه هات دفت کنی چون من خودم با windows Xp کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم .

Reza_Pc
01-10-2006, 22:01
سلام دوست عزيز
شما اگه مي خواي سايت با سی شارپ بزنی باwindows Xp -server 2003 -window 2000 این کارو بکنی ولی حتما تو انتخاب version برنامه visual studio و SQL SERVER دقت کن - چون اگه 2005 باشند و sql سرور 2000 باشه ممکنه به مشکل بخوری - در ضمن من خودم آخرین کارم سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که با c و بانک sql اگه خواستی برو ببینش و اگه سوالی در مورد #c و sql داشتی مطرح کن شاید بتونم کمکت کنم. فقط یادت باشه سعی کن بیشتر به version برنامه هات دفت کنی چون من خودم با windows Xp کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم .

venlo
01-10-2006, 23:04
دستت درد نكنه واقعا...سايتت رو هم ديدم...عاليه...
من يه همچين چيزي مي خوام درست كنم....
اشكال ريز هم زياد دارم چون بار اولمه....!
لطف مي كني ايميلت رو بدي ؟ يا اينكه خودت منو add كن...كه اينجا پست نذارم كه شلوغ شه يا تاپيكو گم كنيم...
موافقي؟
ايميل من : heaven_pages@yahoo.com

man_of_ice_city
10-10-2006, 01:18
سلام reza_pc جان
من هم با نظر دوستتمون موافقم.
سايت شمارو ديدم. خيلي عالي بود.
من پروژه پايان ترم رو ميخوام با C# و SQL server 2000 بنويسم. كه مطمئنم شما ميتونيد خيلي به من كمك كنيد. آيا ممكنه منو به ادليستتون اضافه كنيد و يا اينكه ايميل خودتونو به من بديد؟
ايميل:shaab_yaalda84@yahoo.com
ممنونم.

ava_h
13-10-2006, 17:02
من با visual studio 2005 و sql server 2000 کار می کنم تا حالا به مشکل بر نخوردم و باهم کار می کنند.(در مرحله برنامه نویسی سایت هستم) ولی نکته ای که میخواهم بگویم این است که برای نصب vs 2005 error ای در setup این برنامه دریافت می کردم(unable to debug setup.exe) که با upgrade کردن windows رفع شد با وجودی windows قبلی من xp professional sp2 version 2004 بود یعنی windows ای که در readme نوشته بود support می کند. بنابراین با نصب vs می توانی بفهمی که windows مناسبی داری یا نه؟

ava_h
13-10-2006, 17:03
من با visual studio 2005 و sql server 2000 کار می کنم تا حالا به مشکل بر نخوردم و باهم کار می کنند.(در مرحله برنامه نویسی سایت هستم) ولی نکته ای که میخواهم بگویم این است که برای نصب vs 2005ای در setup این برنامه error دریافت می کردم(unable to debug setup.exe) که با upgrade کردن windows رفع شد با وجودی windows قبلی من xp professional sp2 version 2004 بود یعنی windows ای که در readme نوشته بود support می کند. بنابراین با نصب vs می توانی بفهمی که windows مناسبی داری یا نه؟