PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب ویندوز 10

sarinaj
05-09-2016, 11:26
سلام دوستان
من موقع نصب ویندوز 10 توی قسمت دومش getting file ready for installation این ارور و میاره Windows cannot copy files required for installation. The files may be corrupt or missing البته دقیق یادم نیست چه اروری رو میاره ولی وقتی دوباره ریستارت اش میکنم نصب میشه

آیا مشکل از ویندوز یا سیستم خودم

البته یه مشکل دیگه ای هم هست وقتی از desktop 2 استفاده میکنم ویندوز یه ارور manegemen memory و میاره و ریستارت میشه

لطفا راهنمایی کنید

sarinaj
12-09-2016, 21:18
یعنی باور کنم کسی نمی خواهد راهنمایی کنه ؟؟؟

amir_t6262
12-09-2016, 21:33
سلام دوستان
من موقع نصب ویندوز 10 توی قسمت دومش getting file ready for installation این ارور و میاره Windows cannot copy files required for installation. The files may be corrupt or missing البته دقیق یادم نیست چه اروری رو میاره ولی وقتی دوباره ریستارت اش میکنم نصب میشه

آیا مشکل از ویندوز یا سیستم خودم

البته یه مشکل دیگه ای هم هست وقتی از desktop 2 استفاده میکنم ویندوز یه ارور manegemen memory و میاره و ریستارت میشه

لطفا راهنمایی کنید

شما منظورتان لپ تاپ است یا PC؟

از روی DVD ویندوز 10 نصب میکنی؟
اگر آره، سعی کن از DVD دیگری استفاده کنی.

پیغام خطای The MEMORY_MANAGEMENT هم دلایل خیلی زیادی داره. مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری میتواند باعث این مشکل باشد.

دقیقا توضیح میدهید چه کار میکنی که این خطا می آید؟

sarinaj
12-09-2016, 22:25
ممنون که جواب دادید دیگه داشتم ناامید میشدم
منظورم PC
از روی DVD نصبش کردم، البته نا گفته نمونه وقتی ویندوز8.1 هم نصب کردم این ارور رو میداد دوباره نصبش کردم که درست شد

وقتی ویندوز بالا میاد و می خواهم برنامه های جدید نصب کنم و هم از دستکاپ دوم هم استفاده کنم این ارور رو
The MEMORY_MANAGEMENT میاره و سیستم ریستارت میشه

amir_t6262
13-09-2016, 20:32
ممنون که جواب دادید دیگه داشتم ناامید میشدم
منظورم PC
از روی DVD نصبش کردم، البته نا گفته نمونه وقتی ویندوز8.1 هم نصب کردم این ارور رو میداد دوباره نصبش کردم که درست شد

وقتی ویندوز بالا میاد و می خواهم برنامه های جدید نصب کنم و هم از دستکاپ دوم هم استفاده کنم این ارور رو
The MEMORY_MANAGEMENT میاره و سیستم ریستارت میشه

بنظرم با توجه به اینکه هم در زمان نصب ویندوز و هم اجرای برنامه ها مشکل دارید، احتمال اشکال سخت افزاری میرود.
البته باز جهت اطمینان باید کامپیوترت را به فرد متخصص نشان بدهی.

sarinaj
14-09-2016, 12:04
بنظرم با توجه به اینکه هم در زمان نصب ویندوز و هم اجرای برنامه ها مشکل دارید، احتمال اشکال سخت افزاری میرود.
البته باز جهت اطمینان باید کامپیوترت را به فرد متخصص نشان بدهی.
آیا آمکان داره که رمم خراب شده باشه؟