PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کانکت نشدن ویندوز 10 به اینترنت

t-51
05-09-2016, 01:22
سلام دوستان
من ویندوز 10 نصب کردم ولی بعد چند روز با اینکه وای فای لپ تاپ به مودم وصله ولی نمی تونم با مرور گر کار کنم.
هر چی هم خواستم از اپراتور پشتیبانی بگیرم انگار پدر مادر شو کشتم نمی زاره ارف بزنم آون وقت میگن منتظر بمانید به کارشناس امتیاز بدید نمی دونن خود کار شناس هیچی نمی فهمه.
خلاصه کاری بلد نیستم بکنم شما چی
یکی می تونه به من کمک کنه گیرم. :n14::n41::42:

rezagholamipour
11-09-2016, 12:45
سلام دوستان
من ویندوز 10 نصب کردم ولی بعد چند روز با اینکه وای فای لپ تاپ به مودم وصله ولی نمی تونم با مرور گر کار کنم.
هر چی هم خواستم از اپراتور پشتیبانی بگیرم انگار پدر مادر شو کشتم نمی زاره ارف بزنم آون وقت میگن منتظر بمانید به کارشناس امتیاز بدید نمی دونن خود کار شناس هیچی نمی فهمه.
خلاصه کاری بلد نیستم بکنم شما چی
یکی می تونه به من کمک کنه گیرم. :n14::n41::42:

میشه بیشتر توضیح بدید؟ آیا دستگاه های دیگری هم که به این مودم وصل اند اینترنت دارند؟
اگه آره، شما توی مرورگرتون چه جور پیغامی می بینید؟
توی taskbar اینجوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg (اگه اینجوریه باید اشکال از مرورگر باشه) یا جور دیگه؟!

t-51
18-09-2016, 12:52
میشه بیشتر توضیح بدید؟ آیا دستگاه های دیگری هم که به این مودم وصل اند اینترنت دارند؟
اگه آره، شما توی مرورگرتون چه جور پیغامی می بینید؟
توی taskbar اینجوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg (اگه اینجوریه باید اشکال از مرورگر باشه) یا جور دیگه؟!

سلام ببخشید من \ند رروز سفر بودم نتوانستم جواب بدم .
پلی مشکل حل شد و فهمیدم مشکل از کجا بود .
Start > Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center > Troubleshoot Problems (at the bottom) > Internet Connections.
این چیزی هست که مرور گر نمایش می داد می دانست مشکلی هست ویندوز هم همچنین اما نمی توانست درست کند بعد یه مدت رفتم تو تنظیمات بروز رسانی و دیدم داره بروز میکنه اما قطع وصلی داره ار انجا فهمیدم که مشکل از اینجا بود و ویندوز کلا ریست کردم و الان درست شد .
سعی کنید بعد نصب ویندوز بروز رسانی اتوماتیک را غیر فعال کنید چرا که ممکن است با قطع و وصل شدن اینترنت بروز رسانی درست دانلود نشود و باعث مشکلات بشه :n26::n26:

elhamlmmmmm
10-06-2017, 18:18
منم همین مشکلو دارم ویندوزم ده هست به مودم متصل میشه اما وقتی چیزس سرچ میکنم نمیاره.....چیکار کنم؟

anjomshoaa2006
06-07-2017, 23:14
دوستانی که این مشکل رو دارن.وارد تنظیمات مودم بشین و اسم اتصال وایرلس رو عوض کنین. مشکل حل میشه .به همین راحتی.

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-07-2017, 13:40
سلام

گاهی هم تنظیمات کانکشنِ مرورگر خودبخود میره روی vpn و دیگه مرورگر با نت تماسش قطع میشه .
باید وارد ستینگ مرورگر بشین - کانکشن - تیکِ وی پـی ان رو بردارین
ok بزنین و خارج بشین
در تنطیماتِ privacy هم یک قسمت هست که نوشته
allow sites change browser setting
اون رو هم غیر فعال کنین تا سایتها بتونند تنظیمات مرورگرتون رو تغییر بدند
بهتره که در تنظیماتِ دوربین و مبکروفون هم هر دوتاشون رو کلاً از کار بندازین جز برنامه هایی که با دوربین و میکروفنش کار میکنین

بهتره جاوت و کوکیز و فلاش رو هم برای همه ی سایتها از کار بندازین و وقتی وارد سایتی شدین که لازمه اینها براش فعال باشه , در آدرس بار روی علامتش کلیک کنین و فقط برای همون سایت فعالش کنین
خلاصه تا میتونین دسترسی به همه ی چیزهای حساس و امنیتی رو ببندین
البته خودِ گوگل و سازمان سیا و جاسوسهای بسیار حرفه ای از همه ی این لایه های دفاعی میگذرند پس اگر کامپیوترتون بسیار حساس و حاوی اطلاعات مهم هست بهتره دوربین همیشه پوشیده باشه و برای میکروفن هم دکمه مکانیکی بذارین و برای برق وای فای و بلوتوث هم دکمه ی مکانیکی بذارین . اینجوری هکـرِ هکرها هم هیچ غلطی ازش برنمیاد إن شاء الله به شرطی که خودتون هم اون کامپیوتر رو به نت وصل نکنید