PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shadow Warrior 2

Killzone2
04-09-2016, 15:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shadow Warrior 2

سازنده : Flying Wild Hog
ناشر : Devolver Digital
موتور : Road Hog Engine
سبک : First-person shooter
پلتفرم : PC, OS X, Linux, PlayStation 4, Xbox One
تاریخ انتشار : برای PC در 13 October 2016 و نسخه کنسولی Q1 2017
حالت ها : Single-player, multiplayer

عنوان شوتر اول شخص شرکت بازیسازی Flying Wild Hog به نام Shadow Warrior برای اولین بار در سبک شوتر اول شخص منتشر شد. این بازی یک Sequel از عنوانی با همین نام در سال 1997 بود که ریبوت آن در سال 2013 انتشار یافت. در ادامه موفقیت نسبتا خوب شماره اول, سازنده بازی با اضافه کردن چند ایده جدید و همینطور همکاری COOP قصد دارد تنوع جدیدی را در سبک مبارزه ایجاد کند. شماره دوم Shadow Warrior قرار است برای پلتفرم PC و کنسول های PS4 و Xbox one انتشار یابد. نسخه PC نسبت به دو کنسول یاد شده زودتر عرضه خواهد شد. تاریخ انتشار برای پلتفرم PC در 13 اکتبر 2016 است, این در حالی است که نسخه کنسولی در سه ماهه اول سال 2017 به انتشار خواهد رسید.

Shadow Warrior 2 یکی از آن بازی هایی هست که در همایش E3 2016 بسیار مهیج بود, کشتار به شکل وحشیانه و حملات نزدیک و دور در نمایش نکته مثبتی را در خود نهاده بود. Shadow Warrior دارای سابقه طولانی بوده و برای کسانی که با این بازی آشنایی ندارند باید گفت این بازی قدمتی 19 ساله دارد. Shadow Warrior 2 از موتور gore engine برای توسعه خود استفاده میکند, میزان نمایش جزئیات در این موتور قابل توجه است و زمانی که شما یک اره بسیار بزرگ در دست دارید و یک هیولا را سلاخی میکنید میتوان ذرات پاشیده شدن خون و تیکه تیکه شدن بدن را به شکل زیبا مشاهده کرد.

حمله با شمشیر کاتانا و مشت قسمتی از مبارزات نزدیک را به رخ میکشد و در سوی دیگر اسلحه های گرم با دقت بالا ترکیبی از مبارزه هیجان انگیز را رقم میزند. داستان بازی 5 سال بعد از نسخه اول بازی اتفاق میافتد و بار دیگر بازیکن میتواند کنترل نینحای جنگجو Lo Wang را بر عهده داشته باشد. در Shadow Warrior 2 هم میشود به صورت تک نفره به بازی پرداخت هم از امکان پشتیبانی همکاری تیمی برخوردار خواهد بود و میتوان با دوستان خود داستان را پیش برد. در حالت COOP توانایی ها منحصر فرد بیشتر به کار میرسد و سختی بازی نیز تحت تاثیر یک سری عوامل قرار میگیرد که منجر به تجربه بهتر میشود. ویژگی های فعلی درمورد بازی شامل 70 سلاح مختلف گرم و سرد و با کشتن دشمنان میتوانید ارتقا مهارت شوید (level up) و تجهیزات خود را بهتر کنید.

Killzone2
14-10-2016, 17:17
بازی منتشر شد

نمرات قابل قبول + نظرات کاربران بشدت مثبت هست. پرفرمنس بازی عالیه و اینکه بصورت کوآپ هم تجربه بسیار خوبی رو رقم خواهد زد.

امتیاز های منتشر شده :

USgamer: 9/10
Gaming Nexus: 9/10
IGN - 8.6/10
JeuxActu: 8.5/10
Vandal Online - 8.2/10
Gamespot - 8/10
Hardcore Gamer: 8/10
Gamespot: 8/10

Sha7ab
14-10-2016, 18:08
من شماره اولش رو بازی کردم همون موقع و نقدشو برای مجله بازیرایانه نوشتم. بازی خیلی مشکل فنی داشت ولی واقعا شمشیرش عالی بود.

vahidgame
06-11-2016, 20:39
بازی از اون بازی هاست که فقط بکش برو جلو :دی
با توجه به نقدا مسلما شوتر خوش ساختیه
بازی به بازی هایی خوش ساختی مثل Painkiller و Bulletstorm هم شباهت هایی داره
من هنوز Doom رو هم وقت نکردم برم و وقت کنم هر جفتشون شوترهای خیلی خوبین که امسال اومدن