PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کیبورد و حروف

mohammad.ef
03-09-2016, 22:33
سلام دوستان

یکی دو روزه حرف پ روی کیبورد من کار نمیکنه و وقتی میزنم \ نمایش میده
باید چیکارش کنم ؟
ASUS N552 VW

shahindelta
09-09-2016, 23:33
سلام باید شیفت بگیری و کلمه پ اگه نشد برو قسمت کیبرد ستینگ دوباره راه اندازی کن.

فرستاده شده از SM-G350Eِ من با Tapatalk

mohammad.ef
03-02-2017, 11:16
کلید ESC کیبورد کار نمیکنه .
چجوری باید درستش کرد ؟ درایورش رو آپدیت کردم اما درست نشد

maysamp30world
01-06-2017, 16:55
سلام. از وقتی ویندوز z510 مو آپدیت کردم یه مشکلی دارم، اینکه با گرفتن کلید fn باید دکمه های مربوط به اون کار کنن و در حالت عادی هم که عادی. اما بعد آپدیت اینجوری شده که اول که لپ تاپُ روشن میکنم درسته، اما بعد اینکه یه کم تایپ میکنم چراغ کیبورد به یکی از دکمه (هردفه یه دکمه از حروف) روشن میشه و ازون به بعد کلید fn برای کارکرد معمولی دکمه ها کار میکنه نه کارکرد دومشون. دوستان کسی میدونه داستان چیه؟
ببخشید طولانی شد. ممنون.

amir_t6262
01-06-2017, 22:14
سلام. از وقتی ویندوز z510 مو آپدیت کردم یه مشکلی دارم، اینکه با گرفتن کلید fn باید دکمه های مربوط به اون کار کنن و در حالت عادی هم که عادی. اما بعد آپدیت اینجوری شده که اول که لپ تاپُ روشن میکنم درسته، اما بعد اینکه یه کم تایپ میکنم چراغ کیبورد به یکی از دکمه (هردفه یه دکمه از حروف) روشن میشه و ازون به بعد کلید fn برای کارکرد معمولی دکمه ها کار میکنه نه کارکرد دومشون. دوستان کسی میدونه داستان چیه؟
ببخشید طولانی شد. ممنون.
سلام.
متوجه نشدم مشکلتان چیه. شما یه کم که با لپ تاپ کار میکنی، دکمه ی FN فعال میشه؟

چراغ چی روشن میشه؟

بهرحال، در حالت کلی در تنظیمات بایوس z510 میتوانی روش عمل کردن FN را تغییر بدهی.
برای این کار باید موقع روشن کردن لپ تاپ دکمه F2 را بزنی.
بعد در سربرگ configuration دنبال گزینه ی Hot Key باش. اگر فعال است، غیرفعالش کن و بعد F10 را بزن و لپ تاپ را ری استارت کن.

maysamp30world
04-06-2017, 19:19
سلام.
منظورم از نور ، نورِ کیبورده ، که تو مدل z510 صفحه کلیدا با ترکیب ctrl + space روشن میشه. اما از بعد از آپدیت ویندوز بعد از یه کم تایپ یهو چراغ کیبورد روشن میشه و بعد از اون ، fn که باید عملکرد دومِ کلیدهارو انجام بده برعکس عمل میکنه و عملکرد اول رو انجام میده. مثلا کنار دکمه space اولین دکمه قطع صداست که اگر fn رو بگیریم اون دکمه f1 رو اجرا میکنه (یعنی عملکرد دوم). اما وقتی مشکل من شروع میشه ، با fn + کلید ِ اول ، صدا قطع میشه و به تنهایی که میزنم f1 عمل میکنه.
امیدوارم متوجه شده باشین. مرسی از توجهتون.