PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی خیلی مهم

saman123123
30-08-2016, 18:43
سلام دوستان.

من قصد خرید از سایت خارجی رو دارم ،بعلت اینکه ایران تحریم هست که خب نمیشه با آی پی خودم وصل بشم،از طرفی هم ارز به یورو هست و باید حتما خرید با آی پی آلمان باشه،ولی هر کاری که میکنم خریدم رد میشه در جوابش هم میگن که شما از وی پی ان استفاده میکنی! وی پی اس هم خریدم بازم مشکل پیش اومد اینبار مشکل زیپ کد و آی پی.
در کل هربار تحت هر شرایطی پیام anonymized ip میگیرم و رد میشه خرید.

حالا میخواستم بدونم اینا چطوری استفاده از وی پی ان رو تشخیص میدن و چه راهی هست برای رفع این مشکل؟

ممنون.

EhsanCPU
30-08-2016, 21:05
سلام دوست عزیز اگرم بتونی خرید کنی ممکنه اصلا به دستت نرسه یا بستگی به سفارش مورد نظر با هزینه های سنگین گمرکی و پستی به دستت برسه که در بعضی مواقع از قیمت خود کالا بیشتر میشه

saman123123
31-08-2016, 10:22
سلام دوست عزیز اگرم بتونی خرید کنی ممکنه اصلا به دستت نرسه یا بستگی به سفارش مورد نظر با هزینه های سنگین گمرکی و پستی به دستت برسه که در بعضی مواقع از قیمت خود کالا بیشتر میشه

سلام آرت ورک هست،بعد از خرید اجازه پرینت در ابعاد اصلی رو میده،چیزی بصورت فیزیکی ارسال نمیشه.

از یه طرف ایران هنوز تو یلک لیست خیلی از سایتها هست! از طرفی سیستم اینا به وی پی ان و وی پی اس حساسه!

الان یا باید یکی از دوستان بزرگواری کنه یه راهی پیشنهاد بده یا اینکه باید مقدار ناچیزی:n09: کارمزد بدیم به دوستان واسطه علاوه بر دوبل شدن هزینه اون کار هم بیوفته دست شخص دیگه علاوه بر من:n15:

ماشالا کلا ایرانی تو دنیا دارای ارزش بسیار زیادیه ! اینو که میگم تا کسی خودش کارش گیر نکنه محاله درک کنه،خود من چن سال پیش پدر و مادرهایی که دربدر دنبال راهی میگشتن تا برای فرزندشون پول بفرستن یا اونایی که دربدر دنبال دارو بودن رو شاید درست درک نمیکردم ناراحتیشون رو ولی الان کاملا میفهمم :n23: