PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت پایین لپ تاپ لنوو با سخت افزار بالا

masoudalmas
26-08-2016, 12:35
سلام بر مهندسان گرامی. من یه لپ تاپ lenovo ideapad n 300 گرفتم جدیدا. ول متاسفانه خیلی کنده تا سیستم روشن بشه و تموم برنامه ها راحت لوئ بشن و من بتونم کار کنم فک کنم دو سه دقیقه طول بکشه. یه سیستم با مشخصات خیلی پایین تر از ین لپ تاپ سریع تره . من از تسک منیجر پروسه ها رو بررسی کردم . در حالی ک هیپ کار اینجام نمیدادم سخت افزار های سیستم در گیر بودن ک عکسش رو هم پیوست میکنم براتون . توی سه زمان مختلف عکس میزارم ببینید. در ضحم بگم پی سی ک قبلا هم داشتم همیشه هاردش درگیر بود و سرعت سیستم همیشه میومد پایین. و من اطلاعات همون پی سی رو به این لپ تاپ انتقال دادم . ویندوز 10 و 64 بیتی uefi نصب کردم روش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_t6262
26-08-2016, 12:58
سیستم را یک بار کامل ویروس یابی کنید. در حالت safe mode و با یک ضد ویروس به روز و قوی. نه nod32!

با برنامه malwarebytes anti-malware هم کامل سیستم را چک کنید.

taghi_ramzi
26-08-2016, 13:06
سلام بر مهندسان گرامی. من یه لپ تاپ lenovo ideapad n 300 گرفتم جدیدا. ول متاسفانه خیلی کنده تا سیستم روشن بشه و تموم برنامه ها راحت لوئ بشن و من بتونم کار کنم فک کنم دو سه دقیقه طول بکشه. یه سیستم با مشخصات خیلی پایین تر از ین لپ تاپ سریع تره . من از تسک منیجر پروسه ها رو بررسی کردم . در حالی ک هیپ کار اینجام نمیدادم سخت افزار های سیستم در گیر بودن ک عکسش رو هم پیوست میکنم براتون . توی سه زمان مختلف عکس میزارم ببینید. در ضحم بگم پی سی ک قبلا هم داشتم همیشه هاردش درگیر بود و سرعت سیستم همیشه میومد پایین. و من اطلاعات همون پی سی رو به این لپ تاپ انتقال دادم . ویندوز 10 و 64 بیتی uefi نصب کردم روش.

سلام
به نظر من که نرمال میاد.
یه سیستم بود زیر دست من قبلاً ، نو هم بود ، وقتی بالا میومد 55 درصد رم اشغال بود، مشکل داشت که حل شد ... تبلت خودمم وقتی میاد بالا 35 درصد رمش اشغاله ... به نظر من که سیستم شما مشکلی نداره
شما احتیاطاً یه sfc /scannow بزنید تو cmd