PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل نشدن لمیا به اینترنت

amin704
26-08-2016, 11:14
سلام . گوشی لومیا 525 دارم ولی به اینترنت متصل نمیشه، همه تنظیمات هم درسته اما متضل نمیشه.مشکل از چیه؟

h_kh_1367
27-08-2016, 07:52
سلام . گوشی لومیا 525 دارم ولی به اینترنت متصل نمیشه، همه تنظیمات هم درسته اما متضل نمیشه.مشکل از چیه؟

سلام
اگه تنظیماتت درست بود که وصل میشد !! :n02:

1- سیمکارتت چیه ؟ اینترنتش فعاله ؟ اعتبار داری ؟
2- تنظیماتت درسته ؟ دیتا فعاله ؟ تنظیمات اکسس پوینت رو بررسی کردی ؟
3- اصلا تو منطقه ای هستی که تحت پوشش باشه ؟ اوپراتورت اونجا خدمات میده ؟ تحت پوشش چه اینترنتی هستی ؟ (2G-3G-4G) ...

amin704
27-08-2016, 19:31
سلام
اگه تنظیماتت درست بود که وصل میشد !! :n02:

1- سیمکارتت چیه ؟ اینترنتش فعاله ؟ اعتبار داری ؟
2- تنظیماتت درسته ؟ دیتا فعاله ؟ تنظیمات اکسس پوینت رو بررسی کردی ؟
3- اصلا تو منطقه ای هستی که تحت پوشش باشه ؟ اوپراتورت اونجا خدمات میده ؟ تحت پوشش چه اینترنتی هستی ؟ (2G-3G-4G) ...

همه تنظیمات درسته و این ها انجام شده، ولی وصل نمیشه اینترنت هم ایرانسل 3ل... مثله اینکه این گوشی تنظیمات خاصی داره که بیرون با مبلغ بالا انجام میدن و کسای دیگه که داشتن هم همین مشکلو دارن...دنبال اون تنظیماتم چون ارزش نداره بخاطر اینترنت و یه کار عادی 50 هزار تومن پول الکی بدم

h_kh_1367
28-08-2016, 07:51
همه تنظیمات درسته و این ها انجام شده، ولی وصل نمیشه اینترنت هم ایرانسل 3ل... مثله اینکه این گوشی تنظیمات خاصی داره که بیرون با مبلغ بالا انجام میدن و کسای دیگه که داشتن هم همین مشکلو دارن...دنبال اون تنظیماتم چون ارزش نداره بخاطر اینترنت و یه کار عادی 50 هزار تومن پول الکی بدم

نه عزیز
هیچ تنظیمات خاصی نداره ، اینها هم پول نا آگاهی مردم رو میگیرند !
شما از تنظیمات دیتا و قسمت اکسس پوینت تو گوشیت اسکرین شات بده تا راهنماییت کنم .

amin704
28-08-2016, 19:45
نه عزیز
هیچ تنظیمات خاصی نداره ، اینها هم پول نا آگاهی مردم رو میگیرند !
شما از تنظیمات دیتا و قسمت اکسس پوینت تو گوشیت اسکرین شات بده تا راهنماییت کنم .
گوشی برای خودم نیست و الان نیستش که اسکرین بدم. شما تنظیمات لازمو بده تا بعدا امتحان کنم
ممنون

h_kh_1367
29-08-2016, 07:47
گوشی برای خودم نیست و الان نیستش که اسکرین بدم. شما تنظیمات لازمو بده تا بعدا امتحان کنم
ممنون

گوشیت چیه ؟ لومیا 525 ؟ ویندوزفون 8.1 ؟

تو تنظیمات اول برو تو قسمت cellular+sim
تو این قسمت دیتا رو باید روشن کنی ، سرعت رو رو سرعتی که مطمئنی اون منطقه ای که هستی داره بزار مثلا اگه سیمکارتت 4g هست و منطقه ات تحت پوشش 4g هست 4g رو انتخاب کن (البته بعید میدونم 525 4g رو ساپورت کنه)
بعد تو تنظیمات برو تو قسمت access point ، یه کانکشن جدید بساز ، اسمش رو بزار مثلا Irancell Internet یا هر چی دوست داری (ولی به انگلیسی) ، apn رو بزار mtnirancell و بقیه فیلد ها خالی بمونه و ذخیره کن .
گوشیت رو یبار خاموش و روشن کن .

1- مطمئن باش سیمکارتت اینترنتش قطع نباشه (ایرانسل به طور پیشفرض اینترنتش فعاله ولی میشه غیر فعال کرد)
2- مطمئن باش شارژ یا بسته برای اینترنت داری (اگه بسته نداری طرح غیر فعال بودن اینترنت در صورت عدم داشتن بسته فعال نباشه)

مهمتر اینکه اگه گوشیت دو سیمکارت هست باید سیمکارت اینترنت رو سیم یک باشه .
اینها رو چک کن ببینیم چی میشه .