PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاوردن ستاپ نصب ویندوز 10

parsa5050
26-08-2016, 01:04
سلام
من دی وی دی ویندوز 10 رو خریدم
وقتی میخوام از طریق بوت نصبش کنم اصلا گزینه ای برای dvd/cd rom نمیاره تا بوت کنم ! ( اینجا مشکلی نیست )
اما وقتی میخوام از طریق اتوران برنامه نصبش کنم با ارور use the other installation that says 64 bit.when you insert it windows setup will restart automaticli
اینجا نمیشه عکس گذاشت نمیدونم چرا !
.
.
.
.
..

.
.
در ضمن اینم بگم ویندوز فعلیم سون هست و 64 بیته و رمم 2 هست و نسخه ویندوزم هم نسخه آخره
رو کامپیوترم امتحان کردم کار کرد
اما رو لپتاپم که مدلش lenovo g 50-45 هست کار نمیکنه
راهنمایی کنید

ali_mohandes
26-08-2016, 07:42
باید از بوت نصبش کنی ببینی بازم ارور میده یا نه شما وقتی لپ تابت رو روشن کردی بسته به نوعش با ید f11 یا f12رو تند تند فشار بدی تا یه منو بیاد منو که اومد دی وی دی رایتر رو انتخاب و بقیه مراحلش
موفق باشی

parsa5050
26-08-2016, 12:18
باید از بوت نصبش کنی ببینی بازم ارور میده یا نه شما وقتی لپ تابت رو روشن کردی بسته به نوعش با ید f11 یا f12رو تند تند فشار بدی تا یه منو بیاد منو که اومد دی وی دی رایتر رو انتخاب و بقیه مراحلش
موفق باشی

مرسی از جوابتون اما توی بوت چیزی به اسم cd/dvd یا چیزی تو این مایه ها نمیاره! رو کامپیوتر امتحان کردم کار کرد اما رو لپتاپ نمیشه !

ali_mohandes
27-08-2016, 12:48
مرسی از جوابتون اما توی بوت چیزی به اسم cd/dvd یا چیزی تو این مایه ها نمیاره! رو کامپیوتر امتحان کردم کار کرد اما رو لپتاپ نمیشه !

مگه میشه نباشه؟؟؟اون اف11یا 12رو زدید؟اگه از این راه نشد تند تند وقتی داره روشن میشه کلید deleteرو بزنید وارد ستاپ که شدید اونجا تب بوت اولین بوت رو دی وی دی رام انتخاب کنید

parsa5050
28-08-2016, 09:56
مگه میشه نباشه؟؟؟اون اف11یا 12رو زدید؟اگه از این راه نشد تند تند وقتی داره روشن میشه کلید deleteرو بزنید وارد ستاپ که شدید اونجا تب بوت اولین بوت رو دی وی دی رام انتخاب کنید
بوت رو میاره میرم توی تب بوت اما گزینه ای به نام dvd rom نمیاره !

ali_mohandes
28-08-2016, 21:27
بوت رو میاره میرم توی تب بوت اما گزینه ای به نام dvd rom نمیاره !

سی دی رو قرارش میدی؟؟؟
اگه نمیشه تنها راه ایمیج گرفتن از سی دی هست وبوتیبل کردنش روی فلش