PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با آپدیت ویندوز 10!

Golbarg01
19-08-2016, 14:31
سلام دوستان
من اصلا office 2016 رو سیستم ندارم
چرا داره office رو اپدیت می کنه!؟
این عکس مربوط به اپدیت ویندزو 10 هست که داره اپدیت میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kian98
19-08-2016, 14:48
سلام

احتمال میره که ویندوز فقط کامپوننت های آفیس رو که جدید اومدن دانلود میکنه چون کلا آفیس جزوی از بسته نرم افزاری ویندوز حساب میشه ...

Golbarg01
19-08-2016, 17:01
سلام

احتمال میره که ویندوز فقط کامپوننت های آفیس رو که جدید اومدن دانلود میکنه چون کلا آفیس جزوی از بسته نرم افزاری ویندوز حساب میشه ...

می دونید ویندوز 10 در ماه حدودا چند گیگ فایل های اپدیت رو دانلود می کنه؟

NaughtyCat
19-08-2016, 22:56
می دونید ویندوز 10 در ماه حدودا چند گیگ فایل های اپدیت رو دانلود می کنه؟

آپدیت های امنیتی که حجمشون زیاد نیست، اون Feature update ها هستن که حجمشون بالاست (حدودا 3 تا 4 گیگ). اونا هم شاید سالی یکی دو بار اتفاق بیفته.

در کل مصرف دیتای ویندوز 10 نسبت به ویندوزهای قبلی بیشتره. اگه از WiFi استفاده میکنید، میتونید توی تنظیمات ویندوز اون کانکشن رو محدود کنید تا بتونید آپدیت ها رو خودتون توی ساعت های بخصوصی بگیرید (Metered connection).

Start > Settings > Network & Internet > Wi-Fi > Advanced Options

برای Ethernet از توی تنظیمات خود ویندوز نمیشه اینکارو کرد ولی از جای دیگه امکانش هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). بد نیست که امتحانش کنید.

samira6834
29-08-2016, 08:35
دوستان عزیز سلام میگم چه جوری میشه آپدیت خودکار ویندوز 10 رو غیرفعال کرد

IRAN_KING
30-08-2016, 20:58
دوستان این چیه اجرا میشه و دانلود می کنه چطور غیر فعال کنم ؟!

vissoto
30-08-2016, 21:16
دوستان این چیه اجرا میشه و دانلود می کنه چطور غیر فعال کنم ؟!

سلام
این پروسس مربوط به Windows Defender است. روش های غیرفعال شدن آن را در تاپیک زیر را ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alone-Star
31-08-2016, 14:37
دوستان عزیز سلام میگم چه جوری میشه آپدیت خودکار ویندوز 10 رو غیرفعال کرد

سلام
بهترین کار سرویس آپدیت ویندوز را غیرفعال کنید تا آپدیت های ناخواسته دانلود نشوند.
برای اینکار طبق روال زیر عمل کنید:
WinKey+R (Run) ->> Services.msc
بدنبال Windows Update بگردید و Properties را بگیرید.
Startup Type: Disabled
و دکمه Stop را بزنید و یکبار هم Restart کنید تا پروسه دانلودی اگر در جریان است قطع شود.

از قسمت Settings و Privacy تمام آپشن هایی که اطلاعات را به ماکروسافت ارسال میکند خاموش کنید.

برای Windows Defender از قسمت Settings فقط آپشن Real-time protection انتخاب کنید.

اگر برای Windows Defender باز هم پیش آمد که ناخواسته درحال دریافت آپدیت و ایجاد ترافیک بود میتونید با کمک NetLimiter 4 و نرم افزارهای مشابه، آی پی که داره ترافیک ایجاد میکنه بصورت Both Traffic و به فایروال اضافه و Deny کنید.

همچنین دومین های اپدیت ویندوز رو میتونید به فایل host اضافه کنید تا به آی پی local متصل شود.

Mr bob
05-09-2016, 07:36
سلام، من بیلد ۱۴۳۹۳٫۰ ویندوز ۱۰ رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم و دو آپدیتی هم که اوایل برای اون اومد یعنی kb3176929 و kb3176495 رو به صورت آفلاین نصب کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم؛
اما وقتی آپدیت های kb3176934 و kb3176938 رو نصب کردم وقتی نصب شد و ریستارت شد ارور صفحه مرگ آبی (blue screen ) رو داد و دیگه نشد آپدیت نصب کنی و همش همین ارور رو میداد.
و همچنین زمانی میشه آپدیت آخری رو نصب کرد که دوباره ویندوز عوض کنی؛

یه چیزی بگم که من تو بیلدهای قبلی آپدیت ها رو به صورت دستی و آفلاین نصب میکردم و هیچ مشکلی نداشتم اما نمیدونم این واسه چیه؛
این صفحه مرگ آبی زمانی میاد که آپدیت kb3176934 و kb3176938 رو نصب کنم مشکل چیه جواب بدین ممنون.

puta
12-09-2016, 10:00
سلام، من بیلد ۱۴۳۹۳٫۰ ویندوز ۱۰ رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم و دو آپدیتی هم که اوایل برای اون اومد یعنی kb3176929 و kb3176495 رو به صورت آفلاین نصب کردم و هیچ مشکلی هم نداشتم؛
اما وقتی آپدیت های kb3176934 و kb3176938 رو نصب کردم وقتی نصب شد و ریستارت شد ارور صفحه مرگ آبی (blue screen ) رو داد و دیگه نشد آپدیت نصب کنی و همش همین ارور رو میداد.
و همچنین زمانی میشه آپدیت آخری رو نصب کرد که دوباره ویندوز عوض کنی؛

یه چیزی بگم که من تو بیلدهای قبلی آپدیت ها رو به صورت دستی و آفلاین نصب میکردم و هیچ مشکلی نداشتم اما نمیدونم این واسه چیه؛
این صفحه مرگ آبی زمانی میاد که آپدیت kb3176934 و kb3176938 رو نصب کنم مشکل چیه جواب بدین ممنون.
احتمالا شما داری از ویندوز غیر اورجینال استفاده میکنی

Adibi1378
16-09-2016, 20:37
سلام دوستان
ببخشید من چند وقته که به آپدیت کردن ویندوزم توجهی نکردم
بعد از چند وقت تازه دیروز آپدیتشو دانلود کردم
(ویندوزم 10 هست و اورجینال)
وقتی خواستم آپدیتش کنم این ارور رو میده:

windows 10 will not run on this PC
here is why windows 10 can't be installed:
CPU: ok
Memory: ok
Disk space: ok
Operating system: contact your system administrator to upgrade windows server or enterprise editions.

مشکلش کجاست؟
چیکار باید بکنم؟