PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل داغ کردن لپ تاپ Asus G551

user.1
03-08-2016, 22:02
با سلام خدمت دوستان

من تقریبا 3 ماه پیش این لپتاپ رو گرفتم و از همه چیش راضیم بجز یه مشکلی که دارم

ائنم اینه که موقعی که بازی ها رو اجرا می کنم ( برای تست DOTA رو تست کردم ) اگه بازی با کارت گرافیک Nvidia اجرا بشه دمای لپتاپ به 82-89 درجه میرسه و بعد یه مدت کرش می کنه ( درجه تنظیم گرافیک dota رو LOW گذاشتم ) .

اما اگه بیام با کارت گرافیک Intel بازی رو اجرا کنم می تونم تنظیمات گرافیک رو Medium بزارم و بازی راحت اجرا می شه و دمای سیستم نهایتن به 75 میرسه ( موقعی که رو Low اجرا میشه FPS بازی در حدود 120 و موقعی که رو Medium میزارم تقریبا 60 می شه)

حالا می خواستم بدونم چرا گرافیک Nvidia این قدر داغ می کنه با اینکه گرافیک بازی رو Low گذاشتم.

با تشکر

پ.ن: لپاتپ رو میزه و کولپد هم استفاده نمی کنم.

| SoRoush 8K |
03-08-2016, 23:25
من هم دقیقا همین لپتاپو دارم .
البته کول پد DeepCool هم دارم .
رو GTA V رزولوشن 1080*1920 در حالی که اکثرا اولترا هستن حدود 70 درجه میچرخه دما . کرش هم نکرده حتی تو Quantum Break !
سعی کنید یه کول پد خوب بگیرید یا هنگان بازی در دو طرف لپتاپ یه کتابی چیزی بزارید ( طوری که هواکش لپتاپ بسته نشه ) که زیرش خالی بشه و بتونه هوا بکشه .
دمای اتاق رو هم سعی کنید پایین نگه دارید بهتره .

user.1
03-08-2016, 23:41
من هم دقیقا همین لپتاپو دارم .
البته کول پد DeepCool هم دارم .
رو GTA V رزولوشن 1080*1920 در حالی که اکثرا اولترا هستن حدود 70 درجه میچرخه دما . کرش هم نکرده حتی تو Quantum Break !
سعی کنید یه کول پد خوب بگیرید یا هنگان بازی در دو طرف لپتاپ یه کتابی چیزی بزارید ( طوری که هواکش لپتاپ بسته نشه ) که زیرش خالی بشه و بتونه هوا بکشه .
دمای اتاق رو هم سعی کنید پایین نگه دارید بهتره .

خیلی ممنون

فقط چند تا سوال :

1. مدل کولپدتون چیه؟
2. دمای سیستمتون در حالت عادی چند درجه هست؟

| SoRoush 8K |
04-08-2016, 00:28
خیلی ممنون

فقط چند تا سوال :

1. مدل کولپدتون چیه؟
1.DeepCool N6000
2.حدود 45 درجه

| SoRoush 8K |
05-08-2016, 20:21
خیلی ممنون

فقط چند تا سوال :

1. مدل کولپدتون چیه؟
2.ببخشید پست بالایی اشتباه شد . برای اینکه متوجه بشید دوباره نقل کردم .
دمای معمولی لپتاپ 30-35 درجه هستش .