PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷

kasra_khan2003
29-07-2016, 22:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
سلام، دوستانی که تمایل دارن در لیگ امسال شرکت کنن، به من پ.خ بدن تا کد لیگ رو براشون بفرستم
.
این پست به مرور تکمیل خواهد شد...
.

در ابتدا باید از اینجا عضو سایت بشید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعد از اون می رسیم به قسمت اصلی که اینجا ست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در اینجا باید اسم تیم و بازیکنای مورد نظرتون رو انتخاب کنیددر این قسمت بازم قوانین اصلی فوتبال فانتزی پابرجاست یعنی:- 15 بازیکن بازیکن باید انتخاب کنید شامل: 2 دروازه بان ، 5 مدافع ، 5 هافبک ، 3 مهاجم- بودجه ای که در اختیار دارید 100 پوند هست - از یه تیم مشخص حداکثر 3 بازیکن می تونید بگیریدبعد از این می تونید با تیم خودتون به مسابقات بپردازید و با بازیکنایی که در اختیار دارید امتیاز های مختلفی بگیریدضمن اینکه امتیازهای بازیکنان به این صورت محاسبه میشن:

برای بازی کردن تا 60 دقیقه
1 امتیاز

برای بازی کردن بیش از 60 دقیقه
2 امتیاز

هر گل زده شده توسط مدافع یا دروازه بان
6 امتیاز

هر گل زده شده توسط هافبک
5 امتیاز

هر گل زده شده توسط مهاجم
4 امتیاز

هر پاس گل برای هر بازیکن
3 امتیاز

Clean Sheet برای مدافع یا دروازه بان
4 امتیاز

Clean Sheet برای هافبک
1 امتیاز

هر سه شوتی که توسط دروازه بان گرفته میشه
1 امتیاز

هر پنالتی که گرفته میشه
5 امتیاز

هر پنالتی که از دست میره
2-امتیاز

امتیاز های اضافه برای بهترین بازیکنان هر بازی
3-1 امتیاز

به ازای خوردن 2 گل برای دروازه بان و مدافع
1- امتیاز

هر کارت زرد
1- امتیاز

هر کارت قرمز
3- امتیاز

هر گل به خودی
2- امتیاز

* یه سری نکات هم لازم به ذکره:- هفته اول حتی بعد از اینکه تیمتون رو انتخاب کردید می تونید به طور نامحدود بازیکن رد و بدل کنید. اما از هفته های بعدی هر هفته فقط 1 بازیکن می تونید رد و بدل کنید که به ازای هر بازیکن اضافه که بخواید بگیرید 4 امتیاز از امتیازتون کسر میشه. ضمن اینکه می تونید از اون 1 نقل و انتقال استفاده نکنید و در اون صورت به هفته بعد از اون اضافه میشه.- از بین 11 بازیکن اصلی باید یک کاپیتان و یک کاپیتان جانشین رو انتخاب کنید. همون طور که می دونید امتیاز کاپیتان دو برابر حساب میشه. در صورتی که کاپیتان حتی یک دقیقه هم بازی نکنه کاپیتان جانشین جای اونو می گیره و امتیاز اون دو برابر حساب میشه.- قابلیت این وجود داره که سیستم تیمتون رو تغییر بدید. ولی همیشه حداقل باید 1 دروازه بان ، 3 مدافع و 1 مهاجم در ترکیب داشته باشید.- همانند فوتبال فانتزی یورو 2012 در طول رقابت ها می تونید از Wildcard استفاده کنید اونم 2 بار که به معنی اینه که هر بار که از این قابلیت بخواید استفاده کنید به طور نامحدود می تونید بازیکن رد و بدل کنید و این محدودیت نقل و انتقالات براتون برداشته میشه.- لیگ کلاسیک و لیگ هد تو هد هم وجود دارن و می تونید لیگ های جدیدی درست کنید یا به لیگ های دیگه بپیوندید. در لیگ کلاسیک هر هفته امتیاز تیم ها قرار داده میشه و مجموع اون امتیاز ها مهمه. لیگ هد تو هد به این صورته که هر هفته تیم های مختلف کاربرا با هم بازی می کنن و هر تیمی که از تیم مقابلش بیشتر امتیاز بگیره 3 امتیاز می گیره و در صورت مساوی هم 1 امتیاز می گیره.- لیست تمام بازیکنان به همراه امتیاز و قیمت اونا رو می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشاهده کنید.

.
@vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
. @abadan110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
. @AMIRITO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
. @Amir_oscar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
. @blue2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])u4u
. @30vil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
. @rezahashtpa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
. @CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@EL_Beatle @Mohammad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @MORINIO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @KING_OF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])_the_kings @moraddad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @M.Sadegh.M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @meisams ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])_Friend! @hesam_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])63 @houman0005 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Alireza.M67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @eman619rv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @sajjad71mm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @mojtabaivi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @cescjoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @amingeneral ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Masoud-Susa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @h-blade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @fg_war2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @aluminum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @clau ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @alex_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Fera
@M_._Sayid @saadat68 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Sh-Meteor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @masoud_king ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @manaminda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @vahi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Z.Z @Amir-Rainman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) MLD

kasra_khan2003
29-07-2016, 22:19
خب من صبر کردم تا یکی از بچه ها که سر رشته ی زیادی در لیگ فانتزی داره این تاپیک رو بزنه، اما گویا همه ی دوستان امسال درگیر هستن و منتظرن یکی دیگه این کار رو بکنه.

شاید هم تمایل به حضور در لیگ کم شده...

به هر حال، من تاپیک رو زدم و لیگ رو هم ساختم. هر کس تمایل داره، بهم پیغام بده. دوستان دیگه رو هم با خبر کنید.

با تشکر.

دوستانی که ملحق شدن:

P30_ID
MANAGER
TEAM
No

vahidgame
Vahid Lampard
Blues
1

kasra_khan2003
Kasra Babaei
Sepid Rood Rasht
2

Milad4171
Milad Sh
MLD
3

mojtabaivi
Mojtaba Ansari
MojiBoyz
4

000000000
ali rezaei
000000000
5

clau
Abbas Haghshenas
Red_Devils2016
6

AMIRITO
Amir Mousavi
Amirito
7

Meisam
Meisam TH
Sa3er
8

masoud_king
masoud king
SkyW@lker
9

aluminum
Alireza Rad
Red Army
10

farshad.88
Farshad Shoja Heidari
Gavcheran
11

VAHID.Z
VaHiD Z
VaHiD.Z
12

Alireza.M67
Alireza Mousavi
ALMO
13

M . Syid
M. Syid
Senbonzakura
14

saadat68
saadat saadat
Sepahan
15

Reza31001
Reza Shfm
The Pensioners
16

Amir_oscar
Amir Javadian
Amirou
17

Amir-Rainman
AMiR SHR
WOLF
18

manaminda
OMID Farkhondeh
Omid
19

hesam 63
hesam km
Hero
20

M.Sadegh.M
Mohamad Sadegh Moradian
Gunner
21

shakerifar
Parshan Shakerifar
United 4 Ever
22

eman619rv
iman RV
♆ ♍an Utd ♆
23

SA3EDLORD
Saeed sepehriyan
Real Britain
24

MƐΛИĪИƓĿƐSS
mohammad j
MUN 1988
25

MORINIO
Ashkan Jbz
A$hi XI
26

bleu2u4u
hody jafary
BigBleu
27

Ahmad
Ferdinand Magellan
Royal Rendezvous
28

amin-manu
Amin Shekarian
aminam FC
29

Morteza4SN
Mim Sad Nun
One Piece
30

Hamed Razizadeh
FC Hamed
31

houman0005
Houman Jalivar
Houman
32

msna
Mehdi Mohammadi
msna
33

artist_4c
Hamed Shakeri
TVvVT
34

000000000
30-07-2016, 04:39
اسم تیم من: 000000000 :n12:
نایب قهرمان فانتزی یورو 2016 :n02:

kasra_khan2003
30-07-2016, 10:24
دوستان موقع ساخت لیگ هد تو هد، یکی از گزینه هایی که توضیح نداده، تعداد راند های حذفی هست. که میتونی صفر بشه یا حداکثر ۳. من فعلا روی همون صفر که پیشفرض بود گذاشتم.

اگه کسی تجربه/نظری داره الان بگه که درستش کنیم. چون بعد از ساخت لیگ نمیشه عوضش کرد.

M . Sayid
30-07-2016, 13:09
دوستان موقع ساخت لیگ هد تو هد، یکی از گزینه هایی که توضیح نداده، تعداد راند های حذفی هست. که میتونی صفر بشه یا حداکثر ۳. من فعلا روی همون صفر که پیشفرض بود گذاشتم.

اگه کسی تجربه/نظری داره الان بگه که درستش کنیم. چون بعد از ساخت لیگ نمیشه عوضش کرد.

فک کنم اینجوری باشه که اگر 2 رو انتخاب کنید 2 هفته آخر 4 تیم اول با هم به صورت حذفی بازی می کنن و برنده ها میرن فینال و ... ! 3 باشه 8 تا تیم اول میرن پلی آف و .... ! همیشه به صورت لیگ بازی کردیم و به نظر خودم هم همین خوبه ! حالا اگر کسی نظرش با حذفی هست بگه

mojtabaivi
30-07-2016, 14:01
تیم من: MojiBoyz
قهرمان فصل گذشته لیگ هد تو هد :n10: هنوز مدالش متاسفانه به دستم نرسیده :n23:

kasra_khan2003
30-07-2016, 16:15

سلام،

یک مقدار در اهدای مدال کند هستیم. یکی از دلایلش هم بروکراسی اداریش هست :دی

اما چشم، حتماً بررسی میشه و به نفرات برتر مدال اهدا میشه.

clau
30-07-2016, 19:17
تیم : Red_Devils2016

aluminum
31-07-2016, 19:32
ما هم اومدیم
Red Army

farshad.88
31-07-2016, 21:52
من می خوام ثبت نام کنم اما کسپرسکی همش پیغام میده که سایت مشکل داره. امنیت سایت چطوره ؟ یورو فانتزی از این جنگولک بازیا نداشت واسه کسپرکسی

saadat68
01-08-2016, 00:39
کد لطفا-----------

Alireza.M67
01-08-2016, 08:38
ما هم اومدیم. کد رو بی زحمت بدین.
اومدیم تا از عنوان قهرمانی خودمون دفاع کنیم و امیدواریم بچه ها آبروداری کنن :n02:
نام تیم رو هم از Intestellar به ALMO تغییر دادیم.

farshad.88
01-08-2016, 10:28
من به صاحب تاپیک پیغام دادم. مثل اینکه اینجا هم باید اعلام کنیم. لطفا کد رو برای منم ارسال کنید
نام تیم : Gavcheran

kasra_khan2003
01-08-2016, 10:56
ما هم اومدیم. کد رو بی زحمت بدین.
اومدیم تا از عنوان قهرمانی خودمون دفاع کنیم و امیدواریم بچه ها آبروداری کنن :n02:
نام تیم رو هم از Intestellar به ALMO تغییر دادیم.

ارسال شد.

من به صاحب تاپیک پیغام دادم. مثل اینکه اینجا هم باید اعلام کنیم. لطفا کد رو برای منم ارسال کنید
نام تیم : Gavcheran

ارسال شد.

مدال اهدا شد. مبارکتون باشه.

M.Sadegh.M
01-08-2016, 14:34
ما هم هستیم.

نام تیم : Gunners

aluminum
01-08-2016, 14:47
خب من صبر کردم تا یکی از بچه ها که سر رشته ی زیادی در لیگ فانتزی داره این تاپیک رو بزنه، اما گویا همه ی دوستان امسال درگیر هستن و منتظرن یکی دیگه این کار رو بکنه.

شاید هم تمایل به حضور در لیگ کم شده...

به هر حال، من تاپیک رو زدم و لیگ رو هم ساختم. هر کس تمایل داره، بهم پیغام بده. دوستان دیگه رو هم با خبر کنید.

با تشکر.

دوستانی که ملحق شدن:

P30_ID
MANAGER
TEAM
No

vahidgame
Vahid Lampard
Blues
1

kasra_khan2003
Kasra Babaei
Gil City FC
2

Milad4171
Milad Sh
MLD
3

mojtabaivi
Mojtaba Ansari
MojiBoyz
4

000000000
ali rezaei
000000000
5

clau
Abbas Haghshenas
Red_Devils2016
6

aluminum
Amir Mousavi
Amirito
7

Meisam
Meisam TH
Sa3er
8

اسم تیم من رو اشتباه زدید:n02:
من هنوز عضو لیگ نشدم
برام کد رو بفرستین

kasra_khan2003
01-08-2016, 16:39
این دوستمون امیر(شماره۷) کیه؟ خودش رو معرفی کنه :n02:

Reza31001
01-08-2016, 17:13
The Pensioners

kasra_khan2003
01-08-2016, 19:04
دوستانی که نام کاربریشون تو جدول نیست، لطفا اعلام کنن. وگرنه موقع مدال دادن شرمندشون میشیم.

P30_ID
MANAGER
TEAM
No

vahidgame
Vahid Lampard
Blues
1

kasra_khan2003
Kasra Babaei
Gil City FC
2

Milad4171
Milad Sh
MLD
3

mojtabaivi
Mojtaba Ansari
MojiBoyz
4

000000000
ali rezaei
000000000
5

clau
Abbas Haghshenas
Red_Devils2016
6

Amir Mousavi
Amirito
7

Meisam
Meisam TH
Sa3er
8

masoud_king
masoud king
SkyW@lker
9

Alireza Rad
Red Army
10

farshad.88
Farshad Shoja Heidari
Gavcheran
11

aluminum
01-08-2016, 23:55
Red Army منم:n02:

M . Sayid
02-08-2016, 10:59
لطفا کد رو بفرستید .

اسم تیم : Senbonzakura

Alireza.M67
02-08-2016, 13:52
این دوستمون امیر(شماره۷) کیه؟ خودش رو معرفی کنه :n02:

برادر کوچکتر منه.
در حال حاضر خدمت سربازی رو می گذرونه.

kasra_khan2003
02-08-2016, 19:09
برادر کوچکتر منه.
در حال حاضر خدمت سربازی رو می گذرونه.

جدا از اینکه استفاده دو شخص حقیقی از یک ID خلاف قوانین انجمن هست، در فوتبال فانتزی که یک مسابقه هست، باعث حق کشی میشه. چرا که الان از دید بقیه دوستان، یک شخص با دوتا تیم مختلف داره رقابت میکنه و شانس برنده شدن براش خیلی بالا هست. درسته که جایزه ی این مسابقه چیز قابل توجهی نیست، اما به هرحال وظیفه داریم قوانین رو رعایت کنیم.

از بین تیم خودتون و برادرتون، فقط یک تیم حق حضور در مسابقه رو داره. لطفا یکی از تیم ها رو از لیگ خارج کنید، وگرنه مجبورم هر دو تیم رو خودم اخراج کنم.

Reza31001
05-08-2016, 07:33
البته فکر نمی کنم ایشون با هر دو اکانت بازی کنن ولی در این صورت هم من یکی اشکالی نمی بینم (به خاطر سابقه شون تو فانتزیها)

Alireza.M67
05-08-2016, 19:04
جدا از اینکه استفاده دو شخص حقیقی از یک ID خلاف قوانین انجمن هست، در فوتبال فانتزی که یک مسابقه هست، باعث حق کشی میشه. چرا که الان از دید بقیه دوستان، یک شخص با دوتا تیم مختلف داره رقابت میکنه و شانس برنده شدن براش خیلی بالا هست. درسته که جایزه ی این مسابقه چیز قابل توجهی نیست، اما به هرحال وظیفه داریم قوانین رو رعایت کنیم.

از بین تیم خودتون و برادرتون، فقط یک تیم حق حضور در مسابقه رو داره. لطفا یکی از تیم ها رو از لیگ خارج کنید، وگرنه مجبورم هر دو تیم رو خودم اخراج کنم.

خیلی ممنون که بعد از 10 سال قوانین رو به بنده یادآوری می کنید .
برادر من عضو پس سی ورلد هست و آی دی هم داره در فوتبال فانتزی های قبلی هم تیمش و هم پست هاشو می تونید ببینید.
قطعا من به برادر کوچکترم نمی گم برو بیرون، پس اگر اصرار دارید می تونید هر دو اکانت رو حذف کنید، من مشکلی ندارم.

AMIRITO
05-08-2016, 19:18
دوست عزيز من هم سربازم، هم كارم اين روزا سنگينه و هم اينكه اين چند روزه اسباب كشي داريم و نتونستم جوابتونو توي فوروم بدم
من دوره هاي قبلي هم تو اين مسابقه بودم و شركت كردم
به نظرم منو حذف كنيد
خيلي هم ممنونم از برخورد غير منطقي و قضاوت ناعادلانتون

kasra_khan2003
05-08-2016, 20:07
دوست عزيز من هم سربازم، هم كارم اين روزا سنگينه و هم اينكه اين چند روزه اسباب كشي داريم و نتونستم جوابتونو توي فوروم بدم
من دوره هاي قبلي هم تو اين مسابقه بودم و شركت كردم
به نظرم منو حذف كنيد
خيلي هم ممنونم از برخورد غير منطقي و قضاوت ناعادلانتون

ما نیز صبر کردیم تا شما یا برادرتون پاسخ بدید، کسی اینجا قضاوت عجولانه یا ناعادلانه نمیکنه.

شما برای خودتان آی دی دارید، پس مشکلی برای ادامه نیست. آی دی شما هم به جدول اضافه خواهد شد.

باز انتخاب خودتان هست که ادامه بدهید یا خیر، از حضور شما خرسندیم.

Reza31001
05-08-2016, 21:10
چند وقت پیش یه تیزر پخش شد که جزو معدود دفعاتی بود که از حرکت تلویزیون خوشم اومد
لپ کلام مطلب کژفهمی و سوتفاهمی بود که در فضای مجازی به وجود میاد
خلاصه ماجرا اینکه این موضوع کوچکتر از اونا که کسی در این بین ناراحت بشه
فصل جدید هم با حضور همه دوستان برگزار می کنیم

Alireza.M67
06-08-2016, 09:23
چند وقت پیش یه تیزر پخش شد که جزو معدود دفعاتی بود که از حرکت تلویزیون خوشم اومد
لپ کلام مطلب کژفهمی و سوتفاهمی بود که در فضای مجازی به وجود میاد
خلاصه ماجرا اینکه این موضوع کوچکتر از اونا که کسی در این بین ناراحت بشه
فصل جدید هم با حضور همه دوستان برگزار می کنیم

بله درست می فرمایید.
کلمات به طور میانگین 7٪ معنی رو می رسونن یعنی بخش زیادی از معنی به صدا و حالت چهره اطراف بر میگرده که چون توی فضای مجازی فقط کلمات هستن سوء تفاهم زیاد پیش میاد.
قطعا کسری خان هم منظور بدی نداشتن و فقط از کامنتشون سوء برداشت شد. شاید اگر به جای اون کامنتشون می نوشتن که "آیا ایشون در پی سی ورلد آی دی دارن؟" همین سوء تفاهم هم پیش نمیومد. ولی خب مهم نیست حل شد

M . Sayid
08-08-2016, 16:49
عکس تیم هاتون رو بزارید ببینیم این مساله غیرقابل حل رو چطوری حل کردید :n09::n09::n02::n02: !!

mojtabaivi
08-08-2016, 22:04
عکس تیم هاتون رو بزارید ببینیم این مساله غیرقابل حل رو چطوری حل کردید :n09::n09::n02::n02: !!
روزانه 2-3 تا ترکیب مختلف میبندم :n02: خیلی دوس دارم به جوونا میدون بدم ولی ریسکه :n02:
ترکیب فعلی (:n02:) من

Alireza.M67
09-08-2016, 13:07

M.Sadegh.M
09-08-2016, 16:34
ما هم هستیم.

نام تیم : Gunners

سلام
کد هنوز برای من ارسال نشده :n13:

kasra_khan2003
09-08-2016, 17:17
سلام
کد هنوز برای من ارسال نشده :n13:

سلام،

کد ارسال شد. :n40:

kasra_khan2003
10-08-2016, 15:10
اینم از تیم ما، لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shot 2016-08-10 at 153929.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.Sadegh.M
10-08-2016, 16:02
اینم تیم ما
در دومین حضور در فانتزی اومدیم که قله های افتخار درنوردیده و مرزهای واقعیت را جا به جا کنیم. :n02:

M . Sayid
10-08-2016, 16:43
اینم از تیم ما، لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shot 2016-08-10 at 153929.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اون 3 قابلیت 2 دفاعه و ... رو در طول فصل فقط یکبار می تونید استفاده کنید ، به نظرم بمونه برای بعد بهتره چون فعلا معلوم نیست کدوم مهاجما امتیاز آورن !

Milad4171
11-08-2016, 13:01
خوب .
این هم از تیم ما
مجبور شدم دی بروینه رو موقتا خارج کنم .

eman619rv
11-08-2016, 14:20
سلام
قدیمی ترین تیم تاریخ لیگ فانتزی هم اعلام آمادگی خودش رو برای شروع فصل جدید اعلام می دارد .
♆ an Utd♍ ♆
البته کاش لیگ پارسال رو ReNew میکردیم تا آمار فصل قبل هم بمونه. کدهای دو لیگ رو هم بفرستین ممنون میشم:n16:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
11-08-2016, 14:39
سلام.

لطفا برای منم ارسال کنید.

M.Sadegh.M
11-08-2016, 14:58
اینجور که پیداست کسی نتونسته از زلاتان چشم پوشی کنه، :n09: امیدوارم مثل هری کین اول فصل قبل نشه. :n08:

MORINIO
12-08-2016, 03:12
بی زحمت کد لیگ رو واسه من بفرستید

ممنون

kasra_khan2003
12-08-2016, 09:02
دوستان فردا لیگ شروع میشه، بجنبید!

vahidgame
12-08-2016, 13:58
خب از فردا لیگ برتر شروع میشه و رقابت ما توی بهترین فوتبال فانتزی هم شروع میشه
من که تا الان خیلی تیمو تغییر دادم چون اونقدر لیگ برتر ستاره داره که خیلی گزینه وجود داره!
اگه تا حالا صد بار تیمو تغییر دادین دیگه امروز نهاییش کنید بره :دی
البته جایی نگرانی نیست و اگه تیمتون بعد چند هفته خوب نبود میشه از یه وایلدکارت استفاده کرد...

دوستان در مورد لیگ ها به خصوص هد تو هد سریعتر اقدام کنید
چون لیگ هد تو هد حدودا 24 ساعت دیگه بیشتر مهلت نداره و بعدش دیگه نمیشه اضافه شد
امیدوارم امسال دیگه دست های پشت پرده نذاره تیم هایی مثل تیم علیرضا قهرمان بشن :دی

SA3EDLORD
12-08-2016, 17:18
من نیز آمده ام (وای وای:n02:)
اولین باره اومدم تو یه لیگ فانتزی. امیدوارم با قهرمانی همراه باشه.:n09:
تیم من: Real Britain

eman619rv
12-08-2016, 20:18
بچه ها بجز لیگ خودمون لیگ دیگه ای هست که پیشنهاد کنین؟
امسال اصلا هد تو هد ندارم :(

Ahmad
12-08-2016, 23:24
کد لطفا :n06:

amin-manu
12-08-2016, 23:32
کد ها لدفن :n10:

M . Sayid
12-08-2016, 23:33

SA3EDLORD
13-08-2016, 00:00
اینم تیم من.
من زیاد با بازیکنای پریمیر لیگ آشنا نیستم واسه همین بیشتر اسمایی که میشناختم انتخاب کردم:n01:

یه سوال : بعد بازی اول میتونیم بازیکن عوض کنیم؟

000000000
13-08-2016, 00:07
تا حالا بالای 20بار ترکیبو عوض کردم./ خدا به خیر کنه! :n09:

Alireza.M67
13-08-2016, 08:52
سلام
قدیمی ترین تیم تاریخ لیگ فانتزی هم اعلام آمادگی خودش رو برای شروع فصل جدید اعلام می دارد .
♆ an Utd♍ ♆
البته کاش لیگ پارسال رو ReNew میکردیم تا آمار فصل قبل هم بمونه. کدهای دو لیگ رو هم بفرستین ممنون میشم:n16:

بابا قدیمی !‌ :n02:

خب از فردا لیگ برتر شروع میشه و رقابت ما توی بهترین فوتبال فانتزی هم شروع میشه
من که تا الان خیلی تیمو تغییر دادم چون اونقدر لیگ برتر ستاره داره که خیلی گزینه وجود داره!
اگه تا حالا صد بار تیمو تغییر دادین دیگه امروز نهاییش کنید بره :دی
البته جایی نگرانی نیست و اگه تیمتون بعد چند هفته خوب نبود میشه از یه وایلدکارت استفاده کرد...

دوستان در مورد لیگ ها به خصوص هد تو هد سریعتر اقدام کنید
چون لیگ هد تو هد حدودا 24 ساعت دیگه بیشتر مهلت نداره و بعدش دیگه نمیشه اضافه شد
امیدوارم امسال دیگه دست های پشت پرده نذاره تیم هایی مثل تیم علیرضا قهرمان بشن :دی

ببین بیخود زحمت نکش ... زورت که به دستهای پشت پرده نمیرسه و تا وقتی هست ما قهرمانیم :n24:

kasra_khan2003
13-08-2016, 09:52
اینم تیم من.
من زیاد با بازیکنای پریمیر لیگ آشنا نیستم واسه همین بیشتر اسمایی که میشناختم انتخاب کردم:n01:

یه سوال : بعد بازی اول میتونیم بازیکن عوض کنیم؟

من هم بار اول هست فوتبال فانتزی لیگ برتر رو بازی میکنم. اما ظاهرا هفته ی اول بصورت نامحدود، و هفته های بعدیش یک بازیکن (در هفته) میتونین ترنسفر کنین.

kasra_khan2003
13-08-2016, 12:12
یه سری دوستان فقط تو لیگ کلاسیک ثبت نام کردن. حالا نمیدونم علاقه ای به هد-تو-هد ندارن یا حواسشون نبوده.

آخرین فرصت ها هست، پس لطفا بجنبید.
@farshad.88 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]);

@saadat68;

@Mim Sad Nun;

000000000
13-08-2016, 12:30
قرعه کشی هد تو هد چه زمانی انجام میشه ؟ :n25:

msna
13-08-2016, 12:30
میشه کد لیگم برای من بفرستید ؟

M . Sayid
13-08-2016, 12:48
قرعه کشی هد تو هد چه زمانی انجام میشه ؟ :n25:

فکر کنم نیم ساعت قبل از شروع هفته اول بازی ها مشخص میشه .

000000000
13-08-2016, 15:11
بازیها رسما شروع شد:n12:
(حال و روز بچه های پی سی هم دست کمی از این عکس نداره):n09:

eman619rv
13-08-2016, 17:20
آقا من از همین الان بگم موتور تیم ما بعد از هفته 27 به بعد روشن میشه، تا اون موقع تیم هنوز تو دوران بدنسازیه.
لطفا از هجمه رسانه ای بپرهیزد و دست دست های پشت پرده رو هم باز دوباره نکشید وسط بازی

000000000
13-08-2016, 21:50
این Bonus Points System چیه ؟ :n13:
الان Bonus Points System آگرو رو واسه من زده 33 ! :n41:

mojtabaivi
13-08-2016, 23:02
سیستمیه که بر اساس اون امتیازهای bonus به بازیکنان تعلق میگیره
سه نفر اولی که بیشترین BPS رو در یک بازی کسب کنن، به ترتیب 3 و 2 و 1 امتیاز Bonus دریافت میکنن.
BPS هم بر مبنای عملکرد بازیکنا سنجیده میشه

M . Sayid
13-08-2016, 23:03

به بازیکنانی که بیشترین BPS رو در هر بازی داشته باشن به ترتیب 3 ، 2 و 1 امتیاز جایزه ( Bonus ) داده میشه .

Morteza4SN
13-08-2016, 23:50
سلام

یه سری دوستان فقط تو لیگ کلاسیک ثبت نام کردن. حالا نمیدونم علاقه ای به هد-تو-هد ندارن یا حواسشون نبوده.

آخرین فرصت ها هست، پس لطفا بجنبید.
@farshad.88 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]);

@saadat68;

@Mim Sad Nun;

میم صاد نون من هستم البته به شکل مخفف :n02: Morteza4SN

اتفاقاً هدتوهد به نظرم جذاب‌تر از کلاسیک هم هست ولی دیر ثبت نام کردم پاک یادم رفت و بعد موعد متوجه شدم
دیگه قسمت نشد با دوستان شاخ به شاخ بشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n02:

000000000
14-08-2016, 00:21
بازیکنای ذخیره رو از قسمت my team بیاریم تو ترکیب اصلی؟
من اینکارو کردم ولی تو قسمت points تغییری ایجاد نشد و و همچنان تو ذخیره موندن
توی مای تیم درست شده ولی تو پوینتز نه!

000000000
14-08-2016, 00:32
یه سوال دیگه هم داشتم :n02:

از این 3تا آپشن مثلا Bench Boost چه زمانی میشه استفاده کرد؟
الان که وسط مچ دی هستیم میشه؟
یا باید قبل شروع مچ دی انتخابش کنیم؟

مثلا میشه تا اخرین لحظه وایستیم, اگه همه ذخیره ها امتیاز بالا گرفتن فعالش کینم؟

M . Sayid
14-08-2016, 09:03

بعد از شروع اولین بازی هر تغییری که اعمال کنید برای هفته بعدی بازی ها اعمال میشه .

قبل از شروع مچ دی باید فعالش کنید ، البته بهترین زمان برای BB موقع Double Gameweek هست !

M.Sadegh.M
14-08-2016, 09:04
توی فانتزی به این شکل هست تیمی که چیدی نیم ساعت قبل اولین بازی اون هفته دیگه قابل تغییر نیست و دیگه بازیکنات همون ها هستند.
تغییراتی که دادی الان برا هفته دوم اعمال میشه.
هر هفته شما بیشتر از یک بازیکن نمی تونی به ترکیبت اضافه کنی و یکی دیگه را بندازی بیرون(نیمکت منظورم نیست منظور از کله تیمه)
بیشتر از یک بازیکن عوض کنی -4 امتیاز به ازای هر بازیکن لحاظ میشه، مگه اینکه وایلد کارت بزنی که میتونی نا محدود برای یک هفته بازیکن عوض کنی که اونم در هر فصل دوباره، یکی تا نیم فصله اول و یکی هم تا پایان فصل، یعنی هفته 8 مثلا به نتیجه میرسی این ترکیبی که الان چیده خیلی داغونه وایلد کارت میزنی همه را می ریزی بیرون دوباره تیم میچینی یا خوباشا نگه میداری بیخودیا را میریزی بره. :n02:
اگه تو یک هفته شما یک بازیکن تو ترکیبت باشه که بازی نکنه میره نیمکت و نفری که روی نیمکت با شماره 1 مشخص شده جایگزین میشه و الی آخر (این تغییرات پس از آخرین بازی هفته انجام میشه)
فلسفه کاپیتان دوم هم همینه اگه کاپیتان اولت بازی نکرد و رفت نیمکت اون دومی میشه کاپیتان تیمت برای اون هفته

فکر کنم پاسخ داده باشم سوالات رو وقتی هفته شروع بشه هیچ چیز دیگه تا پایان هفته قابل تغییر نیست.
اون سه تا آپشن هم یک بار فقط در طول فصل میشه استفاده کرد، تاکید میکنم فقط یکبار یعنی اگه شما All-out attack زدی مثلا دیگه تا آخر فصل نداریش.

امیدوارم جواب همه سوالاتت را داده باشم. :n16:

000000000
14-08-2016, 11:35
بابا جان منظورم بازیکنای روی نیمکت بود:n02:

مثلا زلاتان روز اول بازی نداشت امروز بازی داره
واسه همین من گذاشته بودمش روی نیمکت
میخوام بیارمش تو امروز بازی کنه جای مثلا فلچر
توی مای تیم جایگزینش کردم ولی توی پوینتز اعمال نشده

متوجه شدید؟:n02:

M . Sayid
14-08-2016, 12:52
بابا جان منظورم بازیکنای روی نیمکت بود:n02:

مثلا زلاتان روز اول بازی نداشت امروز بازی داره
واسه همین من گذاشته بودمش روی نیمکت
میخوام بیارمش تو امروز بازی کنه جای مثلا فلچر
توی مای تیم جایگزینش کردم ولی توی پوینتز اعمال نشده

متوجه شدید؟:n02:

روز اول و اینا نداره !

گفتن و گفتم که هر تغییری بعد از شروع مچ دی انجام بشه ، برای مچ دی بعدیه ! همون my team رو که ببینید زیر اسم بازیکنا تیم حریف رو نوشته ! مثلا هازارد تا قیل از شروع مچ دی اول وست هام بود حالا شده واتفورد و برای بقیه هم به همین صورت !
یعنی هر تصمیمی که برای هازارد بگیرید برای بازی مقابل واتفورد خواهد بود !

تیمتون رو دیدم بازیکنای خوبتون زلاتان - هازارد - دخیا رو گذاشتید بیرون ! paredes که بازی نکرده به جاش مورنو میاد تو ! دخیا هم که پر ! امتیاز این هفته زلاتان و هازارد رو هم به احتمال زیادی نمی گیرید !

000000000
14-08-2016, 13:22
روز اول و اینا نداره !

گفتن و گفتم که هر تغییری بعد از شروع مچ دی انجام بشه ، برای مچ دی بعدیه ! همون my team رو که ببینید زیر اسم بازیکنا تیم حریف رو نوشته ! مثلا هازارد تا قیل از شروع مچ دی اول وست هام بود حالا شده واتفورد و برای بقیه هم به همین صورت !
یعنی هر تصمیمی که برای هازارد بگیرید برای بازی مقابل واتفورد خواهد بود !

تیمتون رو دیدم بازیکنای خوبتون زلاتان - هازارد - دخیا رو گذاشتید بیرون ! paredes که بازی نکرده به جاش مورنو میاد تو ! دخیا هم که پر ! امتیاز این هفته زلاتان و هازارد رو هم به احتمال زیادی نمی گیرید !
پس عملا بازیکن ذخیره تو این فانتزی به هیچ دردی نمیخوره و فقط در صورتی که بازیکن اصلی بازی نکنه میاد تو:n29:
فانتزی یورو میشد مثلا اول ببینی رونالدو چیکار کرده اگه ضعیف بود با ذخیره جایگزینش میکردیم و امتیاز بهتری به دست میاوردیم

مرسی داداش :n12:

000000000
14-08-2016, 22:03
مدافعِ من پارِدِس بازی نکرده من میخوام به جاش زلاتان بیاد تو!
اتومات خودش زلاتانو میاره؟ یا میره مورنو رو میاره که 0گرفت امروز؟

چجور میشه این وضعیت؟ :n13:

M . Sayid
14-08-2016, 22:31
مدافعِ من پارِدِس بازی نکرده من میخوام به جاش زلاتان بیاد تو!
اتومات خودش زلاتانو میاره؟ یا میره مورنو رو میاره که 0گرفت امروز؟

چجور میشه این وضعیت؟ :n13:

اولویت با شماره 1 روی نیمکته ، اگه بازی نکرده بعدی ! البته اگر تعداد بازیکنان اون پست کمتر از یه حدی برسه ، بازیکن همون پست فقط میتونه میاد تو ! یعنی مثلا شما 3 تا دفاع گذاشتی تو زمین و نفر اول نیمکت مهاجم یا هافبکه ، در اینصورت اگر یکی از مدافعین بازی نکنه میره سراغ اولین مدافع روی نیمکت تا تیم 2 دفاعه نشه !

توی تیم شما مورنویی هست که بازی کرده اون میاد تو ! مهم نیست امتیازش منفیه یا صفره یا هرچی !

000000000
14-08-2016, 22:33
اولویت با شماره 1 روی نیمکته ، اگه بازی نکرده بعدی ! البته اگر تعداد بازیکنان اون پست کمتر از یه حدی برسه ، بازیکن همون پست فقط میتونه میاد تو ! یعنی مثلا شما 3 تا دفاع گذاشتی تو زمین و نفر اول نیمکت مهاجم یا هافبکه ، در اینصورت اگر یکی از مدافعین بازی نکنه میره سراغ اولین مدافع روی نیمکت تا تیم 2 دفاعه نشه !

توی تیم شما مورنویی هست که بازی کرده اون میاد تو ! مهم نیست امتیازش منفیه یا صفره یا هرچی !
هفته بعد اگه بخوام یکی از مهاجما رو بزارم که نفر اول بیاد تو باید چیکار کنم؟
اخه خودش اتومات اول دروازبان رو گذاشته بعد مدافع و هافبک و نفر سوم هم مهاجم!

M . Sayid
14-08-2016, 22:55
هفته بعد اگه بخوام یکی از مهاجما رو بزارم که نفر اول بیاد تو باید چیکار کنم؟
اخه خودش اتومات اول دروازبان رو گذاشته بعد مدافع و هافبک و نفر سوم هم مهاجم!

روی بازیکن مورد نظر کلیک چپ می کنید ، نگه می دارید و به هر جا خواستید می برید !

یا کلیک چپ روی بازیکن و از منویی که میاد گزینه تعویض و با نیمکت نشین دیگه جاشو عوض می کنید

000000000
14-08-2016, 23:51
من فکر میکردم سیستم تعویض بازیکنای ذخیره, مثه فانتزیه یوروئه که اشتباه میکردم!
الکی الکی 9 امتیاز زلاتان پرید, تازه آزارد هم فردا بازی داره و حتما امتیاز بالایی میگیره!:n15:

farshad.88
16-08-2016, 12:31
امروز بعد از یک هفته تونستم به اینترنت دسترسی داشته باشم. نه توی پیشبینی لیگ ایران تونستم شرکت کنم و نه اینجا پیگیری کنم. چقدر قیافه این بازی و اطلاعاتش نسبت به یورو فانتزی فرق میکنه و اینجا سطح خیلی بالایی داره.اینجا هم کاپیتان 2 برابر امتیازش حساب میشه ؟
یه سوال : الان پوگبا اومده لیگ برتر اسمشم میذارن توی لیگ یا فقط همون بازیکنای قبلی رو باید استفاده کنیم. منظورم اینه که ترانسفر ها رو اعمال کردن ؟ با اوله که شرکت میکنم.

mojtabaivi
16-08-2016, 14:47
امروز بعد از یک هفته تونستم به اینترنت دسترسی داشته باشم. نه توی پیشبینی لیگ ایران تونستم شرکت کنم و نه اینجا پیگیری کنم. چقدر قیافه این بازی و اطلاعاتش نسبت به یورو فانتزی فرق میکنه و اینجا سطح خیلی بالایی داره.اینجا هم کاپیتان 2 برابر امتیازش حساب میشه ؟
یه سوال : الان پوگبا اومده لیگ برتر اسمشم میذارن توی لیگ یا فقط همون بازیکنای قبلی رو باید استفاده کنیم. منظورم اینه که ترانسفر ها رو اعمال کردن ؟ با اوله که شرکت میکنم.
آره کاپیتان امتیازش دو برابره. البته با استفاده از وایلدکارت تریپل کپتین سه برابر هم میشه.
پوگبا در حال حاضر توی لیست منچستر هست و میتونین انتخابش کنین. هر ترنسفری که توی واقعیت انجام بشه چند ساعت بعدش توی فانتزی هم اعمال میشه

pc-lazio
19-08-2016, 22:35
کد عضویت در فوتبال فانتزی سایت 90 رو بزنین و بیاین داخل لیگ برتر تو قسمت لیگ های من:n01:

:n40:
کد عضویت:
rVXZVIFdSX

000000000
24-08-2016, 05:38
ماشالله هیجان تاپیک فوق العاده بالاست ! :n02:
ما که wildcard زدیم بلکه یه فرجی بشه ! :n09:

SA3EDLORD
24-08-2016, 13:56
این هفته ی پیش که واسه من خیلی خوش یمن بود:n02:
کلاسیک رو تا رتبه 3 اومدم بالا......هد تو هد دوم شدم......بعد اورال ایران از شونصد هزار و خورده ای اومدم 111 ام:n31:

SA3EDLORD
01-09-2016, 11:29
سلام دوستان.
اقا این triple captain و دیگر گزینه ها رو هر هفته میشه استفاده کرد؟ یا برا کل فصل یک باره؟
بعد مثلا اگر یکی از اینا رو انتخاب کنم...روی امتیاز بقیه بازیکن ها تاثیر داره؟

M . Sayid
01-09-2016, 11:37
سلام دوستان.
اقا این triple captain و دیگر گزینه ها رو هر هفته میشه استفاده کرد؟ یا برا کل فصل یک باره؟
بعد مثلا اگر یکی از اینا رو انتخاب کنم...روی امتیاز بقیه بازیکن ها تاثیر داره؟

هر کدام فقط یکبار در طول فصل !
تاثیر میزاره ؟ تریپل امیاز کاپیتان به جای 2 برابر ، 3 برابر میشه !
bb امتیاز نیمکت نشین ها هم حساب میشه
2-5-3 هم که می تونی با 2 دفاع بازی کنی !

SA3EDLORD
03-09-2016, 12:46
سلام.
دوستان امتیاز ترانسفر اضافه کی کسر میشه؟ من الان 4 تا ترانسفر داشتم این هفته. چرا کسر نشد؟

000000000
05-09-2016, 23:38
لیگ قهرمانان هم تا 7 روز دیگه شروع میشه:n12:
یکی از بچه ها لطف کنه تاپیکش رو بزنه ممنون میشیم:n02:

000000000
10-09-2016, 11:27
Gameweek 4 Deadline: 10 Sep 11:30
تا ساعت 3 ظهر وقت دارید تغییراتتنو اعمال کنید
:n39:

artist_4c
15-09-2016, 05:44
سلام لطفا کد این لیگ رو هم بدید ، بچه ها من قسمت رویداد ورزشی دنباله مسابقات فانتزی میگشتم ، تازه امروز فهمیدم اینجاست !!!!!

mf24
17-09-2016, 15:38
سلام لطفا کد لیگ رو برای منم بفرستید ممنون

hesam 63
25-09-2016, 02:52
از 14 اومدیم اول
جامپر خوبی بود.

pc-lazio
27-10-2016, 23:13
سلام این کد عضویت در لیگ فوتبال فانتزی برنامه نود فردوسی پوره rVXZVIFdSX

Ahmad
12-04-2017, 16:52
با مشخص شدن بازیهای باقی‌مانده‌
مهم‌ترین هفته‌ی این فصل، هفته‌ی 37 م خواهد بود با 15 بازی
هفته‌ای که می‌تونه خیلی تأثیرگذار باشه.

:n06:

kasra_khan2003
12-04-2017, 20:24
پیشنهاد میکنم ۱۰ نفر بالای جدول، بعد اتمام لیگ امثال، واسه سال بعد یه هد-تو-هد جدا هم داشته باشن، یه چی شبیه CL :دی

اگه از ۱۰ نفر اول کسی سال بعد شرکت نکرد، از نفرات بعدی (یازده، دوازده و ...) برمیداریم.

artist_4c
14-04-2017, 17:57
کاش بچه های اینجا بشتر صحبت میکردن ، رقابت جالب تر میشد

من هر وقت سر میزنم هیچ خبری نیست

به نظرم یه گروه تلگرام بزنید

vahidgame
15-04-2017, 11:27
این هفته های آخری رقابت دو لیگ کلاسیک و هد تو هد پی 30 خیلی جالب شده
کلاسیک که به جز تیم اول که احمد هست بقیه بالای جدولی ها خیلی نزدیکن و رقابت جالبیه
هد تو هد هم از خود رقابت لیگ برتر واقعی حساس تر شده یعنی شاید 10 تیم بالای جدول شانس قهرمانی داشته باشن

یادش بخیر سال های پیش توی تاپیک خیلی بحث می کردیم و کری می خوندیم
ولی ظاهرا تلگرام جای اونو گرفته :دی

پیشنهاد میکنم ۱۰ نفر بالای جدول، بعد اتمام لیگ امثال، واسه سال بعد یه هد-تو-هد جدا هم داشته باشن، یه چی شبیه CL :دی

اگه از ۱۰ نفر اول کسی سال بعد شرکت نکرد، از نفرات بعدی (یازده، دوازده و ...) برمیداریم.
آره من موافقم
یا میشه مثلا 20 تا تیم برتر هد تو هد یا کلاسیک سال بعد توی یه لیگ 20 تیمی هد تو هد قرار بگیرن
چون وقتی 20 تیم باشه دیگه میشه عین لیگ برتر واقعی که همه تیما رفت و برگشت با هم بازی می کنن
یادمه یه سال توی تاپیک فانتزی از همه نظر گرفتیم و اکثرا موافق بودن و لیگ به این صورت تشکیل دادیم
الان امسال لیگ 30 تیمی شد یکمی این به هم خورد چون مثلا بعضی تیما دو بار با هم بازی می کنن و بعضی تیما هم فقط یه بار

kasra_khan2003
16-04-2017, 06:30
کاش بچه های اینجا بشتر صحبت میکردن ، رقابت جالب تر میشد

من هر وقت سر میزنم هیچ خبری نیست

به نظرم یه گروه تلگرام بزنید

متاسفانه مسولین بالای نظام مخالف کشوندن کاربرا به گروه های تلگرامی هستن :دی

ولی به نظرم یه مشکل اینه که همه منتظریم یکی حرف بزنه تا ما هم ادامش رو بریم، مثلا من یه پست دادم، دوتا بعدش جواب دادن.

+

برای هفته ی بعد میشه از کریستال پالاس و منچستر بازیکن گرفت، چون دوتا بازی دارن، از منچستر: زلاتان، و از کریستال پالاس: بنتکه.

شخصا اگه بخوام این کار رو بکنم باید منفی بخورم، هرچند با توجه به اینکه دوتا بازی میکنن، منفی یه جورایی جبران میشه.

راستی، قابل توجه اونایی که وایلدکارت دارن، یادشون نره نمیشه تو یه هفته دوتا کارت استفاده کرد، در نتیجه نمیتونین هم وایلدکارت بزنین هم نیمکت رو بوست کنین (Bench boost). پس برنامه ریزی درستی بکنید و ترجیحاً یه هفته قبلتر وایدلکارت بزنین و هفته بعدش نیمکت رو بوست کنید.

artist_4c
16-04-2017, 09:29
میدلزبورو هم دو تا بازی داره

کریستال با لیورپول و تاتنهام بازیاشه ،

وست برومویچ هم اصلا بازی نداره

vahidgame
08-05-2017, 10:53
الان دیگه فانتزی به اوج خودش رسیده ولی هنوز اینجا خلوته
هر چند ما توی تلگرام با دوستان در مورد فانتزی یکمی صحبت می کنیم ولی بالاخره فانتزی پی 30 از همین انجمن شکل گرفت و جای اصلی اینجاست :دی

جدول لیگ کلاسیک پی 30 واقعا به حساس ترین موقع رسیده و امتیازا خیلی نزدیکه و توی این سال ها من یادم نمیاد رقابت لیگ پی 30 اینجوری بوده باشه
حتی تا تیم هشتم جدول با صدر جدول حدود 20 امتیاز فاصله ست و راحت تا اون رده همه شانس قهرمانی دارن و پایینتر از اون هم بدون شانس نیستن
این هفته هم هنوز دو تا بازی برا فانتزی باقی مونده و جدول می تونه تغییر کنه ولی دیگه هفته 37 اوج رقابته چون با توجه به بازی های عقب افتاده که توی اون هفته هست دیگه اکثرا امتیازای خیلی بالایی میارن
در کل حداقل دوستانی که برای قهرمانی می جنگن پست بدن. حالا لیگ هد تو هد رو من صدرو چسبیدم به این راحتی پس نمیدم ولی کلاسیک که همه می تونید به صدر برسید :دی
اینم جدول ده تیم اول لیگ کلاسیک:

artist_4c
08-05-2017, 11:30
اقا یکی منو دعوت کنه تلگرامتون خبببببببببببب

vahidgame
08-05-2017, 15:17
اقا یکی منو دعوت کنه تلگرامتون خبببببببببببب
البته ما گروه مخصوص نداریم و توی همون گروه های دوستانه که هستیم بعضی وقتا در مورد فانتزی صحبت می کنیم
ولی کلا پست بالا رو دادم که اتفاقا اگه کسانی هستند که تلگرام زیاد میرن یکمی هم به این تاپیک سر بزنن :دی
سالای قبل این موقع های فصل دیگه تاپیک ها خیلی داغ میشد و الان که به خصوص دیگه بالای جدول خیلی داغ شده

M.Sadegh.M
08-05-2017, 16:41
الان دیگه فانتزی به اوج خودش رسیده ولی هنوز اینجا خلوته
حالا لیگ هد تو هد رو من صدرو چسبیدم به این راحتی پس نمیدم ولی کلاسیک که همه می تونید به صدر برسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدایی من تو هد تو هد خوب پیش اومدم ولی این آخری خوردم به تمام خوبای بالای جدول :n03:
بچه های تیم هم از فرمشون خارج شدن دارم بد شانسی پشت بد شانسی :n14: وگرنه الان صدر هد تو هد ماله من بود. ( تو مشتم بود طلا ماله من بود . :n08: )

اگه این هفته 4 امتیاز بیشتر گرفته بودم الان خیالت از هد تو هد راحت نبود. :n02:

Ahmad
10-05-2017, 13:44
وحید که قهرمانیش قطعی شده اونم با تیم هفته‌ی بعد که خیلی وقته نیست.
تبریک به وحید:n06:
گرچه هد تو هد زیاد مهم نیست :n09:
مهم کلاسیکه که اونم احتمالا قهرمان میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدایی من تو هد تو هد خوب پیش اومدم ولی این آخری خوردم به تمام خوبای بالای جدول :n03:
بچه های تیم هم از فرمشون خارج شدن دارم بد شانسی پشت بد شانسی :n14: وگرنه الان صدر هد تو هد ماله من بود. ( تو مشتم بود طلا ماله من بود . :n08: )

اگه این هفته 4 امتیاز بیشتر گرفته بودم الان خیالت از هد تو هد راحت نبود. :n02:

هفته‌ی بعد با خودمی :n02:
ولی مشخصه که برد با خودته. مخصوصا اینکه حتما بنچت رو فعال می‌کنی و نایب قهرمانی اگه این هفته ببری تو دستته:n06:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه من هم بنچ داشتم :n28:
I want bench

پ.ن.: چقدر وقت بود اینطوری پست و با این اسمایلی‌های خاطره‌انگیز ارسال نکرده بودم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.Sadegh.M
11-05-2017, 11:33
وحید که قهرمانیش قطعی شده اونم با تیم هفته‌ی بعد که خیلی وقته نیست.
تبریک به وحید:n06:
گرچه هد تو هد زیاد مهم نیست :n09:
مهم کلاسیکه که اونم احتمالا قهرمان میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هفته‌ی بعد با خودمی :n02:
ولی مشخصه که برد با خودته. مخصوصا اینکه حتما بنچت رو فعال می‌کنی و نایب قهرمانی اگه این هفته ببری تو دستته:n06:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه من هم بنچ داشتم :n28:
I want bench

پ.ن.: چقدر وقت بود اینطوری پست و با این اسمایلی‌های خاطره‌انگیز ارسال نکرده بودم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنچا که زدم 100% :n02: :n25:
نمیدونم کاپیتانا کی بگذارم. :n13:

این چند هفته تمام هد تو هدا را باختلاف 3 تا 5 امتیاز باختم.
خدایی خیلی حرص داره و گرنه طلا تو مشتم بود. :n14:

artist_4c
12-05-2017, 20:06
میگم امتیاز منفی ، ترنسفر اضافه رو منظور کرده هفته 36 ام ؟

vahidgame
17-05-2017, 20:22
همچنان تاپیک خلوته و دوستان پست نمیدن ولی این هفته عجب هفته ایه!
یعنی اکثرا فک کنم راحت اندازه دو سه هفته امتیاز اوردن
یکی اون قابلیت نیمکت و یکی هم تریپل خیلی تاثیر داشت به خصوص اگه تریپل از نوع سانچز باشه :دی
این هفته واقعا جالب داره پیش میره و هر روز بازیه و امشب و فردا شب هم بازی های تاثیرگذاریه

صدرو هم به سختی دیشب تونستم برسم ولی همچنان امتیازا خیلی نزدیکه
البته سانچز کلا چه به عنوان کاپیتان چه تریپل خیلی تاثیر داشت و یکی از دلایل امتیازای بالای خیلی ها شاید همون باشه
خلاصه فک کنم برعکس لیگ برتر که قهرمان دو هفته قبل مشخص شد لیگ فانتزی پی 30 دقیقا همون یکشنبه و آخرین بازی مشخص میشه

000000000
17-05-2017, 21:20
من که از هفته ی 30 به اینور گند زدم :n21::n02:
سال بعد جبران میکنیم اگه عمری بود :n09::n02:

kasra_khan2003
18-05-2017, 12:36
برای فصل اولی که حضور داشتم، بدک نبود.

متاسفانه در حساس ترین مقطع فصل رفته بودم سفر و اصلا نمیشد بخوبی تیم رو مدیریت کنم.

هنوز هم قهرمان این دوره معلوم نیست، حتی دوم و سومی هم هی جابجا میشه.

Milad4171
19-05-2017, 17:04
خوب یک هفته مونده به پایان مسابقات رقابت فشرده ای بالای جدول بوجود اومده . با تریپل زدن دوستان در هفته ای که گذشت خیلی از جایگاه ها تغییرات بسیار زیادی رو به خودش دید خوب شخص بنده تا بازی دیروز ( تاتنهام - لستر ) در مقام 5 ام بودم که مدتها قبل در مقام 10 ام موندگار بودم چون فاصله امتیازم تا نفر دوم نزدیک به 20 امتیاز بود و با نفر 11 هم همین همینمقدار.

ولی با بازی و گلباران تاتنهام در بازی دیروز به رتبه 6 ام سقوط کردم و با توجه به اختلاف امتیاز با نفرات برتر ، بعید میدونم معجزه ای پیش بیاد تا من جزو نفرات اول یا دوم باشم. از طرفی من این بار اولی هست که شرکت میکنم و دیر هم شرکت کردم ، هیچ آگاهی نداشتم به روند مسابقات اما حس رقابت بسیار خوبی رو امسال تجربه کردم و هیجان زیادی که در هیچ مسابقه ای قبلا دیده نشده بود.
البته من در یورو 2016 هم در سال گذشته شرکت کردم که اصلا در حد و اندازه این لیگ نیست و نخواهد بود.

باز هم امیدوارم که دوستان در سال دیگه در مسابقات شرکت کنند و امیدوارم فصل جدید رقابت به نسبت بهتر و قدرتمند تری داشته باشیم. خیلی از دوستان شاید بار اولشون بود که شرکت کردن و برای دور بعدی بسیار آماده تر هستن . پس به نظر من فصل آینده میتونه رقابت بسیار زیبا و نزدیکی بوجود بیاد

هفته دیگه هم بازیها تقریبا همه همزمان هستن فقط ممکنه برای کسب آقای گلی سانچز و کین و لوکاکو تلاش برای به ثمر رسوندن گل ها رو مثل بازی دیروز انجام بدن یا فرار از سقوط ( در حالی که سه نفر سقوط کننده قطعی شدن ) پایین جدول رقابت کسب امتیاز در پایین جدول صورت بگیره.

SA3EDLORD
19-05-2017, 19:09
سلام....
منم بار اولی بود که شرکت میکردم. اوایل فصل خوب به صدر چسبیده بودم.. ولی همینکه دانشگاه شروع شد چند ماهی اصلا به فانتزی توجه نکردم و بعدشم به هر طنابی دستمو گرفتم پوسیده بود:n02:
ساچز میاوردم چند هفته امتیاز نمیگرفت... ازارد میاوردم همینطور.... وایسادن من انتخابشون کنم گند بزنن:n31:
من امیدوارم وجید قهرمان شه....
وحید حمایت ، حمایت:n20:

vahidgame
21-05-2017, 17:34
سلام....
منم بار اولی بود که شرکت میکردم. اوایل فصل خوب به صدر چسبیده بودم.. ولی همینکه دانشگاه شروع شد چند ماهی اصلا به فانتزی توجه نکردم و بعدشم به هر طنابی دستمو گرفتم پوسیده بود:n02:
ساچز میاوردم چند هفته امتیاز نمیگرفت... ازارد میاوردم همینطور.... وایسادن من انتخابشون کنم گند بزنن:n31:
من امیدوارم وجید قهرمان شه....
وحید حمایت ، حمایت:n20:
ممنون :دی
البته کلا صدرنشینی هفته قبل من یه شب طول کشید :دی
به خصوص بازیکنای ساتهمپتون و لستر توی بازی دومشون حسابی بد کار کردن
فعلا رده سوم رفتم ولی کلا اختلاف سه تیم بالای جدول خیلی کمه

تیم M . Sayid هم شب آخر هفته قبل به خصوص با کین خیلی صعود کرد و الانم برا قهرمانی شانس بالایی داره
واقعا تیمش خیلی خوب کار کرد که توی یه هفته حدودا 170 امتیاز گرفت و مدعی قهرمانی شد
ولی در نهایت از همین الان که بازی ها این هفته شروع شد دیگه حدودا 3-4 ساعت دیگه که bonus ها هم اومد همه چی مشخص میشه و اینجا می تونیم جدول دو تا لیگ رو بذاریم
فک کنم کین و خسوس برا قهرمانی لیگ کلاسیک خیلی تاثیر داشته باشن که من هیچ کدومشون هم ندارم :دی

artist_4c
22-05-2017, 00:21
خیلی لیگ جذابی بود ، به همه خسته نباشید میگم ،خیلی خوش گدشت با اینکه به صدر رتبه ها بالا همیشه دور بودم :n09:به قهرمان هم تبریک میگم ، احمد مدت زیادی اول بود بازیه دیگه به نظرم استراتژی خیلی خوبی داشت تو اکثر چیدماناش عالی عمل میکرد ، یکم شانس با دیگران بیشتر یار بود

امیدوارم برای لیگ سال آینده اینجا شلوغ تر باشه

mojtabaivi
22-05-2017, 09:56
متاسفانه توی دو هفته ی آخر همه چیو باختم :n02: خصوصا هدتوهد رو... به هر حال همینه دیگه... خسته نباشید میگم به همه ی دوستان و خصوصا تیم های خوب سنبونزاکورا، رویال راندوو، بلوز، سپیدرود رشت و وحید زد که رتبه های اول تا سوم لیگ ها رو کسب کردن :n01:

Milad4171
22-05-2017, 18:01
خوب لیگ فانتزی هم تموم شد و قهرمانان هم مشخص شدن. چیزی که کاملا نتایج رو عوض کرد عملیات تریپل زنی دوست عزیزمون M . Sayid بود. که با یک تریپل کاملا خاص ولی قابل پیش بینی خودش رو با 100 امتیاز اختلاف با نفر دوم در رتبه اول قرار داد. البته این صعود در هفته های آخر قابل توجه بود . حالا یا با برنامه یا بدون برنامه جزو معدود صعود های مواثر این دوران محسوب میشد.

امیدوارم سال بعد و فصل جدید هم به همین قدرت و کیفیت باشیم و لیگ جذابی رو شاهد باشیم.
و سعی کنیم کمتر منفی بخوریم :n02: و گول حرف و تصمیمات رقبا رو نخوریم :n24:
بنده با اکانت MLD در رتبه 8 ام فکر میکنم جای گرفتم در کلاسیک و در هد تو هد هم ... اصلا هیچی .
خیلی تلاش کردم ولی متاسفانه تصمیمات از پایه غلط و اشتباه بود و منفی خوردن های پیاپی هم کار رو خرابتر کرد.
امیدوارم دوستان سال دیگه هم حضور پیدا کنند و سال دیگه سال بهتر و باکیفیت تری رو داشته باشیم.
ته جدول هم دوستانی بودن که کاملا بازی رو رها کردن و امیدوارم سال دیگه اونها هم فعال و در عرصه رقابت شرکت کنند.

:n40::n02:

M . Sayid
22-05-2017, 22:43
خوب لیگ فانتزی هم تموم شد و قهرمانان هم مشخص شدن. چیزی که کاملا نتایج رو عوض کرد عملیات تریپل زنی دوست عزیزمون @M . Sayid بود. که با یک تریپل کاملا خاص ولی قابل پیش بینی خودش رو با 100 امتیاز اختلاف با نفر دوم در رتبه اول قرار داد. البته این صعود در هفته های آخر قابل توجه بود . حالا یا با برنامه یا بدون برنامه جزو معدود صعود های مواثر این دوران محسوب میشد.

100 تا اختلاف که کمتره !
این 2 هفته آخر با BB خیلی بالا اومدم
ولی همون صفحات اول گفتم Bench Boost رو بزارید برای دابل گیم ویک ها ولی گوش ندادید :n28::n02:

kasra_khan2003
23-05-2017, 06:17
سلام،

وزارت کشور اسامی برندگان این دوره از مسابقات رو منتشر کرد. به زودی به تایید شورای نگهبان میرسه و جوایز نفیسی به برندگان خوش شانس ما اهدا می شود :دی

نفرات اول تا سوم لیگ کلاسیک:
M . Sayid
Ahmad
vahidgame

نفرات اول تا سوم لیگ هد تو هد:
vahidgame
kasra_khan2003
VAHID.Z

Ahmad
23-05-2017, 14:03
تبریک به سعید و وحید برای قهرمانی در دو لیگ فانتزی :n16:
و خسته‌نباشید به تمامی تیم‌ها و دوستان دیگر :n16:

فصل پر نشیب و فرازی بود با اتفاق‌های فراوان و بالا و پایین رفتن‌ها، کرکری خواندن‌ها، هیجان‌ها، ناامیدشدن‌ها و امیدوارشدن‌ها، اشتباه‌ها، انتخاب تک‌ستاره‌ها، بدکارکردن ستاره‌ها و بدشانسی‌ها (تعویض در دقیقه‌ی 59 آیا عمدی در کار مربی بود ؟ )، پنالتی گل‌نکردن‌ها، سیوها و کارت‌قرمزها، گران‌شدن 1 میلیونی بازیکنی و مصدومیت شدید بازیکنی، رفتن به بازی‌های ملی و غیبتی چندهفته‌ای، نقل و اتتقالات بازیکنان، تعلل در گرفتن بازیکنی که چندین هفته خوب کار می‌کنه و نفروختن بازیکنی که چندین هفته بد کار می‌کنه و ... و ... و هری. هری هری هری :n27:

هری کینی که در دو باری آخر هفت گل به‌ثمر رساند درحالیکه هفته‌ها شاید یک گل می‌تونست بزنه.
آیا انگیزه‌ی آقای گلی بود؟!
هر چه بود تیم منو داغون کرد :n28:
و تیم سعید رو آباد :n06:

البته هنوز امیدم رو از دست ندادم. این کین مشکوک بود و همونطور که کسرا نوشت شکایتی ارسال کردم به شورای نگهبان FPL تا ببینیم مثلا دوپینگی نکرده باشه.
...I'm standing by
:n31:

farshad.88
23-05-2017, 14:25
سلام
برای اولین بار در این مسابقات شرکت کردم. مسابقه جالبیه. کاش واسه لیگ ایتالیا هم همچین چیزی داشت. یه تنفر عجیبی نسبت به نوع بازی لیگ برتر و انگلیسی ها دارم برای همین دنبالش نمیکنم. تیم های انگلیسی هم چند ساله که حتی جز 4 تای لیگ قهرمانان صعود نمیکنن.البته سال های دور آرسنال واقعا غیر انگلیسی بازی میکرد.
امسال اولین بارم بود. تجربه نداشتم و چند هفته هم اصلا بازی رو ول کرده بودم
با تمام این اوصاف مقام های برتر رو به دوستان تبریک میگم. ان شالله سال آینده دوباره شرکت کنم.
امضا : اف سی گاوچران :n02:

SA3EDLORD
23-05-2017, 16:12
ضمن تبریک به سه نفر اول بابت این فصل میمون و مبارک (:n02:) من اون ایده هد تو هد کلاسیک 20 نفر اول و جدا کردن نسل ها و تشویق اختلاف و تبعیض طبقاتی رو محکوم میکنم:n05:
این فصل فصل من نبود. فصل دیگه میبینمتون:n18:

vahidgame
23-05-2017, 17:13
خب در هر صورت این فصل فانتزی هم تموم شد
به خصوص هفته های آخر دیگه خیلی هیجان توی لیگ های پی 30 بالا بودش
احمد هم می تونست قهرمان بشه که دو هفته آخر قهرمانی رو از دست داد
ولی جالبه حتی توی کل فانتزی بین بیش از 4 میلیون نفر هم هفته آخر تقریبا تیم اول به خاطر یه منفی خوردن و اختلاف در حد 5-6 امتیاز به رده دوم رفت!
کلا فانتزی این جذابیت های خاص خودشو داره و هر چه قدر هم اختلاف داشته باشی باز کافی نیست

منم از تیمم راضیم و حداقل با جام به خونه رفتیم :دی
در مورد لیگ کلاسیک هم امسال خیلی نتونستم به صدر بیام و زیاد امید به قهرمانی نداشتم

100 تا اختلاف که کمتره !
این 2 هفته آخر با BB خیلی بالا اومدم
ولی همون صفحات اول گفتم Bench Boost رو بزارید برای دابل گیم ویک ها ولی گوش ندادید :n28::n02:
آقا قهرمانی رو تبریک میگم :n16:
من توی این چند ساله فانتزی یاد ندارم یه تیم یه دفعه توی دو هفته آخر اینقدر صعود کنه :دی
با هری کین و کلا بازیکنای تاتنهام فک کنم قرارداد بسته بودی این دو هفته آخر خوب امتیاز بیارن :دی

البته هنوز امیدم رو از دست ندادم. این کین مشکوک بود و همونطور که کسرا نوشت شکایتی ارسال کردم به شورای نگهبان FPL تا ببینیم مثلا دوپینگی نکرده باشه.
احتمالش هست به لستر و هال سیتی پول داده شده که این دو هفته قشنگ گل بخورن :دی
ولی واقعا دیگه لستر عجیب بود توی زمین خودش 6 تا بخوره اونم لستری که با اون اول فصل خیلی فرق کرده بود
فصل بعد یادتون باشه هری کین رو آخر فصل بگیرید چون اولای فصل هی مصدوم میشه بعد یه دفعه آخراش میاد آقای گلی رو می گیره! :دی

M . Sayid
23-05-2017, 17:31
آقا قهرمانی رو تبریک میگم
من توی این چند ساله فانتزی یاد ندارم یه تیم یه دفعه توی دو هفته آخر اینقدر صعود کنه
با هری کین و کلا بازیکنای تاتنهام فک کنم قرارداد بسته بودی این دو هفته آخر خوب امتیاز بیارن

ممنون ! به شما هم قهرمانی هد تو هد رو تبریک میگم !!
جالبه من 4 - 5 هفته اول صدر هد تو هد بودم ولی آخرش تو کلاسیک اول شدم !!
دو هفته آخر خوب شد !! یه 180 هزار تایی صعود کردم ! از هفته 29 به اینور هم 500 هزار تا صعود کردم :n01: معلوم نیس بقیه فصل داشتم چکار می کردم :n02:
ما با هری قرارداد بستیم شما با پلاتینی رفیق بودی !!:n09: دیگه بیشتر ازین بحثو باز نمی کنم :n09:

فصل بعد یادتون باشه هری کین رو آخر فصل بگیرید چون اولای فصل هی مصدوم میشه بعد یه دفعه آخراش میاد آقای گلی رو می گیره!

کاملا درسته ! هری تا حدود هفته 8 - 10 تو زمین راه میره فقط ! یوهو می زنه به سرش و ... :n02:

Morteza4SN
25-05-2017, 23:41
خب خسته نباشید به همگی به خصوص دوستانی که تا هفته‌ی آخر بازی کردن
و تبریک به نفرات برتر به خصوص قهرمان‌های خسته‌ی کلاسیک و هدتوهد :n02:

و البته که لیگ کلاسیک خیلی حساسیت و جذابیت بیشتری داره یا حداقل امسال اینطور بود، برای جذاب‌تر شدن هدتوهد هم یه پیشنهاد دارم آخر می‌گم

اما در مورد لیگ کلاسیک که @M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سه هفته‌ی تعیین‌کننده‌ی آخر با بهترین استفاده از ابزارهای بازی (وایلدکارت و بنچ و تریپل) و در کنارش خرید مهره‌های لازم برای قهرمانی (البته که سانچز و کین) قهرمان شد...

یادآوری چند تا رکورد که جالبه:

گرانترین/پولدارترین تیم: Senbonzakura با £106.5 متعلق به @M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بیشترین ترنسفر: تیم SkyW@lker متعلق به @Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با 74 ترنسفر که بابت 39 تاش منفی خورد (اوصیکم به منفی خوردن:n10:) تشکر ویژه از اسوه‌ی پایداری که تا تهش از بازی کنار نکشید و طور دیگه‌ای پادشاهی کرد:n09:
بیشترین صدرنشینی (دکتر صدر:n02:) : تیم Royal Rendezvous متعلق به @Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ضرب‌المثل: آدم یه هفته صدر باشه اونم هفته آخر:n14::دی)

و رکوردهای خوب و بدی که به دلایل امنیتی دیگه اسم نمی‌برم :n09::
بدترین انتخاب کاپیتان : عاگوعرو که هفته 14 با اخراج در اواخر بازی (1-)×2 شد
بدترین تریپل: هفته 13 روی کوتینیو که از دقیقه 33 مصدوم شد و کلا (1)×3 شد
بهترین تریپل: الکسیس سانچز از دوبازی هفته 37 که امتیازش در کل 81 شد (بهترین امتیاز در یک بازی هم کین با 24 امتیاز شد! در مجموع دو بازی 31 امتیاز و کسی این رو تریپل رو نزد!؟)

پیشنهاد برای فصل بعد:
- حواس‌تون به نقل و انتقالات باشه (فقط یکی مثل مانولو گابیادینی ساوتهمپتون رو نخرید که به گابیادینی نرید:n09:)
مثلاً 2 تا خرید خوب اگه به لیگ برتر اومدن: 1. علیرضا جهانبخش 2. عان تو عان گریزمان :n02:

- اما پیشنهاد جدی‌تر برای جذاب‌تر شدن بازی:
20 تیمی شدن لیگ هدتوهد (که قبلاً هم گفته شده؛ برای نزدیک شدن به واقعیت) اما به این صورت باشه که یه لیگ برتر 20 تیمی باشه و یه لیگ دسته یک 20 تیمی
انتخاب تیم‌ها هم به این صورت باشه که 20 تیم اول کلاسیک رو برای برترِهدتوهد و باقی هم برای دسته یکِ هدتوهد قرار بدیم و آخر فصل هم سه تیم سقوط/صعود کننده داشته باشیم مثل واقعیش...
می‌شه این جداسازی رو از رده‌بندی کلاسیک همین فصل یا (ترجیحاً) فصل بعد به دست آورد تا هم کلاسیک و هم هدتوهد بیشتر جدی گرفته بشن و یوزر کمتری از ادامه دادن بازی منصرف بشه و...

VAHID.Z
31-05-2017, 13:59
پیشنهاد من برای لیگ هد تو هد:
یک لیگ هد تو هد پولی ایجاد بشه یعنی یکی از مدیرهای با سابقه مسئول این کار بشه و هر کس مایل به عضویت در این لیگ بود یه مبلغ 5 تا 10 هزار تومن بده و وارد این لیگ بشه. این مبلغ ورودی هم در آخر جمع بشه و بین نفرات اول تا سوم فصل بعد پخش بشه!
میشه لیگ رو در اول 20 تیمی در نظر گرفت و اولویت با کسایی باشه که فصل قبل فعال بودن اما اگه درخواست زیاد بود میشه 40 تیمی هم کردش!

kasra_khan2003
19-06-2017, 09:29
دوستان مدال ها اهدا شد. لطفاً بررسی کنین، اگه به کسی مدالی اهدا نشده یا اشتباه اهدا شده، اطلاع بدید.

VAHID.Z
11-07-2017, 12:56
در فصل جدید فوتبال فانتزی چیپ یا ژتون جدید با عنوان
Free Hit
اضافه میشه این ژتون جایگزین
All Out Attack
خواهد شد. اما قابلیت این ژتون،
هر موقع این چیپ رو فعال کنید قادر خواهید بود برای هفته بعد تمام 15 بازیکن خودتون رو بفروشید و جاش 15 بازیکن جدید بیارید بدون اینکه امتیازی ازتون کسر بشه اما این چیپس یک تفاوت اصلی با وایلدکارت داره. موقعی که این چیپ رو فعال کرید و 15 بازیکن جدید آوردید اون 15 بازیکن جدید فقط برای یک هفته در ترکیب تبم تون می مونند و هفته بعدش دوباره اون 15 بازیکن قبلی جایگزین این بازیکنان میشند.
مثلا شما بعد از تموم شدن هفته سوم این چیپ رو فعال میکنید و تمام 15 بازیکن تون رو برای هفته چهارم عوض می کنند در هفته چهارم امتیازات این بازیکنان برای شما حساب میشه اما بعد از تموم شدن هفته چهارم دوباره ترکیب تیم تون به بازیکنان هفته سوم برمیگرده.
مثلا در هفته 28 فصل قبل فقط 4 بازی انجام شد که میشد از این چیپ در اون هفته استفاده کرد یا کسایی که از وایلدکارت نیم فصل دوم در ابتدای نیم فصل دوم استفاده میکنند می تونند از این چیپ در هفته های پایانی که اکثر تیم ها دو بازی دارند استفاده کنند.

SA3EDLORD
11-07-2017, 14:02
آقا عاجزانه درخواست داریم مارو از هد تو هد فصل دیگه نندازین بیرون:n03:
+
این قابلیت جدید فقط یک بار تو کل فصل هست یا هر نیم فصل یک بار؟

kasra_khan2003
11-07-2017, 14:40
+

ما که کسی رو بیرون ننداختیم (به شرط اینکه از همون اول عضو شده باشید)

+

فصلی یک بار.

Alireza.M67
12-07-2017, 09:08
+

این ایده 20 تیمی شدن هد تو هد رو دو سال پیش اینجا پیاده سازی کردیم و کاملا شکست خورد.
احتمالا دوستان یادشون نمیاد که دوباره مطرحش کردن. کسی رو بیرون نمیندازیم.

Morteza4SN
12-07-2017, 11:46
این ایده 20 تیمی شدن هد تو هد رو دو سال پیش اینجا پیاده سازی کردیم و کاملا شکست خورد.
احتمالا دوستان یادشون نمیاد که دوباره مطرحش کردن. کسی رو بیرون نمیندازیم.
درسته اینکه فقط 20 نفر رو به هدتوهد راه بدی لذت دورهمی بودن بازی رو می‌گیره
پیشنهاد من این بود که بر اساس امتیاز سال قبل تیما یه لیگ برتر هدتوهد 20 تیمی باشه + بقیه هم در یه لیگ هدتوهد دسته یک به صورت زیرمجموعه باشن که هر سال سه تیم صعود کنن به لیگ اصلیش
اینطوری جذابیتش بیشتر هم می‌شه و احتمالا افراد کمتری بازی رو وسط کار رها می‌کنن و...

kasra_khan2003
12-07-2017, 11:49
به نظرم بهتره بیشتر از یه لیگ هد تو هد داشته باشیم. چون یه سری اعضای ثابت اینجا داریم، میشه یه چیزی شبیه لیگ قهرمانان درست کنیم. جدا از یه هد تو هد که برای تمام اعضای انجمن باز هست، یکی دیگه بزنیم واسه مثلا ۱۰ نفر اول لیگ فصل قبل.

اینجوری نه تنها مدال ها بیشتر میشن، بلکه حضور بین ۱۰ تای اول هم معنادار میشه، دیگه کسی که میبینه نمتیونه بیاد جز سه نفر اول، دلسرد نمیشه که ادامه ندم...

Amir_oscar
12-07-2017, 15:29
انتخاب تیم برای فصل جدید شروع شده. به به به به. لذت ترکیب چیدن روزانه. :n20:

kasra_khan2003
12-07-2017, 15:51
فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | ۲۰۱۷-۲۰۱۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])