PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیبم:تلفن بوق نمیخوره ولی اینترنت وصله

محمد7966
28-07-2016, 12:20
سلام

تلفنمون بوق نمیخوره ولی اینترنت وصله،مشکل به نظرتون از کجاست؟از مخابرات یا از isp

اینم بگم من نوسان snr داشتم،پشتیبانش گفت ما نماینده مون رو فرستادیم مرکز مخابراتی چک کرده همه چی رو،مشکل نوسانتون مربوط به کابل کشی خونه است

جعبه مخابراتی رو هم باز کردم و دیدم تغییر نداشته همونه.

علت از چی میتونه باشه.

سپاس

sajad-tnt
28-07-2016, 19:38
سلام

تلفنمون بوق نمیخوره ولی اینترنت وصله،مشکل به نظرتون از کجاست؟از مخابرات یا از isp

اینم بگم من نوسان snr داشتم،پشتیبانش گفت ما نماینده مون رو فرستادیم مرکز مخابراتی چک کرده همه چی رو،مشکل نوسانتون مربوط به کابل کشی خونه است

جعبه مخابراتی رو هم باز کردم و دیدم تغییر نداشته همونه.

علت از چی میتونه باشه.

سپاس
دانلود بزنی اینترنتت هم می پره...
زنگ بزن خرابی تلفن (20117) میان درستش میکنن...

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

محمد7966
28-07-2016, 19:51
ممنون

نه اتفاقا دانلود میکنم نمی پره

یکی از دوستان بهم گفت مشکل از چیه؟ظاهرا isp نماینده شو فرستاده مرکز مخابراتی،پورتمو چک کنند یا تعویض کنند

بعد طرف یادش رفته اتصالات رو دوباره یک نگاهی بهشون باندازه

حالا هم مجبورم به 117 زنگ بزنم درستش کنند

moji07
28-07-2016, 20:18
سلام

یکی از سیم های تلفنتون قط شده احتمالا ..نت با یه سیم هم وصل میشه ..

farshad0123
30-07-2016, 15:38
ممنون

نه اتفاقا دانلود میکنم نمی پره

یکی از دوستان بهم گفت مشکل از چیه؟ظاهرا isp نماینده شو فرستاده مرکز مخابراتی،پورتمو چک کنند یا تعویض کنند

بعد طرف یادش رفته اتصالات رو دوباره یک نگاهی بهشون باندازه

حالا هم مجبورم به 117 زنگ بزنم درستش کنند

مامور زده یه رشته از سیم تلفنو از جعبه دم در جدا کرده الان یه رشته وصله برا همین تلفن قطعه ولی نت وصل میشه ولی خب با snr خیلی پایین

محمد7966
30-07-2016, 16:00
مامور زده یه رشته از سیم تلفنو از جعبه دم در جدا کرده الان یه رشته وصله برا همین تلفن قطعه ولی نت وصل میشه ولی خب با snr خیلی پایین

نه اونروز من مشکل نوسان snr داشتم

پارس آنلاین هم ظاهرا مامورشو فرستاده بود مرکز

احتمالا داشته پورت رو چک میکرده و بعدش یادش رفته اتصالات رو چک کنه

به خاطر همین تلفن بوقش قطع شده

البته اینا همش احتمال

امروز هم زنگ زدم 20117 گفت ارتباط ما با مرکز مخابراتی شهرتون هم قطع است به محض اتصال شماره شما براشون ارسال میشه

خلاصه اوضاع معلوم نیست از چه قراره ولی احتمال میدم نماینده پارس آنلاین اتصالات رو خوب چک نکرده

farshad0123
30-07-2016, 17:24
نه اونروز من مشکل نوسان snr داشتم

پارس آنلاین هم ظاهرا مامورشو فرستاده بود مرکز

احتمالا داشته پورت رو چک میکرده و بعدش یادش رفته اتصالات رو چک کنه

به خاطر همین تلفن بوقش قطع شده

البته اینا همش احتمال

امروز هم زنگ زدم 20117 گفت ارتباط ما با مرکز مخابراتی شهرتون هم قطع است به محض اتصال شماره شما براشون ارسال میشه

خلاصه اوضاع معلوم نیست از چه قراره ولی احتمال میدم نماینده پارس آنلاین اتصالات رو خوب چک نکرده

اگه میدونی از جعبه دم در کدوم سیم مال تلفن شماست یه چک کن چون منم قبلا چندین بار این مشکلو داشتم مامور میومد تلفن همسایه رو درست کنه میزد سیم تلفن ما رو قطع میکرد بعد باید چند بار میرفتم مرکز و بهشون میگفتم تا مامورو بفرستن دوباره درستش کنه

shahindelta
30-07-2016, 20:05
سلام این مشکل برای من هم پیش اومده باید سیم های متصل به وای فای و تلفنتان را جابه جا کنید تا مشکلتون رفع شه.:n16:

محمد7966
17-12-2018, 19:37
سلام این مشکل دوباره برام پیش اومد که فکر کنم از سمت مخابرات باشه چون ماه پیش هم این مشکل پیش اومد و خود به خود روز بعدش درست شد.الان چیزی که عجیب تلفن بوق نمیخوره ولی اینترنت دارم،تازه با موبایل زنگ میزنم تلفن خونه، تلفن خونه زنگ میخوره ولی گوشی رو برمیدارم شماره بگیرم، بوق نداره

یه مشکلی با پست مخابراتی هم دارم.اگر کسی میدونه سازو کار این جعبه چطور ممنون میشم یه توضیحی بده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند سال پیش کارشناس isp اومد سیم های تلفن ما رو وصل کرد به قسمتی که من تو عکس نوشتم((رشته های سیم)) در صورتی که بعضی از همسایه ها وصل کرده بودند به قسمت ترمینال ها

این پست مخابراتی ما خیلی فرسوده است تقریبا مال 20 سال پیش و شاید هم بیشتر،در درست و حسابی هم نداره خودم من تا حالا چندین بار باز و بسته کردم همسایه ها هم همینطور

سیم هاش نازک اند ،ترمینال هاش زنگ زدن (نشد عکس بگیرم)

میخوام سیم تلفن رو وصل کنم به ترمینال ولی نمیدونم باید از قسمت سیم های چند رشته ای باید به ترمینال وصل کنم یا نه؟؟

shaahani
17-12-2018, 20:09
بنظر من که وقتی تلفن بوق داره کیفیت خط میاد پایین .
واسه منم خیلی وقت ها بوق نداره و اتفاقا اون زمان هایی که بوق نداره پرش لینک به هیچ عنوان وجود نداره و خطم 17 مگابیت رو جواب میده .
اما وقت هایی که بوق داره خودم به شماره زنگ میزنم میبینم کلی SNR موقع زنگ خوردن میاد پایین و احتمال پرش هست .

یه زمانی خط تلفن های ثابت رو خیلی رسیدگی میکردن که بوق داشته باشه اما الان دیگه ول شده به امان خدا یه جورایی چون مصرف مردم ازشون کم شده
همینطور که دوستمون گفت با خرابی تلفن تماس بگیرید یا امور مشترکین مراجعه کنید ، مشکل رو حل میکنند اما اگه نیاز به تلفن ندارید ، بنظر من واسه اینترنت بوق نداشته باشه خیلی بهتره .
همه خط های تلفن هر از چندگاهی بوقشون میپره ، چندتا خط داریم همیشه اینجوری میشه ، مخصوصا خطی که مدت زیادی باهش شماره گرفته نمیشه و از این نظر بدون استفاده هست.

mojiby
18-12-2018, 10:38
میتونید زنگ بزنید خرابی تلفن رنگ سیم تلفنتون رو بپرسید بعد خودتون برید چک کنید از جعبه

aliabbasijondani
20-12-2018, 09:44
سلام خسته نباشید علت خرابی یا کاهش عمر تلفن-lcdتلفن-صفحه کلید-گوشی چیه