PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بامیلو کنسول ps4 بخرم ؟!

Putaker
20-07-2016, 14:42
درود

دوستان میخواستم بدونم از سایت فروش اینترنتی بامیلو کنسول پلی استیشن 4 بخرم خوبه ؟

کیفیتش ؟!

چون با توجه به قیمت پایینش منو جذب خودش کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza SM
20-07-2016, 15:46
این فروشگاه دلال هست و در قبال محصولاتی که میفروشه فاکتور معتبر صادر نمیکنه و اگر مشکلی پیش اومد شما قادر به پیگیری و رسیدگی نیستین.
بهتره کمی در گوگل سرچ کنین در موردش

amir_t6262
20-07-2016, 18:20
این فروشگاه دو نوع محصول ارائه میدهد.
یک سری محصولات را خودش عرضه میکند که اگر دقت کنی در قسمت تامین کننده نوشته بامیلو

یک سری محصولات را هم سایر عرضه کنندگان در این سایت میفروشند. یعنی بامیلو فقط نقش واسطه را دارد. در قسمت تامین کننده این کالاها، شرکتهای مختلفی وجود دارد.

در کل توصیه میکنم اگر محصولی از این سایت میخری، از انواعی باشد که خود بامیلو عرضه کرده است.

من قبلا که فقط خودش کالا ارائه میداد از این سایت خرید کردم و مشکلی نداشتم.
البته قضیه ی حداقل یک سال قبل است و جدیدا خریدی ازش نداشتم و نمیدانم در این مدت آیا کیفیت کارش تغییر کرده یا نه؟

saeed_136915
20-07-2016, 18:58
من هم توی اولین خریدم واسم جنس کیفیت پایین فرستاده بودن. دلیلشون هم این بود که "فروشگاه های دیگه محصولاتشون رو تامین میکنن و اینا خودشون مسئول نیستن".

mostafa682
21-07-2016, 00:14
از دی سی کنسول بخر خودمو فامیلمون ازش خریدیم راضی هستیم خیلی قابل اعتماده وارد کننده هم هست
دی سی این پی سی

saadat68
04-08-2017, 23:06
من چند روز پیش برای اولین بار از بامیلو یه گوشی شیائومی خریدم خرید خوب و و راضی کننده ای بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد تخفیف 10 هزار تومنی بامیلو برای خرید بالای 50 هزار تومن
bmlclub_4ol4z

من چند روز پیش برای اولین بار از بامیلو یه گوشی شیائومی خریدم خرید خوب و و راضی کننده ای بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد تخفیف 10 هزار تومنی بامیلو برای خرید بالای 50 هزار تومن
bmlclub_4ol4z

vahid484
05-08-2017, 15:04
منم میخوام یه ps4 بخرم خرید کنسول از دیجی کالا معتبره؟

Metro X
07-08-2017, 13:27
اگه امکانش هست از دیجی کالا بگیرین هم معتبر تره هم این که خودم PS4 رو ازونجا گرفتم مطمئنه