PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با درایور گرافیک اینتل سازگار با ویندوز 10

behrooz1378
16-07-2016, 12:10
سلام دوستان
من ویندوز 10 ازمایشی رو نصب کرده بودم هم.ن اوایل روی لبتاب لنوو z510 دو گرافیک داره یکی انویدیا 740 یکی اینتل 4600 که برای صفحه نمایشه بعد از نصب گرافیک اینتل وارد کنترل پنل اینتل شدم تا رنگ صفحه نمایش رو تنطیم کنم بعد دیدم که تو قسمت تنطسمات صفحه سفیده و هیچ چیز برای تنطیم نیست فکر کردم که چون ویندوز ازمایشی شاید مشکل داره ولی بعد از نصب نسخه نهایی همم هنوز همون مشکل رو دارم در ضمن درایور ویندوز 10 رو هم از سایت لنوو دانلود کردم
کسی میت.نه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟

اینم اسکرین شات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
16-07-2016, 12:57
سلام دوستان
من ویندوز 10 ازمایشی رو نصب کرده بودم هم.ن اوایل روی لبتاب لنوو z510 دو گرافیک داره یکی انویدیا 740 یکی اینتل 4600 که برای صفحه نمایشه بعد از نصب گرافیک اینتل وارد کنترل پنل اینتل شدم تا رنگ صفحه نمایش رو تنطیم کنم بعد دیدم که تو قسمت تنطسمات صفحه سفیده و هیچ چیز برای تنطیم نیست فکر کردم که چون ویندوز ازمایشی شاید مشکل داره ولی بعد از نصب نسخه نهایی همم هنوز همون مشکل رو دارم در ضمن درایور ویندوز 10 رو هم از سایت لنوو دانلود کردم
کسی میت.نه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟

اینم اسکرین شات

سلام
از نوع تقویم ویندوز که به صورت فارسی (شمسی) است مشخص است که در تنظیمات Region گزینه Persian انتخاب شده است.
در تنظیمات Region و قسمت Format گزینه English - United State را انتخاب و OK را بزنید و سیستم را Restart کنید و نتیجه را بررسی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behrooz1378
16-07-2016, 13:08
اقا دمت گرم خیلی ممنون لطف کردید
اینتلم به چه چیزایی همخوانی نداره ها

تنها چیزی که فکرشو نمیکردم این بود