PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

dj77
13-07-2016, 15:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترابردپذیری شماره تلفن همراه

ترابردپذیری شماره تلفن همراه فرایندی است که مشترک تلفن همراه می‌تواند با حفظ شماره تلفن همراه خود از یک خدمات دهنده تلفن همراه به خدمات دهنده دیگر تلفن همراه کوچ کند.این تکنولوژی قدمتی بیش از ۱۵ سال دارد و هم اکنون در بیش از ۷۰ کشور در دنیا انجام می‌شود.

در ایران
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در مصوبه ۱۸۹ در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۱۸ با تعیین مهلت ۱۸ ماهه برای اجرای این طرح اپراتورهای تلفن همراه حداکثر تا ۱۳۹۴/۹/۱۸ ملزم به ارائه این خدمت نمود. در غیر اینصورت خدمات نسل‌های سوم و بالاتر با توجه به الزامی که در پروانه اپراتورها دیده شده قطع خواهد شد. یکشنبه ۰۱ شهریور ۹۴ و در همین راستا طی مراسمی تفاهم نامه ترابردپذیری شماره تلفن همراه منعقد شده و مورد توافق قرار گرفت. مطابق این تفاهم نامه، راه‌اندازی آزمایشی این سرویس در دهه فجر سال ۱۳۹۴ و راه‌اندازی تجاری این سرویس در روز ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ (روز جهانی مخابرات) انجام خواهد شد. در ایران برای ایجاد این سرویس از روش ACQ/CDB استفاده شده است.

مزایای ترابردپذیری شماره تلفن همراه

تغییر اپراتور دو بار در هر سال

با اجرای این طرح هر مشترک می‌تواند اپراتورش را تغییر دهد. این مزیت برای افرادی که از هزینه، کیفیت و تنوع خدمات یک اپراتور خسته شده‌اند، بسیار مناسب است. زیرا می‌توانند بدون تغییر شماره خود این کار را انجام دهند. تنها محدودیت در این طرح دو بار تغییر اپراتور در سال بوده و محدودیت دیگری برای تغییر اپراتورها ندارد.
ارائهٔ سرویس‌های جذاب‌تر

با اجرای ترابردپذیری، اپراتورهای تلفن همراه ایران به خاطر اینکه مشترکان خود را از دست ندهند، به سمت ارائهٔ خدمات متنوع و سرویس‌های جذاب خواهند رفت. این طرح‌های می‌تواند مانند دیگر کشورهای دنیا به صورت قراردادهای چند ساله به همراه باندلینگ باشد. البته این رقابت می‌تواند در زمینه کاهش تعرفهٔ برخی سرویس‌ها یا ارائهٔ بسته‌ها و خدمات نوین به مشترکان ارائه شود. این بازار رقابتی می‌تواند پیشترفت فنی و مالی اپراتورها را در برداشته باشد.
کاهش قیمت سیم‌کارت‌های عادی در بازار سیاه

با اجرای طرح ترابردپذیری از ارزش شماره‌های تلفن همراه در بازار کاسته می‌شود و تفاوت شماره تلفن همراه میان همراه اول، ایرانسل و رایتل از بین می‌رود. با توجه به این موضوع شماره‌های عادی کدهای مختلف سه اپراتور موبایل ارزش یکسانی پیدا می‌کنند؛ چون دیگر مشخص نمی‌شود که کدام شماره در کدام شبکه فعال است. به همین دلیل قیمت شماره‌های عادی در بازار سیاه کاهش می‌یابد.
مهاجرت راحت کاربران بدون دغدغه شماره

بسیاری از کاربران به خصوص مدیران و مسئولان شرکت‌های خصوصی و دولتی و صاحبان کسب‌وکار نمی‌توانند راحت اپراتورهای خود را تغییر بدهند؛ زیرا شمارهٔ آنها در اختیار سازمان‌ها و افراد بسیاری است و باید با تغییر اپراتور شماره‌شان را تغییر داده و آن را به سازمان‌ها و افراد زیادی اطلاع دهند تا به کسب‌وکار و اعتبار آنها ضربه نخورد. اما با اجرای طرح ترابردپذیری دیگر مشترکان هیچ نگرانی بابت تغییر شماره در هنگام مهاجرت از اپراتور مبدأ به اپراتور موردنظرشان نخواهند داشت.
کاهش مشکلات ارتباطی اجاره‌نشین‌ها

آنتن‌دهی نامناسب شبکهٔ تلفن همراه در منزل جدید از دغدغه‌های اجاره‌نشین‌ها است. برخی از مستأجرها سالانه مجبور به تغییر منزلشان هستند. مشکل آنتن‌دهی موبایل در خانهٔ جدید در بیشتر مواقع مستأجران را کلافه می‌کند. اما با اجرای ترابردپذیری شماره تلفن همراه، اجاره‌نشین‌ها می‌توانند با اطلاع از آنتن‌دهی اپراتورها در محلهٔ جدیدشان، به راحتی اپراتور مورد نظر را انتخاب کرده و به شبکهٔ مورد نظر کوچ کنند.

معایب ترابردپذیری شماره تلفن همراه

گران شدن شماره رند همه اپراتورها

پیش از این شماره‌های رند همراه اول گران‌تر از دیگر اپراتورها بود و قیمت شماره‌های رند ایرانسل و رایتل ارزان‌تر بود. پس از ترابردپذیری شماره‌ها، تفاوت میان شماره‌های اپراتورها از بین می‌رود و در این میان با حذف بازار سیاه کدهای مختلف، ارزش شماره‌های رند افزایش می‌یابد. این افزایش قیمت شامل هر سه اپراتور می‌شود؛ اما شماره‌های رند ایرانسل و رایتل افزایش بیشتری پیدا می‌کنند و ارزش شماره‌هایشان به نزدیکی شماره‌های رند همراه اول می‌رسد.
مشکل تشخیص تماس‌های درون و برون شبکه

اجرای ترابردپذیری باعث می‌شود، اپراتور انتخابی کاربران از شماره‌شان قابل تشخیص نباشد. به همین تشخیص تماس‌های درون و برون شبکه قبل از برقراری تماس با مخاطبان سخت می‌شود. یعنی شما اگر شماره شما کد ۰۹۱۲ باشد و با شماره‌ای دارای همین کد تماس بگیرید شاید تماس برون شبکه حساب شود.
ناآشنایی با شماره‌ها و کدهای کاربردی اپراتور جدید

هر اپراتور تلفن همراه کدها و شماره‌های کاربردی دارد که کاربران در صورت تماس یا ارسال پیام می‌توانند عملیات خاصی انجام دهند. این شماره‌ها و کدها در اپراتورها متفاوت است. در صورت جابه‌جایی شماره در اپراتورها، کاربران با این شماره‌ها و کدها ناآشنا هستند و مدتی طول می‌کشد که آنها را به ذهن بسپارند.

عدم انتقال ودیعه

در صورت ترابرد به اپرتور دیگر ودیعه تلفن همراه (برای سیم‌کارتهایی که ودیعه دارند) منتقل نخواهد شد. این یعنی سقف مکالمه به اندازه ودیعه نخواهد بود و احتمالاً خود اپراتور (جدید) تصمیم خواهد گرفت که تا چه سقفی مشترک حق مکالمه دارد.

لینکهای مفید:

چرا ترابردپذیری در تبلیغات تلویزیونی و اینترنتی دیده نمی شود؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مواردی که باید قبل از ترابردپذیری دانست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترابردپذیری: از درخواست تا دریافت سیم‌کارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ترابردپذیری شماره‌ تلفن همراه در اپراتورهای مختلف به شرح زیر است:

ترابردپذیری به همراه اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترابردپذیری به ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترابردپذیری به رایتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشرفت اپراتورهای موبایل ظرف یک سال/ به کجا ترابرد کنیم؟

سوالات تجربیات و مشکلات خود را در رابطه با ترابردپذیری در این تاپیک مطرح کنید با سپاس

راهنمای جامع ترابرد پذیری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

par_haam
13-07-2016, 16:05
دیشب از طریق سایت ایرانسل برای ترابردپذیری همراه اول به ایرانسل اقدام کردم. امروز از شماره +98 935 100 0000
تماس گرفتند و اطلاعات را باهام چک کردند. بعد عنوان شد که سیم کارت به وسیله پیک به صورت رایگان ارسال می شود و صرفا یکعدد کپی کارت ملی لازم است.
باقی مراحل را پس از انجام روند در تاپیک قرار می دهم

Sent from my iPhone using Tapatalk

reza2700
13-07-2016, 17:26
منم چند روز پیش از طریق سایت ثبت نام کردم بعد از تماس رفتم نمایندگی ایرانسل و سیم کارت خام بصورت رایگان گرفتم اس ام اس برام اومد مبنی بر اینکه با ارسال عدد یک تایید کنم که اونم فرستادم تایید شد و کد رهگیری برام فرستاده شد الانم منتظرم ببینم کی ترابرد میشه ...سیم کارت من همراه اول دائمی بود ترابرد کردم به ایرانسل

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

LEO.M
13-07-2016, 17:29
منم چند روز پیش از طریق سایت ثبت نام کردم بعد از تماس رفتم نمایندگی ایرانسل و سیم کارت خام بصورت رایگان گرفتم اس ام اس برام اومد مبنی بر اینکه با ارسال عدد یک تایید کنم که اونم فرستادم تایید شد و کد رهگیری برام فرستاده شد الانم منتظرم ببینم کی ترابرد میشه ...سیم کارت من همراه اول دائمی بود ترابرد کردم به ایرانسل

يه سوال برام پيش اومده
خط دائمي وقتي ترابرد ميشه،بدهي كه از قبل(ميان دوره) داشته چي ميشه؟

reza2700
13-07-2016, 17:30
يه سوال برام پيش اومده
خط دائمي وقتي ترابرد ميشه،بدهي كه از قبل(ميان دوره) داشته چي ميشه؟

باید تسویه کنی وگرنه ترابرد نمیشه البته اگه بدهی زیر دو هزار تومان باشه نیاز به تسویه نیست

reza2700
13-07-2016, 17:34
در مورد ودیعه هم با اپراتور ایرانسل صحبت کردم گفت فعلا 50 هزار تومان در نظر گرفتن برای سیم کارت های دائمی که ترابرد میشه

xxx1360
13-07-2016, 18:05
یک سوال من سیم کارت همراه اول دارم اگه سیم کارت ترابرد ایرانسل بگیرم از امکانات همراه اول هم روی اون سیم کارت میشه استفاده کرد یعنی میشه با یک سیم کارت از امکانات دو اپراتور استفاده کرد؟

Sent from my SM-G531H using Tapatalk

reza2700
13-07-2016, 18:09
یک سوال من سیم کارت همراه اول دارم اگه سیم کارت ترابرد ایرانسل بگیرم از امکانات همراه اول هم روی اون سیم کارت میشه استفاده کرد یعنی میشه با یک سیم کارت از امکانات دو اپراتور استفاده کرد؟

Sent from my SM-G531H using Tapatalk
نه دوست عزیز...اگه همراه اول هستی بری ایرانسل تمام مشخصات و طرح ها و تعرفه هات ایرانسلی میشه..انگار سیم کارتت ایرانسل هستش

LEO.M
13-07-2016, 18:19
باید تسویه کنی وگرنه ترابرد نمیشه البته اگه بدهی زیر دو هزار تومان باشه نیاز به تسویه نیست

بنابراين قبل از مراجعه به مركز خدمات ايرانسل بايد قبض ميان دوره رو پرداخت كنم؟

و يه چيزه ديگه كه شنيدم اينه كه وقتي از همراه اول به اپراتور ديگه اي ترابرد ميكني،وقتي يك شماره همراه اول بهت زنگ ميزنه،دوبار پيامي صوتي براش خونده ميشه كه اين شماره برون شبكه هست
واقعيت داره؟

reza2700
13-07-2016, 18:22
بنابراين قبل از مراجعه به مركز خدمات ايرانسل بايد قبض ميان دوره رو پرداخت كنم؟

و يه چيزه ديگه كه شنيدم اينه كه وقتي از همراه اول به اپراتور ديگه اي ترابرد ميكني،وقتي يك شماره همراه اول بهت زنگ ميزنه،دوبار پيامي صوتي براش خونده ميشه كه اين شماره برون شبكه هست
واقعيت داره؟

بله باید تسویه کنی...منم فعلا ترابرد نشده خطم تا یکی دو روز اینده که ترابرد شد در مورد اون پیام صوتی اطلاعات دقیق رو قرار میدم همین جا

binaafarin
13-07-2016, 19:06
دوستان من یک سیم کارت هدیه ایارنسل دارم اعتباری
میتونم تعویضش کنم برم رو همراه اول؟
هزنش چقدر میشه؟ ار خرید همراه اول ارزونتر درمیاد؟
بعد شمارها چطور میشه شماره جدید میدند؟ اگر کسی به سیمکارت قبلی زنگ بزنه چطور میشه دایورت میشه؟

dj77
13-07-2016, 19:29
با سلام
دوستان بسیاری از جواهاتون در پست اول تاپیک هست اگر مطالعه کنید به جوابتون میرسید
با سپاس

EHSANRF
13-07-2016, 19:34
دوستان چند سوال:

یک : اینکه وقتی سیمکارت دائمی همراه اول رو به ایرانسل تبدیل کنین ( به ایرانسل اعتباری تبدیل میشه یا دائمی!؟ )
دو : اگر ترابردپذیری انجام گرفت و به ایرانسل تبدیل شدی، از اپراتور قبلی خودت اگه بهت زنگ بزنن آیا باید هزینه رومینگ مکالمه ( بین شبکه ) و پیامک بین شبکه داد!؟
سه: به نظر شما برای اینترنت (مصرف اینترنت = بیشتر شبانه ) کدوم اپراتور مناسب هست؟

reza2700
13-07-2016, 19:41
دوستان چند سوال:

یک : اینکه وقتی سیمکارت دائمی همراه اول رو به ایرانسل تبدیل کنین ( به ایرانسل اعتباری تبدیل میشه یا دائمی!؟ )
دو : اگر ترابردپذیری انجام گرفت و به ایرانسل تبدیل شدی، از اپراتور قبلی خودت اگه بهت زنگ بزنن آیا باید هزینه رومینگ مکالمه ( بین شبکه ) و پیامک بین شبکه داد!؟
سه: به نظر شما برای اینترنت (مصرف اینترنت = بیشتر شبانه ) کدوم اپراتور مناسب هست؟
ایرانسل دائمی...نه هزینه ی نداره...کلا از لحاظ اینترنت ایرانسل بهتره

EHSANRF
13-07-2016, 19:50
ایرانسل دائمی...نه هزینه ی نداره...کلا از لحاظ اینترنت ایرانسل بهتره

منبع موثقه؟
خودم ایرانسل دارم ولی دارم حسرت میخورم طرح روزی 1000 تومنی نامحدود همراه اول رو میبینم...

reza2700
13-07-2016, 19:51
منبع موثقه؟
خودم ایرانسل دارم ولی دارم حسرت میخورم طرح روزی 1000 تومنی نامحدود همراه اول رو میبینم...
بله کلی سوال کردم...توضیحات تکمیلی در سایت اپراتورها هستش

dj77
13-07-2016, 19:54
منبع موثقه؟

شما سرعتهای بین 2اپراتور و همچنین اینکه با این بسته به کدوم نسل وصل میشه دقیقا و چقدر میشه دانلود کرد ب ااین بسته و بسته 3 ساعته نامحدود ایرانسل هم در نظر داشته باش.

binaafarin
14-07-2016, 00:24
دوستان من یک سیم کارت هدیه ایارنسل دارم اعتباری
میتونم تعویضش کنم برم رو همراه اول؟
هزنش چقدر میشه؟ ار خرید همراه اول ارزونتر درمیاد؟
بعد شمارها چطور میشه شماره جدید میدند؟ اگر کسی به سیمکارت قبلی زنگ بزنه چطور میشه دایورت میشه؟

دوستان جواب این سوالا رو اگه کسی بده ممنون می شم

EHSANRF
14-07-2016, 00:27
بله کلی سوال کردم...توضیحات تکمیلی در سایت اپراتورها هستش
توی سایت هر سه اپراتور جواب سوالهام رو ندیدم

شما سرعتهای بین 2اپراتور و همچنین اینکه با این بسته به کدوم نسل وصل میشه دقیقا و چقدر میشه دانلود کرد ب ااین بسته و بسته 3 ساعته نامحدود ایرانسل هم در نظر داشته باش.

برادر بنده همراه اول داره و داره با روزی 1000 تومن ( شبانه ) هر شب بالای 12 گیگ دانلود میکنه
ولی من که ایرانسل دارم با 3 ساعت شبانه که 2 هزارتومن هست به زور 3 گیگ دانلود میکنم ( این بهترین حالتشه، ولی در حالت عادی 900 مگ بیشتر دانلود نمیشه )
آنتن هم مشکلی نداره

George Shelly
14-07-2016, 00:31
من از ایرانسل اومدم رایتل کلا دو روز طول کشید بدون هیچ هزینه ای .

par_haam
14-07-2016, 00:53
دوستان جواب این سوالا رو اگه کسی بده ممنون می شم

ترابردپذیری هزینه ای ندارد. اگر اعتباری باشید در اپراتور جدید هم سیم کارت اعتباری دریافت می کنید. اطلاعات تکمیلی در پست اول تاپیک و سایت اپراتورها قرار دارد.

bardia-vr
14-07-2016, 03:29
بسته هدیه ای هم به مناسبت ورودتون داده بهتون؟

Majidson
14-07-2016, 03:52
وقتی با شمارت تماس میگیری قبلش چه پیامی پخش میشه !؟

reza_r
14-07-2016, 04:20
توی سایت هر سه اپراتور جواب سوالهام رو ندیدم

برادر بنده همراه اول داره و داره با روزی 1000 تومن ( شبانه ) هر شب بالای 12 گیگ دانلود میکنه
ولی من که ایرانسل دارم با 3 ساعت شبانه که 2 هزارتومن هست به زور 3 گیگ دانلود میکنم ( این بهترین حالتشه، ولی در حالت عادی 900 مگ بیشتر دانلود نمیشه )
آنتن هم مشکلی نداره

دوست عزیز لطفا قبل راهنملیی کسی دقیق راهنمایی کنید!
با ۱ تومان کلا شما بعد داولنود تقیرابا ۴ گیگ سرععتون میاد رو ۳۰ ۴۰ کیلوبایت!
به نظرتون اینا عقل ندارن؟که طرح با حجم شباته میفروشن؟؟

mehban
14-07-2016, 08:03
سلام. دوستانی که خط قبلی شون همراه اول بوده از چه شماره ای پیامک تائیدیه رو دریافت کردن؟

reza2700
14-07-2016, 08:21
سلام. دوستانی که خط قبلی شون همراه اول بوده از چه شماره ای پیامک تائیدیه رو دریافت کردن؟
667

George Shelly
14-07-2016, 08:52
وقتی با شمارت تماس میگیری قبلش چه پیامی پخش میشه !؟
من به این موضوع توجه کردم که ممکنه یه پیغامی واسه کسی که بهم زنگ میزنه پخش شه مبنی بر اینکه من ترابرد کردم ولی نه چیزی پخش نشد .

LEO.M
14-07-2016, 09:04
من به این موضوع توجه کردم که ممکنه یه پیغامی واسه کسی که بهم زنگ میزنه پخش شه مبنی بر اینکه من ترابرد کردم ولی نه چیزی پخش نشد .

ظاهرا اين پيام واسه اونايي بوده كه از همراه اول به بقيه اپراتورا ترابرد كردن و وقتي از يه خط همراه اول تماس ميگيري،اين پيغام پخش ميشه

George Shelly
14-07-2016, 11:21
بسته هدیه ای هم به مناسبت ورودتون داده بهتون؟
512 مگ اینترنت + 10000 دقیقه مکالمه درون شبکه + 10000 تکست +1024 مگ ترافیک اپارات + 1000 تومنم خودم شارژ کردم ببینم چجوریه تا بعد .

Soroush-S
14-07-2016, 11:36
مگه سیمکارت جدید میدن بابت ترابرد پذیری ؟!

George Shelly
14-07-2016, 11:41
مگه سیمکارت جدید میدن بابت ترابرد پذیری ؟!
اره اما یه روز قبلش سیم کارت فعلی غیرفعال میشه اینطور نیست اون فعال بمونه .

Tornado2800
14-07-2016, 13:12
سلام
دوستانی که از همراه اخر ترابرد کردند به هر اپراتوری اعلام کنند ایا هنگام زنگ زدن ۴۰ ثانیه پیام صوتی پخش میکنه واقعا؟

dj77
14-07-2016, 13:16
سلام
دوستانی که از همراه اخر ترابرد کردند به هر اپراتوری اعلام کنند ایا هنگام زنگ زدن ۴۰ ثانیه پیام صوتی پخش میکنه واقعا؟

اگر چنین چیزی واقعیت داشته باشه به راحتی میتونید در سایت 195 شکاست طرح کنید بر گیردونن به حالت نرمال کاملا

bigbang001
14-07-2016, 14:08
دوستانی که خط ثابت ترابرد کردن ایا همه کارها اینترنتی انجام میشه؟
من خط همراه اولم بنام پدرم هست میخوام ببینم ترابرد ایننرنتی انجام بدم مشکلی ایجاد نمیشه؟ راحت سیمکارت جدید رو میفرستن؟

Sent from my iPhone 6s+

dvb55
14-07-2016, 15:20
با سلام
دوستانی که از رایتل به ایرانسل مهاجرت کردن مراحلشون چقدر طول کشید؟ من الان فقط دیروز همون پیش ثبت نام رو تو سایت ایرانسل انجام دادم ولی هنوز خبری از تماس یا چیز دیگه نشده برای تعویض:n13:

بغیر از پیش ثبت نام کار دیگه ای هم باید انجام داد؟

EHSANRF
14-07-2016, 15:41
دوست عزیز لطفا قبل راهنملیی کسی دقیق راهنمایی کنید!
با ۱ تومان کلا شما بعد داولنود تقیرابا ۴ گیگ سرععتون میاد رو ۳۰ ۴۰ کیلوبایت!
به نظرتون اینا عقل ندارن؟که طرح با حجم شباته میفروشن؟؟

بنده راهنمایی نکردم، راهنمایی خواستم!!!

stere1980
14-07-2016, 15:49
سلام

بله باید افراد زیادی شکایت کنند از همراه اول به ۱۹۵ من خودم این متن رو نوشتم و شکایت کردم:

با سلام
من از همراه اول به رایتل ترابرد کرده ام اما:
متاسفانه همراه اول با ایجاد اختلال عمدی در شماره هایی که از این اپراتور به اپراتورهای دیگر ترابرد شده اند سعی در ایجاد نارضایتی و منصرف کردن افراد دارد.
بدین ترتیب که هرگاه شما از طریق تلفن ثابت یا همراه اول با شماره همراه اول ترابرد شده تماس بگیرید یک پیغام طولانی بیست ثانیه ای برای تماس گیرنده با این مضمون پخش می شود:
مشترک مخاطب شما به اپراتور دیگری ترابرد کرده است مبلغ مکالمه شما بصورت برون شبکه محاسبه خواهد شد. و این پیغام دوبار پخش می شود که بیست ثانیه طول می کشد و تازه بعد از آن بوق انتظار می خورد یعنی یک تماس ساده حداقل سی ثانیه تا برداشتن گوشی توسط مشترک طول می کشد و اگر مشترک زنگ خور زیادی داشته باشد پخش هر لحظه این پیغام طولانی برای افراد پشت خط بشدت آزار دهنده خواهد بود.
اگر همراه اول صادقانه می خواهد تمایز ایجاد کند می تواند بوق انتظار متفاوتی اختصاص دهد نه اینکه به این شکل مشترکان را آزار دهد.

لطفا با ابزار قانونی خود جلوی این اقدام همراه اول را بگیرید.
با تشکر
نام و نام خوانوادگی
شماره تلفن ترابرد شده از همراه اول به رایتل

stere1980
14-07-2016, 15:52
اگر چنین چیزی واقعیت داشته باشه به راحتی میتونید در سایت 195 شکاست طرح کنید بر گیردونن به حالت نرمال کاملا

بله واقعیت داره بر اساس قانون ترابرد، شماره ترابرد شده از اپراتور فرستنده سلب میشه و حق نداره در اون کاری انجام بده اما همراه اول بزور قبل از برقررای ارتباط پیغام سی ثانیه ای پخش میکنه . فکر کن یه نفر روزی ده بار بهت زنگ بزنه و یا کار واجب داشته باشه باید هربار ۳۰ ثانیه این داستان رو گوش کنه

mehban
14-07-2016, 16:05
به خاطر همین کاراست که همه از همراه اول کوچ میکنن

stere1980
14-07-2016, 16:07
( من از همراه اول به رایتل ترابرد کرده ام)
راستی الان اس ام اس اومد از رایتل که مشترک گرامی،'بسته آغازین بی نهایت 30 روزه' برای شما فعال شد و تا تاریخ 1395-05-23 1415 معتبر است.
جهت اطلاع بیشتر از جزئیات بسته به ecare.rightel.ir مراجعه فرمایید.

بسته‌های فعلی شما:

نام بسته:بسته آغازین بی نهایت 30 روزه,"پیامک درون شبکه ای بسته آغازین"
باقیمانده : 10000پیامک
انقضا: 1395-05-23 1419.
نام بسته:بسته آغازین بی نهایت 30 روزه,"پیامک برون شبکه ای بسته آغازین"
باقیمانده : 500پیامک
نام بسته:بسته آغازین بی نهایت 30 روزه,"پیامک چندرسانه ای درون شبکه ای بسته آغازین"
باقیمانده : 10000پیامک
نام بسته:بسته آغازین بی نهایت 30 روزه,"اینترنت نسل سوم بسته آغازین"
باقیمانده : 10240.0مگابایت
نام بسته:بسته آغازین بی نهایت 30 روزه,"اینترنت نسل سوم در ساعات غیر اوج مصرف"
باقیمانده : 20480.0مگابایت
نام بسته:بسته آغازین بی نهایت 30 روزه,"تماس صوتی درون شبکه ای بسته آغازین"
باقیمانده : 10000دقیقه 0ثانیه
نام بسته:بسته آغازین بی نهایت 30 روزه,"تماس صوتی برون شبکه ای بسته آغازین"
باقیمانده : 500دقیقه 0ثانیه

George Shelly
14-07-2016, 16:15
به من اون 2048 مگ در ساعت غیر اوج و مکالمه برون شبکه و mms و sms برون شبکه رو نداد چرا ؟

stere1980
14-07-2016, 16:19
به من اون 2048 مگ در ساعت غیر اوج و مکالمه برون شبکه و mms و sms برون شبکه رو نداد چرا ؟

احتمالا چون مال شما اعتباری بوده.

George Shelly
14-07-2016, 16:26
اره من زنگ زدم گفت به خاطر اینه که سیم کارت شما اعتباریه .

mehban
14-07-2016, 16:38
برای من شماره ارجاع اومد و 1 رو به 667 فرستادم که تایید هم بشه ولی همراه اول مسیج زده که مشترک گرامی شما شرایط ترابرد رو ندارید. بدهی میاندوره رو هم پرداخت کردم ولی الان که دوباره 1 رو میفرستم اتفاقی نمیفته

ms1ove
14-07-2016, 16:40
سلام
هزینه ترابرد از همراه اول به ایرانسل چقدره ؟

فرستاده شده از GT-S7582ِ من با Tapatalk

reza2700
14-07-2016, 16:44
برای من شماره ارجاع اومد و 1 رو به 667 فرستادم که تایید هم بشه ولی همراه اول مسیج زده که مشترک گرامی شما شرایط ترابرد رو ندارید. بدهی میاندوره رو هم پرداخت کردم ولی الان که دوباره 1 رو میفرستم اتفاقی نمیفته
میاندوره رو کی پرداخت کردی؟

reza2700
14-07-2016, 16:48
سلام
هزینه ترابرد از همراه اول به ایرانسل چقدره ؟

فرستاده شده از GT-S7582ِ من با Tapatalk
هزینه نداره فقط نباید اگه دائمی هستی بدهی بالای 2هزار تومان داشته باشی که در صورت داشتن بدهی باید بدهی رو تسویه کنی...من از ایرانسل سوال کردم در مورد مدت ترابرد گفتن سه روز برای اعتباری و پنج روز برای دائمی طول میکشه

mehban
14-07-2016, 16:51
نمیدونستم میاندوره ای هم باید پرداخت بشه فقط پایان دوره رو پرداخت کرده بودم. بعد که مسیج اومد شرایط رو ندارم میاندوره رو هم پردخت کردم ولی 1 رو که میفرستم دیگه مسیج نمیاد

reza2700
14-07-2016, 16:53
نمیدونستم میاندوره ای هم باید پرداخت بشه فقط پایان دوره رو پرداخت کرده بودم. بعد که مسیج اومد شرایط رو ندارم میاندوره رو هم پردخت کردم ولی 1 رو که میفرستم دیگه مسیج نمیاد
دوباره باید ثبت نام کنی...یه زنگ به ایرانسل بزن برات اوکی میکنن..به هیچ وجه نباید بدهی میاندوره بالای 2 ت داشته باشی...همراه اول کلا دنبال بهونه هستش که شماره هاش ترابرد نشه مخصوصا رو ایرانسل اصلا راضی نیست...

Tornado2800
14-07-2016, 16:55
سلام
به نظر شما ارزش داره دائمی همراه اول ببریم روی دائمی ایرانسل؟

reza2700
14-07-2016, 16:57
سلام
من خودم درخواست دادم برا ترابرد خط منم دائمی هستش...به دو دلیل یک پوشش بسیار بهتر اینترنت دو تعرفه داخل و خارج شبکه ایرانسل برای دائمی خیلی بهتر هستش

mehban
14-07-2016, 16:59
سلام

همراه اول چه برتری به ایرانسل داره؟

Tornado2800
14-07-2016, 17:01
یکی از گله های بزرگی که میکنند از کم بودن بسته های متنوع برای دائمی ایرانسل هست

reza2700
14-07-2016, 17:03
یکی از گله های بزرگی که میکنند از کم بودن بسته های متنوع برای دائمی ایرانسل هست
اکثر بسته ها الان برا دائمی هم اوکی شده...یکی از بهترین طرح های که ایرانسل داره طرح کنترل مصرف ازاده که همراه اول زیر بار این طرح نمیره ...اگه از فورجیم استفاده میکنید که همراه اول کلا حرفی واسه گفتن نداره

Tornado2800
14-07-2016, 17:05
اکثر بسته ها الان برا دائمی هم اوکی شده...یکی از بهترین طرح های که ایرانسل داره طرح کنترل مصرف ازاده که همراه اول زیر بار این طرح نمیره ...اگه از فورجیم استفاده میکنید که همراه اول کلا حرفی واسه گفتن نداره

تنها مانع من همین بود نبودن بسته های متنوع
پس از همین الا اقدام میکنم

mehban
14-07-2016, 17:05
به نظر من که کلا همراه اول توهین به شعور مخاطب هست. مشهد خیلی از جاها هنوز gprs هست 3g و 4g بماند. انتن دهی بدتر و قیمت بالاتر و تنوع کمتر طرح ها و پشتیبانی ضعیف ترش رو هم در نظر بگیرین

reza2700
14-07-2016, 17:08
خواهش میکنم حتی اون موقعم که محدودیت بسته بود تو ایرانسل دائمی باز چند برابر همراه اول بسته برا انتخاب وجود داشت...کلا دیتای همراه اول ضعیف بود از اول

ms1ove
14-07-2016, 17:08
هزینه نداره فقط نباید اگه دائمی هستی بدهی بالای 2هزار تومان داشته باشی که در صورت داشتن بدهی باید بدهی رو تسویه کنی...من از ایرانسل سوال کردم در مورد مدت ترابرد گفتن سه روز برای اعتباری و پنج روز برای دائمی طول میکشه

یعنی هیچ ارزش افزوده ای نداره و رایگان هست برای اعتباری ؟

reza2700
14-07-2016, 17:10
یعنی هیچ ارزش افزوده ای نداره و رایگان هست برای اعتباری ؟
قبلا تصمیم بر این بود که 3 ت پول بگیرن که اونم مثل اینکه منصرف شدن و کاملا رایگان هستش...حداقل برا منی که خطم دائمی بود رایگان بود

mehban
14-07-2016, 17:11
دوباره باید ثبت نام کنی...یه زنگ به ایرانسل بزن برات اوکی میکنن..به هیچ وجه نباید بدهی میاندوره بالای 2 ت داشته باشی...همراه اول کلا دنبال بهونه هستش که شماره هاش ترابرد نشه مخصوصا رو ایرانسل اصلا راضی نیست...

ممنون. به ایرانسل زنگ زدم گفتن مشکل از همراه اول ه. همراه اول هم اوپراتور ش کلا تعطیل بود. صبر میکنم اگر دوباره مسیج ی ارسال نشد حضوری میرم همراه اول

Tornado2800
14-07-2016, 17:15
سلام مجدد
بنده الا فرم درخواست پر کردم و ارسال کردم
روی همین سیم کارت فعال خواهد شد یا سیم کارت ایرانسل باید تهیه کنیم؟

reza2700
14-07-2016, 17:19
خودشون تماس میگیرن... باید بری نمایندگی شهرتون و سیم کارت خام بگیری البته بصورت رایگان

Tornado2800
14-07-2016, 17:22
خودشون تماس میگیرن... باید بری نمایندگی شهرتون و سیم کارت خام بگیری البته بصورت رایگانسلاماز الا نیاز نیست که بریم سیمکارت خام بگیریم؟

mehban
14-07-2016, 17:23
برای من سیمکارت رو با پیک رایگان فرستادن

reza2700
14-07-2016, 17:24
ممنون. به ایرانسل زنگ زدم گفتن مشکل از همراه اول ه. همراه اول هم اوپراتور ش کلا تعطیل بود. صبر میکنم اگر دوباره مسیج ی ارسال نشد حضوری میرم همراه اول
امان از دست همراه اول

bigbang001
14-07-2016, 17:25

مواظب باش ایرانسل هیچوقت به مشترکین دایمیش بها نداده
حتما بسته های اعتباری و دایمی ایرانسل رو با هم مقایسه کن ببین نیازتو براورده میکنه یا خیر.
ضمنا به همین بسته ها هیچ اعتباری نیست من خودم دایمی ایرانسل داشتم یک دفعه بسته های دایمی رو انقدر بد و کم کرد که مجبور شدم برم اعتباری بخرم

Sent from my iPhone 6s+

reza2700
14-07-2016, 17:25
سلاماز الا نیاز نیست که بریم سیمکارت خام بگیریم؟
نه زنگ میزنن میگن ...فردا یا نهایت پس فردا تماس میگیرن...یا از طریق پست میفرستن یا میگن حضوری برید از نمایندگی بگیرید

alireza12827
14-07-2016, 17:35
من اعتباری رایتل دارم برای ترابرد به ایرانسل ثبت نام کردم از ایرانسل باهام تا الان 2 بار تماس گرفتند برای دادن سیم کارت اما صداشون بریده بریده میاد اصلا نمیشه با اپراتور ایرانسل صحبت کرد

LEO.M
14-07-2016, 17:57
مواظب باش ایرانسل هیچوقت به مشترکین دایمیش بها نداده
حتما بسته های اعتباری و دایمی ایرانسل رو با هم مقایسه کن ببین نیازتو براورده میکنه یا خیر.
ضمنا به همین بسته ها هیچ اعتباری نیست من خودم دایمی ایرانسل داشتم یک دفعه بسته های دایمی رو انقدر بد و کم کرد که مجبور شدم برم اعتباری بخرم

Sent from my iPhone 6s+

ميشه چند تا از بسته ه و كلا خدماتي كه ايرانسل به اعتباري ها ميده فقط رو ،معرفي كنيد؟نميدونستم فرق داره

ms1ove
14-07-2016, 18:24
ميشه چند تا از بسته ه و كلا خدماتي كه ايرانسل به اعتباري ها ميده فقط رو ،معرفي كنيد؟نميدونستم فرق داره

به نظر من دائمی رو همون همراه اول بزار اگه اعتباری داری روی ایرانسل ببر

bardia-vr
14-07-2016, 19:13
من اعتباری رایتل دارم برای ترابرد به ایرانسل ثبت نام کردم از ایرانسل باهام تا الان 2 بار تماس گرفتند برای دادن سیم کارت اما صداشون بریده بریده میاد اصلا نمیشه با اپراتور ایرانسل صحبت کرد
گول ظاهر ایرانسل رو نخورید، علاوه بر تماسش،اینترنت و پیامک هاش هم بریده بریده است

stere1980
14-07-2016, 20:44
گول ظاهر ایرانسل رو نخورید، علاوه بر تماسش،اینترنت و پیامک هاش هم بریده بریده است

درسته کیفیت ارتباطی ایرانسل اصلا خوب نیست بارها جایی که آنتن پر بوده امکان برقراری تماس نداشتم .
عالی ترین کیفیت مکالمه و سرعت اتصال تلفنی ادل مربوط به همراه اول هست بعد رایتل در آخر ایرانسل

alireza12827
14-07-2016, 21:20
گول ظاهر هیچ کدوم از این سه اپراتور تحفه رو نمیخوریم من 2 تا سیمکارت رایتل داشتم یکش رو میخوام ترابرد کنم رو ایرانسل همراه اول هم دارم میخوام از هر سه اپراتور داشته باشم

britain
15-07-2016, 14:28
تا این جریان پیام 40 ثانیه ای اشتباه اول که هست من فعلا دست نگه می دارم برای انتقال :n02: اینم درست بشه دیگه حله .... انصافا مثل اینکه سرمایه گذاری ایرانسل توی شبکه موبایل 10 برابر مخابرات هست با اینکه سرمایه ودیعه ها رو هم نداشته و سیمکارت 5 تومنی میفروخت .... و رایتل هم باز بهتره از اشتباه اول :n13:

Tornado2800
15-07-2016, 15:43
سلام
یعنی نظر دوستان اینه دائمی همراه اول به ایرانسل انتقال ندیم؟

و یک سوال عمومی :

الان بعد از اجرای این طرح از کجا بفهمیم تماس درون شبکه میگیریم یا برون شبکه ؟ مثلا من طرح مکالمه همراه اول میگیرم که برای تماس با موبایل همراه اول و تلفن ثابته ، الان اگر برفرض با شخصی که شمارش همراه اوله تماس میگریم ، اپراتورش رو تغییر داده باشه ، تکلیف چی میشه ؟

club2energy
15-07-2016, 16:07
سلام

توی این طرح ترابردپردازی راهی هست که سیم کارت اعتباری همراه اول رو به دائمی همراه اول تبدیل کنیم؟
سیم 919 دارم نمیخوام شمارم عوض بشه فقط میخوام دائمی بشه

bigbang001
15-07-2016, 16:29
سلام
یعنی نظر دوستان اینه دائمی همراه اول به ایرانسل انتقال ندیم؟

و یک سوال عمومی :

الان بعد از اجرای این طرح از کجا بفهمیم تماس درون شبکه میگیریم یا برون شبکه ؟ مثلا من طرح مکالمه همراه اول میگیرم که برای تماس با موبایل همراه اول و تلفن ثابته ، الان اگر برفرض با شخصی که شمارش همراه اوله تماس میگریم ، اپراتورش رو تغییر داده باشه ، تکلیف چی میشه ؟

به نظر من هیچوقت برای خط اصلی رو ایرانسل حساب نکن
ایرانسل همیشه طرحهای خوبی داشته و داره ولی هر وقت هرجا صرف کنه همون کارو میکنه و هیچ اهمیتی به مشتریاش نمیده
همانطور که گفتم من شاید اولین نفرهایی باشم که خط دایمی ایرانسل گرفتم ولی بعد یه مدت طرحهای خوبشو اچفقط برای اعتباری کرد هرچی هم زنگ زدم هیچ اهمیتی ندادن یعنی کسی که ۵ تومن داده بود یک خط اعتباری گرفته بود قدرت انتخاب خیلی بالاتری نسبت به من که ۱۵۰ تومن داده بودم داشت.
الانم محل کارم مرکز تهران از وقتی اومدن نسل سه و چهار را راه انداختن کلا متصل نمیشه که هیچ همون نسل دو هم بهم ریخته و با اینکه انتن پره اما حتی نمیشه صحبت کرد یکساله دارم پیکیری میکنم و شکایت کردم خیلی راحت جواب سر بالا میدن.
ایرانسل فقط اعتباری هر جا جواب داد استفاده کن هر جا نداد بگذار کنار حداقل دلت نمیسوزه.

من میخوام همراه اولمو بیارم رو رایتل فقط منتظرم ببینم جاهایی که رایتل انتن نمیده همچنان رومینگ میشه رو همراه اول یا خیر

اگر از خطوط ثابت یا همراه اول به خطی که قبلا همراه اول بوده و ترابرد شده زنگ بزنی بهت اعلام میکنه و میفهمی که تعرفه ازاد حساب میشه.

Sent from my iPad Air

bigbang001
15-07-2016, 16:30
سلام

توی این طرح ترابردپردازی راهی هست که سیم کارت اعتباری همراه اول رو به دائمی همراه اول تبدیل کنیم؟
سیم 919 دارم نمیخوام شمارم عوض بشه فقط میخوام دائمی بشه

ربطی به ترابرد نداره و در این مساله خود همراه اوله که تصمیم گیرندس.

Sent from my iPad Air

mehrdad123
15-07-2016, 16:33
منم همین مشکلو دارم چهار پنج بار زنگ زدن اما نمیشه صحبت کرد:|:|نمیدونم چیکار کنم

masooumi
15-07-2016, 17:12
به نظر من هیچوقت برای خط اصلی رو ایرانسل حساب نکن
ایرانسل همیشه طرحهای خوبی داشته و داره ولی هر وقت هرجا صرف کنه همون کارو میکنه و هیچ اهمیتی به مشتریاش نمیده
همانطور که گفتم من شاید اولین نفرهایی باشم که خط دایمی ایرانسل گرفتم ولی بعد یه مدت طرحهای خوبشو اچفقط برای اعتباری کرد هرچی هم زنگ زدم هیچ اهمیتی ندادن یعنی کسی که ۵ تومن داده بود یک خط اعتباری گرفته بود قدرت انتخاب خیلی بالاتری نسبت به من که ۱۵۰ تومن داده بودم داشت.
الانم محل کارم مرکز تهران از وقتی اومدن نسل سه و چهار را راه انداختن کلا متصل نمیشه که هیچ همون نسل دو هم بهم ریخته و با اینکه انتن پره اما حتی نمیشه صحبت کرد یکساله دارم پیکیری میکنم و شکایت کردم خیلی راحت جواب سر بالا میدن.
ایرانسل فقط اعتباری هر جا جواب داد استفاده کن هر جا نداد بگذار کنار حداقل دلت نمیسوزه.

Sent from my iPad Air

قطعا برای اینکه مشترکین همراه اول بیان سمت ایرانسل ، اپراتور از این به بعد مجبوره به دائمی ها هم اهمیت بدهد. چون درصد زیادی از مشترکین همراه اول دائمی هستند و هم رایتل و هم ایرانسل دنبال این هستن که این مشترکین را به طرف خودشون بکشن و برنده اینجا کسی است که طرح ها و شرایط بهتری ایجاد کند.

britain
15-07-2016, 17:36
قطعا برای اینکه مشترکین همراه اول بیان سمت ایرانسل ، اپراتور از این به بعد مجبوره به دائمی ها هم اهمیت بدهد. چون درصد زیادی از مشترکین همراه اول دائمی هستند و هم رایتل و هم ایرانسل دنبال این هستن که این مشترکین را به طرف خودشون بکشن و برنده اینجا کسی است که طرح ها و شرایط بهتری ایجاد کند.

به نظر میاد که تا الان برای دائمی طرح های خیلی خوبی رایتل داره ..... اون همراه اول و ایرانسل هم که خوابن یا ما نمی دونیم هنوز :n27:

reza2700
15-07-2016, 18:16
به نظر میاد که تا الان برای دائمی طرح های خیلی خوبی رایتل داره ..... اون همراه اول و ایرانسل هم که خوابن یا ما نمی دونیم هنوز :n27:
فعلا چون تبلیغات شروع نشده تقریبا سه اپراتور طرح خاصی ندارن ولی قطعا وقتی تبلیغات بشه هر سه اپراتور طرح های خوبی میزارن...هفته اینده طرح ها با شروع تبلیغات استارت میخوره..به نظرم رایتلم بسته های جدید اینترنت ارائه بده ..ایرانسل رو طرح مکالمه و هزینه مکالمه بیشتر مانور میده...همراه اولم طرحهای اینترنتش رو بیشتر میکنه ...البته این نظر شخصی منه

binaafarin
15-07-2016, 19:14
من فقط در حسرت این شبانه همراه اولم
یک ماه22گیگ10هزار کاش یک طرحی ایرانسل بذاره مشابهش

reza2700
15-07-2016, 19:19
من فقط در حسرت این شبانه همراه اولم
یک ماه22گیگ10هزار کاش یک طرحی ایرانسل بذاره مشابهش
شبانه همراه اولو من استفاده کردم زیاد بدرد نمیخوره باید حتما بیدار بمونی وگرنه قطع میشه و وصل نمیشه منظورم اینه قطع و وصلی داره زیاد

binaafarin
15-07-2016, 19:31
شبانه همراه اولو من استفاده کردم زیاد بدرد نمیخوره باید حتما بیدار بمونی وگرنه قطع میشه و وصل نمیشه منظورم اینه قطع و وصلی داره زیاد

خیلیا استفاده میکنند
بعدم22گیگ برای یک ماه
خیلی عالیه

reza2700
15-07-2016, 19:38
خیلیا استفاده میکنند
بعدم22گیگ برای یک ماه
خیلی عالیه
من یه چیزی بهتون میگم اونم بعد از داشتن نزدیک 8 سال سیم کارت همراه اول ...همراه اول اصلا تو دیتا حرفی برا گفتن نداره منظورم هم طرحاشه هم سرعتش و هم پوشش...البته این گفته ی من کلی هست شاید بصورت نقطه ای سرعت و پوشش خوب باشه یا تو یه بازه ی یه طرح خوبم داشته باشه

britain
15-07-2016, 19:43
شبانه همراه اول یه مدت استفاده می کردم ...... روی 3g بود ..... بعد یه مدت سرعتش خیلی اومد پایین ... بعدش دیگه 3g همراه اول کلا توی محله ما قطع شد رفت پی کارش ... :n13:
محله ما ایرانسل 3g و 4g داره .....
رایتل 3g فقط

masooumi
15-07-2016, 19:51
من یه چیزی بهتون میگم اونم بعد از داشتن نزدیک 8 سال سیم کارت همراه اول ...همراه اول اصلا تو دیتا حرفی برا گفتن نداره منظورم هم طرحاشه هم سرعتش و هم پوشش...البته این گفته ی من کلی هست شاید بصورت نقطه ای سرعت و پوشش خوب باشه یا تو یه بازه ی یه طرح خوبم داشته باشه

بسیار موافقم ، بعد 11 سال که به صورت مجبوری و فقط به خاطر شماره مجبور بودم از همراه اول استفاده کنم ، هیچ وقت حس رضایت برای من بوجود نیامد. حالا درخواست ترابرد به ایرانسل دادم و سیم کارت جدید را هم دریافت کردم و منتظر هستم تا سایر مراحل انجام بشه و از شر همراه آخر خلاص بشیم.

reza2700
15-07-2016, 19:55
بسیار موافقم ، بعد 11 سال که به صورت مجبوری و فقط به خاطر شماره مجبور بودم از همراه اول استفاده کنم ، هیچ وقت حس رضایت برای من بوجود نیامد. حالا درخواست ترابرد به ایرانسل دادم و سیم کارت جدید را هم دریافت کردم و منتظر هستم تا سایر مراحل انجام بشه و از شر همراه آخر خلاص بشیم.
منم دقیقا مثل شما دائمی همراه اول بودم و درخواست ترابرد دادم و سیم کارت خامم گرفتم تاییدم شده منتظرم تا از شر همراه اخر خلاص بشم...

reza2700
15-07-2016, 19:58
فقط شما نگاه کنید ببینید همراه اول اول کاری چه بازی مسخره در اورده...اخه این کار یعنی چی یه پیام 40 ثانیه پخش میشه من هنوز ترابردم اوکی نشده به محض اوکی شدن اگه پیام وجود داشته باشه به 195 شکایت میکنم این کارش کاملا غیر قانونی و من دراوردیه

masooumi
15-07-2016, 20:29
فقط شما نگاه کنید ببینید همراه اول اول کاری چه بازی مسخره در اورده...اخه این کار یعنی چی یه پیام 40 ثانیه پخش میشه من هنوز ترابردم اوکی نشده به محض اوکی شدن اگه پیام وجود داشته باشه به 195 شکایت میکنم این کارش کاملا غیر قانونی و من دراوردیه

منم دقیقا منتظرم بعد ترابرد در این مورد شکایت کنم. همراه اول مجبور میشه این مورد را رفع کنه در نهایت

ms1ove
15-07-2016, 20:50
من امروز ظهر فرم ثبت نام رو از سایت ایرانسل پر کردم برای ترابرد از همراه اول به ایرانسل
بعدش باید چیکار کنم دیگه ؟
خودشون تماس میگیرند یا چیز دیگه ؟؟
لطفا اونایی که ترابرد کردند راهنمایی کنند

masooumi
15-07-2016, 21:06
من امروز ظهر فرم ثبت نام رو از سایت ایرانسل پر کردم برای ترابرد از همراه اول به ایرانسل
بعدش باید چیکار کنم دیگه ؟
خودشون تماس میگیرند یا چیز دیگه ؟؟
لطفا اونایی که ترابرد کردند راهنمایی کنند

خودشون تماس می گیرند و اطلاعاتی که در فرم وارد کردی رو دوباره ازت سوال می کنند و یک پیامک برات میاد که از تصمیم شما متشکریم.بعدش از دفتر ایرانسل توی شهرتون تماس می گیرند و برای ارسال سیم کارت با پیک باهاتون هماهنگ می کنند .

بعدش یک پیامک تایید از طرف رگولاتوری میاد برات که باید تاییدش کنی تا باقی کارها انجام بشه.

نکته اینکه حتما قبض میاندوره بگیر همین الان و پرداختش کن تا بدهی نداشته باشی (اگر دائمی هستی) ، چون همراه آخر دنبال بهانه هست که جلو مشترکشو بگیره

ms1ove
15-07-2016, 21:10
خودشون تماس می گیرند و اطلاعاتی که در فرم وارد کردی رو دوباره ازت سوال می کنند و یک پیامک برات میاد که از تصمیم شما متشکریم.بعدش از دفتر ایرانسل توی شهرتون تماس می گیرند و برای ارسال سیم کارت با پیک باهاتون هماهنگ می کنند .

بعدش یک پیامک تایید از طرف رگولاتوری میاد برات که باید تاییدش کنی تا باقی کارها انجام بشه.

نکته اینکه حتما قبض میاندوره بگیر همین الان و پرداختش کن تا بدهی نداشته باشی (اگر دائمی هستی) ، چون همراه آخر دنبال بهانه هست که جلو مشترکشو بگیره
هزینه هم داره ؟
آخه پشتیبان ایرانسل میگفت ۳هزار هزینه داره ولی تو سایت قسمت پیش ثبت نام زده رایگان!!!

britain
15-07-2016, 21:44
:n38::n30:

یه نکته اگه ما یک سیکارت اعتباری که 3 ماه مهلت استفاده داره مثلا ایرانسل رو به رایتل انتقال بدیم اونوقت اگه اعتبار سیمکارت تموم بشه کی سیمکارت رو باطل می کنه ؟

2 . حالا اگه سیمکارت های ما در یک اپراتور 10 عدد شده باشد آیا باز می شود ترابرد کرد ؟ مثل ایرانسل که فرت و فرت سیمکارت می ده ....

reza2700
15-07-2016, 21:59

یه نکته اگه ما یک سیکارت اعتباری که 3 ماه مهلت استفاده داره مثلا ایرانسل رو به رایتل انتقال بدیم اونوقت اگه اعتبار سیمکارت تموم بشه کی سیمکارت رو باطل می کنه ؟

2 . حالا اگه سیمکارت های ما در یک اپراتور 10 عدد شده باشد آیا باز می شود ترابرد کرد ؟ مثل ایرانسل که فرت و فرت سیمکارت می ده ....
در مورد اعتبار با ترابرد اعتبارت همون لحظه میسوزه...در مورد سوال دمتون اگه ده سیمکارت از یه اپراتور داشته باشید به هیچ وجه نمیتونید به اپراتور مورد نظر ترابرد بشید

masooumi
15-07-2016, 22:09
هزینه هم داره ؟
آخه پشتیبان ایرانسل میگفت ۳هزار هزینه داره ولی تو سایت قسمت پیش ثبت نام زده رایگان!!!

خیر ، ظاهرا فعلا ایرانسل هزینه نمی گیره . حتی پیکی که سیم کارت را آورد برای من هم هزینش رو ایرانسل پرداخت کرده بود.

bigbang001
15-07-2016, 22:24

خیر اگر تعداد سیمکارهاتون به ۱۰ رسیده باشه نمیتونید ترابرد کنید
راه حلش هم انصراف از یکی از خطهایی هست که بدردتون نمیخوره.

Sent from my iPhone 6s+

bigbang001
15-07-2016, 22:26
یکی امتحان کنه خطی که از همذاه اول به رایتل ترابرد شده روی همراه اول رومینگ میشه و تماس گرفتن تز دو طرف مشکلی نداره؟

Sent from my iPhone 6s+

masooumi
15-07-2016, 22:34
یکی امتحان کنه خطی که از همذاه اول به رایتل ترابرد شده روی همراه اول رومینگ میشه و تماس گرفتن تز دو طرف مشکلی نداره؟

Sent from my iPhone 6s+

یکی از دوستان تست کرده در همین تاپیک و نوشته که مشکلی نداره و رومینگ میشه.

bigbang001
15-07-2016, 22:50

این عکس سرفصل بسته هایی است که ایرانسل به خط اعتباری میده

و این عکس برای دائمی:

Sent from my iPhone 6s+

LEO.M
15-07-2016, 23:56

و این عکس برای دائمی:

Sent from my iPhone 6s+

به قوله يكي از دوستان،ايرانسل در شرايط فعلي اصلا به درد استفاده به عنوان سيمكارت دائمي نميخوره بخصوص ٩١٢
فعلا صبر ميكنيم ببينيم چه طرح هايي ميذارن اپراتورا و تبليغشون چيه

bigbang001
16-07-2016, 01:28
یکی از دوستان تست کرده در همین تاپیک و نوشته که مشکلی نداره و رومینگ میشه.

پس اگه اینطور باشه خوبه
بهترین انتخاب برای خطوط دائمی بنظرم رایتله

Sent from my iPhone 6s+

Tornado2800
16-07-2016, 01:51

و این عکس برای دائمی:

Sent from my iPhone 6s+

سلام
فکر میکنم بسته های کافی داشته باشه دائمی البته نه به تنوع اعتباریش

هزینه مکالمش ارزانتر هست
در کل دو دل شدیم :n02:

stere1980
16-07-2016, 07:43

من به هرجا میتونستم شکایت کردم باید همه شکایت کنند

britain
16-07-2016, 08:09
این بسته 2 گیگ همراه اول رو چی میگید ؟ :n34:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسته ۴ گیگابایت( ۲گیگ +۲ گیگ هدیه شبانه) (ویژه با شرایط ) پیشنهاد ویژه نوترینو به مشترکان با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان برای مدت محدود است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشترک گرامی، شما با خرید این بسته از پیشنهاد ویژه همراه اول که در مدت محدود ارائه می شود بهره­ مند خواهید شد. به مدت محدود، این بسته اینترنتی برای همراهان وفادار با تخفیف ۳ هزار تومانی و معادل ۱۲ هزار تومان ارائه می شود. از آنجا که ارزش واقعی این بسته ۱۵ هزار تومان است، اگر مشترک قصد ترک اپراتور را داشته باشد باید مجموع تخفیفات آن را به منظور تسویه حساب با اپراتور پرداخت کند.

آقا شما هرچه سریع تر ودیعه 1 میلییونی مارو بده تا ما هم 3 هزار تومان بهت بدیم:n34:

mehban
16-07-2016, 10:44
کارای حقیرانه ای میکنه همراه اول

Tornado2800
16-07-2016, 11:07
سلام
دوستانی که دائمی همراه اخر رو به ایرانسل ترابرد کردند اعلام وضعیت کنند

dj77
16-07-2016, 11:12
متاسفانه همراه اول در توسعه شبکه نسل 3 و 4 خودش ناموفق بوده و با گذشت بیش از 2 سال هنوز نتونسته پوشش مناسبی حتی مثل ایرانسل در شهرها ایجاد کنه همین دلیل باعث ریزش کاربران همراه اول و کوچ اونها به اپراتورهای حرفه ای در دیتا میشه همراه اول هم با این کارهاش که مثلا شما اگر این بسته رو خریدی و خواستی ترابرد کنی از همراه اول باعث 3هزارتومن دیگه به من بدی حرکت خیلی زشت و زننده ای هست. به جای اینکه بیاد بسته های مناسب بذاره برای نسل 3 و 4 یا میاد sms ارسال میکنه که آره اطلاعات مشترکین اریرانسل لو رفته میدونی... ما خوبیم..
واقعا کارهای غیر حرفه ای انجام میده...

Tornado2800
16-07-2016, 11:15
متاسفانه همراه اول در توسعه شبکه نسل 3 و 4 خودش ناموفق بوده و با گذشت بیش از 2 سال هنوز نتونسته پوشش مناسبی حتی مثل ایرانسل در شهرها ایجاد کنه همین دلیل باعث ریزش کاربران همراه اول و کوچ اونها به اپراتورهای حرفه ای در دیتا میشه همراه اول هم با این کارهاش که مثلا شما اگر این بسته رو خریدی و خواستی ترابرد کنی از همراه اول باعث 3هزارتومن دیگه به من بدی حرکت خیلی زشت و زننده ای هست. به جای اینکه بیاد بسته های مناسب بذاره برای نسل 3 و 4 یا میاد sms ارسال میکنه که آره اطلاعات مشترکین اریرانسل لو رفته میدونی... ما خوبیم..
شما ترابرد کردید ؟ از چه اپراتور به چه اپراتوری

morypory
16-07-2016, 12:26
سلام به عزیزان ، من دو عدد سیم کارت اعتباری رایتل داشتم که پنج شنبه ترابرد به ایرانسل کردم جمعه با من تماس گرفتند و مشخصاتم را بررسی کردند امروز شنبه هم پیک آمد و سیم کارتها را داد فرم را امضاء کردم و رفت ( تو ایران اینقدر سرعت عمل :n19::n19:) حالا چه مرحله ای دیگر دارد آیا سیم کارتهام فعالند چون هنوز نگذاشتم امتحان کنم

morypory
16-07-2016, 12:57
سلام

سلام دوست عزیز به نظر من چون همراه اول زیر نظر دولت می باشد و دو اپراتور خصوصی هستند دولت بیشتر همراه اول را پشتیبانی میکنند البته فکر میکنم به ایرانسل هم فقط جهت ارائه دیتا اهمیت داده اند ولی رایتل واقعا ضعیف عمل کرده است پس نظر من اگر می خواهی از بسته های اینترنت استفاده کنی یک سیم کارت اعتباری ایرانسل بگیر و استفاده بکن ولی برای مکالمات هخمراه اول بهترین گزینه می باشد

alireza12827
16-07-2016, 12:58
سلام به عزیزان ، من دو عدد سیم کارت اعتباری رایتل داشتم که پنج شنبه ترابرد به ایرانسل کردم جمعه با من تماس گرفتند و مشخصاتم را بررسی کردند امروز شنبه هم پیک آمد و سیم کارتها را داد فرم را امضاء کردم و رفت ( تو ایران اینقدر سرعت عمل :n19::n19:) حالا چه مرحله ای دیگر دارد آیا سیم کارتهام فعالند چون هنوز نگذاشتم امتحان کنم
منتظر دریافت پیامک تایید در سیم کارت رایتلتون باشید من خودم شهرستان هستم رایتل بودم ترابرد ایرانسل ثبت نام کردم باهام تماس گرفتند اما نمیدونم چرا سیم کارت من رو نمیارند

Tornado2800
16-07-2016, 13:26
سلام دوست عزیز به نظر من چون همراه اول زیر نظر دولت می باشد و دو اپراتور خصوصی هستند دولت بیشتر همراه اول را پشتیبانی میکنند البته فکر میکنم به ایرانسل هم فقط جهت ارائه دیتا اهمیت داده اند ولی رایتل واقعا ضعیف عمل کرده است پس نظر من اگر می خواهی از بسته های اینترنت استفاده کنی یک سیم کارت اعتباری ایرانسل بگیر و استفاده بکن ولی برای مکالمات هخمراه اول بهترین گزینه می باشد

تشکر از راهنماییتون
اگر دقت کرده باشید فکر میکنم هزینه ی مکالمه و پیامک و... ایرانسل نسبت به همراه اول کمتر می باشد

ms1ove
16-07-2016, 14:45

100%باهاتون موافقم
مخصوصا شب قرعه کشی لیگ برتر اون متنش خیلی رو مخ من بود .

britain
16-07-2016, 15:24
آقا من نمی خواستم بگم اینو اما داشتن سیمکارت دائمی همراه اول کار بسیار دشواری هست .. :n27: می گید چرا ؟ چون اگه از هر اپراتور دیگه ای بدهکاری داشته باشین بدهکاری شما حداکثر حدود 50 60 تومن میشه ... اما قبض همراه اول ممکنه یه وقت به اندازه ودیعتون بیاد مثلا 800 هزار تومن یا 300 هزار تومن ... یا 200 هزار تومن .....
حالا صبر کنید به اول دشواری می رسید ...
تا روزی که شما قبض های 10 20 هزار تومنی خودتون رو می دیدید که البته از نظر همراه اول وضیفتونه راحتید اما روزی که قبض مثلا 200 هزار تومنی برای شما بده به دلایل نامعلوم .... شما حتما باید باید سروقت قبضتون رو پرداخت کنید و گرنه یه نفر زنگ می زنه تهدیدتون می کنه و کل خط های همراه اول شما قطع می شه و تلفن ثابت هم همین طور ......

dj77
16-07-2016, 15:38
شما ترابرد کردید ؟ از چه اپراتور به چه اپراتوری

من بله ترابرد کردم از رایتل به ایرانسل

dj77
16-07-2016, 15:51
طی تماسی که ایرانسل داشتم برای جواب به سوالات برخی دوستان درباره سقف اعتبار سیم های دائمی بع داز ترابرد:
بطور کلی در ترابرد پذیری سقف اعتبار سیم کارت 50 هزارتومن خواهد شد در یک از سه اپراتور فرقی نداره
درباره ایرانسل اگر بعد از دوره دو ماهه مشترک خوش حساب باشید و به موقع پرداخت کندی سقف اعتبار سیم دائمی شما به صد هزار تومان خواهد رسید.

ms1ove
16-07-2016, 15:56
من دیروز فرم پر کردم برای ترابرد از همراه اول به ایرانسل
امروز زنگ زدن همون اطلاعات رو دوباره ازم پرسیدند و گفتند که ۲۴ساعت بعد سیمکارت براتون پیک میشه به آدرستون .
منتها من شهرستان هستم و اینجا پیک نداره فکر نکنم پیک کنن نظر شما چیه پیک میشه یا برم دفتر خدمات ایرانسل ؟

dvb55
16-07-2016, 16:06
من دیروز فرم پر کردم برای ترابرد از همراه اول به ایرانسل
امروز زنگ زدن همون اطلاعات رو دوباره ازم پرسیدند و گفتند که ۲۴ساعت بعد سیمکارت براتون پیک میشه به آدرستون .
منتها من شهرستان هستم و اینجا پیک نداره فکر نکنم پیک کنن نظر شما چیه پیک میشه یا برم دفتر خدمات ایرانسل ؟
منم شرایط شما رو داشتم . از نمایندگی شهرمون زنگ زدن بیا سیم کارت رو بگیر. دوباره اونجا فرم پر کردم و اثر انگشت و کپی کارت ملی.:n13: کلی خوشحال بودیم پیک یا پست میاره :n10:

سیم کارت رو داده حالا منتظرم پیامک بیاد رو خط قبلی تا ادامه ماجرا.

dvb55
16-07-2016, 16:09
من بله ترابرد کردم از رایتل به ایرانسل

من از رایتل دائمی به ایرانسل کوچ کردم منتظر فعال شدن سیمکارت هستم. این حساب کاربری توی سایت ایرانسل برای دیدن صورت حساب میان دوره یا پایان دوره مشکلی نداره با ترابرد؟( ما هرچی رو لینک صورت حساب کلیک می کنیم میره یه جای دیگه). حتما باید از app ایرانسل استفاده کرد؟

dj77
16-07-2016, 16:13
من از رایتل دائمی به ایرانسل کوچ کردم منتظر فعال شدن سیمکارت هستم. این حساب کاربری توی سایت ایرانسل برای دیدن صورت حساب میان دوره یا پایان دوره مشکلی نداره با ترابرد؟ حتما باید از app ایرانسل استفاده کرد؟

سایت هم مشکلی نداره ولی از ایرانسل من استفاده کنید خودتون راحت ترید برای خرید بسته میزان کارکرد و...

Majidson
16-07-2016, 16:38
سلام
ترابرد دائمی از همراه اول به ایرانسل:
از سه شنبه هفته پیش رفتم خدمات ایرانسل مراحل ترابرد انجام دادم. یه یوسیم فورجی هم همونجا بهم دادن. فرداش پیامک اومد عدد ۱ فرستادم. یه کد برام فرستادن به عنوان شماره پیگیری.
دیگه هیچ خبری نشده. فعلا که سیم کارت همراه اول هنوز فعاله و هیچ اتفاق دیگه ای هم تاکنون نیافتاده.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

reza2700
16-07-2016, 17:18
ترابرد دائمی از همراه اول به ایرانسل:
از سه شنبه هفته پیش رفتم خدمات ایرانسل مراحل ترابرد انجام دادم. یه یوسیم فورجی هم همونجا بهم دادن. فرداش پیامک اومد عدد ۱ فرستادم. یه کد برام فرستادن به عنوان شماره پیگیری.
دیگه هیچ خبری نشده. فعلا که سیم کارت همراه اول هنوز فعاله و هیچ اتفاق دیگه ای هم تاکنون نیافتاده.

دقیقا منم مثل شما هستم البته سیم کارت همراه اولم ظهر غیر فعال شد قبلشم یه اس ام اس اومد...الانم منتظرم ایرانسل سیم کارتمو فعال کنه

Tornado2800
16-07-2016, 17:45
بالاخره به نظرتون انتقال بدیم از دائمی همراه اول به ایرانسل ؟:n02:

reza2700
16-07-2016, 18:22
دقیقا منم مثل شما هستم البته سیم کارت همراه اولم ظهر غیر فعال شد قبلشم یه اس ام اس اومد...الانم منتظرم ایرانسل سیم کارتمو فعال کنه

هنوز سیم کارت ایرانسلم فعال نشده ولی به شمارم زنگ میزنم پیام مزخرف همراه اول پخش میشه عجب گیری کردیم از دست همراه اول ول کن ما نیست

Majidson
16-07-2016, 18:26
هنوز سیم کارت ایرانسلم فعال نشده ولی به شمارم زنگ میزنم پیام مزخرف همراه اول پخش میشه عجب گیری کردیم از دست همراه اول ول کن ما نیست

دو تا سوال:

1. دقیقا چند روز طول کشید از زمانیکه عدد ۱ به ۶۶۷ فرستادی؟
2. دقیق بهم میگی چه پیامی برات پخش میشه وقتی شمارتو میگیری !؟

ممنونم

reza2700
16-07-2016, 18:26
بالاخره به نظرتون انتقال بدیم از دائمی همراه اول به ایرانسل ؟:n02:
نهایتش اگه ناراضی بودی سه ماه دیگه میتونی به امراتور دیگه بری

reza2700
16-07-2016, 18:28
دو تا سوال:

1. دقیقا چند روز طول کشید از زمانیکه عدد ۱ به ۶۶۷ فرستادی؟
2. دقیق بهم میگی چه پیامی برات پخش میشه وقتی شمارتو میگیری !؟

ممنونم

5روز البته فعلا سیم همراه اولم غیر فعال شده و ایرانسل فعال نشده....مشترک مورد نظر ترابرد کرده و هزینه مکالمه شما خارج شبکه محاسبه میشود...

reza2700
16-07-2016, 18:29
5روز البته فعلا سیم همراه اولم غیر فعال شده و ایرانسل فعال نشده....مشترک مورد نظر ترابرد کرده و هزینه مکالمه شما خارج شبکه محاسبه میشود...

4 بار تکرار میکنه اینووووو!!!!!!

reza2700
16-07-2016, 18:30
یعنی این بچه بازی همراه اول واقعا تاسف باره..از اون بدتر اینه که چرا سازمان تنظیم مقررات جلوشو نمیگیره؟؟!!

dj77
16-07-2016, 19:04
یعنی این بچه بازی همراه اول واقعا تاسف باره..از اون بدتر اینه که چرا سازمان تنظیم مقررات جلوشو نمیگیره؟؟!!

شما برو ببین همراه اول و مخابرات ایران رو چه ارگانی خریده اول... بعد ببین کاری میشه کرد واقعا.. این که ریز ریزشه..
چند سال پیش مزایدش برگزار شد دیگه..

reza2700
16-07-2016, 19:09
شما برو ببین همراه اول و مخابرات ایران رو چه ارگانی خریده اول... بعد ببین کاری میشه کرد واقعا.. این که ریز ریزشه..
به ضررش میشه این برنامه...یکم صبر کنید امارهای که از ترابرد میاد بیرون جالب خواهد بود

britain
16-07-2016, 19:15

.... حالا بعضی ها مسخره می کنن اگه شمارت ایرانسل یا رایتل باشه. ... یکی که مهندس ناظر نظام مهندسی می گفت گوشی اگه دائمی بهم زنگ بزنن برمی دارم ... اگه ایرانسل بهم زنگ بزنه کلا بر نمی دارم ...
زجر بکشیم که بشیم باکلاس :n26:
خداییش تا حالا تو عمرم کسی منو تهدید نکرده بود ..... که همراه اول به خاطر دیر شدن بدهیش زنگ می زنه تهدید میکنه ...... شوخی نیست ها .... واقعا خطر ناکن اینا ..... ..... بابا من دانشجویم .... .پول ندارم 250 هزار تومن قبض جعلی تو بدم ... بعد چی چی تحدید میکنی عوضی !!!!

reza2700
16-07-2016, 19:19
.... حالا بعضی ها مسخره می کنن اگه شمارت ایرانسل یا رایتل باشه. ... یکی که مهندس ناظر نظام مهندسی می گفت گوشی اگه دائمی بهم زنگ بزنن برمی دارم ... اگه ایرانسل بهم زنگ بزنه کلا بر نمی دارم ...
زجر بکشیم که بشیم باکلاس :n26:
خداییش تا حالا تو عمرم کسی منو تحدید نکرده بود ..... که همراه اول به خاطر دیر شدن بدهیش زنگ می زنه تحدید میکنه ...... شوخی نیست ها .... واقعا خطر ناکن اینا ..... ..... بابا من دانشجویم .... .پول ندارم 250 هزار تومن قبض جعلی تو بدم ... بعد چی چی تحدید میکنی عوضی !!!!
تموم شد اون دوران....

reza2700
16-07-2016, 19:20
من خوش حسابم بودم ولی هیچ کاری همراه اول برام نکرد در حالی که ایرانسل اگه خوش حساب باشی اعتبار خط دائمی رو دو برابر میکنه....ما ودیعه دادیم به همراه اول خورد یه ابم روش

reza2700
16-07-2016, 19:35

الان به خطم زنگ زدم دو دقیقه تکرار کرد این جملرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![emoji15] [emoji15] [emoji15]

britain
16-07-2016, 19:40
الان به خطم زنگ زدم دو دقیقه تکرار کرد این جملرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![emoji15] [emoji15] [emoji15]

به نظر من هر چی زودتر همه ترابرد کنن ...... فکر کنم جلوشو بگیره همراه اول تا قبل از تمام شدن طرح آزمایشی ...... :n13: فکر نکنید نمی تونه ها ... خوب هم می تونه :n30:

hamed_korn
16-07-2016, 22:20
همره اول گردنش کلفتر از این حرف هاست.کسی نمیتونه چیزی بهش بگه....

Tornado2800
16-07-2016, 22:42
متاسفانه این پیام همراه اول بابت ترابرد بسیار ناراحت کننده هست....

par_haam
16-07-2016, 22:44
سلام

من که به دلیل پیغام ۴۰ ثانیه ای پیشواز همراه آخر بیخیال شدم.

dj77
16-07-2016, 23:25
من که به دلیل پیغام ۴۰ ثانیه ای پیشواز همراه آخر بیخیال شدم.

حل این مشکل خیلی ساده هست

تکرار کردم بازم تکرار میکنم چون علاقه ندارید پست های قبلی مطالعه کنید

باید برای حل این مشکل از همراه اول در سایت 195 شکایت کنید همین :n16:

همراه اول میخواد با این کاراش جلوی ترابرد و خلوت شدنشو بگیره میشه ازش شکایت کرد کار سختی نیست!
موفق باشید

stere1980
16-07-2016, 23:57
متاسفانه این پیام همراه اول بابت ترابرد بسیار ناراحت کننده هست....

باید همه متحد بشن و شکایت کنند به همه جا، من از اینستاگرام واعظی تا ۱۹۵ تا مرکز تماس خود همراه اول تا خود رایتل و ئیمیل به سازمان تنظیم مقررات تا ئیمیل به وزارت ارتباطات تا هرجای ممکن که فکرم میرسید شکایت کردم توی هر سایت یا زیر هر خبری هم که میشد آبروشونو بردم،تا متحد نباشید و بندازید گزدن دیگران هیچ کاری از پیش نخواهید برد باید صدها شکایت و تلفن و ئیمیل به همه جا ارسال کنید

britain
17-07-2016, 00:00
گذاشتن این 3 هزار تومن اضافه برای بسته 2 گیگ و 40 ثانیه پیام اضافه عجب تفکر خنده داری هست ! یعنی نشون دادن چی هست توی این دوتا کار به استفاده کنندگان ؟

reza2700
17-07-2016, 10:02
گذاشتن این 3 هزار تومن اضافه برای بسته 2 گیگ و 40 ثانیه پیام اضافه عجب تفکر خنده داری هست ! یعنی نشون دادن چی هست توی این دوتا کار به استفاده کنندگان ؟
زنگ زدم به 195 میگه این اطلاع رسانی هستش و غیر قانونی نیست!!!!!!!!!عجب کشوری داریم

reza2700
17-07-2016, 10:02
از دوستان خواهشمندم حتما حتما به 195 شکایت کنن

dj77
17-07-2016, 10:15
زنگ زدم به 195 میگه این اطلاع رسانی هستش و غیر قانونی نیست!!!!!!!!!عجب کشوری داریم

تماس نه ، اون اپراتور برای اینکه از سر خودش باز کنه و ثبت شکایت نکنه یه چیزی میگه ، برید به سایت 195 و مفصل شکایت خودتونو بنویسید از همراه اول، بگید که 40 ثانیه مشترک مجبورررر به شنیدن فلان جمله هست بصورت تکراری!

Sent from my C6602 using Tapatalk

Majidson
17-07-2016, 11:00

حداقل فقط یکبار پخش کنن. نه اینکه 4 بار پخش بشه تازه بعدش بوق بخوره.

reza2700
17-07-2016, 11:07
حداقل فقط یکبار پخش کنن. نه اینکه 4 بار پخش بشه تازه بعدش بوق بخوره.
پخش کنن هر چقدر دوست دارن ..فکر کردن با این کار مسخرشون کسی پشیمون میشه ...اینم یه ضد تبلیغ برا خودشونه خبر ندارن ...چند وقت دیگه بر میدارن

ms1ove
17-07-2016, 11:45
سلام
امروز از خدمات ایرانسل باهام تماس گرفتند رفتم سیم کارت رو گرفتم بدون یک ریال هزینه .
دوستان چقدر دیگه طول میکشه رو سیمکارت جدید فعال بشه ؟

reza2700
17-07-2016, 11:46
سلام
امروز از خدمات ایرانسل باهام تماس گرفتند رفتم سیم کارت رو گرفتم بدون یک ریال هزینه .
دوستان چقدر دیگه طول میکشه رو سیمکارت جدید فعال بشه ؟
اعتباری سه روز دائمی پنج روز

alireza12827
17-07-2016, 12:28
تماس نه ، اون اپراتور برای اینکه از سر خودش باز کنه و ثبت شکایت نکنه یه چیزی میگه ، برید به سایت 195 و مفصل شکایت خودتونو بنویسید از همراه اول، بگید که 40 ثانیه مشترک مجبورررر به شنیدن فلان جمله هست بصورت تکراری!

Sent from my C6602 using Tapatalk
آخه مشکل اینجاست که شکایت به جایی نمیرسه چرا ؟ چون اپراتور موظف هستش در ترابرد برای تماس گیرنده که خارج شبکه هستش پیام رو پخش کنه تا تماس گیرنده متوجه بشه با کسی که تماس گرفته خارج شبکه هستش و هزینه اش خارج شبکه براش محاسبه میشه

ms1ove
17-07-2016, 12:32
آخه مشکل اینجاست که شکایت به جایی نمیرسه چرا ؟ چون اپراتور موظف هستش در ترابرد برای تماس گیرنده که خارج شبکه هستش پیام رو پخش کنه تا تماس گیرنده متوجه بشه با کسی که تماس گرفته خارج شبکه هستش و هزینه اش خارج شبکه براش محاسبه میشه
خب میتونه اینو یه بار بگه در هر تماس نه ۱۰۰بار پشت سر هم

dj77
17-07-2016, 12:40

کجا نوشته موظف هست؟!
ببین من برای شما یه مثال ساده بزنم سر همین شکایت شدنها انبوه به سازمان تنظیم و جواب در نهایت جواب دادنش.
اگر یادت باشه اویل که اینترنت پرسرعت ایرانسل اومده بود شما متوجه نمی شدی کی بسته اینترنت تموم شده که حالا شروع کرده به خوردن شارژ ریالی خط! ولی مردم انقدر شکایت کردن انقدر این موضوع رو مطرح کردن که ایرانسل مجبور کردن یه کد بذاره که در صورت اتمام بسته اینترنت هم باهاش قطع بشه نره روی مصرف آزاد! در حالی که این به ضرر ایرانسله ولی مجبور شد این کارو انجام بده

حالا همراه اول هم همینه شاید مشترک باید بدونه که مثلا این خط 912 ترابرد شده و خارج از شبکه براش حساب میشه هزینه که واقعا هم کم اهیمته این موضوع
ولی شما هم میتونید بگید آقا درسته طرف باید بدونه خط من ترابرد شده ولی این پیام چند بار باید برای طرف پخش بشه؟!
در ثانی اپراتور میتونه با ظاهر کردن یه پیام فلش روی گوشی تماس گیرنده هم این موضوع به اطلاعش برسونه نه بره روی مخ طرف 4 بار!

اینم در نظر داشته باشید حق گرفتنیه حتی اگه تو دهن شیر باشه.

alireza12827
17-07-2016, 12:41
خب میتونه اینو یه بار بگه در هر تماس نه ۱۰۰بار پشت سر هم
آخه مشکل اینجاست بعضی وقت ها اپراتورها برای پرداخت سر موقع قبض و اینها به مشترک اجازه24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه میدهند این رو باید چیکار کرد مجبور میشه پیام رو پخش کنه البته حرف شما هم درسته میتونه پیام رو کوتاه تر پخش کنه که تماس گیرنده اذیت نشه

alireza12827
17-07-2016, 12:43
کجا نوشته موظف هست؟!
ببین من برای شما یه مثال ساده بزنم سر همین شکایت شدنها انبوه به سازمان تنظیم و جواب در نهایت جواب دادنش.
اگر یادت باشه اویل که اینترنت پرسرعت ایرانسل اومده بود شما متوجه نمی شدی کی بسته اینترنت تموم شده که حالا شروع کرده به خوردن شارژ ریالی خط! ولی مردم انقدر شکایت کردن انقدر این موضوع رو مطرح کردن که ایرانسل مجبور کردن یه کد بذاره که در صورت اتمام بسته اینترنت هم باهاش قطع بشه نره روی مصرف آزاد! در حالی که این به ضرر ایرانسله ولی مجبور شد این کارو انجام بده

حالا همراه اول هم همینه شاید مشترک باید بدونه که مثلا این خط 912 ترابرد شده و خارج از شبکه براش حساب میشه هزینه که واقعا هم کم اهیمته این موضوع
ولی شما هم میتونید بگید آقا درسته طرف باید بدونه خط من ترابرد شده ولی این پیام چند بار باید برای طرف پخش بشه؟!
در ثانی اپراتور میتونه با ظاهر کردن یه پیام فلش روی گوشی تماس گیرنده هم این موضوع به اطلاعش برسونه نه بره روی مخ طرف 4 بار!

اینم در نظر داشته باشید حق گرفتنیه حتی اگه تو دهن شیر باشه.
مشکل مکالمات رایگان درون شبکه هست که اپراتور بعضی وقت ها به مشترکین میده

dj77
17-07-2016, 12:44
پیام فلش یا حتی ارسال پیام کوتاه هم از طرف اپراتور حین مکالمه یا حتی نشان دادنش روی صفحه گوشی تماس گیرنده برای همین مواقع گذاشتند.

Click 1
17-07-2016, 13:11
اگر یک قابلیتی بود که روی صفحه اپراتور فرد را نشان بده بهتر بود

ms1ove
17-07-2016, 13:16
اگر یک قابلیتی بود که روی صفحه اپراتور فرد را نشان بده بهتر بود

قابلیتش که هست ولی فعال نمیکنن!!

alireza12827
17-07-2016, 13:21
پیام فلش یا حتی ارسال پیام کوتاه هم از طرف اپراتور حین مکالمه یا حتی نشان دادنش روی صفحه گوشی تماس گیرنده برای همین مواقع گذاشتند.
میتونه از بوق مجزا جدای از بقیه مشترکین استفاده کنند برای ترابردی ها دیگه نیازی به پیام گفتن هم نیست سازمان تنظیم مقررات هم به اپراتورها گوشزد کرده در مصوبه اش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Majidson
17-07-2016, 13:49
سلام

دوستان، من بعد از پنج روز امروز ظهر خطم ترابرد شد. ساعت 13:00 خط همراه اولم قطع شد ولی سیم کارتی هم که ایرانسل داده هنوز فعال نشده و الان حدود 2 ساعته خطم رو هواست.
در صورتیکه طبق قانون بعد از غیرفعاسازی اپراتور پایه، بعد از 5 دقیقه باید سیم کارت اپراتور مقصد فعال بشه.
:n13::n28:

دوستانی که به ایرانسل ترابرد کردن و انجام شده چه مدت زمان طول کشید تا سیم کارت ایرانسل فعال و قابل استفاه شد !!!؟

britain
17-07-2016, 13:54
میتونه از بوق مجزا جدای از بقیه مشترکین استفاده کنند برای ترابردی ها دیگه نیازی به پیام گفتن هم نیست سازمان تنظیم مقررات هم به اپراتورها گوشزد کرده در مصوبه اش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از شر این شیطان اول نمی شه خلاص شد ..... به نظر اگه سیمکارت دائمی شو رو آدم بفروشه خیلی بهتره ..... کجای دنیا سیمکارت یک میلیون تومان هست آخه که اینا به ما انداختن ؟ :n04: این همه پول دادیم یه خدماتی بی اهمیت بگیریم ... اما از شرش هم هیچجور نمی شه خالاص بشیم :n34:

dj77
17-07-2016, 13:57
اطلاع از وضعیت پوشش شبکه با کد #20*ایرانسل سامانه اطلاع‌رسانی وضعیت پوشش شبکه راه‌اندازی کردسامانه اطلاع‌رسانی وضعیت پوشش شبکه برای مشترکان ایرانسل راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور سامانه ویژه‌ای را به منظور بررسی آسان و سریع وضعیت پوشش شبکه اینترنت همراه (نسل 2، نسل 3 و نسل 4) هر منطقه توسط مشترکان خود راه‌اندازی کرد.
بر این اساس، مشترکان ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #20* (ستاره 20 مربع) از وضعیت خدمات دیتای همراه در محل خود مطلع شوند.

ایرانسل پس از اخذ پروانه رسمی ارتقای شبکه به نسل‌های سوم، چهارم و بالاتر تلفن همراه، شبکه نسل چهارم (4G/LTE) را به عنوان آخرین نسل فناوری ارتباط حال حاضر دنیا، برای نخستین بار در ایران، در آبان ماه سال 93 در مشهد مقدس راه‌اندازی کرد. هم اکنون و پس از گذشت 20 ماه، 236 شهر، دهستان و جاده تحت پوشش شبکه نسل چهارم (4G/LTE) ایرانسل قرار دارند. این عدد برای مناطق تحت پوشش نسل سوم (3G) به 1015 می‌رسد.

با استفاده از شبکه نسل چهارم ایرانسل، مشترکان تلفن همراه و کاربران خدمات باندپهن همراه می‌توانند اینترنتی با کیفیت جهانی را تجربه کنند و با استفاده از سیم‌کارت‌های نسل جدید یوسیم (Usim)، خدمات نسل چهارم را جایگزین سایر روش‌های دسترسی به اینترنت کنند. نسل چهارم یا فورجی، تمام قابلیت‌های مدرن‌ترین گوشی‌های موجود در بازار را پشتیبانی می‌کند و با استفاده از این خدمات امکان دریافت و مشاهده فایل‌های ویدئویی با کیفیت HD، انجام بازی آنلاین و بدون تاخیر زمانی، استفاده همزمان برای چند کاربر بدون کاهش کیفیت خدمات، استفاده از برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن) و محصولات و خدمات مبتنی بر اینترنت با سهولت و کیفیت فوق‌العاده فراهم شده است.

همچنین به منظور دسترسی گسترده‌تر به خدمات LTE، مودم‌های باندپهن همراه ایرانسل با قابلیت پشتیبانی از فناوری‌های GPRS، EDGE، 3G و 4G همزمان با راه‌اندازی شبکه نسل چهارم ایرانسل به بازار عرضه شد. این مودم‌ها با هزینه بسیار کمتر، امکان دسترسی به تمامی قابلیت‌های نسل چهارم ایرانسل را برای کاربران مختلف فراهم می‌کنند.

reza2700
17-07-2016, 15:34
سلام

دوستان، من بعد از پنج روز امروز ظهر خطم ترابرد شد. ساعت 13:00 خط همراه اولم قطع شد ولی سیم کارتی هم که ایرانسل داده هنوز فعال نشده و الان حدود 2 ساعته خطم رو هواست.
در صورتیکه طبق قانون بعد از غیرفعاسازی اپراتور پایه، بعد از 5 دقیقه باید سیم کارت اپراتور مقصد فعال بشه.
:n13::n28:

دوستانی که به ایرانسل ترابرد کردن و انجام شده چه مدت زمان طول کشید تا سیم کارت ایرانسل فعال و قابل استفاه شد !!!؟
دیروز دقیقا ظهر منم مثل شما شد وضعیتم از دیروز پیگیری کردم تا صبح که فهمیدم همراه اول باز بچه بازی در اورده و گفته تا هزار تومان بدهی میاندورم تسویه نشه تایید نمیکنه جالبه از دیروز خطم قطع شده و صبح میاندوره رو ریختم ولی همراه اول فعلا صفر نکرده بدهیمو....یعنی هر کاری میکنه این همراه اول تا طرف کلا بیخیال بشه

Majidson
17-07-2016, 15:41
دیروز دقیقا ظهر منم مثل شما شد وضعیتم از دیروز پیگیری کردم تا صبح که فهمیدم همراه اول باز بچه بازی در اورده و گفته تا هزار تومان بدهی میاندورم تسویه نشه تایید نمیکنه جالبه از دیروز خطم قطع شده و صبح میاندوره رو ریختم ولی همراه اول فعلا صفر نکرده بدهیمو....یعنی هر کاری میکنه این همراه اول تا طرف کلا بیخیال بشه

مگه نگفتن زیر دو هزار تومان باید تایید بشه !!!؟ هنوز خطت قطعه !؟

از کجا فهمیدی برای بدهی هستش !؟

reza2700
17-07-2016, 15:50
مگه نگفتن زیر دو هزار تومان باید تایید بشه !!!؟ هنوز خطت قطعه !؟

از کجا فهمیدی برای بدهی هستش !؟
هنوزم قطعه...بعد از کلی پیگیری امروز از ایرانسل تماس گرفتن بهم گفتن 1200 بدهی داری و شمارت معلق مونده مرکز ترابرد تایید کنه ایرانسل 5 دقیقه بعد فعال میکنه...متاسفانه مرکز ترابرد خط همراه اول منو غیر فعال کرده و اجازه فعال سازی به سیم جدیدو نداده تا بدهی پرداخت بشه...گیر چه کسایی افتادیم...

reza2700
17-07-2016, 16:22
الان با نماینده ایرانسل شهرمون صحبت میکردم میگه همراه اول شدیدا سنگ اندازی میکنه...میگفت امار ثبت نام از همراه اول به ایرانسل برای ترابرد شدیدا بالاست !!!اخه مگه نظارتی وجود نداره؟؟؟من سیم کارتم اگه بدهی داشت برا چی قطعش کردین خب میگفتین پرداخت میکردم !!!!

bigbang001
17-07-2016, 16:50
اطلاع از وضعیت پوشش شبکه با کد #20*ایرانسل سامانه اطلاع‌رسانی وضعیت پوشش شبکه راه‌اندازی کردسامانه اطلاع‌رسانی وضعیت پوشش شبکه برای مشترکان ایرانسل راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور سامانه ویژه‌ای را به منظور بررسی آسان و سریع وضعیت پوشش شبکه اینترنت همراه (نسل 2، نسل 3 و نسل 4) هر منطقه توسط مشترکان خود راه‌اندازی کرد.
بر این اساس، مشترکان ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #20* (ستاره 20 مربع) از وضعیت خدمات دیتای همراه در محل خود مطلع شوند.

ایرانسل پس از اخذ پروانه رسمی ارتقای شبکه به نسل‌های سوم، چهارم و بالاتر تلفن همراه، شبکه نسل چهارم (4G/LTE) را به عنوان آخرین نسل فناوری ارتباط حال حاضر دنیا، برای نخستین بار در ایران، در آبان ماه سال 93 در مشهد مقدس راه‌اندازی کرد. هم اکنون و پس از گذشت 20 ماه، 236 شهر، دهستان و جاده تحت پوشش شبکه نسل چهارم (4G/LTE) ایرانسل قرار دارند. این عدد برای مناطق تحت پوشش نسل سوم (3G) به 1015 می‌رسد.

با استفاده از شبکه نسل چهارم ایرانسل، مشترکان تلفن همراه و کاربران خدمات باندپهن همراه می‌توانند اینترنتی با کیفیت جهانی را تجربه کنند و با استفاده از سیم‌کارت‌های نسل جدید یوسیم (Usim)، خدمات نسل چهارم را جایگزین سایر روش‌های دسترسی به اینترنت کنند. نسل چهارم یا فورجی، تمام قابلیت‌های مدرن‌ترین گوشی‌های موجود در بازار را پشتیبانی می‌کند و با استفاده از این خدمات امکان دریافت و مشاهده فایل‌های ویدئویی با کیفیت HD، انجام بازی آنلاین و بدون تاخیر زمانی، استفاده همزمان برای چند کاربر بدون کاهش کیفیت خدمات، استفاده از برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن) و محصولات و خدمات مبتنی بر اینترنت با سهولت و کیفیت فوق‌العاده فراهم شده است.

همچنین به منظور دسترسی گسترده‌تر به خدمات LTE، مودم‌های باندپهن همراه ایرانسل با قابلیت پشتیبانی از فناوری‌های GPRS، EDGE، 3G و 4G همزمان با راه‌اندازی شبکه نسل چهارم ایرانسل به بازار عرضه شد. این مودم‌ها با هزینه بسیار کمتر، امکان دسترسی به تمامی قابلیت‌های نسل چهارم ایرانسل را برای کاربران مختلف فراهم می‌کنند.

این مساله چه ربطی به تاپیک داره؟
ضمنا خیلی وقت پیش این موضوع در تاپیک مربوطه (ایرانسل) اعلام شده بود

Sent from my iPhone 6s+

bardia-vr
17-07-2016, 17:01

منطقه ما فقط توجی ،ولی این کد رو میزنی میگه به هر سه نسل حتی فورجی مجهزه،زیاد به این کد اعتباری نیست

bardia-vr
17-07-2016, 17:02
ترابرد از ایرانسل به اپراتورهای دیگه چه جوره؟آیا ایرانسل روی سیم های اعتباری تسویه حساب یا چیزی میگیره؟

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

britain
17-07-2016, 17:19
منطقه ما فقط توجی ،ولی این کد رو میزنی میگه به هر سه نسل حتی فورجی مجهزه،زیاد به این کد اعتباری نیست

دقیقا
محله ما 4g داره اما فقط 3g رو می زنه

Majidson
17-07-2016, 17:21
ترابرد از ایرانسل به اپراتورهای دیگه چه جوره؟آیا ایرانسل روی سیم های اعتباری تسویه حساب یا چیزی میگیره؟

قانون تسویه صورتحساب فقط برای سیم کارت های دائمی هستش.

alireza12827
17-07-2016, 17:24
دوستان کسی کامل از اعتباری رایتل به ایرانسل ترابرد کرده بدونیم چقدر طول کشیده؟؟

reza2700
17-07-2016, 17:40
دوستان کسی کامل از اعتباری رایتل به ایرانسل ترابرد کرده بدونیم چقدر طول کشیده؟؟
فرق نمیکنه از چه اپراتوری بری به اپراتور دیگه اعتباری تا سه روز و دائمی تا پنج روز طول میکشه

britain
17-07-2016, 17:50
آقا داشتم سرج می کردم توی نت ..... سهام این همراه اول از 3495 تومن شده الان 3000 تومن ( که ترابرد نبوده و کلی هم سرمایه گذاری کرده ) ... پیش بینی کنید بعد ترابرد چند میشه .....

قبلا 3495 بوده

«هرکه را مال هست و عقلش نیست// روزی آن مال مالشی دهدش// وآنکه را عقل هست و مالش نیست// روزی آن عقل بالشی دهدش» عمادی شهریاری

bardia-vr
17-07-2016, 18:04
آقا داشتم سرج می کردم توی نت ..... سهام این همراه اول از 3495 تومن شده الان 3000 تومن ( که ترابرد نبوده و کلی هم سرمایه گذاری کرده ) ... پیش بینی کنید بعد ترابرد چند میشه .....

قبلا 3495 بوده

«هرکه را مال هست و عقلش نیست// روزی آن مال مالشی دهدش// وآنکه را عقل هست و مالش نیست// روزی آن عقل بالشی دهدش» عمادی شهریاری
خب طبیعیه،تعداد زیادی از افراد به ایرانسل رو بیارن که بیشتر اون هارو جوون ها تشکیل میده، اما بعد از مدتی که کیفیت پایین مکالمات و نوسان و کندی اینترنت ایرانسل رو تجربه کردن،احتمال داره پشیمون بشن، به نظر من با ترابرد تعداد مشترکین ایرانسل و رایتل جهش بزرگی پیدا میکنه و مشترکین همراه اول هم کاهش و اغلب همراه اولی ها افراد میانسال و افرادی که بیشتر مکالمه مد نظرشون هست

mehban
17-07-2016, 18:26
خب طبیعیه،تعداد زیادی از افراد به ایرانسل رو بیارن که بیشتر اون هارو جوون ها تشکیل میده، اما بعد از مدتی که کیفیت پایین مکالمات و نوسان و کندی اینترنت ایرانسل رو تجربه کردن،احتمال داره پشیمون بشن، به نظر من با ترابرد تعداد مشترکین ایرانسل و رایتل جهش بزرگی پیدا میکنه و مشترکین همراه اول هم کاهش و اغلب همراه اولی ها افراد میانسال و افرادی که بیشتر مکالمه مد نظرشون هست
عذر میخوام اینجوری جواب میدم ولی سگ ایرانسل به همراه اول ی که ابتدایی ترین اصول مشتری مداری رو نمیدونه شرف داره

bigbang001
17-07-2016, 18:31

سیم کارت اعتباری نیاز به تسویه نداره
ولی هر چقدر که توش اعتبار داشته باشی میپره پس بهتره قبل درخواست اعتبارتون کامل استفاده کنی.

Sent from my iPhone 6s+

britain
17-07-2016, 18:31
من خودم طرفدار ایرانسل نیستم اما چیزهایی دیدم که می گم ایرانسل هیچ مشکلی براش پیش نمی یاد ... مثلا 2 سال پیش ایرانسل محله ما 4g و 3g نصب کرد در صورتی که در آن موقع محله ما همراه اول نسل 1 بود . تنها گزینه ما هم ایرانسل شد که نتش خوب بود برام تقریبا ....
بعد من سیمکارت رایتلم رو می خواستم بندازم دور چون ایرانسل کافی بود برام کلا اما همین 1 سال پیش سریع دکل 3g برای محل ما کذاشتن و خیلی هم خوب شده که الان دارم با رایتل نت می گیرم .. باز هم همون 1 سال پیش همراه اول خواب هست و هنوز محله ما نسل 1 همراه اول بود .... بعد امسال عید همراه اول 3g نصب کرد محله ما که سرعتش اول خراب بود ... بعد ... خوب شد رفت روی 500 کیلوبیت ....... بعد حدس بزیند چی شد ! فقط حدس بزنید :n04:

این همراه اول کلا اومد تجهیرات 3g رو باز کردن بردن جای دیگه که حتما براشون واجب تر بوده خب :n22: ... یعنی ..... ؟؟؟؟ :n04: ....... قسمت جالب اینه که ایرانسل 2 تا دکل دیگه اومد توی محله ما نصب کرد ... الان دکل ایرانسل شده 3 تا ......
الان محله ما های وب هم اینجا 4g آورده .... اما همراه اول ....... جی بگم :n34:

بقیه سرمایه گذاری می کنن مشکلی ندارن .... همراه اول 40 ثانیه پیام سرمایه گذاری می کنه با سرمایه گذاری میکنه که چجوری 3000 تومن هم به خاطر بسته اضافه تر از ترابرد شده ها بگیره ...... من که عاشق 3000 تومنشما .. :n33:

اما انصافا من یه جا دیدم همراه اول 4g بود ..... اونم نمایشگاه کتاب بود .... خیلی تعجب کردم چون بسته 10 هزار به بالای آلفا پلاس فعال نکرده بودم ... و بسیار تعجب کردم وئ شاخ در آوردم :n36:

stere1980
17-07-2016, 18:49
نتیجه شکایت به ۹۹۹۰ بابت پیغام سی ثانیه ای

با سلام
مشترک گرامی در زمینه مورد اعلام شده، تیکت با شماره 20160717003879 تشکیل گردیده است. لطفا تا زمان پایان پیگیری پرونده منتظر بمانید. نتیجه بعد از اتمام بررسی از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.
با تشکر از ارتباط شما
همراه اول

reza2700
17-07-2016, 19:23
نتیجه شکایت به ۹۹۹۰ بابت پیغام سی ثانیه ای

با سلام
مشترک گرامی در زمینه مورد اعلام شده، تیکت با شماره 20160717003879 تشکیل گردیده است. لطفا تا زمان پایان پیگیری پرونده منتظر بمانید. نتیجه بعد از اتمام بررسی از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.
با تشکر از ارتباط شما
همراه اول
فقط بشین چه جواب خنده داری میده....

stere1980
17-07-2016, 19:53
فقط بشین چه جواب خنده داری میده....

حداقل تلاش من بهتر از دیگرانی هست که هیچ کاری انجام نمیدن و منتظر هستند مشکل توسط بقیه یا خودبخود درست بشه ....

به راه بادیه رفتن به ز نشستن بی حاصل....

reza2700
17-07-2016, 20:15
حداقل تلاش من بهتر از دیگرانی هست که هیچ کاری انجام نمیدن و منتظر هستند مشکل توسط بقیه یا خودبخود درست بشه ....

به راه بادیه رفتن به ز نشستن بی حاصل....
دقیقا...من امروز هم تماس گرفتم با 195 هم از سایتش شکایت کردم تمای گرفتم اولش به گردن نگرفت بعد گفت شمارتو بگو زنگ بزنم ببینم واقعا اینطوریه!!!!بعد که دید راست میگم گفت این پیام قانونیه!!!!!منم دیدم واقعا دیگه بحث کردن فایده نداره قطع کردم از سایتش اقدام به شکایت کردم ...شکایت وقتی جواب میده که تعداد کاربراب زیادی شاکی بشن ...از دوستان تقاضا دارم حتما برن سایت 195 و شکایت خودشونو اعلام کنن

Majidson
17-07-2016, 23:01
دقیقا...من امروز هم تماس گرفتم با 195 هم از سایتش شکایت کردم تمای گرفتم اولش به گردن نگرفت بعد گفت شمارتو بگو زنگ بزنم ببینم واقعا اینطوریه!!!!بعد که دید راست میگم گفت این پیام قانونیه!!!!!منم دیدم واقعا دیگه بحث کردن فایده نداره قطع کردم از سایتش اقدام به شکایت کردم ...شکایت وقتی جواب میده که تعداد کاربراب زیادی شاکی بشن ...از دوستان تقاضا دارم حتما برن سایت 195 و شکایت خودشونو اعلام کنن

آقا رضا خطت فعال شد یا هنوز مثل من رو هوایی!؟

reza2700
17-07-2016, 23:21
آقا رضا خطت فعال شد یا هنوز مثل من رو هوایی!؟

رو هوام به هر جا هم زنگ میزنم میگه به ما مربوط نمیشه....همیشه کار این مملکت نصفه کارست الان نزدیک 48 ساعته خطم قطعه...فعلا 1200 رو پرداخت کردم ببینم فردا چی میشه...شک ندارم همراه اول گیر داده چون هنوز شمارم تو نرم افزار همراه اول وارد میشه

bardia-vr
18-07-2016, 09:00
افرادی که ترابرد کردن از رایتل و همراه اول به روی ایرانسل، آیا ایرانسل جایزه و بسته هدیه ای بهشون داده؟

britain
18-07-2016, 09:10
ایرانسل کلا در هدیه دادن خسیس بوده و هست .... اون رایتل هست که هدیه هاش خوبه !

reza2700
18-07-2016, 10:04
همراه اولیا فعلا از ترابرد به ایرانسل دست نگه دارن مثل اینکه همراه اول طبق معمول قانون شکنی کرده و همه خط هار و معلق نگه میداره...مخصوصا خطوط دائمی

reza2700
18-07-2016, 10:16
بالاخره با کلی پیگیری خطم امروز وصل شد!!!!!

reza2700
18-07-2016, 10:17
پیام ترابرد پذیری دو بار تکرار میشه و بعد بوق میخوره....ده ثانیش کردن

Majidson
18-07-2016, 10:40
بالاخره با کلی پیگیری خطم امروز وصل شد!!!!!

رضا جان، دقیقاً بگو چی کار کردی، منم انجام بدم !
از دیروز ظهر موبایلم قطعه :n13:

reza2700
18-07-2016, 10:47
رضا جان، دقیقاً بگو چی کار کردی، منم انجام بدم !
از دیروز ظهر موبایلم قطعه :n13:
سریع فیش میاندوره همراه اول رو تسویه کن بعد یه زنگ به 700 بزن برات پیگیری میکنن...مال من دو روز طول کشید !!!!!!البته میاندوره رو دیروز صبح تسویه کردم امروز صبحم زنگ زدم به 700 بعدش وصل شد

Armin.Computer
18-07-2016, 10:56
ظاهرا اکثرا دارن میرن سمت ایرانسل

dj77
18-07-2016, 10:57
پیام ترابرد پذیری دو بار تکرار میشه و بعد بوق میخوره....ده ثانیش کردن

باز هم شکایت های مردم ادامه داشته باشه کلا جمش میکنن...

bardia-vr
18-07-2016, 10:59
ظاهرا اکثرا دارن میرن سمت ایرانسل
چون پوشش ایرانسل کاملتره و تقریبا کشوری، اونهایی هم که در مرکز استان هستن میان رایتل.

LEO.M
18-07-2016, 11:07
چون پوشش ایرانسل کاملتره و تقریبا کشوری، اونهایی هم که در مرکز استان هستن میان رایتل.

كيفيت اينترنت و تعرفه هاي ايرانسل خيلي خوبه اما از لحاظ كيفيت مكالمات،هنوز به پاي همراه اول نميرسه.به شخصه خودم خيلي عذاب كشيدم گاهي اوقات وقتي با خط دومم كه ايرانسله ،زنگ ميزنم.

Rhodes
18-07-2016, 11:48
دوستان من همراه اول دایمی دارم.
اگر بخوام به ایرانسل تبدیلش کنم دایمی میمونه یا اعتباری میشه ؟
راه داره من دایمی رو اعتباری کنم ؟

Majidson
18-07-2016, 11:50
سلام دوستان

خط منم وصل شد. برنامه MyIrancell هم با شماره 0912 براحتی و بدون هیچ مشکلی کار کرد.

:26:

reza2700
18-07-2016, 11:53
سلام دوستان

خط منم وصل شد. برنامه MyIrancell هم با شماره 0912 براحتی و بدون هیچ مشکلی کار کرد.

:26:
برا منم اوکیه همه چی فقط ستاره555 کار نمیکنه بر شما چطور؟؟؟یه چیز دیگه طرح کنترل مصرف ازادم هر چی میزنم ارور میده

reza2700
18-07-2016, 11:54
دوستان من همراه اول دایمی دارم.
اگر بخوام به ایرانسل تبدیلش کنم دایمی میمونه یا اعتباری میشه ؟
راه داره من دایمی رو اعتباری کنم ؟
نه امکان تبدیل نیست ایرانسلم بری دائمی هستش...

reza2700
18-07-2016, 11:54
نه امکان تبدیل نیست ایرانسلم بری دائمی هستش...

ولی ایرانسل برای خطوط دائمی 50هزار اعتبار در نظر گرفته بیشتر از اون نمیشه استفاده کرد

Rhodes
18-07-2016, 12:14
یعنی هیچ راهی نیست من این دایمی رو با همین شماره اعتباری بگیرم ؟
من الان برم ایرانسل تمامی طرح هاش رو میتونم استفاده کنم دیگه ؟

dj77
18-07-2016, 12:19
یعنی هیچ راهی نیست من این دایمی رو با همین شماره اعتباری بگیرم ؟
من الان برم ایرانسل تمامی طرح هاش رو میتونم استفاده کنم دیگه ؟

شاید راه داشته باشه برای اطلاعات بیشتر با 700 از خطوط ایرانسل یا 09377000000 از سایر خطوط تماس بگیرید
خیر یه سری طرح ها و بسته ها برای سیم های اعتباری هست فقط

Majidson
18-07-2016, 12:20
برا منم اوکیه همه چی فقط ستاره555 کار نمیکنه بر شما چطور؟؟؟یه چیز دیگه طرح کنترل مصرف ازادم هر چی میزنم ارور میده

متاسفانه هیچکدوم از کدهای USSD کار نمی کنه.
باید به 700 اطلاع بدیم تا در شبکه مشکل حل کنن.

reza2700
18-07-2016, 12:28
من از طریق اینستاگرام گفتم گفتش از طریق ایرانسل من شکایت کنی حل میشه

alireza12827
18-07-2016, 12:39
دوستانی که از اعتباری رایتل ترابرد کردند روی ایرانسل من خط رایتلم قطع شده میخوام ببینم پیامک ترابرد موفق براشون روی سیم کارت قطع شده رایتل میاد یانه که بعدش سیم کارت ایرانسل رو فعالش کنم البته من عدد 1 رو به 667 روزی که سیم کارت ایرانسل رو گرفتم فرستادم

reza2700
18-07-2016, 13:40
این درست میشه ایکاش همراه اول اون پیام چند ثانیه رو نمیزاشت کارش اصلا درست نبود

britain
18-07-2016, 13:55
دوستانی که مراحل ترابردشنون تمومشده لطفا این پیام آزار دهنده همراه اول رو ضبط کنید و در شبکه های اجتماعی youtube و آپارات و امثالهم بزارید .... ما هم همه لایک می کنیم تا بیاد بالا توی سرچ :n30: واقعا ظلمه .... :n30:

reza2700
18-07-2016, 14:28
الان از سازمان تنظیم مقررات باهام تماس گرفتن و کلی معذرت خواهی کردن...جالبه کارمندی که با من تماس گرفته از پیام همراه اول شاکی شده بود خودش...و قول داد تا یک هفته اینده تکرار پیام رو بردارن...تعجب کردم واقعا یه نفر مسئولیت بی دقتی رو به عهده گرفت....

Majidson
18-07-2016, 14:54
reza2700

آقا رضا، من با اینکه آنتنم پره اکثر مواقع با پیام مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد مواجه میشم!!! آیا شما هم مشکل منو داری !؟

سوال دوم چطور بسته خریدی ؟ می خوام بسته بخرم کد USSD که کار نمی کنه! از مای ایرانسل هم میگه موجودی شما کافی نیست. چی کار کنم !؟

reza2700
18-07-2016, 15:07
reza2700

آقا رضا، من با اینکه آنتنم پره اکثر مواقع با پیام مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد مواجه میشم!!! آیا شما هم مشکل منو داری !؟

سوال دوم چطور بسته خریدی ؟ می خوام بسته بخرم کد USSD که کار نمی کنه! از مای ایرانسل هم میگه موجودی شما کافی نیست. چی کار کنم !؟
نه من مشکلی نداشتم از بابت دسترس بودن بسته رم تست نکردم الان تست میکنم میگم...مگه 50 ت اعتبار نداده بهتون؟

reza2700
18-07-2016, 15:09
بسته رو از طریق مای ایرانسل خریدم چند ثانیه بیشتر طول نکشید برام فعال شدنش...اصلا مشکلی نیست فعلا فقط یو اس اس دی مشکل داره

Majidson
18-07-2016, 15:33
بسته رو از طریق مای ایرانسل خریدم چند ثانیه بیشتر طول نکشید برام فعال شدنش...اصلا مشکلی نیست فعلا فقط یو اس اس دی مشکل داره

کدوم بسته خریدی !؟ من هر بسته انتخاب می کنم میگه حد اعتبار کافی نیست.

reza2700
18-07-2016, 15:56
چون نیاز نداشتم بسته یک روزه 500 ت گرفتم سریعم اوکی شد اس ام اسشم اومد

m_amin
18-07-2016, 16:15
خوب الان بخواين بسته مثلا ١٠٠ گيگ بخرين وقتي اعتبارتون ٥٠ تومن هست بايد چي كار كنين؟! ميتونين پول بريزين؟!

reza2700
18-07-2016, 16:17
خوب الان بخواين بسته مثلا ١٠٠ گيگ بخرين وقتي اعتبارتون ٥٠ تومن هست بايد چي كار كنين؟! ميتونين پول بريزين؟!
هم میشه پول ریخت هم با کارت شارژ میشه افزایش داد گزینه افزایش حد وجود داره

reza2700
18-07-2016, 16:43
اقا مجید مشکلت حل شد؟؟

Majidson
18-07-2016, 16:48
چون نیاز نداشتم بسته یک روزه 500 ت گرفتم سریعم اوکی شد اس ام اسشم اومد

آقا من بسته 500تومنی هم نمیتونم بخرم. چی کار کنم؟
40هزار تومان واریز کردم تو حسابم هم اعمال شده ولی بازم میگه موجودی کافی نیست!

الان چک کردم تو سایت ecare.irancell.ir وضعیت حساب من زده " قطع موقت" چرا !!!؟

شما هم چک کن ببین همینطوره !؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza2700
18-07-2016, 16:51
آقا من بسته 500تومنی هم نمیتونم بخرم. چی کار کنم؟
40هزار تومان واریز کردم تو حسابم هم اعمال شده ولی بازم میگه موجودی کافی نیست!

الان چک کردم تو سایت ecare.irancell.ir وضعیت حساب من زده " قطع موقت" چرا !!!؟

شما هم چک کن ببین همینطوره !؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نیاز به پرداخت 40 ت نبود خطط فعال نیست برو نمایندگی ایرانسل مدارکتو بفرست بلافاصله وصل میشه...صبح منم اینجوری بودم اصلا تماسم نمیتونستم بگیرم زنگ زدم نمایندگی شهرمون برام مدارکو فرستاد حتما الان برو...کلا پنج دقیقه هم طول نمیکشه وصل میشه...اصلا نیاز به پرداخت نبود ولی خب ایرادی نداره به عنوان بستانکار برات حساب میشه

LEO.M
18-07-2016, 16:52
دوستان امكانش هست با شارژ مستقيم،قبض ايرانسل (دائمي)رو پرداخت كرد؟يعني يه نفر با سيمكارت اعتباري ايرانسل،شارژ مستقيم براي سيمكارت دائمي ايرانسل بفرسته و باهاش بشه قبض سيمكارت دائمي رو پرداخت كرد

reza2700
18-07-2016, 16:54
دوستان امكانش هست با شارژ مستقيم،قبض ايرانسل (دائمي)رو پرداخت كرد؟يعني يه نفر با سيمكارت اعتباري ايرانسل،شارژ مستقيم براي سيمكارت دائمي ايرانسل بفرسته و باهاش بشه قبض سيمكارت دائمي رو پرداخت كرد

اینو نمیدونم ولی با کارت شارژ میشه...به 700 زنگ بزنی جواب سوالو میدن

reza2700
18-07-2016, 17:02
اقا مجید شما از صبح مشکل تماس نداشتی؟؟؟چون خطط غیر فعال بوده سوال کردم....

reza2700
18-07-2016, 17:17
در مورد اختلال در کد یو اس اس دی و برخی محدودیت ها از 700 سوال کردم گفتن تا 24 ساعت حل میشه دلیلشم عدم ثبت کامل اطلاعات هستش

A.Farokhzad
18-07-2016, 17:27
سلام
من از دائمی ایرانسل به دائمی رایتل کوچ کردم .
مزایا :
1- کیفیت مکالمه 10 برابر بهتر است (در تمامی نقاط چه نزدیک دکل چه دور از دکل)
2- حد اعتبارم در ایرانسل 50هزار تومان بود ولی حالا 60 هزار تومان شده
3 - سایت ecare رایتل 100 برابر بهتر از ایرانسل هست.
4 - هدیه رایتل (1 گیگ روزانه 2 گیگ شبانه 10000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 500 دقیقه مکالمه بیرون شبکه 10000 SMS و 10000 MMS درون شبکه و 500 SMS بیرون شبکه برای یک ماه )
5- هدایای مناسبتی رایتل (ایرانسل دائمی تو این زمینه صفر هست)
6- اینترنت نسل 4 بدون قطع شدن و اینکه تا الان به هیچ وجه به نسل 2 پرش نمیکنه بر عکس ایرانسل
معایب :
1- نرم افزار ios رایتل با این پیش شماره کار نمیکنه.
2 - بسته های اینترنت محدود تر (البته بسته های اینترنت ایرانسل دائمی هم به نسبت اعتباری خیلی خیلی کم بود)
قیمت مکالمات هم یکسان و دقیقه ای 49 ریال است.
کلا ایرانسل برای دائمی ها هیچ ارزشی قائل نیست (2 سال برای مشکل آنتن دهی پیگیری کردم آخرش اومدن خونه با دستگاه تست کردن ولی بدون نتیجه خاصی...)

stere1980
18-07-2016, 17:38
الان از سازمان تنظیم مقررات باهام تماس گرفتن و کلی معذرت خواهی کردن...جالبه کارمندی که با من تماس گرفته از پیام همراه اول شاکی شده بود خودش...و قول داد تا یک هفته اینده تکرار پیام رو بردارن...تعجب کردم واقعا یه نفر مسئولیت بی دقتی رو به عهده گرفت....

چقدر عالی مرسی که گفتی،
کاش بهشون میگفتی کاری کنند تا تبدیل به بوق انتظار متفاوتی بشه بجای پیغام صوتی

stere1980
18-07-2016, 17:39
سلام

مزایا :

4 - هدیه رایتل (1 گیگ روزانه 2 گیگ شبانه 10000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 500 دقیقه مکالمه بیرون شبکه 10000 SMS و 10000 MMS درون شبکه و 500 SMS بیرون شبکه برای یک ماه )

6- اینترنت نسل 4 بدون قطع شدن و اینکه تا الان به هیچ وجه به نسل 2 پرش نمیکنه بر عکس ایرانسل

معایب :

2 - بسته های اینترنت محدود تر (البته بسته های اینترنت ایرانسل دائمی هم به نسبت اعتباری خیلی خیلی کم بود)

کلا ایرانسل برای دائمی ها هیچ ارزشی قائل نیست (2 سال برای مشکل آنتن دهی پیگیری کردم آخرش اومدن خونه با دستگاه تست کردن ولی بدون نتیجه خاصی...)

آره رایتل فعلا که عالیه از هر نظر

reza2700
18-07-2016, 17:40
چقدر عالی مرسی که گفتی،
کاش بهشون میگفتی کاری کنند تا تبدیل به بوق انتظار متفاوتی بشه بجای پیغام صوتی
بهش گفتم حداقل بوق رو جایگزین کنید گفت نمیشه ولی یه اخطار کتبی به همراه اول میدیم فقط یک بار پیام پخش بشه...البته اینم گفت دو تا اپراتور دیگه هم موظف کردیم این پیامو پخش کنن

reza2700
18-07-2016, 17:41
آره رایتل فعلا که عالیه از هر نظر
رایتل به جز مراکز استان ها دیگر مناطق مشکل پوشش داره استفاده کردم که میگم

bigbang001
18-07-2016, 17:43
سلام
مزایا :
معایب :

نرم افزار ios برای هیچکس کار نمیکنه هنوز راه اندازی کامل نشده

Sent from my iPhone 6s+

dj77
18-07-2016, 17:44
در مورد اختلال در کد یو اس اس دی و برخی محدودیت ها از 700 سوال کردم گفتن تا 24 ساعت حل میشه دلیلشم عدم ثبت کامل اطلاعات هستش

سلام
دوست عزیز
از ارسال پست های پشت سر هم خودداری کنید
میتونید پست قبلو ویرایش کنید....

reza2700
18-07-2016, 17:45
سلام
دوست عزیز
از ارسال پست های پشت سر هم خودداری کنید
میتونید پست قبلو ویرایش کنید....
سلام چشم دوست عزیز

Le0nard0
18-07-2016, 18:41
پخش پیام اطلاع رسانی در مورد شماره های ترابرد شده کاملا قانونیه . امکان پخش بوق متفاوت هم نیست . اینجوری باید صبح تا شب اطلاع رسانی کنند که اگه این بوق رو شنیدین یعنی ترابرد شده . کسی که با شماره ترابرد شده تماس گرفته حقشه که بدونه تماس داخل شبکه براش حساب میشه یا خارج شبکه . اگراین اطلاع رسانی انجام نشه یعنی کار غیرقانونی صورت گرفته و حق شکایت برای مشترکی که بدون اطلاع براش هزینه خارج شبکه حساب شده محفوظه.بعضیا فکر میکنن واسه شلوغی صف نونوایی محلشون هم میتونن به 195 شکایت کنن.

reza2700
18-07-2016, 18:46
پخش پیام اطلاع رسانی در مورد شماره های ترابرد شده کاملا قانونیه . امکان پخش بوق متفاوت هم نیست . اینجوری باید صبح تا شب اطلاع رسانی کنند که اگه این بوق رو شنیدین یعنی ترابرد شده . کسی که با شماره ترابرد شده تماس گرفته حقشه که بدونه تماس داخل شبکه براش حساب میشه یا خارج شبکه . اگراین اطلاع رسانی انجام نشه یعنی کار غیرقانونی صورت گرفته و حق شکایت برای مشترکی که بدون اطلاع براش هزینه خارج شبکه حساب شده محفوظه.بعضیا فکر میکنن واسه شلوغی صف نونوایی محلشون هم میتونن به 195 شکایت کنن.
دوست عزیز یک پخش پیام کافی هستش...شکایت دوستان از تکرار دوباره پیام هستش که خود سازمان تنظیم مقررات هم این اشکال رو به گردن گرفته

britain
18-07-2016, 19:05

خب سیمکارت همراه اول کلا ارزش کمتری داره نسبت به دائمی اون دو اپراتور ! میگید چرا اینو میگی ؟
خب سادست ! کاربر اون در هر حالت به صورت قانونی بهش توهین میشه و البته پول چند برابری میده تا این توهین رو بشنوه :n30: اصلا علت اصلی طولانی مدت نیامدن تکنولوژی 3g همین همراه اول بود .... من یه موبایل نوکیا مدل n90 حدود 10 سال پیش خریدم که 3g داره .... قسمت جالب اینه که الان تازه بعد این همه مدت که فقط با رایتل و ایرانسل 3g میشه و به علت عجیب همراه اول در جاهایی که 3g هست روی این موبایل 10 سال پیش 3g نمی شه !!!!! :n03: قسمت جالب فکر کنم آشغال ترین تجهیزات رو خریدن که همه ورژن های 3g رو نداره !!!! :n04:

این باند رو همراه اول مشکل داره 3g

3G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UMTS 2100

Speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
384 kbps

گوشی نوکیا n90 سال 2005 عرضه شده ! الان همراه اول 3g که حداقل محل ما نداره و همون نسل یک هست :n34:
بابا خسته شدیم از بس توی سر ما زدن ...... مخصوصا از نوع قانونیش

Majidson
18-07-2016, 19:47
اقا مجید شما از صبح مشکل تماس نداشتی؟؟؟چون خطط غیر فعال بوده سوال کردم....

من که فعلا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم.
کدهای USSD کار نمی کنن.
بسته نمیتونم بخرم.
خطم از هر ده تا زنگ یه بار تماس بدرستی برقرار میشه و در بقیه موارد پیام "مشترک در دسترس نیست" می دهد.
در ecare حسابم قطع موقته.
زنگ زدم ۷۰۰ برام تیکت ثبت کرد تا بررسی کنن.

فکر کنم اینم رفت تا ۲ روز دیگه برای بررسی. فقط خدا بخیر کنه.
من خطم برای کارم خیلی لازم دارم، واقعا الان گیر افتادم.
اگر همین طوری بمونه درخواست برگشت به همراه اول میدم.
خیلی دارم اذیت میشم.

masooumi
18-07-2016, 20:40
خیلی دارم اذیت میشم.

این همون هدف همراه اول هست. کمی تحمل کنید ، درست میشه.

منم منتظر هستم برای ادامه مراحل و خودمو برای یکی دو روز قطعی هم آماده کردم.

reza2700
18-07-2016, 20:46
این همون هدف همراه اول هست. کمی تحمل کنید ، درست میشه.

منم منتظر هستم برای ادامه مراحل و خودمو برای یکی دو روز قطعی هم آماده کردم.
مراحل ازمایشی پر است از ایراد...ولی جالبه مشکلات فقط برای سیم کارت همراه اول هستش که به ایرانسل ترابرد میشه...مجید جان خط شما فعال نشده و حتما به نمایندگی شهرتون برو

stere1980
18-07-2016, 21:05
کدهای USSD کار نمی کنن.
بسته نمیتونم بخرم.
خطم از هر ده تا زنگ یه بار تماس بدرستی برقرار میشه و در بقیه موارد پیام "مشترک در دسترس نیست" می دهد.

خیلی دارم اذیت میشم.

ایرانسل همینطوریه، آنتن پره ولی اشغال میزنه آنتن پره ولی در دسنرس نیست آنتن پره ولی شماره میگیری سکوت برقرار میشه، ایرانسل اصلا بدرد نمیخوره نمیشه روش حساب کرد

britain
18-07-2016, 21:11
ایرانسل همینطوریه، آنتن پره ولی اشغال میزنه آنتن پره ولی در دسنرس نیست آنتن پره ولی شماره میگیری سکوت برقرار میشه، ایرانسل اصلا بدرد نمیخوره نمیشه روش حساب کرد

این مورد رو من روی باند 4g داشتم که طرف زنگ می زنده خط میگه در دسترس نیست ... همون لحظه روی گوشی روشن من پیام میده که شماره ای به شما زنگ زده و گوشی شما خاموش بوده .. راه حلش رو هم پیدا کردم که باید رفت روی باند 3g توی تنظیمات .....
این راه حل موقت البته هست ....

باز مشکل ussd روی باند 4g داره ایرانسل ...... برید باز روی باند 3g ..... :n34:

bigbang001
18-07-2016, 22:09
کدهای USSD کار نمی کنن.
بسته نمیتونم بخرم.

خیلی دارم اذیت میشم.

ایراد ایرانسل همین تماسه در تماس خیلی ضعیفه یا در دسترس نیست یا صدا خوب نمیره

Sent from my iPhone 6s+

masooumi
18-07-2016, 22:34
مراحل ازمایشی پر است از ایراد...ولی جالبه مشکلات فقط برای سیم کارت همراه اول هستش که به ایرانسل ترابرد میشه...مجید جان خط شما فعال نشده و حتما به نمایندگی شهرتون برو

آخه همراه اول دوست نداره مشترکاشو از دست بده

britain
18-07-2016, 23:58
بهترین ترابرد به نظر من به رایتل هست .... چندین بار ایرانسل شارژ خوری داشته برای من .... ایرانسل عزیز خانه قاضی گرد و بسیار است اما شماره دارد.... تو هم روزی به سرنوشت دزد اول دچار میشی ! این ره که تو میروی به ترکستان است عزیز من ! اپراتور های مجازی در راهن !!!!!

کیفت مکالمه 2g ایرانسل بد بود چند سال پیش با گوشی ارزون ... الان ندارم گوشی 2g که تست کنم .... من فرقی نمی بینم یا محسوس نیست برام با گوشی 4g و 3g !

dj77
19-07-2016, 00:39
برخی مشترکان موبایل هیچگاه طعم ترابردپذیری را نمی‌چشند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با گذشت یک هفته از اجرای آزمایشی و محدود طرح ملی ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه، مشخص شد که چه مشترکانی امکان ترابرد خطوط‌شان را ندارند...

alireza12827
19-07-2016, 00:57
دوستانی که اعتباری رایتل داشتند و ترابرد کردند به ایرانسل آیا پس از ارسال عدد 1 به 667 برایشان پیامکی مبنی بر قطع سیم کارت به خط رایتل شان ارسال شده؟؟؟

Majidson
19-07-2016, 06:35
سلام دوستان
الان که بیدار شدم چک کردم خداروشکر فعلا مشکلات ترابرد همراه اول به ایرانسل حل شده.
کدهای USSD فعال شدند.
خرید بسته فعال شد.
حساب ecare فعال شد.
دو سه بار هم با خطم تماس گرفتم فعلا راحت بعد از پیام مزخرف همراه اول،تماس برقرار شد.
صبح خوبی داشته باشید.

ms1ove
19-07-2016, 06:50
سلام
برا من دو روز گذشت ولی هنوز پیامک نیومده برام .

morypory
19-07-2016, 07:19
دوستانی که اعتباری رایتل داشتند و ترابرد کردند به ایرانسل آیا پس از ارسال عدد 1 به 667 برایشان پیامکی مبنی بر قطع سیم کارت به خط رایتل شان ارسال شده؟؟؟

من دو تا خط رایتل داشتم که به ایرانسل ترابرد کردم خط اولی را از طرف رایتل عدم احراز هویت زد و رد کرد و خط دومم قبول شد پیامک هم برام از طرف 667 آمد که سیم کارت شما غیر فعال گردید

A.Farokhzad
19-07-2016, 08:40

کاملا موافقم
ایرانسل بدرد مکالمه نمیخوره
فقط اینترنت اگه نزدیک دکل باشی خوبه و قیمتش از بقیه کمتر هست

dj77
19-07-2016, 11:26
پست اول تاپیک به روز رسانی شد:

پیشرفت اپراتورهای موبایل ظرف یک سال/ به کجا ترابرد کنیم؟

(این مقایسه تنها از نظر میزان پوشش نسل دوم GSM می باشد.)
به زودی به بررسی خدمات دیتا هم پرداخته خواهد شد.

reza2700
19-07-2016, 11:49
سلام دوستان
الان که بیدار شدم چک کردم خداروشکر فعلا مشکلات ترابرد همراه اول به ایرانسل حل شده.
کدهای USSD فعال شدند.
خرید بسته فعال شد.
حساب ecare فعال شد.
دو سه بار هم با خطم تماس گرفتم فعلا راحت بعد از پیام مزخرف همراه اول،تماس برقرار شد.
صبح خوبی داشته باشید.
برا منم حل شد...