PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کانفیگ کردن مودم wi-fi

mili_k
09-07-2016, 05:20
دوستان فرض کنید خط ای دی اس ال فعال شده و فقط کافیه مودم که wi-fi هست رو کانفیگ کنم ، چطور باید کانفیگ کنم ؟ اطلاعات مربوط به کانفیگ رو هم از سرویس دهنده گرفتم و دارمش .

ممنون می شم راهنمایی کنید .

mili_k
09-07-2016, 19:53
کسی هست جواب بده . احتیاج دارم بدونم

محمد7966
09-07-2016, 20:55
کسی هست جواب بده . احتیاج دارم بدونم

تو اینترنت سرچ کنید

معمولا برای هر مودمی کانفیگش تو اینترنت هست

من خودم تو اینترنت پیدا کردم

در ضمن سوال شما کمی گنگه

شما میگید کانفیگشو پیدا کردید پس دیگه مشکلتون چیه؟

اگر مشکلتون سخت افزاریه،کافیه کابل لن رو به پورت لن کامیپوتر وصل کنید

یا اگر لبتاب یا موبایل دارید آدرس 192.168.1.1 رو تو مرورگر بنویسید و اونجا کانفیگش رو انجام بدید

mili_k
10-07-2016, 04:31
تو اینترنت سرچ کنید

معمولا برای هر مودمی کانفیگش تو اینترنت هست

من خودم تو اینترنت پیدا کردم

در ضمن سوال شما کمی گنگه

شما میگید کانفیگشو پیدا کردید پس دیگه مشکلتون چیه؟

اگر مشکلتون سخت افزاریه،کافیه کابل لن رو به پورت لن کامیپوتر وصل کنید

یا اگر لبتاب یا موبایل دارید آدرس 192.168.1.1 رو تو مرورگر بنویسید و اونجا کانفیگش رو انجام بدید

ممنون که میخواید کمک کنید . من تا حالا از مودم قدیمی خودم که کابلی بوده ( وای فای نیستش ) استفاده می کردم و تجربه ی داشتن مودم وای فای رو ندارم . برای من به دست آوردن اطلاعات کانفیگ کاری نداره ، مسئله برای من نحوه ی راه اندازی مودم وای فای هستش ضمن اینکه صرفن میخوام موبایلم رو بهش وصل کنم و دیگر هیچ ! ممنون می شم بیشتر بگین تا بدونم . چون هیچ تصوری از نحوه ی راه اندازی یه مودم بی سیم ندارم

Milad.n1
10-07-2016, 04:42
ممنون که میخواید کمک کنید . من تا حالا از مودم قدیمی خودم که کابلی بوده ( وای فای نیستش ) استفاده می کردم و تجربه ی داشتن مودم وای فای رو ندارم . برای من به دست آوردن اطلاعات کانفیگ کاری نداره ، مسئله برای من نحوه ی راه اندازی مودم وای فای هستش ضمن اینکه صرفن میخوام موبایلم رو بهش وصل کنم و دیگر هیچ ! ممنون می شم بیشتر بگین تا بدونم . چون هیچ تصوری از نحوه ی راه اندازی یه مودم بی سیم ندارم
اکثر مودم ها مثل هم کانفیگ میشن طبق این لینک عمل کن راحت یاد میگیری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-tp-link-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/

محمد7966
10-07-2016, 07:53

آدرس 192.168.1.1 رو تویه مرورگر موبایلتون وارد کنید

بعدش از شما یوزر و پسورد میخاد،هر دوش admin

بعدش هم که اطلاعات رو خودتون دارید

اگر هم گیر کردید،عکس بگیرید و اینجا بذارید تا راهنمایی کنند دوستان

mili_k
13-07-2016, 03:35
دوستان کسی نیست ؟ یه راهنمایی خواستم .

خط adsl که فعال شد و مودم رو روشن کردم ، بعدش باید با گوشی وصل شم به وای فای و تنظیمات رو انجام بدم ؟ خواهشن یکیتون کمک کنه