PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه پشتیبانی شرکت های اندرویدی

pouyamahmoudi
05-07-2016, 17:11
با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
در ابتدا عذر خواهی میکنم اگر تاپیک را در جای اشتباهی ایجاد کردم
بپردازیم به سوال بنده :
میخواستم بدونم کدام شرکت اندرویدی بیشترین پشتیبانی را از لحاظ ارائه نسخه جدید اندروید برای تلفن های همراه خودش دارد ؟

با تشکر از شما عزیزان

mhda69
05-07-2016, 18:14
با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
در ابتدا عذر خواهی میکنم اگر تاپیک را در جای اشتباهی ایجاد کردم
بپردازیم به سوال بنده :
میخواستم بدونم کدام شرکت اندرویدی بیشترین پشتیبانی را از لحاظ ارائه نسخه جدید اندروید برای تلفن های همراه خودش دارد ؟

با تشکر از شما عزیزان

ب خاطر سیاست های کثیف شرکت ها واس فروش گوشی های جدیدشون کلا اندروید وضعیت خوبی نداره...
اما در مجموع میشه اینجوری گفت ک :
همیشه نکسوس ها بیشترین و سریع ترین آپدیت دهی رو دارن...
بعدش موتورولا هستش ک بخاطر عدم دستکاری اندروید و شباهت شدید ب اندروید خام آپدیت هاش سریعه...
بعدش میشه گفت اچ تی سی هستش ک انصافا خوب عمل میکنه...مثلا m8 زودتر از همه گوشیای هم زمانش اندروید 6 رو گرفت...و حتی desire 816 ک واس 2 سال پیشه اندروید 6 گرفت همینطور خیلی مدلای دیگش...
بعدش تقریبا سونی هستش ک آپدیت هاش بدک نیس...مثلا واس کل خانواده z اندروید 5 داد تو زمان نسبتا مناسب...وضعیت آپدیت اندروید 6 هم قابل قبول بوده...
بعدش هواوی وضعیت قابل تحملی داشته تقریبا...
اما بدترین وضعیت رو مخصوصا اخیرا الجی و سامسونگ داشتن...الجی ک مثلا هنوز واس همه جی3 ها اندروید 6 نداره حتی جی4...باگ ها و مشکلات بعد آپدیت بماند...
سامسونگ با اون همه ادعا عملا فعلا ازین نظر در افتضاح ترین حالت ممکن قرار داره...مثلا m8 اچ تی سی تقریبا 4 ماه زودتر از s5 سامسونگ ک همزمان و رقیب بودن آپدیت اندروید 6 گرفت(تازه بدون باگ)...حتی سری نوتش هم تعریف نداره...اصلا یه سرچ کنین میبینین خیییلی از کاربرهای سامسونگ بعد از اپدیت ناراضی بودن از مشکلاتی مث لگ و افت سرعت و باگ هایی مث مصرف باتری بیش از حد و (مثلا نوت4)...ک این نشون میده سامسونگ واس رام هایی ک منتشر میکنه وقت نمیذاره و عملا رفع تکلیف میکنه فقط با آپدیت 6 تازه اونم خیلی دیرتر...راستی آپدیت دادنش بر حسب کشورهاس و خلاصه دق میده یه آپدیت بده!!!تازه این وضعیت پرچمداراش هستش دیگه ببینین وضعیت میان ردش چجوریه...پایین ردش ک اصلا آپدیت نمیگیره!!!
کلا سامسونگ بیشتر ب فکر معرفی گوشیای جدیدتر (شبیه قبلیا)هستش ک فقط هی گوشی بفروشه و سود کنه...

البته همه شرکت ها فقط دنبال سود خودشونن حالا یکی بیشتر و تابلو تر...

pouyamahmoudi
05-07-2016, 18:57
تشکر دوست خوبم . سامسونگ را که خودم مطلع هستم . به نظرم سونی بهترین پشتیبانی را داره ولی اگر میگید اچ تی سی پس حتما بهشون نگاهی میندازم . خیلی ممنون

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk